ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja - Page 4 Empty Re: Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Post by Ringo10 8/5/2023, 07:04

Ovaj Srbin je u pravu za jednu stvar...
Kurcenje Hrvata
Kurce se nesto a nemam pojma zasto se kurce
Taj neki sindrom nekakve toboznje civilizacijske superiornosti prema onima istocnije ...ne samo  Srbima 
Kao superiorni a zapravo kurac od ovce
Kulturno superiorni a I Srbi i Mujage ih siju po svemu, filmu, muzici...
I non stop palamude o Jugoslaviji I kako svi gore od zelje da eto Boze vrate Jugu I da se ujedine sa dragocjenim Hrvatima jer eto svi ko ludi od zelje da zive zajedno s njima...eto ne mogu zivjeti bez bozanstvenh Hrvata 
A u stvari zaboli nekoga kitomir i za njih i za Jugoslaviju 
Cudan kolektivni psiholoski poremecaj...valjda postoji neka dijagnoza

Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja - Page 4 Empty Re: Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Post by Guest 8/5/2023, 12:07

AssadNaPodmornici wrote:
čak i u slavoniji se popravlja. zaustavilo se iseljavanje, u Osijeku se razvija jak IT sektor, dižu se pogoni itd. neki dobro zarade u dalmaciji, i onda uživaju u jeftinijoj slavoniji zimi. čitam čak da se pomalo iz vanka vraćaju u RH. najgore od svega ima i srba koji su se pomalo trajno preselili u RH. 

Ja sam o tome govorio prije ohoho godina.
Tada me nitko nije ozbiljno shvaćao.
I u tome je teško pogriješio, jer kada ja nešto ozbiljno govorim, svako sa minimumom pameti me treba uzimati za ozbiljno ili će teško pogriješiti.
Naime, ja samo još tijekom Domovinskog rata govorio u svojoj okolici kako nama ne treba biti cilj uništenje i kaos u Srbiji što će dovesti do pola milijuna srpskih izbjeglica u Hrvatsku, nego samo da stalno budemo na svaki način, ekonomski i vojni, barem 2 koraka ispred Srbije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja - Page 4 Empty Re: Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Post by Serbinho-3 8/5/2023, 20:54

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Ringo10 wrote:Ma boli vas kitomir što vam je Hrvatska u kurcu i među najgorima u Europi
Ali zato se možete derat Za Dom Spremni koliko hoćete

Ali kurac... sad nećete moći ni to ... e jebem ti život
Koja tuga, biti ustaša a ne moći vikati ZDS


Ustase i odose, Za Dom "Spremni", pravac Njemacka, Njemac je to. Sve kao ima a ovi odose. Puna im usta Hrvatske u praznim pricama. Nema od Hrvatske nista. 

winksmile

Šta te boli kurac za Hrvatsku.
Držte se vi Kineza, evo vam otvaraju tvornice sve onako vanserijski.
A i vidiš da reteradirani general i još ratardiraniji veleizdajnik marcel podržavaju vaše blebetanje sa svojim po kojima su Kinezi jako inteligentni.
Toliko da su si izgradili milijunske gradove sa potkapacitiranom kanalizacijom koja ne može podnijetipredviđenu količinu krutih fekalija u kombinaciji sa wc papirom kojega upotrijebljenog trpaju umjesto u svoje čučavce u korpe za optad koji drže uz čučavce.
Ali to  ćete vi riješiti.
Najjest ćete se upotrijebljenog kineskog wc papira pa je cijela Srbija mirna.
Bitno je da se držite Kineza sada kada je ta država na rubu propasti, kao i prije Turaka taman malo prije nego su postali bolesnik sa Bospora.

Kinez je 1990 godine, vozio bicikl u plavom radnickom kombinezonu i nisu imali smog. Danas su daleko napred, nego juce, ali sada imaju smog. Sta su bili juce i danas, govori da se mnogo toga moze za 30 godina.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja - Page 4 Empty Re: Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Post by Serbinho-3 8/5/2023, 21:05

AssadNaPodmornici wrote:ovaj serbinjo izgara od zavisti i jala. 

mislim masovni turizam gdje imamo solidne cijene i solidnu kvalitetu, te što su dizalice na svakom koraku, ima i svoje prednosti i nedostatke, ali bogami trenutno živimo u situaciji da prosječan Hrvat zaista živi nikada boljim standardom u povjesti našeg naroda. imamo full zaposlenost, dakle baš svatko tko je zdrav može raditi.  hrpa ljudi rade i dva posla da popune buget i to ne zato što su gladni, nego čisto da si dignu standard, zatvore kredit, uštede za putovanje.  ja sam ovo ljeto već pripremio subotu i godišnji za dodatni posao.  znam voziti od glisera, do jedrilice do motorne jahte(do 18metara za veće neman dozvolu) i već dogovorio sve. 

posla ima na bacanje i naravno nemožeš birati posao, ali ako si marljiv i zanima te, možeš brzo napredovati. možeš otić na građevinu gdje hoćeš kao pomoćnik i ako nisi debil za dvi godine si majstor i možeš lupati dobre pare. ima čak i posla u industriji i proizvodnji. turizmu da nepričam.  IT sektor gdje sam se ja prebacio tako što sam učio preko interneta, također je jak u RH(aj postaje solidan i u Srbiji). 
ima drugih segmenata proizvodnje i industrije. 
osim toga pošto ljudi sve bolje zarađuju sve manje kupuju smeće od hrane, pa gledaju uzimati kvalitetniju hranu , pa tko se bavi poljoprivedom u obliku OPGa na selu, i oni dobro prodaju. ljudi pomalo kupuju imanja na selu i uzgajaju hranu, sve prodaju. 

jedino je sranje što je život u Splitu, uz obalu te Zagrebu jebeno skup. barem nekretnine. ali da netko kmeči poput serbinja "da svi umiremo od gladi ma kakvi bre." 

ja sam prvi kritizira našu ekonomiju, ali zadnjih 4-5godina situacija se zaista naglo popravila.  kada sam ja izaša na tržište rada a to nije bilo tako davno, kada su se pojavili Živi Zid i ostala ekipa, zaista je situacija bila očajna, ali sada je skroz dobra. 
čak i u slavoniji se popravlja. zaustavilo se iseljavanje, u Osijeku se razvija jak IT sektor, dižu se pogoni itd. neki dobro zarade u dalmaciji, i onda uživaju u jeftinijoj slavoniji zimi. čitam čak da se pomalo iz vanka vraćaju u RH. najgore od svega ima i srba koji su se pomalo trajno preselili u RH. 
jbt ovdje u kafiću , kvartovskom koji je pun HOSovih oznaka, jedna je srpkinja radila ko konobarica, i sada je na sezoni, ima momka Hrvata i to branitelja haha, a jedna druga je već godinama u RH mislim da je i ta za branitelja (ove dvije su 40ak godina). 

ovi drugi srbi koji mogu povući RH papire jer su rođeni u RH , hrpa njih to radi. čim postanu RH građani, uživaju sve povlastice za posao, socijalu, itd. a ovi kmeče.

pazi ima sve ovo i svojih nedostataka, mislim taj ubrzani razvoj, ali nemože mi netko reći "živi se loše".. jbt ja se sjećam kada je mall of split najveći šoping centra otvorio .. ne znam.. prije 8-9godina. zjapio je prazan, investitor je kukao da posluje u gubicima, ništa se nije prodavalo.

sada doslovno svaki jebeni dan , ljeti, zimi je krcat ko šipak.

Mogao bi ti u politicare, znas dobro da mu ga das malo. Sve je Super. IT ih ima dosta, doprinosi socijalno, Ugovor... C# C++, Java. Tekst pisao novinar a ne ja. Ovde isto dizu cene.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja - Page 4 Empty Re: Hrvatska postala najskuplja u Evropi: Cene rastu bez kontrole, građani na rubu očaja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum