ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Go down

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba Empty U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Post by vuksadinare 16/1/2017, 13:43

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/460248/Komadina-protiv-Bernardica-na-celu-Zagreba.html
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba Empty Re: U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Post by vuksadinare 16/1/2017, 13:44

...pa sto ovaj komadina niej bio najgorljiviji zagovornik da bernardic dođe na celo sdp-a a sad protiv njega...boze sacuvaj..pa tamo ako en dođe do građanskog rata nece nikad onda doci..bero nece odvalit ni godinu dana na celu sdp-a ovi ce ga stranackim udarom svrgnut
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba Empty Re: U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Post by Guest 16/1/2017, 13:45

čitam ja po SDP grupama na FB, ma to je živi cirkus i raspašoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba Empty Re: U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Post by vuksadinare 16/1/2017, 13:47

Noor wrote:čitam ja po SDP grupama na FB, ma to je živi cirkus i raspašoj
ovaj hdz kakav god bio moze mirno spavat jos par mandata...svatko svakom podvaljuje..pljuje...oni koji su bili cvrsto za berniaj sad su protiv..oni koji su bili protiv sad su za..oni neutralni sad su i sami protiv sebe..nevjerojatno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99109
2015-09-08


Back to top Go down

U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba Empty Re: U SDP-u se više ne zna tko pije tko plača,svatko protiv svakog!Komadina protiv Bernardića na čelu Zagreba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum