ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi pobegli od Srba

Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 20:52

Rusi pobegli od Srba 226305201649d7ef08c6a8741119712_640


https://www.b92.net/biz/mojkvadrat/aktuelno/rusi-se-nece-vracati-kirije-padaju-stanovi-zvrje-prazni-a-prodaja-stala-2358296
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

immortal likes this post

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 20:56

Dok neki Sankcijama teraju Ruse, Srpski gradjani, imaju drugaciji model. Dizali toliko cene da je Rusima bilo jasno sa kime imaju posla, spakovali se i otisli. Spominje se u tekstu Evropa, ali je to nerealno. Vise Turska, Jermenija, Dubai. Eto, sada im stanovi prazni. Pohlepa, polude, izgube se. Sreca da ne dobiju na lotou, to bi nacisto poludelo. Znali su komunisti mentslitet i shodno istom, drzali ih na pravom rezimu Socijalizma da ne polude.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by RayMabus 29/6/2023, 21:02

Sad kad je pala cijena sad će ovi Vučicevi partijski sendvičari to pokupovat po najnižoj cijeni.

Držiš keš kraj sebe i čekaš da padne cijena i kad nađeš šta ti paše a po niskoj cijeni, to ti je to.

Tako bi ja ( a inače san i agent za nekretnine ) al meni to ne triba. Općenito mi ne triba jer imam već par stanova tako da neću više. Dosta mi je i ovo. Dovoljno. Možda da san se oženija i da iman dicu itd vjerovatno bi ih još par nadoda na ove šta imam pa neka im se nađe, od viška glava ne boli. lol! :D

Al meni ne triba, iman dovoljno za sebe, tako da ne da mi se više zajebavat s još tim dodatno. Uzima vrime. Dodatna zajebancija. Zato neću više.

Nekretnina je i obaveza. Troškovi, porezi, obađi dakle uzima vrijeme. Zato neću još. Ovo mi je dosta šta iman. Meni ka meni tj samcu.

To se žene pale na te stanove. Mene to uopće ne zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by RayMabus 29/6/2023, 21:18

Sad će ti se još više dignit te kamatne stope a to su kamate na kredite i onda neće ljudi kupovat stanove jer malo tu tko kupuje to na keš a istovremeno ovi šta su već uzeli na kredu njima rastu kamate a i zbog krize pitanje jel još rade tj imaju para za platit te kredite.

Onda ti se dešava prodaja i po zakonu ponude i potražnje pada im cijena.

Onda fino uzmeš keš i biraš šta ćeš po najnižoj cijeni.

Eto pa sad da ne bude da ti nisan reka kako ćeš kupit jeftino odličan stan. Ili kuću. Zavisi šta tebe zanima i koliko imaš para.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 21:19

Nemaju mere. Kazu Srbi vole Ruse. Jel za pare ili? Zakon Logike. Rus ovo, Rus ono, 'de Rus matere ti, vadi lovu na Sunce. Izreketirali Ruse, reketasi gledaju, neveruju Kako je sve lazno a ovo je neki od primera. Rusi mogu za mnogo manje pare, bolje da dobiju. Ko zna, gde su zbrisali.

Rus gleda, ne veruje, misli se," Zar nije rekao da me voli".


Last edited by Serbinho-3 on 29/6/2023, 21:21; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

immortal likes this post

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by RayMabus 29/6/2023, 21:21

Serbinho-3 wrote:Nemaju mere. Kazu Srbi vole Ruse. Jel za pare ili? Zakon Logike. Rus ovo, Rus ono, 'de Rus matere ti, vadi lovu na Sunce. Izreketirali Ruse, reketasi gledaju, neveruju Kako je sve lazno a ovo je neki od primera. Rusi mogu za mnogo anje pare, bolje da dobiju. Ko zna, gde su zbrisali.
Pa jebete se. Šta te brige ? Jedino ako si mislija sebi nešto kupit pa eto objasnija san ti sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 21:26

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Nemaju mere. Kazu Srbi vole Ruse. Jel za pare ili? Zakon Logike. Rus ovo, Rus ono, 'de Rus matere ti, vadi lovu na Sunce. Izreketirali Ruse, reketasi gledaju, neveruju Kako je sve lazno a ovo je neki od primera. Rusi mogu za mnogo anje pare, bolje da dobiju. Ko zna, gde su zbrisali.
Pa jebete se. Šta te brige ? Jedino ako si mislija sebi nešto kupit pa eto objasnija san ti sve.



Ne zanima mene nista u Srbiji. Stan sam jedan kupio ovde, mogao sam i drugi, ali me mrzelo da se vracam sa posla i idem na Aukciju. Ako uzmem drugi, uzecu ovde. Srbija, gadjaju se ciframa a ja nisam naivan Rus. Imas u tekstu nasi ko po Cikagu, neka trip ideja. Kupi stan na kredit, izdaje da plati banci i da zivi od toga. To racuna od danas do sutra, nije za prekosutra i da ce stati trziste. Sada se prodaju ti stanovi preko banaka. Srbija me ne zanima. Previse kriminala, neuredjeno drustvo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by RayMabus 29/6/2023, 21:31

Ja san mislija da planiraš kupit stan u Beogradu. 

Al šta se tiče toga, a šta te brige šta će i kako će oni sa svojim vlasništvom ?

Šta se zamaraš s time ? Nisu tvoja posla. Potpuno mi se jebe za njih ( općenito a ne samo Srbija ) i njihove probleme. Ako im nešto ne paše, ima šuma i šator pa spavajte tamo. U prirodi. Među jelenima. Kopitarima. Na onom brdu di leži drug Tito.

Zaboravija san kako se zove taj dio. Dedinje. Evo ode, kraj Tita. I jelena kopitara. Među drvećem.

https://bs.wikipedia.org/wiki/Ku%C4%87a_cvije%C4%87a
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 21:38

Nemaju Rusi tamo nista u vlasnistvu. Ovde imamo dva primera, jedan o tom famoznom Rusofilstvu, gde se videlo isto na delu. Drugo, koliko su neki pohlepni. Trece, Rusi pobegli. Srbija, nizak ROI. Nekih 10 godina je ok prosek, koliko treba da izvuces kroz kiriju, dok to u Srbiji, nije primer.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by RayMabus 29/6/2023, 21:40

Pa eto sad nek sisaju kurac. Tržište se izjednači. Nevidljiva ruka tržišta. Mogli su nabit cijenu jer su ovi vadili pare da pobjegnu od mobilizacije pa dok su imali u početku išlo je a kasnije nemaju ni oni a triba zaradit pa ošli u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by immortal 29/6/2023, 21:53

pukla ljubav
nisu izdržali ni godinu dana
vidjeli da je zarada mala a troškovi visoki
samo da nisu skužili da im je u Hrvatskoj bolje  pale

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Serbinho-3 29/6/2023, 22:53

Ima blokada neka za Ruse, sumnjam ja da ce ih pustiti bilo ko u EU. Srbiju stisnuli, kada su im mislili dati drzavljanstvo, pa da idu u EU. Neki rece da u Lisabon pokusavaju, freelancer Centar, ali ja sumnjam u to. Otisli dalje na Istok, gde su manji troskovi a ni Braca nisu, ko sto su nekad bili. Rusofili, pricam ti pricu, Pizzon peni ovde. Gde su Rusi, pobegli, sve je stalo u 3 reci
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusi pobegli od Srba Empty Re: Rusi pobegli od Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum