ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara - Page 4 Empty Re: Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara

Post by Eroo 25/4/2023, 14:01

Meni u ovome nedostaje:
U svaku kuću barem jedna puška s dva kompleta municije, dvije ručne bome i RPG...
Da ne bude opet, ako nedo Bog zarati, prodavanje po kućama.
Možete mi vjerovati na riječ da znam o čemu govorim.

Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara - Page 4 Empty Re: Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara

Post by RayMabus 25/4/2023, 19:45

vuksadinare wrote:Suljo ima fantaziju da cemo mi napast srbiju...ne znam razlog zasto bi...nemamo tamo nikakav interes osim hrvata tamo..ali to je vise stvar bileteralnih odnosa ...rekoh ja lik sizne nekako sa proljeca
Ili republiku srpsku. Međutim ni to nećemo napadat a posebno nekakvim skupim avionima jer su za to dovoljni i dronovi. A ni to nećemo jer je BiH EU protektorat pa ako šta i bude dignit će se cela Europa.

A mislim možemo mi hipotetski pričat o tim ratovima al očito je potpuno besmisleno pričat o nekakvom ratu Srbije i Hrvatske ili o tome kako Hrvatska na svoju ruku napada tamo nekakvu RS i te gluposti. Kad to izanaliziraš onda vidiš da je to glupo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara - Page 4 Empty Re: Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara

Post by RayMabus 25/4/2023, 20:12

Mogli bi nešto kupit i u ovih Srba...kad već kupujemo. lol!

Ima zanimljivih stvarčica a i onako smo po pogledu BiH nekakvi saveznici jer ni jedni ni drugi ne želimo islamsku BiH.

“Granit 2023“: Najzanimljvije premijere prikaza, besposadne letelice, sistemi PVO, radari, helikopteri
RayMabus
RayMabus

Posts : 176039
2014-04-11


Back to top Go down

Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara - Page 4 Empty Re: Kupujemo oružja za skoro 4 milijarde dolara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum