ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 17:29

A pa štaš sad ?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/broj-rodjenih-u-italiji-lani-na-novoj-povijesno-niskoj-razini/2453379.aspx

Ima tamo cila Afrika i Azija, samo čekaju da vam dođu. 

Oćeš emanicpaciju? Fino te pregaze drugi koji istu nisu usvojili jer su svjesni opasnosti iste po društvo i ti kao društvo koje to reklamira kao ok nestaneš s površine ove planete i idemo dalje.

Vladavina žena nad muškarcima. Kako da ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 17:53

Italija je 2022. godine zabilježila 392.600 rođenih, što je pad u odnosu na 400.249 godinu prije, objavio je ISTAT, što je 14. uzastopni pad i najniži broj od ujedinjenja zemlje 1861. godine.


Da svakoj njoj šta je rodila daš tisuću eura jednokratno a šta neće povećat natalitet osim među cigićima to ti je 400 miljona eura.


Ja te pitam imaš li ti ( država ) te pare i ti kažeš nemam a ja ti kažem nemam ni ja.


Idemo dalje.


DO DNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:03

10 godina puta 12 mjeseci 120 pa puta ovih 400 miljona u vašem slučaju je : 48 000 000 000


48 miljardi


To ti je cifra jer si uveo zakon da pri rastavi djeca odma idu njima dakle automatski muški plaća alimentaciju a ona ništa.


Mogu platit pola al pola neću a tko će NE ZANIMA ME.


Tih pola to ti je tih vaših deset godina ako uzmemo da će alimentacija u prosjeku plaćati do djetetove 20-e godine.

To ti je po jednoj godini s obzirom da imaš 400 tisuća rođenih cifra.

Ako ćeš na deset godina onda stavi još jednu nulu.

Kad imaš muda takve zakone donosit onda ćeš i plaćati pola tog iznosa.

NEMATE ?

A ONDA ZBOGOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:10

Nema veze tko traži rastavu nego odma dica idu kenji a muški nek plaća.

Pišete zakone kako vama paše. Vladavina žena.

E sad ćeš fino PLATIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:14

Napraviš kenji dite i njoj šune nešto u glavu jer nije kako ona oće i na sud i traži rastavu i djeca njoj a ti plati alimentaciju itd.

Super.

Pola će država a pola ću ja a to je za Italiju cifra od 48 miljardi eura godišnje.

Šta ste rekli ? Da nećete.

NEMA PROBLEMA.

OĆETE OĆETE I TE KAKO OĆETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by Serbinho-3 7/4/2023, 18:17

Vreme startovanja je proslo, danas okolo bulje u telefone, umesto u zenske. Jedino mesto gde jos balave za istim, jesu sankovi, naruci kafu i kao nesto balavi, starije generacije, muva klinku, mladji ni to. Gay su uvek aktivni, ako ga pogledas, vec misli da ste u semi. Zenske su kolateralna steta. Krenule su masovno da ostavljaju muskarce kao deo trenda, zenska nezavisnost, sposobne su same kroz zivot ici, moderna sam.Sve je to bilo OK, dok su imale u software program po kojem muskarci startuju na svakom cosku   i dok ih mogu vuci za nos a one mrdati guzom.Trend masovnog ostavljanja partnera i uzimanja dece, zatim pravac u kurvanje, doveo je do negativnog trenda, po kojem vise nisu tako lako muskarci sa istim stupali u veze, niti vise trcali za istim.Naplatili im sa kamatom i cak ni vracanje na prethodni nivo, vec ih drze tako da su stalno single u potrazi. Trend ostavljanja je prosao, jer ih ceka status vecnog single statusa.  Vremena se promenila, danas iste pronaci muskarca, jednako je dobitku na lotou. Isti ne startuju, fale, ponuda nikakva, gay u punom naletu, zenske desetkovane u takvom sistemu igre, povukle se u peterac, ispucavaju loptu ispred golmana. Sredjuju se i nema soma da zagrize udicu a ona da ga lupa u glavu. Otprilike su pederi pobedili, muskarci digli ruke od zena, gledaju sebe i ocekuju da one njih startuju i lome se oko istih, cak ni to. Trazis zenska prava i izgubis sve. Srbija je EXIT, ode zensko tamo, naleti neki brdjan iz Kamenog Doba, parkira crni Audi, prevrce kljucevima, snima, etiketira druge zemljadinima i kao muva. Toga ovde nema, to jest ima, zaustave Karabinjeri na prvom punktu, besan auto, jedan drzi mitraljez uperen, drugi propituje i pretresa, sukob kultura, obicaja. Oni misle da su u fazonu, ovih ih vide kao makroa i prostitutku, traze drogu i oruzje. Ako nalete na Guardia di Finanza, ovaj njemu,"Znas li ti ko sam ja", ovi mu zaplene automobil. Slobodni muskarci sa Balkana, lakse mogu pronaci neku na Zapadu, nego tamo, ako nisu Baja iz kraja, tamo se loze na krimi likove i te sa funkcijama i lovom, ostali su ,"Daj molim te, zaobidji me", klub.
Pusti na radiju one seljanke, ona kao peva, on vozi neki bmw,
misle da su ful, Balkanska Pravila igre.

Istok, Zapad, trendovi, kultura, obicaji.


Last edited by Serbinho-3 on 7/4/2023, 18:26; edited 2 times in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:22

Nek oni filozofiraju i dalje. Brige mene više za njih sviju.

Ode natalitet u tri pm nepovratno pa vi filozofirajte i dalje.

Neka vam država koja vas stavlja u prvi plan a muškoga u žnj plan i zadnju rupu na svirali finacira natalitet tj vama vašu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:31

PLATIT ĆETE ZA OVO JA VAN KAŽEN.

SVE ĆETE PLATIT ŠTA STE MI IZASRALI U OVOJ INKARNACIJI S TOM EMANCIPACIJOM.

ZAKLAT ĆU VAS SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:50

PRVO ĆU VAS ZGAZIT KO CRVE PA VAM ONDA OBJAŠNJAVAT NEKE TEMELJNE ČINJENICE SAMOODRŽIVOSTI.

PRVO VAM IDE GAŽENJE JER SE S TAKOM STOKOM DRUKČIJE I NE PRIČA.

MISLITE DA NEĆETE PLATIT ONE PARE.

JEL ?

AKO FALI RADNE SNAGE TKO ĆE UPLAČIVAT TOLIKOJ STARČADI ?

MORATE ODNEKUD TO IZMUST.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 18:59

Malo ne povezujete stvari i ovo u Francuskoj oko mirovinske promjene i izjednačavanje dobi za umirovljenje žena i muškaraca.

PIŠAT ĆETE KRV.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:29

Ljevica – i reformistička, a još više radikalna – gubi pozicije u Evropi. Ne mislim na Mila Đukanovića, serijalnoga kameleona, čak ni na Bugarsku, nego na Finsku, prije toga na Švedsku i Italiju, još ranije na Francusku, gdje su od socijalista ostali tek tragovi, a od komunista parole ne baš striktno realne, pa na Grčku gdje je PASOK skrahirao, a Sýriza izgubila od Nove demokracije pošto je odgovorno sanirala njezin endemski lopovluk. Mislim naravno i na Izrael, iako nije u Evropi, ali je svojedobno disao evropski, a gdje sada laburisti ne znače gotovo ništa. Očito, posrijedi je dulji i dublji proces.


Finska, Grčka, Švedska, Italija, Francuska..: Ljevica svugdje gubi, drži se još samo u dvije EU države!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by mentalitet 7/4/2023, 19:43

RayMabus wrote:Ljevica – i reformistička, a još više radikalna – gubi pozicije u Evropi. Ne mislim na Mila Đukanovića, serijalnoga kameleona, čak ni na Bugarsku, nego na Finsku, prije toga na Švedsku i Italiju, još ranije na Francusku, gdje su od socijalista ostali tek tragovi, a od komunista parole ne baš striktno realne, pa na Grčku gdje je PASOK skrahirao, a Sýriza izgubila od Nove demokracije pošto je odgovorno sanirala njezin endemski lopovluk. Mislim naravno i na Izrael, iako nije u Evropi, ali je svojedobno disao evropski, a gdje sada laburisti ne znače gotovo ništa. Očito, posrijedi je dulji i dublji proces.


Finska, Grčka, Švedska, Italija, Francuska..: Ljevica svugdje gubi, drži se još samo u dvije EU države!


Lijepo reche Rade Sherbedzija u onom makedonskom filmu "Nechista krv"svojoj kcerci (radnja se odvija u BiH ili sam neki kurac pomijeshao);::)) "E da oce nas srbe protjerati odavle pa i ovo malo muslimana i hrvata pa da dodju normalni ljudi koji ce znati uzivati u ovom raju"Bogami izgleda se to i ostvaruje a ja cu ono malo djedovine shto imam prodati prvom arapu ili pakistancu,uz uvjet da je mudzahedin dat cu mu i popust:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:46

Sad ćemo izbaciti socijalise i iz Španjolske.

Idemo dalje.

Onda nova trpačina pa se rađa antiislamska desnica jer sve te političke stranke su svjesne da moraju nešto trpat a kad im sukneš koji islamistički napad onda se pojavi ta antiislam desnica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:51

Teško li je žabu u vodu natjerat.

Tako i tog islamskog fanatika da počini krvopoliće u državi EU u kojoj se nađe.

Idu glasovi toj krajnjoj antiislamskoj desnici na idućim izborima.

PAZI, NEMAJU RADNE SNAGE A MORAJU NEŠTO TRPAT DA PREŽIVE.

AMO DALJE.

ZAKLAT ĆU VAS SVE RADI TE EMANICPACIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by mentalitet 7/4/2023, 20:00

RayMabus wrote:Teško li je žabu u vodu natjerat.

Tako i tog islamskog fanatika da počini krvopoliće u državi EU u kojoj se nađe.

Idu glasovi toj krajnjoj antiislamskoj desnici na idućim izborima.

PAZI, NEMAJU RADNE SNAGE A MORAJU NEŠTO TRPAT DA PREŽIVE.

AMO DALJE.

ZAKLAT ĆU VAS SVE RADI TE EMANICPACIJE.

Shta seresh ko grlica jebo te Irud!!Te islamiste takozvane su stvorili ameri da vam utjeraju strah u kosti kao i onaj Covid19,a i vas su iskoristili pa doveli ustashiju sa zapada da vam govori shto je demokracija pa vam ga zavukli ko budali shamar i sve prisvojili dok vi degenerici i dalje mislite da su vam muslimani i srbi glavni neprijatelji (dodushe ima i medju njima idiota slichnim 'rvatima ali su u manjini)Arapi nikada ne bi doshli na zapad da im ti zapadnjaci nisu srushili sela i gradove te unishtili i ono malo nechega od chega su skromno zivjeli ali su bili srecniji 10 puta od takozvanih demokratskih zemalja.Kao shto reche onaj T. vama je glavni neprijatelj u Zagrebu na Markovom trgu a ne muslimani ,srbi i tko zna koje josh budale koje se ne znaju ni potpisati chestito.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 20:03

Ja serem, ti jedeš.

Sad ćemo fino sve to natrpat i BUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 20:07

Pazi da ti jednu stvar objasnim : kad se inkarniraš inkarniraš se samo s deset posto.

Duše nemaju pet osjetila al imaju pipke s kojima dotaknu druge i onda razmjenjujuju hologramske poruke.

Šta misliš kako ja radim to da kad nešto napišem da se to počme dešavat ?

Pa upravo tako sine, pipcima im zgrabim glavu i usadim to šta ja oću.

Misliš da mi je problem nać dovoljan broj islamskih fanatika po Europi i usaditi im pipcima ono šta ja oću u um da mi izvrše ?

RAZMISLI DOBRO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 20:10

To ti je ono kad kažeš da ti je intuicija nešto unaprijed javila.

Ta intuicija je tih tvojih 90 posto duše koja se nije inkarnirala pa ti javlja nešto tako.

Ja ti mogu silovat i tebe i tih tvojih 90 posto.

SAMO NAMETNEM SVOJU VOLJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by RayMabus 7/4/2023, 20:12

Samo trpaj.

A onda ćemo im fino sve natrpat u srce Mordora jer srce kapitalističkog Mordora ima najviši BDP a imigranti su podstanari i idu tamo di je trava zelenija a onda u kombinaciji s sve više oružja u Europi jer je rat preko puta ...

ŠTA ĆEMO ONDA ?


BUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
RayMabus
RayMabus

Posts : 175670
2014-04-11


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by mentalitet 7/4/2023, 20:14

RayMabus wrote:Ja serem, ti jedeš.

Sad ćemo fino sve to natrpat i BUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Treba im trpat još jer migranti su u osnovi podstanari i jednom kad se nađu na tlu te EU a mogu birat di će radit ići će tamo di je trava zelenija.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini 1280px-Europe-GDP-PPP-per-capita-map

Pa koji je to kurac sa Hrvatskom?BND isti kao Srbija a vam se kurchite da ste bolji od njih i da bolje zivite.Gledam sinoc neke vijesti na TV B92 koja je sushta razlika od B92 sajta i jebeno dobro informirana ,kako srbi u Begeshu imaju maltene dzabe javni prevoz.Ima li toga i u Zagrebu?Pa jebemu mater,kako oni siromashniji srbi od vas imaju veci standard??:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini Empty Re: Broj rođenih u Italiji lani na novoj povijesno niskoj razini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum