ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 22:29

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Bubanj-potok-obilaznica-otvaranje04-460x0


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3704729-svecano-otvaranje-obilaznice-oko-beograda
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 22:30

[size=41]Za pet godina smo uradili više nego neko za 27 godina.[/size] Očekivao sam da bude brže, ali imali smo mnogo problema sa eksproprijacijom[size=41] - rekao je TITO i dodao...[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 22:35

Zavrsio valjda i Prokop, to se gradilo od 50 i neke, Hram krenuo Djindjic Ateista, on ga zavrsio. Tesko da ce Opozicija videti Cenzus. Uradi te neke stvari i raspise izbore. Ero&Pizzon se nadaju, ali to im je Demokratsko Pravo, garantovano Ustavom. Mnogi i dalje ne kapiraju, kako se dobijaju Izbori. Dovoljno pogledati Tita, on barem to zna.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 22:35

Serbinho-3 wrote:TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Bubanj-potok-obilaznica-otvaranje04-460x0


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3704729-svecano-otvaranje-obilaznice-oko-beograda


Pa jebiga dragi srbici u pravu je::))Zato 'rvati krepashe od ljubomore mada mene iskreno sve vishe zabrinjava to podilazenje zapada srbima.Sumnjiva mi je posebno ta Njemachka mada i oni koriste situaciju da izmjeste svoju industriju tamo gdje ce i gdje je energija jeftina.Jebo te,evo ako netko u Hrvatskoj zna makar za 2 tvornice koje su schwabe njihovi takozvani povijesni prijatelji otvorili u HR.A i ti si bash pravi Srbin,radish ih ljubomornim i izazivash zazubice pa tuku glavom u zid govoreci sebi "Jebo te ,da smo ostali u YU ovako bi i mi":::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 22:47






TITO u stilu Toni Montane, ko ste bre vi? Verovatno ima Angelu Merkel uz sebe, preko kojeg sprovodi svoje odluke za Balkan. Tesko da on moze imati toliku Moc, bez da nema nekoga iza sebe, igrace iza senke. Proziva ostale, sta ste vi a vidite mene. Ostali realno nisu imali te neke uza sebe. Ima tu dosta prostora za analizu a realno se na Balkanu ovakav, ranije nije pojavio. Da je bilo ranije, fabrike i sve ovo, sirom Jugoslavije, tesko da bi neko isao da ratuje. Sto si im manje davao, vise su rezali. Ekonomija je najbitnija, to barem Amerikanci znaju. Eto, kada sam rekao da ce stici do 400 fabrike, vec je jasno da moze i 500 fabrika da zaokruzi. Neverovatni rezultati. Nisam mu dao nikad glas, ali ako budem u prilici, mozda ovde u Konzulatu u Milanu, treba biti nekad i posten prema sebi i drugima, kada sam mogao za Zute i Tadica, koji nisu uradili nista, mogu i ovom 1 glas dati. Zuti konacno ga umocili, kada su se domogli vlasti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 23:06

O blokadama auto-puteva, kaže da savetuje političke protivnike da to ne rade, jer time sebi štete.
" To je loše za zemlju, ali i za njih. Niko od građana to ne podržava. Morate da se bavite politikom, da ponudite nešto ljudima, a ne kako da pravite štetu svojoj zemlji i izazivate incidente. To je veoma loša politika, ako je uopšte politika. Svako ima svoj izbor", ističe predsednik. "Nikada to niko nije radio u Srbiju. Blokirali su Brankov most, ali nikada Gazelu i međunarodne putne pravce.To je izraz nemoći, očaja, neznanja i bahatosti prema sopstvenim građanima, ali dosta je bilo toga", dodao je on.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by immortal Thu 29 Jun - 0:59

kakav je to dan a da nam ti ne staviš nešto o Vučiću, baš kao o Titu nekad

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Serbinho-3 Thu 29 Jun - 6:51

Obilaznica, fabrika, idu izbori znaci. Ako te svrbi, ti se cesi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by immortal Thu 29 Jun - 16:43

Serbinho-3 wrote:Obilaznica, fabrika, idu izbori znaci. Ako te svrbi, ti se cesi.
postao si i prost
to je novost
znači tebe nešto svrbi (hebe, muchi)

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Šandor Winnetou Thu 29 Jun - 21:14

Srpinjio ajd stvarno odjebi sa tim srpskim temama, boli nas kuras Za tog idiota i srbiju, kad se nešto bude događalo oko RH onda otvori ili će netko drugi otvoriti, ovo je teški blam što ti radiš No

_________________
TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja! Empty Re: TITO: Sta bi vi bez mene, pravim cuda, niko nikad kao ja!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum