ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 14:22

Tako je. Nismo ni mislili da je drukčije. :^0 lol!

Kriv je Zapada a Kina i Rusija i mi ( vlada Srbije, Vučic ) smo za Rusiju i Kinu koji su Istok ...i Amerika je kriva a ne mi koji smo super i nismo taj pokvareni Zapad s njegovim vrijednostima i točka.

Ovih se ne bi ni Goebbels posramio.

Vučicev ministar obrazovanja:"Poguban je utjecaj zapadnih vrijednosti"

U tijeku je izvanredna konferencija za medije. Govore ministrica zdravstva Danica Grujičić i ministar obrazovanja Branko Ružić.

"Tragedija koja se dogodila u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar - osmero djece nažalost je izgubilo život. Nitko ne može vratiti djecu roditeljima. Zahvalan sam zdravstvenim radnicima i molimo Boga da budu uz sve one koji su hospitalizirani i kojima se ukazuje medicinska pomoć. Šestero djece je hospitalizirano i jedna učiteljica. Zahvalan sam i na hrabrosti profesora i svih zaposlenika da pruže podršku roditeljima u narednom razdoblju. Nezamislivi su prizori kako je bilo toj djeci koja su doživjela taj strah, taj strah učitelja da se i toj djeci ne dogodi buduća tragedija. Vlada je odlučila o trodnevnom danu žalosti. Od sutra nastava počinje minutom šutnje", rekao je Ružić.

"Evidentan je kancerogen i poguban utjecaj interneta i videoigrica i zapadnih vrijednosti. Mi smo danas imali vrlo sadržajan i emocijama nabijen razgovor s predsjednikom Aleksandrom Vučicem", rekao je. Dodao je da je tim psihologa promptno pozvan da se učenicima, zaposlenima i roditeljima pruži adekvatna pomoć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by AssadNaPodmornici 3/5/2023, 14:27

da a koje su to druge alternativne vrijednosti? sakaćenje spolnih organa, šerijat, odsjecanje ruku, glava, ubijanje, ili ruske poput osvajanja drugih zemalja'

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 14:28

Znači to je vrijednost jel ? 

Tako to zovete. A kad se to desi u Rusiji jesu li to onda ruske vrijednosti ili šta ?

Zabavani si ti neki ministar obrazovanja pa pokolj u školi u svojoj državi nazivaš prvo vrijednostima a onda k tome još i definiraš čije su da ne bude zabune.

Mater van jeben iskvarenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by vuksadinare 3/5/2023, 14:32

kao da je zapad kriv za ovo sto vec nije vidjeno na ovim prostorima..pa tu su starce ubijali macolom po glavi jer su bili teret za obitelj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 14:39

A ovo im je ministar obrazovanja ( ministre postavja Vučic, to su njegovi ljudi ).

I onda se on sastao s Vučicem prije ovoga koji je emocionalno reagirao na ovo i onda on daje izjavu kako su pazi sad : 

1. Prvo pokolj u školi naziva vrijednostima

2. Onda tome dodaje pridjev zapadni s ciljem kako bi okrivio Zapad jer ako je Zapad kriv nije Vučic i rusofili na vlasti

Majko Božja šta je ovo kod njih tamo na vlasti jer ovo nije izjavio neki nebitan lik poput mene nego ministar obrazovanja Srbije.

Rekoh : Ovih se ne bi ni Goebbels posramio a mogao bi slobodno i dodat da je Goebbels mala beba za ove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by Ringo10 3/5/2023, 14:41

Zapad nema nikakve veze sa ovim
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 14:42

Ringo10 wrote:Zapad nema nikakve veze sa ovim
A imaju zapadne vrijednosti ?

Kako ne kužiš ? king
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 14:47

U 21. po redu godišnjem izvješću objavljenom na Međunarodni dan slobode medija, Reporteri bez granica (RSF) kao golemu prijetnju slobodi medija također navode i neuspjeh u nadzoru tehnoloških divova.

Hrvatska, sa 71,95 bodova, je na 42. mjestu i skočila je u odnosu na prošlogodišnje izvješće za šest mjesta. U izvješću iz 2022. nalazila se na 48. mjestu od 180 zemalja, zabilježivši 70,42 boda. Sada se nalazi ispred SAD-a.

Susjedna Srbija nalazi se na 91. mjestu zbog, kako objašnjava RSF, "širenja ruske propagande". Radi se o padu za 12 mjesta u odnosu na prošlu godinu. Slovenija je na 50. mjestu.

Indeks slobode medija: Hrvatska se popravila za šest mjesta, Srbija sve dublje tone


Malo ste im i dali to spuštanje sad kad sam vidio šta im je ministar obrazovanja izjavio odma nakon ove tragedije i tko je kriv za pokolj u školi u Beogradu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 3/5/2023, 15:03

Ako srbijanski vrh na čelu sa ministrima obrazovanja i policije ne podnesu ostavke i ako se ne počnu kažnjavati mediji koji ispiraju mozak djeci i cjelokupna ideološka mašinerija zla, koja je iznjedrila nasilje kao legitiman oblik ponašanja, bojim se da se ništa neće riješiti.

A ništa nije slučajno i nepovezano.

Jer Kristijan Golubović u posjeti osnovnoj školi nije slučajnost.

Surovo društvo – ekosistem za stvaranje maloljetnih ubica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by pizzon 3/5/2023, 15:19

Ministar je idiot

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by vuksadinare 3/5/2023, 16:00

...kriv je otac koji vodi klinca od 12,13 godina u streljanu..koji ga je naucio ocito dobro pucat i repetirat..koji mu je ocito i sapnuo sifru..i koji nije izgleda nista manji psihopata od sina makar kako cujem da je 'ugledni doktor'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by melkior 3/5/2023, 23:50

Razlika između Zapada i Srbije jest taj da je Zapad nekoć imao vrijednosti koje rapidno gubi, a Srbija nikada i nije imala nikakve vrijednosti.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by melkior 3/5/2023, 23:58

vuksadinare wrote:...kriv je otac koji vodi klinca od 12,13 godina u streljanu..koji ga je naucio ocito dobro pucat i repetirat..koji mu je ocito i sapnuo sifru..i koji nije izgleda nista manji psihopata od sina makar kako cujem da je 'ugledni doktor'

Liječnici su obrazovani mesari koji pacijente doživljavaju kao brojeve i slučajeve, a ne kao osobe. Nisu oni krivi, tome ih uči oficijelna medicina. Oni ne liječe bolesnike nego bolesti. Krvotok i cirkulacija - vodoinstalaterski popravci, dentologija - građevinski poslovi, kirurgija - mesarski poslovi, psihijatrija - drogiranje i umrtvljivanje uma i pasivizacija osobnosti, gastroenterologija, urologija i ginekologija - veterinarska speleologija, itd.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Eroo likes this post

Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by mentalitet 4/5/2023, 00:25

Ringo10 wrote:Zapad nema nikakve veze sa ovim

Prvi puta se ne slazem sa tobom jer mislim da to ima i te kakve veze.Recimo moraju se uskladiti neki zakoni ako zelish u EU onda roditelji nemaju neka prava na djecu pa dijete moze bez pristanka roditelja reci da hoce da promijeni spol a roditel nema pravo da to osporava.Pod djecija prava se poturaju svakojake gadarije,pa prava LGB,pa pravo pasa da sereu po parkovima u kojima se igraju djeca.Srbija,a vjerujem i Hrvatska moraju izdvajati iz budzeta odredjena sredstva za one jebene udruge koje promoviraju sva ta zapadna sranja na Balkanu.Pogledaj samo TV danashnji (imam sve te kanale ali ih ne gledam),starlete,zadruge,i da ne nabrajam.Nema etike,nema morala ni onih vrijednosti koje su oplemenile ljudska bica nego se smishljeno uvode neka sranja koja imaju za cilj kontrolu drushtva u svakom pogledu.Onog Prcka smatram u jednu ruku glupim zato shto ne vidi cjelinu protiv chega se bori i pishe na ovom forumu ali mu teme nisu posjecene zato shto vecina forumasha i ne razumije o chemu se radi a sve je vec isprobano ovdje u USA ,Australiji,Kanadi,Engleskoj i ostalim zapadnim zemljama pa se to sada pod krinkom demokracije shiri diljem istochne Europe i ostalih zemalja koja pretenduju da budu fol demokratska.Zapad se ispraksirao da ti proda govno fino upakirano u celofan sa crvenom mashnicom.Jebo te,kada si zadnji puta prochitao da je neko dijete dobilo neku nagradu na nekom shkolskom takmichenju ili da je neki znanstvenik neshto pronashao shto bi bilo korisno za ljudsku zajednicu.Prodaje se maloljetnichki sex.Gledam danas tenis u Madridu izmedju Alkaraza i Zvereva,uobichajeno je da djeca skupljaju loptice a u Madridu mlade lolite u suknjicama sa golim stomakom i dubokim dekolteima pokazuju siskice.Pa jebo im ja mater idiotsku.Tako ti sve pochinje sa malim sitnim stvarima i to se radi sistematski i temeljno.Urushava se obitelj na svaki nachin pa i taj pederluk se propagira kao i promjena spola da je shto manje ljudi na svijetu.Meni su moji klinci rekli nakon mjesec dana boravka u USA da vishe na njih ne smijem podignuti glas jer su ovdje prava djeteta veca od roditeljskih,a ja sam im odgovorio .Samo neka dodju,ali prije toga morate rachunati da cu ja u zatvor a ja cu vam prebiti obadvije noge pa neka vas onda amerikanci chuvaju i brinu se za vas.Samo su me pogledali i znali su da sam ozbiljan i da bi to napravio bez obzira koliko bi zatvora dobio.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 4/5/2023, 03:32

Vrijeme neposredno nakon tragedije nije doba kad treba upirati prstom već pokušati prevladati šok i stres kako bi se zatim moglo razborito i odgovorno istražiti uzroke, povode, pregledati širi društveni okvir. Nije to doba za politikantstvo.

Nesvjestan je toga bio srbijanski ministar Branko Ružić. Obraćajući se javnosti rekao je da je “Srbija također nažalost i dio onog svijeta u kojem se ovakve stvari sve češće događaju. Evidentan je kancerogeni utjecaj videoigrica i zapadnih vrijednosti. Svima je jasno da je potreban krupni preokret i sustavno nalaženje rješenja kako ova tragedija ne bi prerasla u društveno prihvatljiv model ponašanja kakav je u zapadnim društvima”.

Ministar Ružić je odgovornost lijepo prebacio na druge apostrofirajući “zapadne vrijednosti” i sad već vječnog krivca video igrice - kad se usporedi broj djece koja ih u Srbiji igra s jednim koji je u njima možda pronašao poriv jasno je da nije riječ o igricama nego pojedincu. Traži ministar “krupan preokret” tvrdeći da je ova tragedija “društveno prihvatljiv model ponašanja u zapadnim društvima”. Kojima to, Sloveniji, Francuskoj, Finskoj? Na istoku toga nema? Što je to htio poručiti, da treba zabraniti moderne telefone?

Srpski šef prosvjete svojim izjavama potpuno je promašio. I u Srbiji su mu to odmah rekli
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 4/5/2023, 03:36

Pred zgradom Ministarstva prosvjete u Beogradu okupio se veći broj građana (prema nekim procjenama više od 1000 njih) koji su tražili i ostavke nadležnih osoba.
Zapad je kriv za tragediju u Srbiji O_28907613_1280

Pogledajte kako je izgledao prosvjed protiv nadležnih i paljenje svijeća u čast poginule djece u Beogradu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by pizzon 4/5/2023, 05:28

Nikad ga nisam vario..



_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by Guest 4/5/2023, 08:31

vuksadinare wrote:...kriv je otac koji vodi klinca od 12,13 godina u streljanu..koji ga je naucio ocito dobro pucat i repetirat..koji mu je ocito i sapnuo sifru..i koji nije izgleda nista manji psihopata od sina makar kako cujem da je 'ugledni doktor'

Kriva je i mizoginija, mržnja prema ženama, jer od osam (8) ubijenih, sedam (7) je djevojčica.
Slučajno?
Ne bih rekao.
Također ne bih rekao da je to posljedica longijevog ludila, ali kad se broj takve vrste luđaka dovoljno poveća, također se povećava i broj sličnih problema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by Guest 4/5/2023, 08:34

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:...kriv je otac koji vodi klinca od 12,13 godina u streljanu..koji ga je naucio ocito dobro pucat i repetirat..koji mu je ocito i sapnuo sifru..i koji nije izgleda nista manji psihopata od sina makar kako cujem da je 'ugledni doktor'

Kriva je i mizoginija, mržnja prema ženama, jer od osam (8) ubijenih, sedam (7) je djevojčica.
Slučajno?
Ne bih rekao.
Također ne bih rekao da je to posljedica longijevog ludila, ali kad se broj takve vrste luđaka dovoljno poveća, također se povećava i broj sličnih problema.

Doduše, ipak govorimo o Srbiji, a ne nekoj koliko toliko normalnoj zemlji, državi, teritoriju, kulturi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by RayMabus 4/5/2023, 08:37

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:...kriv je otac koji vodi klinca od 12,13 godina u streljanu..koji ga je naucio ocito dobro pucat i repetirat..koji mu je ocito i sapnuo sifru..i koji nije izgleda nista manji psihopata od sina makar kako cujem da je 'ugledni doktor'

Kriva je i mizoginija, mržnja prema ženama, jer od osam (8) ubijenih, sedam (7) je djevojčica.
Slučajno?
Ne bih rekao.
Također ne bih rekao da je to posljedica longijevog ludila, ali kad se broj takve vrste luđaka dovoljno poveća, također se povećava i broj sličnih problema.
Većina ranjenih su muški. Žene a u ovom slučaju curice su fizički slabije pa očito rane od metaka su im bile preteške pa zato više umrlih curica. Upuca je on dosta i muških tako da mi ta tvoja teorija ne leži.

Uostalom malo je premlad da bi se ljutio ( frustracije ) jer mu neka nije dala pičke. Ima tek 13 godina. Malo je premlad za te stvari i takve teorije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zapad je kriv za tragediju u Srbiji Empty Re: Zapad je kriv za tragediju u Srbiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum