ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 13/5/2023, 22:35

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! 772166_capture_f



https://www.alo.rs/vesti/politika/759253/ukrajinka-poziva-na-majdan-u-beogradu/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by RayMabus 13/5/2023, 22:39

Nema ništa od toga.

Ovdje se radi o skroz drugoj problematici i zato samo prosvjedi za bolje društvo ( Srbija bez nasilja ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 00:13

Ako stvarno hoćete da skinete svoju vladu vi znate šta mora da se radi! Budite spremni da za sobom ostavite stotine i hiljade mrtvih na ulicama Beograda! Budite spremni da napravite Majdan u Beogradu kako bi ste se dokopali fotelja i vlasti! To je vaš put - poručila je Ukrajinka.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by RayMabus 14/5/2023, 00:16

Nema ništa od toga.

Ja to ne želim.

Želim da im slomim pičku četničku a četnici su za nasilje dakle samo: Srbija bez nasilja.

Nikakvi nasilni protesti s nekakvim ciljem nasilnog skidanja demokratski izabrane vlade ne dolaze u obzir jer se kose s tim šta ja želim postić.

Sve ti piše ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 00:18

Filozofira iz Slovenije i poziva na smrt stotine hiljada ljudi. Kakvih demagoga sve nema okolo. Pusku u ruke i da ide prva kao primer. Kakvih ludaka sve nema, dobro je Medvedev rekao. Njima je Majdan dosao glave, ali ajde ti to budali objasni. Ratovi u SFRJ, vise stranacki izbori, to nije trebalo ni dopustiti, neka se biraju komunjare izmedju sebe, barem znas koga za jaja da hvatas, ako kradu i prave sranja. Zapadni model za Istok nije. Kina da pusti vise stranacke, izbio bi odmah rat, svako pujda svakoga protiv svakoga i svi tvrde da su posteni a svi kradu i lazu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 00:24

RayMabus wrote:Nema ništa od toga.

Ja to ne želim.

Želim da im slomim pičku četničku a četnici su za nasilje dakle samo: Srbija bez nasilja.

Nikakvi nasilni protesti s nekakvim ciljem nasilnog skidanja demokratski izabrane vlade ne dolaze u obzir jer se kose s tim šta ja želim postić.

Sve ti piše ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

Izbegavanje podele u drustvu, legalizujes sve i mirna Bosna. Svi su cinili zlocine, to bez daljneg, Partizani, Cetnici, Ustase. Niko Hrvatskoj nista ne govori oko Ustasa, masovno promovisanje, videli i legalizovali sve. Ustasa kod tebe ti ne smeta, ali Cetnik u Srbiji smeta. To su te neke tehnicke razlike. Nemacka otvoreno stiti i gura svoje iz 2 Svetskog. EU je Cetvrti Rajh, bez oruzja i pravac ka Rusiji. Ovi legalizovali, videli da nacizam niko ne sprecava, zasto bi branili Cetnike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 00:26

Srbi su se digli zbog Ustasa u HR, videli da to u Svetu nikoga ne zanima, legalizovali Cetnike. Da li to nekoga u Svetu zanima? Ne. Hrcate i Srbe zanima, zato se pobise, dok se ovima jebe u prevodu. Njoh to ne zanima, niti Balkanci, ako imaju svoj interes, glume narikace okolo i zavrsavaju svoj interes.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by mentalitet 14/5/2023, 03:37

Serbinho-3 wrote:UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! 772166_capture_f



https://www.alo.rs/vesti/politika/759253/ukrajinka-poziva-na-majdan-u-beogradu/vest

Kada bi se to desilo u Srbiji onda i ne zasluzujete da opstanete kao narod.Ako bi vec doshlo do toga onda pobiti svu prozapadnu gamad ako se zelite spasiti od nestanka.Inache sam oduvijek bio da se bilo kakvi politichki nesporazumi rjeshavaju mirnim putem i na izborima pa neka odluchi narod tako da poslije nema u jebo te al' su nas zajebali.Svaki narod koji vjeruje obecanjima a ne vidi stvarnost i zasluzuje da ga jebu ko majmuna.Evo u Hrvatskoj,ja govorim od 1990 da je najveci neprijatelj hrvata HDZ ali mi ne vjeruju nego mi govore da sam chetnik i Srbin.Tako je sada i u Srbiji,Onaj Djilas se obogatio kod Miloshevica kradjom i ruka ruku mije a sada ga mnogi slijede,Jebo me svako da su srushili onu Gazelu da se Srbija rijeshi lopova i prevaranata ne bi nishta pogrijeshili.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 12:25

Djilas se nije obogatio kod Milosevica, vec prodaje pricu tim Balkanskim ovcama, profila Ero, kako je otisao u Cesku, zaradio 300 miliona eura i vratio se nazad, posle nekoliko godina. Tamo su gurali te kablovske provajdere na neuredjenom trzistu, otprilike ko Karic sto je uradio, nije postojao Zakon, on kupio opremu i radio na divlje. Kasnije ovi videli i kao,"Sta to radis bre kume". On vec uzimao lovu, otvorio i TV, kasnije ga Dinkic ugasio ili je trajalo sve dok si imao podrsku politicara u prevodu. Tako i Djilas i onaj drugi nakupac svinja ili cime se bavio ranije, prodavao po buvljaku, kasnije kao ta SBB ili kako vec, maska necija, ko zna ko je iza cele price. Iskoristili neuredjeno drustvo bez Zakona i propisanih pravila, svi se bave politikom, dok neki koriste situaciju. Naravno, sve to na stetu drzavnih institucija, koje kasnije preuzmu i kontrolisu drustvo, kao u Ukrajini, njih 10 masno bogato, ostali beda, ali se nikad nisu digli i bedu je opet pobavljam, lako kontrolisati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by michaellcmacha 14/5/2023, 13:25

Serbinho-3 wrote:Filozofira iz Slovenije i poziva na smrt stotine hiljada ljudi. Kakvih demagoga sve nema okolo. Pusku u ruke i da ide prva kao primer. Kakvih ludaka sve nema, dobro je Medvedev rekao. Njima je Majdan dosao glave, ali ajde ti to budali objasni. Ratovi u SFRJ, vise stranacki izbori, to nije trebalo ni dopustiti, neka se biraju komunjare izmedju sebe, barem znas koga za jaja da hvatas, ako kradu i prave sranja. Zapadni model za Istok nije. Kina da pusti vise stranacke, izbio bi odmah rat, svako pujda svakoga protiv svakoga i svi tvrde da su posteni a svi kradu i lazu.
pa vi morate da se pobijete međusobno kako bi se iskristaliziralo da li je prevladavajuća rusofilska klika, ili ona normalna (koliko toliko) proeuropska). u tom unutaretničkom pokolju koji vi po Božjoj pravdi zaslužujete da vas snađe, trebate da se pročistite, jer ste previše kontaminirani zloćom... nakon tog pročišćenja ono što ostane budi uvjeren da nitko neće ni pipnuti, čak štoviše tad bi konačno mogli i za vas reći da ste ljudi vrijedni pružanja ruke prijateljstva

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by michaellcmacha 14/5/2023, 13:33

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od toga.

Ja to ne želim.

Želim da im slomim pičku četničku a četnici su za nasilje dakle samo: Srbija bez nasilja.

Nikakvi nasilni protesti s nekakvim ciljem nasilnog skidanja demokratski izabrane vlade ne dolaze u obzir jer se kose s tim šta ja želim postić.

Sve ti piše ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

Izbegavanje podele u drustvu, legalizujes sve i mirna Bosna. Svi su cinili zlocine, to bez daljneg, Partizani, Cetnici, Ustase. Niko Hrvatskoj nista ne govori oko Ustasa, masovno promovisanje, videli i legalizovali sve. Ustasa kod tebe ti ne smeta, ali Cetnik u Srbiji smeta. To su te neke tehnicke razlike. Nemacka otvoreno stiti i gura svoje iz 2 Svetskog. EU je Cetvrti Rajh, bez oruzja i pravac ka Rusiji. Ovi legalizovali, videli da nacizam niko ne sprecava, zasto bi branili Cetnike.
e al ti iz dana u dan lupetaš takve gluposti da to svijet nnije vidio... hrvatskoj ne smetaju četnici u srbiji, dao vam Bog da svi budete četinici ili bar pola vas... nama smetaju četnici u hrvatskoj i naravno u bosni jer sa bosnom graničimo i ne možemo dozvoliti da nam četnici urlaju preko Une... u srbiji sve može, ionako imamo granicu koju uvijek možemo zatvoriti i prekinuti s vama sve odnose... samo nemoj da nam te vaše fore pokušavate uvaliti na mala vrata... upravo stoga mi moramo još raščistiti situaciju sa tom vašom famoznom četničkom crkvom na hrvatskom teritoriju i onda smo riješili problem...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by mentalitet 14/5/2023, 20:03

michaellcmacha wrote:
Serbinho-3 wrote:Filozofira iz Slovenije i poziva na smrt stotine hiljada ljudi. Kakvih demagoga sve nema okolo. Pusku u ruke i da ide prva kao primer. Kakvih ludaka sve nema, dobro je Medvedev rekao. Njima je Majdan dosao glave, ali ajde ti to budali objasni. Ratovi u SFRJ, vise stranacki izbori, to nije trebalo ni dopustiti, neka se biraju komunjare izmedju sebe, barem znas koga za jaja da hvatas, ako kradu i prave sranja. Zapadni model za Istok nije. Kina da pusti vise stranacke, izbio bi odmah rat, svako pujda svakoga protiv svakoga i svi tvrde da su posteni a svi kradu i lazu.
pa vi morate da se pobijete međusobno kako bi se iskristaliziralo da li je prevladavajuća rusofilska klika, ili ona normalna (koliko toliko) proeuropska). u tom unutaretničkom pokolju koji vi po Božjoj pravdi zaslužujete da vas snađe, trebate da se pročistite, jer ste previše kontaminirani zloćom... nakon tog pročišćenja ono što ostane budi uvjeren da nitko neće ni pipnuti, čak štoviše tad bi konačno mogli i za vas reći da ste ljudi vrijedni pružanja ruke prijateljstva


Prije cete vi ustashoidi kretenoidi napraviti pokolj izmedju vas i hrvata jer ste bolesni u mozak .Stalno bi neshto ubijali i klali chak i preko interneta.Ja tebi i tvojoj obitelji zelim sve ono shto ti zelish drugima,a karma je kurva pa bash zajashi one koji je prizivaju u negativnom kontekstu.Mada ja pretpostavljam da vecina vas ovdje i ne pishe s razumom jer ga i ne posjeduje tako ta ti chovjek moze samo jebati mater glupu i zaobici tekst koji napishesh.Bolestan si do bola,iz tebe mrznja kipti ,bog te jebo ne bi me chudilo da u stvarnosti chak i tvoja djeca bjeze od tebe a zena te vjerojatno ako ima imalo soli u glavi odjebala jer tko ce zivjeti sa bolesnikom.Pa idiote non stop lijepish svoje zelje ovdje,nije ti ovo forum bozichnjak kretenchino nedojebana.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 20:35

michaellcmacha wrote:
Serbinho-3 wrote:Filozofira iz Slovenije i poziva na smrt stotine hiljada ljudi. Kakvih demagoga sve nema okolo. Pusku u ruke i da ide prva kao primer. Kakvih ludaka sve nema, dobro je Medvedev rekao. Njima je Majdan dosao glave, ali ajde ti to budali objasni. Ratovi u SFRJ, vise stranacki izbori, to nije trebalo ni dopustiti, neka se biraju komunjare izmedju sebe, barem znas koga za jaja da hvatas, ako kradu i prave sranja. Zapadni model za Istok nije. Kina da pusti vise stranacke, izbio bi odmah rat, svako pujda svakoga protiv svakoga i svi tvrde da su posteni a svi kradu i lazu.
pa vi morate da se pobijete međusobno kako bi se iskristaliziralo da li je prevladavajuća rusofilska klika, ili ona normalna (koliko toliko) proeuropska). u tom unutaretničkom pokolju koji vi po Božjoj pravdi zaslužujete da vas snađe, trebate da se pročistite, jer ste previše kontaminirani zloćom... nakon tog pročišćenja ono što ostane budi uvjeren da nitko neće ni pipnuti, čak štoviše tad bi konačno mogli i za vas reći da ste ljudi vrijedni pružanja ruke prijateljstva

Mi imamo glavu, nismo ko vi po Hrvatskoj i Bosni. Razlika. Ima i kod nas koliko god hoces drugih naroda, pa niko nikoga ne dira. Oni Albanci i tako im Alaha da osvoje celu Evropu, to su vam braca po materi. Trcite ko tudje sluge za drugima, ne cenite sebe i svoje. Tudja sreca ili Ludi Bujda, biraj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 20:37

michaellcmacha wrote:
Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od toga.

Ja to ne želim.

Želim da im slomim pičku četničku a četnici su za nasilje dakle samo: Srbija bez nasilja.

Nikakvi nasilni protesti s nekakvim ciljem nasilnog skidanja demokratski izabrane vlade ne dolaze u obzir jer se kose s tim šta ja želim postić.

Sve ti piše ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

Izbegavanje podele u drustvu, legalizujes sve i mirna Bosna. Svi su cinili zlocine, to bez daljneg, Partizani, Cetnici, Ustase. Niko Hrvatskoj nista ne govori oko Ustasa, masovno promovisanje, videli i legalizovali sve. Ustasa kod tebe ti ne smeta, ali Cetnik u Srbiji smeta. To su te neke tehnicke razlike. Nemacka otvoreno stiti i gura svoje iz 2 Svetskog. EU je Cetvrti Rajh, bez oruzja i pravac ka Rusiji. Ovi legalizovali, videli da nacizam niko ne sprecava, zasto bi branili Cetnike.
e al ti iz dana u dan lupetaš takve gluposti da to svijet nnije vidio... hrvatskoj ne smetaju četnici u srbiji, dao vam Bog da svi budete četinici ili bar pola vas... nama smetaju četnici u hrvatskoj i naravno u bosni jer sa bosnom graničimo i ne možemo dozvoliti da nam četnici urlaju preko Une... u srbiji sve može, ionako imamo granicu koju uvijek možemo zatvoriti i prekinuti s vama sve odnose... samo nemoj da nam te vaše fore pokušavate uvaliti na mala vrata... upravo stoga mi moramo još raščistiti situaciju sa tom vašom famoznom četničkom crkvom na hrvatskom teritoriju i onda smo riješili problem...

Najbolje na posmatranje da odes i resis problem sam sa sobom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 20:42

Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by mentalitet 14/5/2023, 21:18

Serbinho-3 wrote:Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.

Prije par godina ovdje kod mene izashli crnci i pocheli divljati po gradu ,zapalili par auta.Izahla prichuvna (Nacionalna) garda ,ubila par idote i crnje se razbjezale kud koji mili moji,od tada mir u sitiju:))Ja vjerujem da bi i Vuchko to napravio a narod bi to odobrio kao i da se to desi u Hrvatskoj.Samo shto ovdje idioti misle da je to nemoguce da se desi kod njih ali kod drugih je to sasvim moguce.Zive u svom virtualnom svijetu dok ih stvarnost ne lupi po pichki ,a onda se pitaju ,koji je ovo kurac,nisam ja tako ochekivao.Bolesno da bolesnije ne moze biti,izapralo im mozak i mozesh ih jebat kako ti se cefne:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by michaellcmacha 14/5/2023, 21:42

Serbinho-3 wrote:Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.
tata ti je tikvan kad te delao u poznim godinama, pa si ispao faličan i usput sa pederskim sklonostima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by michaellcmacha 14/5/2023, 21:44

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.

Prije par godina ovdje kod mene izashli crnci i pocheli divljati po gradu ,zapalili par auta.Izahla prichuvna (Nacionalna) garda ,ubila par idote i crnje se razbjezale kud koji mili moji,od tada mir u sitiju:))Ja vjerujem da bi i Vuchko to napravio a narod bi to odobrio kao i da se to desi u Hrvatskoj.Samo shto ovdje idioti misle da je to nemoguce da se desi kod njih ali kod drugih je to sasvim moguce.Zive u svom virtualnom svijetu dok ih stvarnost ne lupi po pichki ,a onda se pitaju ,koji je ovo kurac,nisam ja tako ochekivao.Bolesno da bolesnije ne moze biti,izapralo im mozak i mozesh ih jebat kako ti se cefne:::))
vi se spremajte na tigar traku i neki stup u kvartu... kad budeš/te tako ćubili budem vas pitao tko je izapranog mozga...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Serbinho-3 14/5/2023, 22:40

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.

Prije par godina ovdje kod mene izashli crnci i pocheli divljati po gradu ,zapalili par auta.Izahla prichuvna (Nacionalna) garda ,ubila par idote i crnje se razbjezale kud koji mili moji,od tada mir u sitiju:))Ja vjerujem da bi i Vuchko to napravio a narod bi to odobrio kao i da se to desi u Hrvatskoj.Samo shto ovdje idioti misle da je to nemoguce da se desi kod njih ali kod drugih je to sasvim moguce.Zive u svom virtualnom svijetu dok ih stvarnost ne lupi po pichki ,a onda se pitaju ,koji je ovo kurac,nisam ja tako ochekivao.Bolesno da bolesnije ne moze biti,izapralo im mozak i mozesh ih jebat kako ti se cefne:::))
vi se spremajte na tigar traku i neki stup u kvartu... kad budeš/te tako ćubili budem vas pitao tko je izapranog mozga...


Realno. Samo ste se vi po Hrvatskoj, Bosni i Kosovu potukli. Evolucija rekla zbogom. Zatim oni Slovenci, sam onaj priznao kao najgora divljacka Africka Plemena za sebe. Drugi gledaju svoj interes a vi vas niste gledali. Rekao sam vam da bi bolje prosli, da su vas vodili ti vasi Komi likovi iz Komi Partije HR, promenili bi ime iste, stavili proverene ljude i izasli bi ko gospoda, umesto da se ubijate ko divljaci. Treba inteligencija i mudrost, sto je vama ocigledno falilo. Ti ovde pozivas i dalje protiv nekih po HR, dok kako se moze videti, mi iz Srbije nikada nismo nikoga iz Srbije prozivali i pozivali protiv istih. Niste vi slucajno zaratili a svi krivci, nisu vise zivi, ali bi opet radili isto. Ci vuole la testa, kako bi ovde rekli a vi je nemate. Pravite od sebe budale i zasmejavate Svet da vam se smeju. Igrate se tamo sugice i zmurke. Odrasli ljudi, ali dzaba kada to glave nema. Osim vas po bivsoj Jugoslaviji, samo Ukrajinci uradise isto. Realno pored Poljaka, bas priglupi. Ti vidis mudrog coveka a oni sve to nisu. Srbi su najmudriji Slovenski narod, realno ne bas Slovenski, jer imas i ostale narode medju Srbima, Toma Fila i Vulin Cincari, masa ostalih, zatim Keltsko Pleme, taj Skandinavski gen u Srba, Romani koji su bili dosli i slicno. Ljudi su dosta inteligentniji i mudriji, ti se ljuti koliko god hoces Miho, ali nisu plitki ko potok.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by mentalitet 16/5/2023, 00:22

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovi Ukrajinci, tikvani poput vas. Dopuste da od njih prave tikvane. Zasto se to isto ne desi na Zapadu? Pa nece on da dopusti da ti njemu solis pamet i odredjujes zivot. To vi sluge, Njemac je to, pravite budalu od samih sebe. Ukri, 2 grama mozga, to je priglupo i lako za manipulisanje. Istok Evrope, gledaju nesto bolje od Ciganije.

Prije par godina ovdje kod mene izashli crnci i pocheli divljati po gradu ,zapalili par auta.Izahla prichuvna (Nacionalna) garda ,ubila par idote i crnje se razbjezale kud koji mili moji,od tada mir u sitiju:))Ja vjerujem da bi i Vuchko to napravio a narod bi to odobrio kao i da se to desi u Hrvatskoj.Samo shto ovdje idioti misle da je to nemoguce da se desi kod njih ali kod drugih je to sasvim moguce.Zive u svom virtualnom svijetu dok ih stvarnost ne lupi po pichki ,a onda se pitaju ,koji je ovo kurac,nisam ja tako ochekivao.Bolesno da bolesnije ne moze biti,izapralo im mozak i mozesh ih jebat kako ti se cefne:::))
vi se spremajte na tigar traku i neki stup u kvartu... kad budeš/te tako ćubili budem vas pitao tko je izapranog mozga...

Vazi,a vi za roshtiljadu :)) Jebene su one granate shto zapale kisik pa ti ochi ispanu iz duplje a pluca izlete na nos. Iako ne znam shto bi to trebala da znachi tigrova traka//Kod nas toga nema kao u vashoj vukojebini,mi koristimo sprej.Poshpricash i boli te kurac ,nema vishe da zujish .;;)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU! Empty Re: UKRAJINKA POZIVA NA MAJDAN U BEOGRADU!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum