ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Sora 26/1/2016, 17:17

michaellcmacha wrote:evo taman su i šojka i Nevanja tu pa da se izregulira to njihovo javno pozivanje na masovna uboojstva
E to imaju pravo samo branitelji. Pozivati na krvave božice i izdajnike Ganjati ... 
Ja nisam nigdje . Pokaži mi gdje jesam pozivala na ikakva  ubistva .
Ili sikter , makni se od mene :K

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by vuksadinare 26/1/2016, 17:18

Sora wrote:
vuksadinare wrote:Sora ..bolje nemoj o poturicama..ne zbog tebe..nego da ne bu uvrijedio suborce islamske vjeroispovjesti...comprende?
E pametan si . Za Četiri noge .
Sta ja imam s poturicama , jrbote pa nisam jos u jajniku i mudima sanjala slobodnu hrvatsku. 
I jos manje imam s fasistima. Njih nabijem. Na nesto . :mog
Bolje nemoj........prvi put
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Sora 26/1/2016, 17:19

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ma zapravo sta me briga . NEK se sruši ova drzava.
Ionako nije je trebalo ni biti...
A bilo bi fer dase sruši za vrijeme vladavine HDZ . Zločinci ju složili, oni ju zrebaju raskupusati. 
Ja imam keca u rukavu.  cheers
Bilo je i bice dok je nas...a kec ti je klis u bosnu..nes ti drzave..
Irska sinko, 
Tamo su pravi hrvati a ne ove poturice .. Tj, bosanski URVATI :cry
de popij koju, smiri se :)
kic de odi na pritužbe pa provjeri ima li osnove za postupanje....
Kmeeee 
Kako se kmeci 
Toooo :aw
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 17:19

redder4 wrote:
n_razbojnik wrote:i narkos Bujanec je tu, čovjek koje ne cenzurira ni Šešelja iako mu je tv tih dana(po današnjim kriterijima) trebala također ostati bez emitiranja, ali no...šešelj je bubani  cheers

Po kojem ti KRITERIJU prozivaš čovjeka za " NARKOSA " - po kriteriju kojim je " OSTOJIĆEVA " MILICIJA  trpala ljude u LUDNICU i PRISILNO liječenje samo zato što je netko imao MUDA i netkome na položaju rekao ono što ga ide ??
jest ispada da je diler kurvama , ali ne mogu ga tako zvati sa gramom koke, to je uvreda dilerima

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 17:20

Eva wrote:skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Brvnar10

"Ovo je moja kuća živeo sam tu, ovo je moja draga volio sam nju..."
a danas ste obrađivali Crop sekciju...bravo
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Tony Soprano 26/1/2016, 17:22

n_razbojnik wrote:
Eva wrote:skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Brvnar10

"Ovo je moja kuća živeo sam tu, ovo je moja draga volio sam nju..."
a danas ste obrađivali Crop sekciju...bravo
lol!
dobar!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by vuksadinare 26/1/2016, 17:25

Ej kazu sluzbeno skupilo se 5000 ljudi na prosvjedu isti dan...a nesluzbeno se govori i oko 8000 do 10 000...a ovi sto se upisuju u registar treba im nekoliko dana da dpdju do brojke 4000....buahshaha....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by kaya 26/1/2016, 17:27

Ajde vise neka ovu rakicku potjeraju, sto čekaju?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by vuksadinare 26/1/2016, 17:33

kaja_333 wrote:Ajde vise neka ovu rakicku potjeraju, sto čekaju?
Cekaju za nju drzavljanstvo srbije za nju...da moze ic radit na rts
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Sora 26/1/2016, 17:34

kaja_333 wrote:Ajde vise neka ovu rakicku potjeraju, sto čekaju?
Bogati kad bi  tebe protjeralo , jedno niskoristi manje . 
Rakicka je iznad takvih bezumnih napaljenih bsbuskara na netu , svjetlosnu godinu .. :(

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by vuksadinare 26/1/2016, 17:36

Sora...lozis se a?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by kic 26/1/2016, 17:38

Sora wrote:
kaja_333 wrote:Ajde vise neka ovu rakicku potjeraju, sto čekaju?
Bogati kad bi  tebe protjeralo , jedno niskoristi manje . 
Rakicka je iznad takvih bezumnih napaljenih bsbuskara na netu , svjetlosnu godinu .. :(
još jedna ovakva i ban.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Sora 26/1/2016, 17:43

kic wrote:
Sora wrote:
kaja_333 wrote:Ajde vise neka ovu rakicku potjeraju, sto čekaju?
Bogati kad bi  tebe protjeralo , jedno niskoristi manje . 
Rakicka je iznad takvih bezumnih napaljenih bsbuskara na netu , svjetlosnu godinu .. :(
još jedna ovakva i 
Ok
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 17:54

evo i peđa preko "Blica" daje svoju podršku...mada je dokazani crnokošuljaš lijepo vidjeti da se lijevonapredan momak kao on solidarizira

http://www.zagreb.info/aktualno/hrvatska/peda-grbin-srpskim-medijima-partijski-aparatcik-i-domoljubni-birokrat-odredivat-ce-tko-je-izdajnik/36012

“Kada se promatra šira sliku, kada vidimo što se sve događa u našem okruženju, kada pogledamo put gušenja slobode govora, slobode medija i demokracije kojim idu Poljska, Mađarska pa i Vučićeva Srbija, jasno je da se radi o jednoj široj pojavi kojoj se svako od nas mora suprotstaviti, kako god zna i može”, istaknuo je Grbin.

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Guest 26/1/2016, 17:55

cudi me da je to blic objavio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 17:59

VUČIĆU PEDERU wrote:cudi me da je to blic objavio?
Ne bih znao, tako kažu...moguće da je ustaška propaganda
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Guest 26/1/2016, 18:00

ne, nego blic ne bi objavio nikada nesto negativno u kontekstu pickouste pedercine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by vuksadinare 26/1/2016, 18:05

n_razbojnik wrote:evo i peđa preko "Blica" daje svoju podršku...mada je dokazani crnokošuljaš lijepo vidjeti da se lijevonapredan momak kao on solidarizira

http://www.zagreb.info/aktualno/hrvatska/peda-grbin-srpskim-medijima-partijski-aparatcik-i-domoljubni-birokrat-odredivat-ce-tko-je-izdajnik/36012

“Kada se promatra šira sliku, kada vidimo što se sve događa u našem okruženju, kada pogledamo put gušenja slobode govora, slobode medija i demokracije kojim idu Poljska, Mađarska pa i Vučićeva Srbija, jasno je da se radi o jednoj široj pojavi kojoj se svako od nas mora suprotstaviti, kako god zna i može”, istaknuo je Grbin.
Pedja govoris o zabranama,ha?...u istri ste javno zabranili thompsonu pjevanje a iza vrata mati bulicu,skori,misi kovacu...ali zato zovete boru corbu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 18:07

vuksadinare wrote:
n_razbojnik wrote:evo i peđa preko "Blica" daje svoju podršku...mada je dokazani crnokošuljaš lijepo vidjeti da se lijevonapredan momak kao on solidarizira

http://www.zagreb.info/aktualno/hrvatska/peda-grbin-srpskim-medijima-partijski-aparatcik-i-domoljubni-birokrat-odredivat-ce-tko-je-izdajnik/36012

“Kada se promatra šira sliku, kada vidimo što se sve događa u našem okruženju, kada pogledamo put gušenja slobode govora, slobode medija i demokracije kojim idu Poljska, Mađarska pa i Vučićeva Srbija, jasno je da se radi o jednoj široj pojavi kojoj se svako od nas mora suprotstaviti, kako god zna i može”, istaknuo je Grbin.
Pedja govoris o zabranama,ha?...u istri ste javno zabranili thompsonu pjevanje a iza vrata mati bulicu,skori,misi kovacu...ali zato zovete boru corbu
Dobro to je drugo, zato se u kafani odvrnu crnokošuljaške dok nitko en gleda
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 18:14

To je isto poseban par rukava, da u Areni u kojoj su se nekada ubijali i ljudi i zvijeri a raja odlučivala o životu jednoga nastup pjevača nema mjesta...ili Peđa misli da su Rimljani tamo održavali komorne koncerte  pirat

ipak MarlynMmanson je fin momak i glazbenik, on je uvijek dobrodošao

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by michaellcmacha 26/1/2016, 18:52

par šatoraša se okupilo....skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 11140114_1742849805926412_8036178273224506389_nsitnica

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju... - Page 4 Empty Re: skupilo se nešto ljudi, nešto prosvjeduju...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum