ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovizija

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by mentalitet 14/5/2023, 03:45

RayMabus wrote:Zamisli od 37 država samo su dvoje dale bodove a ostali ništa. Još pisma vezana uz to da je tematika protiv rata šta je aktualno. Odličan nastup i scenografija. Znači niti ono da su rekli eto jer ste otkačeni i tako to eto jedan bod. Niti to. Sad zamisli koliko ih je stislo kad niti to a od 37 država njih 35 tako. I onda dođe publika i paf i smjesti ih tamo među prvih 13 dakle u onu prvu kategoriju i sad muk. Posralo ih i razotkrilo totalno.

Usrali se u gače od tog Let 3 i odma ga goni ća u tri pm jer im ruši konstrukciju a onda im se fino publika posrala svima u usta.

Pa i srbi i hrvati su trebali ispasti odmah jer propagiraju svojom scenografijom i izgledom LGB i ove nove zapadne vrijednosti.Ja bi to u zatvor dozivotno,ajmo na Goli i tamo pjevajte kurcu. U stvari kada pogledam ovu tvoju tablicu koju si ovdje zakeljio Europa je izgleda josh i normalna.

mentalitet

Posts : 5234
2020-07-05


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 03:50

Ne zanima me to sad ovdje. Prošli put su nam izbacili Albinu u polufinale a prošli neki bezveznjaci glasovima žirija i od ove godine nema žirija više u polufinalu i Hrvatska nakon šest godina prvi put ušla u finale i tamo nas opet guze s tim žirijem a onda opet publika doleti i da glasove.

Nešto je drugo je ovdje u pitanju jer su nas raspizidil s onim vezano uz Albinu kad smo vidili tko i iz kojih zemlja su prošli dalje ii s kakvim pjesmama a mi ne i to sve zahvaljujući žiriju pa onda od ove godine to ukinilo i sad ih opet jebemo s tom šemom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by mentalitet 14/5/2023, 04:00

RayMabus wrote:Ne zanima me to sad ovdje. Prošli put su nam izbacili Albinu u polufinale a prošli neki bezveznjaci glasovima žirija i od ove godine nema žirija više u polufinalu i Hrvatska nakon šest godina prvi put ušla u finale i tamo nas opet guze s tim žirijem a onda opet publika doleti i da glasove.

Nešto je drugo je ovdje u pitanju jer su nas raspizidil s onim vezano uz Albinu kad smo vidili tko i iz kojih zemlja su prošli dalje ii s kakvim pjesmama a mi ne i to sve zahvaljujući žiriju pa onda od ove godine to ukinilo i sad ih opet jebemo s tom šemom.

Ja si dam kurac odrezati ako vam srbi nisu dali 12 bodova::))No ,vidim da prichash o glasachkom sistemu.Pa chemu se vi nadate da budete na zapadu bog vas jebo ,da nebi mozda neku ravnopravnost i pravdu.Pomirite se da cete biti i da ste njihove sluge i u njihovim ochima egzotichni balkanski divljaci.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5234
2020-07-05


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 04:32

Da, pričam o glasačkom sistemu.

Zadnji put sam digao graju radi te Albine jer nije prošla dalje a vidio sa tko je i odma nova pravila i nema više žirija u polufinalu nego samo publika glasa dakle nema namještanja žirija po sistemu ja tebi ti meni pa mi prođemo a netko drugi čak i ako ima odličnu izvedbu ne jer se ovaj kartel dogovara.

Sad je to pravilo izmjenjeno i nema žirija u polufinalu nego samo u finalu.

Vidi ja sam povezan s Bogom. Anđeo sam Prijestolnik. Gledam nešto i proučavam jer me tu nešto zanima da vidim šta je na stvari pa donesem odluku. Sad proučavam da ovim Skandinavcima više nikad u životu od strane Hrvatske tj njenog nacionalnog žirija ne damo niti bod. Kad skuže nakon par godina onda će mi doć s time da sam se ja urotio protiv njih a ja ću reči: Pa i vi ste se protiv mene. Šta vam sad ne odgovara ? To šta sam samo vaše ponašanje preslikao i usmjerio na vas same ? VIDI KURCA.

--


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 04:42

RayMabus wrote:Eurovizija - Page 2 B6852d2c-2cf2-442b-8fb2-1a62702a0955
Meni za razliku od vas ne promiču neke stvari.

Švedska, Finska, Norveška,Belgija, Estonija,Litvanija među prvih 11 a onda pogledaš ostatak tablice i nema nit jedne države iz Skandinavije ( uključujući i taj Baltik i zemlje Beneluxa ).

To je KARTEL.

Nizozemske nema samo zato šta ju je publika izbacila glasovanjem u polufinalu jer inače bi i ona bila među prvih deset.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 04:55

Od ove godine dakle 2023 :


U polufinalu se isključivo televoteom odlučuje koje će pjesme dobiti bodove. Svaka zemlja koristi žirije kao rezervu u slučaju da ni zbirno glasovanje ne može dati valjan rezultat, niti se može dobiti zbirni rezultat izračunat na temelju zemalja sa sličnim obrascima glasovanja.

 U finalu, žiri i televote dodjeljuju svaki zaseban set bodova. Ako žiri neke zemlje ne može dati valjan rezultat, umjesto njega se koristi rezultat televotinga te zemlje. Ako televoting ne može dati valjan rezultat, koristi se zbirni rezultat, a u slučaju da ni ono ne uspije, koristi se rezultat žirija. U sve tri emisije, online glasovi gledatelja iz zemalja koje ne sudjeluju u emisiji se zbrajaju i dodjeljuju kao jedan skup bodova.

https://en.wikipedia.org/wiki/Voting_at_the_Eurovision_Song_Contest
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 04:58

U prvom polufinalu Nizozemska se nije plasirala u finale 13. svibnja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Netherlands_in_the_Eurovision_Song_Contest_2023

Nizozemska je propustila samo četiri natjecanja u svojoj eurovizijskoj povijesti.

https://en.wikipedia.org/wiki/Netherlands_in_the_Eurovision_Song_Contest

Sad ćete malo više propuštat ako vas publika ne izabere u polufinalu. Nema više žirija da vas gura a na štetu drugih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 05:55

RayMabus wrote:Najzanimljiviji dio finala uvijek je glasovanje i iščekivanje tko će odnijeti pobjedu. Glasovi se dijele na dva segmenta - glasove žirija i glasove publike.

Najprije smo doznali rezultate žirija, a potom i glasove publike. Prema glasovima žirija, Hrvatska je dobila tri boda od Portugala i osam bodova od Srbije. Prema glasovima publike, Hrvatska je dobila 112 bodova. Sveukupno smo sa 123 boda završili na 13. mjestu.

Rezultate žirija pročitala je voditeljica HRT-a Maja Ciglenečki. Jedan bod dali smo Portugalu, dva boda Moldaviji, tri Estoniji, četiri Srbiji, pet Sloveniji, šest Španjolskoj, sedam Finskoj, osam Izraelu, deset Švedskoj, a 12 Italiji.

Prema glasovima publike, Moldaviji smo uputili jedan bod, Švedskoj dva, Češkoj tri boda, Izraelu četiri, Norveškoj pet, Albaniji šest, Srbiji sedam, osam bodova dali smo Italiji, deset Finskoj, a 12 bodova otišlo je u Sloveniju. 
To ćete morat mijenjat.

Dali ste Estoniji tri boda, sedam Finskoj, deset Švedskoj.

Švedska, Norveška, Danska, Finska, i tri baltičke države su KARTEL prve klase a Belgija, Nizozemska i Luksemburg su druga klasa tog istog kartela.

Ni zrna žita neprijatelju.

Francuskoj dajte deset bodova a ne Švedskoj. S Francuskom imamo vojnu suradnju a i važnija je EU ( i NATO ) članica.

Švedskoj i ovima koje sam sad nabroja da su dio kartela NIŠTA i to NIKAD VIŠE.

JEL VAM JASNO IDOTI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 06:07

Ovo je NASDAQ

https://en.wikipedia.org/wiki/Nasdaq,_Inc.

To vam je burza. Amerika + zemlje Skandinavije i baltičke države.

Na tu šemu oni posluju ovdje. To je KARTEL.

Šou biznis je lova a ovo je američka korporacija plus ovih sedam zemalja Skandinavije i Baltika.

Nasdaq, Inc. je američka multinacionalna korporacija za financijske usluge koja posjeduje i upravlja s tri burze u Sjedinjenim Državama: istoimenom Nasdaq burzom, Filadelfijskom burzom i Bostonskom burzom te sedam europskih burzi: Nasdaq Copenhagen, Nasdaq Helsinki, Nasdaq Island, Nasdaq Riga, Nasdaq Stockholm, Nasdaq Tallinn i Nasdaq Vilnius. Sjedište joj je u New Yorku, a predsjednica i glavna izvršna direktorica je Adena Friedman.


Eurovizija - Page 2 European-Stock-Exchange-Revenue-Kings-2020-04-18-Slide-2A-Front
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by vuksadinare 14/5/2023, 07:03

..s obzirom na najave trebao je let 3 zavrsiti bar medju pet...a sto se cudimo pobjedi svedske ili skandinavskih zemalja..pa ne bi me cudilo da i najvise financiraju taj eurosong...ovo i nije bas uspjeh posto se pokusalo gender ekipom napraviti dobar rezultat ni to nije pomoglo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100009
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 11:15




Komentari negativni, kopija, los glas, ne razumeju se reci. Prevara u jednoj reci. Promenili sistem glasanja, vara se jos vise.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27542
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by Eroo 14/5/2023, 11:22

FantastiŠČno.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78533
2016-07-22


immortal likes this post

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal 14/5/2023, 11:23

vuksadinare wrote:..s obzirom na najave trebao je let 3 zavrsiti bar medju pet...a sto se cudimo pobjedi svedske ili skandinavskih zemalja..pa ne bi me cudilo da i najvise financiraju taj eurosong...ovo i nije bas uspjeh posto se pokusalo gender ekipom napraviti dobar rezultat ni to nije pomoglo...
upravo to
mislim si jesu li to naši preuveličali ali su naši imali najveći broj pregleda  iza njih izrael
izrael je na drugom mjestu a mi bili na samom kraju dok nisu javljeni glasovi publike
i ovo je preloše kako kažeš s obzirom na najave

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal 14/5/2023, 11:30

zadnjih godina prolaze pederluk opcije ili prošle godine srbija zauzela visoko mjesto s meni ne lijepim tekstom
ove godine mi imamo kombinaciju navedenog- sve što traži poremećena Europa i ostanemo skoro bez bodova

poljska je isto tako skoro na dnu, djevojka prekrasna, pjesma i izvedba, armenija isto tako
izraelka podsjeća na kopiju Beyonce i ode u vrh
glasale su sve države, ne znam da li je riječ o prijevari prije bih rekla podilaženje i ugađanje, licemjerje na nivou moje selo malo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal 14/5/2023, 15:39

Eurovizija - Page 2 29042859


jbg poveli žene, nisu gay nego rade sprdačinu i dobro se zabavljaju

u biti su oni sredili žiri ne žiri njih


Damir Martinović Mrle
- Za sve je to kriv naš sastanak što smo ga dan prije finala imali s tim žirijem. Oni su tamo nama nudili neke nemoralne ponude, ali mi, moralni kakvi jesmo, nismo na to pristali i evo nam sada - kaže Mrle čije je bend tijekom dva tjedna u Liverpoolu pet puta gostovao na BBC-ju, a riječki glazbenici ni sami ne znaju koliko su intervjua za strane medije dali.


... u pripremi su već i neki njihovi skorašnji koncertu u Ujedinjenom Kraljevstvu.




gledat ćemo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by crvenkasti 14/5/2023, 15:58

Od Srbije mi Hrvati dobijamo najviše glasova zato jer oni misle da smo i mi Srbi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29603
2014-04-17


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal 14/5/2023, 16:05

crvenkasti wrote:Od Srbije mi Hrvati dobijamo najviše glasova zato jer oni misle da smo i mi Srbi.
Od Srbije nismo dobili najviše glasova kao ni oni od nas 
onaj vaš dobio pljesak publike čim se pojavio na sceni, žiri ne hebe
skupe valjda neke djedove i babe iskompleksirane koji ocjenjuju izvođače
trebalo bi i njih na tapetu svake godine i da svi vidimo tko to ocjenjuje a ne da se skrivaju dok siju nepravdu

iskreno teško je i ocjenjivati
sve su te pjesme pobjednice
svaka je dobra na svoj način a samo jedna pobjeđuje
ipak žiri pretjeruje

Što je toliko u pitanju da nam mnogi nisu dali ni jedan glas a snimka nastupa izazvala najviše reakcija, pregleda
nešto ne štima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by immortal 14/5/2023, 17:23



kopija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 18:01

- Znamo mi dobro taj žiri. Mi smo u petak, dan prije finala, bili s njima na jednom sastanku. Taj je sastanak bio nezgodan, a mogao je ispasti i vrlo neugodan po nas, jer su nam rekli da će nam dati bodove samo ako mi njima prije damo da nas naguze. Mi smo na to rekli da im guzice ne damo. Zašto smo im tako rekli, jesmo li uopće razmislili o njihovoj ponudi? Ni sekunde! Žalimo li sada zbog toga što smo ih odbili? Ne, jer nama su naše guzice drage - objasnio nam je Mrle, kojem je drago i da je publika prepoznala i nagradila pjesmu ‘Mama ŠČ‘.

- Publika nije išla za našim guzicama. Umjesto da nam pokušaju skinuti gaće, oni su ipak otvorili oči i uši.Tako ti je to u životu: jedni te šutiraju jer im ne daš dupe, drugi te nagrade upravo zbog toga. Ja se baš super osjećam s ovom nagradom publike, nikako ne bih volio da smo bili predzadnji po izboru publike, a sedmi po ocjeni guzičarskog žirija - govori Mrle.

Tomislav Štengl, šef naše eurovizijske delegacije :  Mislim da bi organizatori Eurosonga trebali razmisliti u čemu je problem; zbog čega publika želi jedno, a žiri drugo - govori HRT-ov urednik od kojeg doznajemo da se ista stvar dogodila i 2017. godine, kada je Hrvatska zadnji put bila u eurovizijskom finalu.

Misli li da postoji neka eurovizijska zavjera?

- Ne, nisam pobornik toga, ali smatram da postoji taj jedan baltičko-skandinavski krug koji je očito utjecajan i jak. Nisam jedini šef neke eurovizijske delegacije koji tako misli - govori Štengl.

https://slobodnadalmacija.hr/scena/showbiz/mrle-znamo-mi-dobro-taj-ziri-rekli-su-da-ce-nam-dati-bodove-samo-ako-mi-njima-damo-da-nas-naguze-1289701
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by RayMabus 14/5/2023, 18:06

RayMabus wrote:Ovo je NASDAQ

https://en.wikipedia.org/wiki/Nasdaq,_Inc.

To vam je burza. Amerika + zemlje Skandinavije i baltičke države.

Na tu šemu oni posluju ovdje. To je KARTEL.

Šou biznis je lova a ovo je američka korporacija plus ovih sedam zemalja Skandinavije i Baltika.

Nasdaq, Inc. je američka multinacionalna korporacija za financijske usluge koja posjeduje i upravlja s tri burze u Sjedinjenim Državama: istoimenom Nasdaq burzom, Filadelfijskom burzom i Bostonskom burzom te sedam europskih burzi:  Copenhagen, Helsinki, Island, Riga, Stockholm Tallinn i  Vilnius. Sjedište joj je u New Yorku, a predsjednica i glavna izvršna direktorica je Adena Friedman.


Eurovizija - Page 2 European-Stock-Exchange-Revenue-Kings-2020-04-18-Slide-2A-Front
Tomislav Štengl, šef naše eurovizijske delegacije :  Mislim da bi organizatori Eurosonga trebali razmisliti u čemu je problem; zbog čega publika želi jedno, a žiri drugo - govori HRT-ov urednik od kojeg doznajemo da se ista stvar dogodila i 2017. godine, kada je Hrvatska zadnji put bila u eurovizijskom finalu.

Misli li da postoji neka eurovizijska zavjera?

- Ne, nisam pobornik toga, ali smatram da postoji taj jedan baltičko-skandinavski krug koji je očito utjecajan i jak. Nisam jedini šef neke eurovizijske delegacije koji tako misli - govori Štengl.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 18:12

[size=30]Pevačica doživela slom nakon poraza na "Evroviziji": "Sve je namešteno" VIDEO[/size]

Eurovizija - Page 2 8616188686460def91151d167346431_v4_big



https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=14&nav_id=2333413
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27542
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurovizija - Page 2 Empty Re: Eurovizija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum