ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna...

Go down

Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna... Empty Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna...

Post by Serbinho-3 18/6/2023, 11:38

https://www.telegraf.rs/vesti/beograd/3698599-udes-u-beogradu-muskarac-prevezen-na-reanimaciju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26438
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna... Empty Re: Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna...

Post by Serbinho-3 18/6/2023, 11:44

Gledajuci ove vesti, zapitam se, koliko neko moze biti bahat ili sta vec. Gledajuci marku vozila, BMW i Audi. Ovde nema ni toliko ubistava a ni toliko saobracajnih, takodje sa smrtnim ishodom. Srbija ide po mojoj proceni na nekih 300 ili 400 smrtnih slucajeva. Sve je to nepotrebno. Ne znam za HR i Bosnu, ali ista su to posla. Kucka mobilni, muzika tresti, jebe majku svima, gas do daske... gledajuci i po godistu, oni jedva punoletni, verovatno prednjace. Ovde doduse koristi se dosta javni prevoz, Evropa, otuda i manje udesa. Ima dosta tih pista, mozes uzeti Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, izvuci 300 na sat, tako da ko hoce da divlja, ima gde. Mislim da Italija ima 10x manje udesa sa smrtnim slucajevima od tih Balkanskih Vukojebina tamo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26438
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna... Empty Re: Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna...

Post by Serbinho-3 18/6/2023, 11:48

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26438
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna... Empty Re: Ko su gori vozaci, Srbija, Hrvatska, Bosna...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum