ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Kermit 28/6/2018, 08:06

http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/oprez-ljudi-gledala-sam-utakmicu-u-kaficu-i-cula-nesto-zastrasujuce-protiv-hrvata-1185636/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by vuksadinare 28/6/2018, 08:07

pa dobro je i rekla...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Kermit 28/6/2018, 08:17

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ 31052270_10156303994614894_2764030807545741312_n

Jan Vukelic
"Veličanstvene pobjede naše reprezentacije na Svjetskom prvenstvu nešto su najljepše što se moglo dogoditi hrvatskom narodu"
Ovakvi retardirani stavovi su jedan od razloga zašto ova zemlja tone u bezdan
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Kermit 28/6/2018, 08:18

Sad znamo krivce za demo ekonomski ponor, bogopsovače!!!
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Eroo 28/6/2018, 08:43

O vlastitom iskustvu na ovu temu kažu da nema smisla javno govoriti. 
No, možemo o psovanju - općenito govoreći ružno je , bez obzira o kojem je riječ,
a šteti zdravlju onome koji psovke s mržnjom izgovaraju.
Eroo
Eroo

Posts : 73700
2016-07-22


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by jastreb 28/6/2018, 17:40

Hrvati su poznati po huljenju Gospodina.

Ima jedna anegdota kad je jedan naš svećenik došao u NY i u luci čuo jednog radnika kako strahovito psuje Boga.

Pop mu je prišao i upitao zašto tako psuje Gospodina,a ovaj bleji u njega ko tele.

Kasnije je saznao da se radi o Ircu koji je te psovke naučio od Hrvata.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Kermit 28/6/2018, 17:42

jastreb wrote:Hrvati su poznati po huljenju Gospodina.

Ima jedna anegdota kad je jedan naš svećenik došao u NY i u luci čuo jednog radnika kako strahovito psuje Boga.

Pop mu je prišao i upitao zašto tako psuje Gospodina,a ovaj bleji u njega ko tele.

Kasnije je saznao da se radi o Ircu koji je te psovke naučio od Hrvata.
Jebem ti a neću Boga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by max123 28/6/2018, 17:55

o prcim ti boga isusa i svetu mariju.rekoh i spasi dusu...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by jastreb 28/6/2018, 18:39

Bože,oprosti im,jer ne znaju što čine!
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’ Empty Re: OPREZ, LJUDI! ‘Gledala sam utakmicu u kafiću i čula nešto zastrašujuće protiv Hrvata!’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum