ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 14:51

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 14:51

Danish journalist Iben Thranholm told RT feminized males in Europe will not be able to protect women and children from the onslaught of rapacious and violent Muslim migrants.

Feminism, Thranholm argues, has taken a toll not only in Europe but the United States:
Since the 1960s, modern mothers have raised their sons to be women, soaking them in feminine values like accepting responsibility for household chores, being caring, understanding and attentive, and bend to every wish of the woman. This has produced a generation of soft, insecure men, who are out of touch with their masculine nature, identity and strength.
She believes the politically correct ideas pushed by EU apparatchiks and social scientists are making Europeans vulnerable:
Instead of a single-minded focus on imposing liberal feminist values on Muslim males, it might well be much more beneficial for Europeans to consider if the feminist war on masculinity might be the underlying cause of the weakness of European culture—feeble and defenseless as it is—against the culture of immigrants and refugees. The irony is that the vacuum feminism has created means that women become victims of an aggressive male culture.
Thranholm cites feminist writer Camille Paglia who believes a lack of people with military experience in important positions will result in disaster.
“The entire elite class now, in finance, in politics and so on, none of them have military service—hardly anyone, there are a few. But there is no prestige attached to it anymore. That is a recipe for disaster,” Paglia told the Daily Mail in 2013.
“These people don’t think in military ways, so there’s this illusion out there that people are basically nice, people are basically kind, if we’re just nice and benevolent to everyone they’ll be nice too. They literally don’t have any sense of evil or criminality.”
According to Thranholm a scarcity of male oriented virtues are at the heart of Europe’s migrant crisis:
The present clash with Islam, driven as it is by a dominant male culture, reveals the lamentable shortcomings of post-modern feminist culture, which does not possess the strength to defend itself against a male-dominated culture. The gross violations against women on New Year’s Eve in Cologne provide a chilling reminder of the contrast; male aggression has gained a foothold and feminine values are helpless and unable to resist.
She concludes by comparing Europe to a woman who allows herself to be violated by an abusive male. “Like many battered women, she tries to cover her man’s violations, makes excuses for him, and returns to him time after time.”
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 14:52

Eo Marcele rekao si da Rusi nemaju ništa a Švabe sve, e ma kurac Rusi imaju Russia today i to veliko RT za razliku od kontroliranih švapskih para medija i pamfleta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by n_razbojnik 27/1/2016, 14:55

RT jebe , ne vadi

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 14:56

Neka vodi. Hebeš ovu civilizaciju. Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest 27/1/2016, 15:03

Rusi se islamiziraju ubrzanom stopom nego švabe i bilo koji narod u Europi. u Rusiji praktički ne postoji otpor islamizaciji, jer sve desničarske i nacionalističke organizacije je Putin zatvorio, zabranio, razjeba, osudio na više godišnje kazne. U Moskvi ima više muslimana nego u većini EU metropola..

ALi amo opet kako je Rusija uzor bijele arijske kršćanske Europe. Nije. 

Radije se vadite na bjelorusiju ili ukrainu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest 27/1/2016, 15:04

A što se tiče feminizma, njih će arapi dobro izjebati i tako ih razjebati. Nakon toga u novoj Europi neće biti mjesta za feminizam.

Feminizam počinje na društvenim fakultetima, koje ćemo zapaliti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Yehudi 27/1/2016, 15:08

Blago budalama
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 15:09

upravo_sa_jebachine wrote:Rusi se islamiziraju ubrzanom stopom nego švabe i bilo koji narod u Europi. u Rusiji praktički ne postoji otpor islamizaciji, jer sve desničarske i nacionalističke organizacije je Putin zatvorio, zabranio, razjeba, osudio na više godišnje kazne. U Moskvi ima više muslimana nego u većini EU metropola..

ALi amo opet kako je Rusija uzor bijele arijske kršćanske Europe. Nije. 

Radije se vadite na bjelorusiju ili ukrainu
hahah Đoda repetitivna glupost , kao i onomad kad si govorio da će se kanibali naviknuti na rsuko bombardiranje, da je Assad gotov, da je Merkelica glavni igrač...ima toga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 15:10

Yehudi wrote:Blago budalama
Blago je Đodi, a isto je i kad umreš drugi tuguju, a njima je svejedno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest 27/1/2016, 15:10

nisam ništa od toga govorio, ali ok , jedino što sam falio kada sam rekao da će rusi bombardirati ISIL, a ne FSA a desilo se obrnuto,  jer i danas rusi pišu da se bore protiv islamske države, a ova se širi, to sam falio. ostalo sve sam pogodio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest 27/1/2016, 15:10

za razliku od vas ostalih , haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 15:11

Ja volim .....feministkinje.

To su prave žene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Kermit 27/1/2016, 15:14

upravo_sa_jebachine wrote:za razliku od vas ostalih , haha
Ti i longi vidim imate tulum, tako treba...možda neki cupi upadne u Vašu zamku
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by prckov 27/1/2016, 15:15

upravo_sa_jebachine wrote:A što se tiče feminizma, njih će arapi dobro izjebati i tako ih razjebati. Nakon toga u novoj Europi neće biti mjesta za feminizam.

Feminizam počinje na društvenim fakultetima, koje ćemo zapaliti

feminizam je izgubio kompas vec odavno a iskorjenit ga nece niko. Kad nestane zapadne civilizacije nestace i njega. Niti jedan politicar ne smije prdnut protiv feministickih poluistina i outright lazi.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Guest 27/1/2016, 15:16

xycy


Last edited by upravo_sa_jebachine on 27/1/2016, 15:19; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 15:16

Feministkinje su zakon. Imaju svoje ja. Nece da  budu rasplodne krave.Ako rode jednodijete hoće da im se digne spomenik. Ne pristaju na kompromise.

Super su mi.

Posebno ovaj dio sa nepristajanjem na kompromis i sa JA JA JA JA I JA.

Poštujem to.

Slicno razmišljamo.

EGO VS EGA.

Susrela se dva ovna na brnu.

A SAMO JEDAN OPSTAJE.

NI JA NE PRISTAJEM NA KOMPROMISE.

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast 277628d1307252725-woman-hanging-tree-hanging-woman-rear

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 15:20

Poštujem feminstkinje jer imaju svoje ja.

Poštujem to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 15:21

AL ĆEMO IPAK ODMJERIT EGO.

SIGURAN SAM DA JE MOJ VECI.

PUNO VECI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by RayMabus 27/1/2016, 15:23

Šta je najveca baza mene ovo ne zanima pa bi to tija riješit šta prije.

Odma bi ih prvi dan povješao .......miljon.

IMAM PAMETNIJEG POSLA.

SAMO IH IZBRIŠEŠ SA FIZCKE RAVNI PA NEK JAJKAJU NEGDJE DRUGDJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175496
2014-04-11


Back to top Go down

Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast Empty Re: Feminizam vodi cjelokupni Zapad u propast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum