ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by Serbinho-3 Thu 9 Jul - 20:19

https://www.telegraf.rs/vesti/politika/3211827-Suljo-pre-susreta-sa-makronom-o-protestima-mene-da-uplase-nece-nikad-zele-da-se-docepaju-vlasti
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26374
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 20:22

Nema vlasti bez izbora..Al poštenih. Ne ovih Covid ( čitaj sva vlast meni jer se ljudi boje virusa a moji botovi će ić i glasat a svi ostali neće i ja ću izbaciti oporbu iz parlamenta i samo ću ja vladat iduče četiri godine ).

Imamo takav slučaj i u Hrvatskoj

Covid izbori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175376
2014-04-11


Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by Serbinho-3 Thu 9 Jul - 20:22

Kako da preuzmu vlast sa 3% podrške...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26374
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by Serbinho-3 Thu 9 Jul - 20:25

RayMabus wrote:Nema vlasti bez izbora..Al poštenih. Ne ovih Covid ( čitaj sva vlast meni jer se ljudi boje virusa a moji botovi će ić i glasat a svi ostali neće i ja ću izbaciti oporbu iz parlamenta i samo ću ja vladat iduče četiri godine ).

Imamo takav slučaj i u Hrvatskoj

Covid izbori.

Ja nisam izašao, ima 15 godina...

Ako izadjem, ima da glasam iz inata ovima za Vucica...

Spustiš ih na 1% podrške i kokice, kako se biju za vlast 


Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Alanford_1
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26374
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 20:33

Tješi se.

Organizirat izbore jer znaš da od straha nitko neće na njih osim tvojih botova i fino izbaciš oporbu iz parlamenta i vladaš sam.

Imamo mi to i u Hrvatskoj samo nije tako očito.

Al postat će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175376
2014-04-11


Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 20:40

Ovo su vam opcije

Povučete se i on legitimno vlada nad vama iako zna šta je napravio ( iskoristio koronu da uplaši sve druge a njegovi botovi glasaju i tako izbaci oporbu iz parlamenta ).

Četiri godine.

Il tražite normalne poštene izbore.

Izaberite.

Sam vam ih neće dati. Nije lud.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175376
2014-04-11


Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 20:42

Ako možete izdržat pod njime iduće četiri godine.

A ako ne


Čaušesku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175376
2014-04-11


Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by Guest Thu 9 Jul - 21:09

nije se uplašio-na 30k ljudi na ulicama dovukao celu policiju iz srbije, žandarmeriju, SAJ, kobre, levijatan, janjičare, principe, brigate, ultrakop... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti Empty Re: Vucici pre susreta sa Makronom o protestima: Mene da uplaše neće nikad. Žele da se dočepaju vlasti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum