ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 2:22

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 13782111_143731302721035_879718405176773603_n

Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by prckov Wed 16 Nov - 2:23

asilovski wrote:
deda na aparatima wrote:Feminizam, a tako i sve ostale marksističke ideologije imaju isti cilj kao i islamisti, rušenje zapada. To su saveznici u borbi protiv zajedničkog neprijatelja, tj. kapitalizma u kojem najsposobniji, najbolji najljepši uspjevaju, te slobode govra gdje um caruje.
Kako? Pa financiraju ih kapitalisti i to sam vrh od Wall streeta, Murdocha, Soroša, velikih kompanija i to Coca Cole pa do Proctora ili Shella, a ispomoć su im američka, britanska ili njemačka vlada, think tankovi kao kissingerov CFR, Amnesty ili HRW sve pod kontolom kapitalističkih elita, ali da je stvar gora po tvoj post ne financira ih Kim jong un, Putin, Orban a niti Castro, znači potpuni promašaj teze, promašaj godine bi ja to nazvao, ali Đoda je tu tako da ne brini  :cru
eto, fino ti covjek nacrto

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by prckov Wed 16 Nov - 2:25

jastreb wrote:Ne,nego Zapad vodi u propast feminizam.

Jedan "feminizam" kakav je provođen u zemljama Regiona, bio je pozitivan feminizam.

Primjerice žene su dobile pravo glasa,da biraju i da budu birane. Mogle su se baviti politikom i ići u vojsku.

Prema tome nije feminizam taj koji će uništiti Zapad,već je Zapad taj koji je uništio i izvitoperio pokret za ravnopravnost žena.
cuj ovog :facepalm
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus Wed 16 Nov - 7:12

prckov wrote:
jastreb wrote:Ne,nego Zapad vodi u propast feminizam.

Jedan "feminizam" kakav je provođen u zemljama Regiona, bio je pozitivan feminizam.

Primjerice žene su dobile pravo glasa,da biraju i da budu birane. Mogle su se baviti politikom i ići u vojsku.

Prema tome nije feminizam taj koji će uništiti Zapad,već je Zapad taj koji je uništio i izvitoperio pokret za ravnopravnost žena.
cuj ovog :facepalm
U pravu si. Jastreb ne kuži da je rat u bivšoj Jugi prouzročila emanicpacija koja je slomila obitelji i ekonomije i da su žene trebale ostat doma odgajat djecu a muškarci da rade a ne ovako i mi se zapucali jer je slom ekonomije doveo do porasta nacionalizma i sad kao Juga je ok sa tom emanicpacijom a prava istina je da je emanicpacija i komunizam sa tom idejom uništio tu državu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by neva Wed 16 Nov - 14:33

ne znam je li novinarka baš točno detektirala uzrok problema, jednostavnim prebacivanjem cijele krivnje na feminizam, iako je feminizam zasigurno imao određeni represivni utjecaj

no po tome kako se izražava i što zastupa, izgleda kao da feminizam više teži maskulinizaciji oba spola, nego feminizaciji muškaraca :D

u prošlosti su muška i ženska djeca bila još više izložena gotovo isključivom odgojnom utjecaju neemancipiranih žena, majki, baka, dadilja, očevi praktički nisu ni sudjelovali u odgoju djece, pa muškarci ipak nisu imali neki problem sa svojim identitetom

uzrok problema možda je više u općoj slabosti i pasivnosti zapadnoeuropskog društva i njegovoj prefluidnoj liberalno-demokratskoj ideologiji, koja ljudima očito više ne pruža dovoljno jasan zajednički društveni okvir i strukturu prema kojima bi se mogli odrediti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Sora Wed 16 Nov - 15:30

Sta ima feminizam s represijom?
Ono, babe se naoruzale sa nuncakama i lancima pa krenule po ulicama traziti pravdu. A na mindzu stavile bombicu .

Feminizam kojeg gkeda Neve je steteotip o muskobsnjastim babama i lezbama u jezgri feminizma

Nis od tog .
To je ako se u feministicama nadu pametne zene birba za emancipacijiu ZENE KAO COVJEKA I JEDNAKO JE TO BORBA ZA SLOBODU SVAKOG COVJEKA .
OK Neve ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Sora Wed 16 Nov - 15:34

Uzrok propasti zaoadnih drustava dabome da nije feminizam
Vec i zato sto je prskticki najmanje utjecajan od svih pokreta isko se o njrmu danas prica  i uvecava utjecaj
Koja propadt uostalom moze biti prouzrokovana u biti pozitivnim teznjama za oslobodenje i emsncipaciju..
I UOSTALOM , ZASto O PROPAST ...

Ima jos do nje ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 21:18

RayMabus wrote:Feministkinje su zakon. Imaju svoje ja. Nece da  budu rasplodne krave.Ako rode jednodijete hoće da im se digne spomenik. Ne pristaju na kompromise.

Super su mi.

Posebno ovaj dio sa nepristajanjem na kompromis i sa JA JA JA JA I JA.

Poštujem to.

Slicno razmišljamo.

EGO VS EGA.

Susrela se dva ovna na brnu.

A SAMO JEDAN OPSTAJE.

NI JA NE PRISTAJEM NA KOMPROMISE.

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 277628d1307252725-woman-hanging-tree-hanging-woman-rear

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
Pa dobro..trebala je samo malo zauzdati jezik... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 21:19

Sora wrote:Uzrok propasti zaoadnih drustava dabome da nije feminizam
Vec i zato sto je prskticki najmanje utjecajan od svih pokreta isko se o njrmu danas prica  i uvecava utjecaj
Koja propadt uostalom moze biti prouzrokovana u biti pozitivnim teznjama za oslobodenje i emsncipaciju..
I UOSTALOM , ZASto O PROPAST ...

Ima jos do nje ..
e tu debelo si pogrijesila..
Probaj kao Moškija napraviti javnu kritiku zena,paš vidjeti,kako se harpije i javne kurw..ovaj pravobraniteljice spolova,rodova,gendera,ovijah i onijah obaraju oko vrata covjeku i gledaju ga strgati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 22:12

n_razbojnik wrote:RT jebe , ne vadi
Reko bi jedan Marinko  ..sviiii jeeeebuu koo muuutaaaviii a jaaa muutav pa niišta nee jebeem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 22:23



Nije mi jasan taj Milo, kao živa kontradikcija... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 23:22

http://voxfeminae.net/media/k2/items/cache/1388f926012788145fa8f282640ed3c3_XL.jpg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Wed 16 Nov - 23:24

Irud te e-bo,koji mulj muljeva..da Moškije imaju takav portal ,vec bi se javne kurw..pravobraniteljice osovile na straznje noge..


http://voxfeminae.net/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus Thu 17 Nov - 0:11

Nekako mi se čini da je pravi naslov ove teme : odveo ju je u propast ....prošlo svršeno vrijeme a ne kao vodi ju pa ispada kao da ju vec nije odveo tj ono kao sve je ok i imamo vremena za filozofiranje.

Tesla je o tome davno rekao šta je ima .....ima skoro sto godina da vam je sve lipo covik objasnija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest Thu 17 Nov - 0:15

jea..meni su ogavni ovi "moskije" koji su drzali ljestve Zenama dok su se kurwe uspinjale na pozicije moci,odlucivanja,dizanja hajki na "nepocudne" Moškije,nadalje da je slijedilo,uskoro bi bili svezani za Lomace....pejbek zenski Moškijama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus Thu 17 Nov - 0:33

bogomdani wrote:jea..meni su ogavni ovi "moskije" koji su drzali ljestve Zenama dok su se kurwe uspinjale na pozicije moci,odlucivanja,dizanja hajki na "nepocudne" Moškije,nadalje da je slijedilo,uskoro bi bili svezani za Lomace....pejbek zenski Moškijama..
Žene se po prirodi praktčki skoro uvijek ako sad neidemo tražit iznimke nego generalno gledajuci pokoravaju onome tko je jači i to im je modus opstanka ....tako da ceš ti lako zbacit žene s trona ....no neceš moci popraviti ono šta su zashrale jer si ih pustio ....konkretno Švabija nemože stvorit zadnjih 30 generacija unazad za ekonomiju kad ih nema jelte.

Kad to shvatiš onda ceš shvati da feminizam nevodi nego je vec odveo zapad u propast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Winter is coming Mon 21 Nov - 8:34

Milo Yiannopoulos wrote:Rusi se islamiziraju ubrzanom stopom nego švabe i bilo koji narod u Europi. u Rusiji praktički ne postoji otpor islamizaciji, jer sve desničarske i nacionalističke organizacije je Putin zatvorio, zabranio, razjeba, osudio na više godišnje kazne. U Moskvi ima više muslimana nego u većini EU metropola..

ALi amo opet kako je Rusija uzor bijele arijske kršćanske Europe. Nije. 

Radije se vadite na bjelorusiju ili ukrainu
 lol  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Sep - 13:19



Europska povjerenica za unutarnje poslove Ylva Johansson snimljena je kako plete tijekom godišnjeg govora o stanju Unije od strane predsjednice Europske komisije Ursule von der Leyen jučer.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4195
2023-08-31


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast - Page 4 Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum