ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by vuksadinare 14/6/2023, 11:07

https://n1info.ba/kultura/sejo-sexon-ta-prica-o-prijateljstvu-bratstvu-i-jedinstvu-vise-ne-pije-vode/?fbclid=IwAR2UVY9sm84ROuEbjbuv2q0t-1njaJz6U-4HKOYEzDfWB84WNBK3rwZd-M0
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by vuksadinare 14/6/2023, 11:08

...jos da tu kod nas neki to shvate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by debotoijusto 14/6/2023, 11:53

prvo , pusenje mi nikad nije bilo napeto opcenito taj sarajevo val 
drugo , sejo je moguce dobar momak no ono par puta kad vidio/cuo/yt je neugoda za usi i izaziva susramlje , ova HR verzija no ima par dobrih stvari

trece , onog krkana sto otisao u beograd nikada vise nisam ispratio osim sto cuo za no smokig kusturicu i pokusaj da se vrati u sarajevo poskrivecki
cetvrto i meni najbitnije u ovoj bosanskoj trakavici koja se odvija na tlu HR ... koji je kurac u glavi milenkovica da se vucara po blatu ostavstine ovih "trotaktnih" talenata



https://hdsplit.hr/program/detalj/stefan-milenkovic-violina-gosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by dijagram 14/6/2023, 12:15

debotoijusto wrote:prvo , pusenje mi nikad nije bilo napeto opcenito taj sarajevo val 
drugo , sejo je moguce dobar momak no ono par puta kad vidio/cuo/yt je neugoda za usi i izaziva susramlje , ova HR verzija no ima par dobrih stvari

trece , onog krkana sto otisao u beograd nikada vise nisam ispratio osim sto cuo za no smokig kusturicu i pokusaj da se vrati u sarajevo poskrivecki
cetvrto i meni najbitnije u ovoj bosanskoj trakavici koja se odvija na tlu HR ... koji je kurac u glavi milenkovica da se vucara po blatu ostavstine ovih "trotaktnih" talenata



https://hdsplit.hr/program/detalj/stefan-milenkovic-violina-gosti
dobro debo, to su vasa srbaljskojugoslavenska posla
sejo, aca jugoslavencine, nele malivelikosrbalj, taj milenkovic nikad cuop, neki srbalj
i sve to na tzv. HRT
Strava
:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by Sora 14/6/2023, 12:44

dijagram wrote:
debotoijusto wrote:prvo , pusenje mi nikad nije bilo napeto opcenito taj sarajevo val 
drugo , sejo je moguce dobar momak no ono par puta kad vidio/cuo/yt je neugoda za usi i izaziva susramlje , ova HR verzija no ima par dobrih stvari

trece , onog krkana sto otisao u beograd nikada vise nisam ispratio osim sto cuo za no smokig kusturicu i pokusaj da se vrati u sarajevo poskrivecki
cetvrto i meni najbitnije u ovoj bosanskoj trakavici koja se odvija na tlu HR ... koji je kurac u glavi milenkovica da se vucara po blatu ostavstine ovih "trotaktnih" talenata



https://hdsplit.hr/program/detalj/stefan-milenkovic-violina-gosti
dobro debo, to su vasa srbaljskojugoslavenska posla
sejo, aca jugoslavencine, nele malivelikosrbalj, taj milenkovic nikad cuop, neki srbalj
i sve to na tzv. HRT
Strava
:kickass


viš kako je to u sj.koreji jednostavno
a sjećam se u bivšoj Albaniji , kaže spiker navečer prije vijesti: Dobro veče dragi precedniče

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by mentalitet 14/6/2023, 20:35

Sora wrote:
dijagram wrote:
debotoijusto wrote:prvo , pusenje mi nikad nije bilo napeto opcenito taj sarajevo val 
drugo , sejo je moguce dobar momak no ono par puta kad vidio/cuo/yt je neugoda za usi i izaziva susramlje , ova HR verzija no ima par dobrih stvari

trece , onog krkana sto otisao u beograd nikada vise nisam ispratio osim sto cuo za no smokig kusturicu i pokusaj da se vrati u sarajevo poskrivecki
cetvrto i meni najbitnije u ovoj bosanskoj trakavici koja se odvija na tlu HR ... koji je kurac u glavi milenkovica da se vucara po blatu ostavstine ovih "trotaktnih" talenata



https://hdsplit.hr/program/detalj/stefan-milenkovic-violina-gosti
dobro debo, to su vasa srbaljskojugoslavenska posla
sejo, aca jugoslavencine, nele malivelikosrbalj, taj milenkovic nikad cuop, neki srbalj
i sve to na tzv. HRT
Strava
:kickass


viš kako je to u sj.koreji jednostavno
a sjećam se u bivšoj Albaniji , kaže spiker navečer prije vijesti: Dobro veče dragi precedniče

Gledao sam taj intervju i moram priznati da je Nele bio iskren i o tome hvatu Seksonu rekao sve naj ljepshe dok su se druzili. A kasnije kad je svaka ptica odletjela svome jatu on ne zeli nishta o njemu reci osim shto mu ne moze osporiti njegovo vidjenje svijeta i onoga shto se deshavalo i shto se deshava na prostoru bivshe YU.Dakle poshteno i kulturno.
Medjutim,ja isto ne vjerujem vishe u nikakvo bratstvo i jedinstvo shto smatram da je bolje.Evo recimo,Hrvatska je zivjela kao bubreg u loju koristeci energentske srpsko -bosanske resurse uz rudna bogastva.Sada ta vukojebina zivi od kredita koju joj daju zapadnjaci i tako zatezu omchu oko vrata kao shto su radili bivshoj YU.I kada su shkarama prcvikali dotok financijskih sredstava eto ti par-nepar ,nema kave,banana i ostalih pizdi materinih bez kojih se moglo zivjeti.Alidoktrina Brezinjskog je bila navikni stoku sitnog zuba na gluposti i onda im to ukini pa cesh vidjeti kako stoka sitnog zuba podivlja.To smo vidjeli ,ali jebeno je to shto ce hrvati opet stati na iste grablje kao inache u povijesti zadnjih 200 god.Dodushe ,ima masa hrvata koji to kuze ali shto cesh kada su 'rvati doshli do izrazaja svojim agresivnim ponashanjem i ucutkali one pametne i krotke.Taj mentalni sklop najbolje mozesh vidjeti na ovome usranom forumu.Bog te jebo derali su se kao idioti "Zagreb radi Beograd se gradi".Sadanema Beograda koji se gradi nevidjenom brzinom kao i cijela Srbija a oni nazaduju ko nekada Albanija i zive od onoga shto im je stvoreno u bivshoj zemlji.Dodje mi da zaplachem od muke koliko su hrvati glup narod a posebno kada vidim onog chetnika Vuchica kako se hvali da je otvorio 280 tvornica unatoch sankcijama koje su imali.Uzas.jebo te.:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu Empty Re: Sejo sexon:'Ta prica o prijateljstvu,bratstvu i jedinstvu vise ne pije vodu

Post by immortal 14/6/2023, 23:47


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum