ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovizija

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by Serbinho-3 Sun 14 May - 18:12

[size=30]Pevačica doživela slom nakon poraza na "Evroviziji": "Sve je namešteno" VIDEO[/size]

Eurovizija - Page 3 8616188686460def91151d167346431_v4_big



https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=14&nav_id=2333413

Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by Serbinho-3 Sun 14 May - 18:14

Svedska ismejana u komentarima, plagijat i slicno. Evrovizija je diskreditovana. Jedino je ok, malo vidis kicericu Evrope, ali to oko plasmana je defitivno prevara.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 18:16

Serbinho-3 wrote:Pevačica doživela slom nakon poraza na "Evroviziji": "Sve je namešteno" VIDEO

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=14&nav_id=2333413
Pa Britanija je imala skroz ok pismu. Pogleda san je jer su bili odma iza nas tj zadnji. Baš me čudi da je tako loše prošla. Namištaju ovi iz Nasdaq a to je skaninavsko baltičko američka burza ( trgovina dionicama ). Šou biznis, vrti se lova, koncerti po Americi, prodaja ploča, tv prava itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 18:31

Serbinho-3 wrote:Pevačica doživela slom nakon poraza na "Evroviziji": "Sve je namešteno" VIDEO

Eurovizija - Page 3 8616188686460def91151d167346431_v4_big

Pevačica Mej Miler pobedila je samo Nemačku, koja je imala 18 poena, a Mej nije krila svoje razočaranje.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=14&nav_id=2333413
Ubilo ih u pojam šta je Srbija bila bolja od njih. :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 lol! lol! lol! lol! lol!

Eurovizija - Page 3 B6852d2c-2cf2-442b-8fb2-1a62702a0955

Srbija 30 bodova, Britanija 24, od toga 4 dobili od žirija iz Hrvatske i 7 od publike ( ja sam mu da par glasova na televotingu ). Taman ih to pojebalo. :^0 lol!

Šalim se naravno. Pojebalo ih to šta nisu dobili bodova od drugih nikako. Al eto sad kad pogledaš poredak i bodove tako ispada ovo sa Srbijom ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 18:46

Dobila nervni slom kad je vidila da je ispod Srbije. :D


Pevačica je potom na Tviteru podelila izjavu reagujući na razočaravajuće rezultate.
"Samo želim da vam kažem hvala. Znam da se mnogo šalim, ali smo zaista dali sve od sebe u poslednjih nekoliko meseci. To nije rezultat kojem smo se nadali, ali smo tako ponosni na sve što smo postigli na tom putu. Čestitam svim zemljama, nikada neću zaboraviti ovo putovanje i sve vas volim", rekla je ona.
Eurovizija - Page 3 8616188686460def91151d167346431_v4_big
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 18:58

Srbija 30, Britanija 24 boda dakle ovih 7 bodova iz Hrvatske da nije dobio imao bi samo 23 boda i bio ispod Britanije.

Ajd dobro uloženih ona moja tri četri eura šta san spuca dok nisan skužija da se više puta ( do 20 najviše ) može glasat za nekoga. Bar smo se nasmijali s ovom njenom facom koju je složila kad je vidila da je završila ispod Srbije. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal Sun 14 May - 19:07

https://www.youtube.com/shorts/KerHztvxaMQ

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 19:17

Eurovizija - Page 3 874cd858-01de-4d7f-adda-c90efdad6dfb

Dotuklo je šta je i Srbija ispred nje na tabeli. Basketball :D

https://www.index.hr/magazin/clanak/britanska-predstavnica-slomila-se-nakon-debakla-na-eurosongu-nisam-se-ovom-nadala/2463264.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by zganci_i_jetrica Sun 14 May - 19:36

Eurovizija - Page 3 Eu10
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


immortal likes this post

Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 19:53

Ukrajinski stručni žiri sinoć nije dao ni jedan bod Hrvatskoj. To je iznenadilo mnoge s obzirom na to da je Let 3 na Eurosong stigao s antiratnom porukom i pjesmom. Mnoge Ukrajince je začudila takva odluka.

Ukrajinska publika je, ipak, Let 3 u televotingu nagradila s visokih 8 bodova.

"Smiješno je kako žiri uopće ne glasuje za Hrvatsku, iako je čitav Eurosong osmišljen kao žaljenje Ukrajine", "Koliko vas je uočilo da je antiratna pjesma završila tek 13.? Samo 11 bodova od žirija... Respekt za sve one koji su dali svoj bod Hrvatskoj", pišu danas tviteraši. Među objavama na društvenim mrežama mogle su se vidjeti i one nezadovoljnih Ukrajinaca. "Hvala vam na nastupu, naš žiri je sramota", poručili su.

Hrvati su svoju ljutnju iskazali na društvenim mrežama. Mnogi su pisali kako ih je najviše šokirala Ukrajina jer smatraju da je Let 3 toj zemlji posvetio svoju pjesmu. "Sram ih bilo", "Razočarana sam", "Posvetiš im pjesmu i oni 0 bodova", neke su od reakcija na Twitteru.


https://www.index.hr/magazin/clanak/hrvati-su-ljuti-jer-ukrajina-nije-dala-ni-bod-letu-3/2463311.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus Sun 14 May - 20:00

Ja nisam uopće ljut šta nam ukrajinski žiri nije dao niti bod. Nama je savjest čista. Mi smo napravili najbolje šta smo mogli da i na ovaj način pomognemo Ukrajini.

To šta njihov žiri takvoj pjesmi nije dao niti bod te ista nije završila na top 10 pa se neće vidit kad se bude ta tablica top 10 vrtila idućih godinu dana, to je ukrajinski problem.

Također mogu sad računat i na pad podrške u Hrvatskoj jer će mnogi sad počet postavljat pitanja kakva su već postavili ovi gore kod nas u tekstu poviše a evo opet da ih preslikam :

Hrvati su svoju ljutnju iskazali na društvenim mrežama. Mnogi su pisali kako ih je najviše šokirala Ukrajina jer smatraju da je Let 3 toj zemlji posvetio svoju pjesmu. "Sram ih bilo", "Razočarana sam", "Posvetiš im pjesmu i oni 0 bodova", neke su od reakcija na Twitteru.


To će se vama gospodo draga odbit o glavu a ne nama. Nama je savjest potpuno čista tako da šta se toga tiče ja nisam uopće ljut al ćete vi biti kad vam padne podrška u Europi za taj rat tamo zbog ovakvih idiotarija a ovo jest idiotarija šta niste podržali ovu pjesmu odnosno u prevodu sami sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by mentalitet Sun 14 May - 20:15

Serbinho-3 wrote:[size=30]Pevačica doživela slom nakon poraza na "Evroviziji": "Sve je namešteno" VIDEO[/size]

Eurovizija - Page 3 8616188686460def91151d167346431_v4_big



https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=14&nav_id=2333413

Necu da klikam na taj tvoj jebeni B92 jer mu ne vjerujem ni kad bi istinu pisali.Ali vjerujem da je sve namjesteno ,posebno ono proshle godine u svezi sa pobjedom Ukrajine iako iz principa ne slusham ni jednu pjesmu sa Eurovizije osim Marije Sherifovic iako je lezbacha.

Eto hrvati bi valjda trebali da vjeruju svojim anglosaksonskim idolima posebno shto se zajedno bore protiv srba na strani globalista.Ponavljam ,nema to nikakve veze sa glazbom ,to su politichka onaniranja onih koji ne mogu pobijediti onda sve namijeshtaju,a mora se priznati da su sve doveli do savrshenstva,samo ne znaju da ce ih to samoubiti ako vec nije.Tako sve imperije pochnu da propadaju,kada ne mogu u nechemu biti prvi onda smishljaju razne zamke i spacke kao shto rade Djokovicu.

svaka medalja ima dvije strane pa tako i ova pokazuje da propadaju i da su otishli u sto pizdi materinih.Mislim ono,ne mozesh pobijediti na nekom seljachkom festivalu a iznjedrio si toliko dobrih rok sastava i Bitlse.Shta reci,nego da mi je drago shto namijeshtaju jer to je znak da su propali chak i u onome u chemu su svojevremeno bili dobri.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal Sun 14 May - 21:54

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Shta reci,nego da mi je drago shto namijeshtaju jer to je znak da su propali chak i u onome u chemu su svojevremeno bili dobri.
ne znači da su propali nego su pjevači i kompozitori drugih zemalja poradili na istom polju 
zazvili svoj stil, svoj zvuk....
sada u odnosu na prije imaju daleko jaču konkurenciju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 3 Empty Re: Eurovizija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum