ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by RayMabus 26/3/2023, 00:15

Kako njihova dvoličnost i hegemonija lagano isplivavaju na površinu :

SAD ima "Zakon o zaštiti pripadnika američke vojske", neslužbeno poznat kao "Zakon o invaziji Haaga", koji dopušta "sva potrebna sredstva za oslobađanje bilo kojeg američkog osoblja koje je pritvoreno na zahtjev Međunarodnog kaznenog suda". To uključuje vojnu akciju - kao što je invazija na Haag - kako bi se američki dužnosnici zaštitili od kaznenog progona.

Kada su 2018. haaški suci razmatrali optužnice protiv Amerikanca zbog ratnih zločina u Afganistanu, savjetnik Bijele kuće za nacionalnu sigurnost John Bolton ih je nazvao "neodgovornim" i "potpuno opasnim" za SAD i njegove saveznike, te poručio da bi bilo kakva istraga američkih pripadnika bila "krajnje neutemeljena" i "neopravdana". "Ako sud krene na nas ... nećemo mirno sjediti. Zabranit ćemo (haaškim) sucima i tužiteljima ulazak u SAD. Sankcionirat ćemo njihova sredstva u američkom financijskom sustavu i procesuirati ih u američkom kriminalnom sustavu", rekao je Bolton.

Jedna država ima ‘Zakon o invaziji Haaga‘ koji dopušta vojnu akciju u slučaju optužnice njenog osoblja. Pogodite koja
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Serbinho-3 26/3/2023, 14:54

Rade sta hoce i kukaju sto Putin radi isto.

On odgovara da ih samo kopira.

Sada, kada radis ti, onda nije strasno, ali kada

neko drugi radi isto, onda vidis samog sebe, tj.

ne zelis da vidis.

Mislili da su samo oni bitni na ovoj Planeti, Zapad, pa im 

zatvorili vrata.

Ljudima se zgadio zivot zbog tih Kolonizatora, fasista.

Zato ih prcaju u mozak na svakom koraku.

Evo jos jedno udruzivanje u kriminalne radnje.

Ovima su dopustili da se naoruzaju, da bi ih koristili u svoje svrhe.

Ta Skandinavija je nenaseljena, imas nekoliko mesta, sve ostalo

priroda.

Sutra da im neko uleti, bice Kuku Ocu, Kuku Majci.


https://mondo.rs/Info/Svet/a1763543/Nordijske-zemlje-imaju-vise-od-300-aviona.html?utm_source=kurir&utm_medium=widget&utm_campaign=Kurir_saobracaj
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Hartmann 26/3/2023, 15:54

Pa licemjerstvo Zapada je nadaleko poznato..

Medvedev je porucio ICCu,ali Zapadu..ako Putin stupi na tlo Njemacke,to ce biti dan kad ce biti iskorijenjen neonacizam..

_________________
Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Hartmann 26/3/2023, 16:19

KRALJ ORBAN..


News

🔴 Hungarian Prime Minister Viktor Orban has said that the ICC arrest warrant for Russian President Vladimir Putin will not be enforced if President Putin enters Hungary.

⚪ The Treaty of Rome regarding the recognition of the jurisdiction of the ICC was signed by Hungary in 1999 and ratified by the Hungarian National Assembly in 2001, but the ICC enforcement protocols have never been integrated into Hungarian public law, as the government is of the opinion that the enforcement protocols remain in force contrary to the Constitution of Hungary.

🟢 The Hungarian government also pointed out that the actions of the ICC are nothing but an empty provocation and an unnecessary escalation of hostilities, since one cannot expect any country to actually be so stupid as to arrest the head of state of a nuclear power.

_________________
Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by crvenkasti 27/3/2023, 20:10

Demokracija preuzela iračko zlato.

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju FsII7fEXoAAfaHi?format=jpg&name=900x900
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by FRANK 28/3/2023, 01:14

Da ni jedne nisam cuo protiv amerike.
Slavnih boraca iz Vijetnama Koreje Iraka i Afganistana.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Gast 28/3/2023, 03:13

FRANK wrote:Da ni jedne nisam cuo protiv amerike.
Slavnih boraca iz Vijetnama Koreje Iraka i Afganistana.

tvoj razum nikad neće skontat da je si sad reka stvarnost

al boguvala,,,,,,,,,,,,,,,,obveza i čast nam je i mentose čuvat i branit

jer da nije tog ludog ameraa dudlili bi islamisti kinezu rusu crnčugi germanu,,, sa zadovoljstvom


avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by RayMabus 25/4/2023, 18:53

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju 1280px-Vladimir_Putin_and_Cyril_Ramaphosa_26_july_2018_5-848x478

Triba in se posrat u usta jer taj sud jedino ne sudi Amerikance koji su donijeli zakon da su oni izuzeti od međunarodnog gonjenja  a svi ostali po nalogu Amerike nisu.

“Vladajuća stranka je odlučila, ocijenivši pametnim da se Južnoafrička Republika povuče iz ICC-a”, rekao je Ramaphosa na konferenciji za novinare nakon posjeta finskog predsjednika Saulija Niinista. Stranka ANC je tijekom vikenda imala sastanak o tom pitanju. Objasnio je da je to odlučeno jer vladajuća stranka smatra da sud ICC nepravedno tretira neke zemlje.


https://www.geopolitika.news/vijesti/juzna-afrika-zeli-izaci-iz-medunarodnog-kaznenog-suda-icc/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Guest 25/4/2023, 22:13

Evo ova vam priznaje sve te zapadnjačke sudove...nek vam ona dobije rat ako može...


A može kurac, Kinezi je poslali na šalter s običnim putnicima...

Ni ne znaju koga ona predstavlja..
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by mentalitet 25/4/2023, 22:52

zoro avenger wrote:Evo ova vam priznaje sve te zapadnjačke sudove...nek vam ona dobije rat ako može...


A može kurac, Kinezi je poslali na šalter s običnim putnicima...

Ni ne znaju koga ona predstavlja..
lol!

Ma nek si se ti nama vratio ljutko:::)))Tko jebe ovu glupu babetinu,jodsh joj se moze desiti da joj bude sudjeno u Kijevu:::))


Jes vidio nitko te nije primijetio od "tvojih" osim mene pochetnika (pushtam bradu da vidim kako je biti kao pravi praiskonski mushkarac):::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Guest 25/4/2023, 22:55

mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:Evo ova vam priznaje sve te zapadnjačke sudove...nek vam ona dobije rat ako može...


A može kurac, Kinezi je poslali na šalter s običnim putnicima...

Ni ne znaju koga ona predstavlja..
lol!

Ma nek si se ti nama vratio ljutko:::)))Tko jebe ovu glupu babetinu,jodsh joj se moze desiti da joj bude sudjeno u Kijevu:::))
Ti si isto neka mutljavina...
Nisam nikad vidio nekoga s ovih prostora da tako gadi amere, a da živi u americi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by jokerman 25/4/2023, 23:19

kriticno pitanje moze se postaviti kroz slijedecu paralelu:

jel se Sad moze prepustit tron onako kako ga je Kina stekla, mirotvorno i ekonomskim razvojom. Treba se posjetit da je kina postala ta sta jest nizom drasticnih ekonomskih reformi i real politik diplomacijom dok je Sad zadrzavala tron prije svega oslanajuci se na vojnu nadmoc.

tenzije nastaju zato sta Sad, kao hegemon na zalasku ne priznaje politicke sfere utjecaja drugih sila poput Kine. cak i za vrijeme najhladnijeg Hladnog rata , sovijetski savez i sad su postovale sfere utjecaja. Amerika se nikada nije petljala u prasko proljece  i slicna dogadanja iza zeljezne zavijese.

Ovo elementarno pravilo internacijonalne diplomacije je danas zanemareno od strane politickih elita unutar Sad i od toga dolaze svi problemi. Ukarajina- Sad-e ne priznaje sferu utjecaja Rusije, Taiwan , sad ne opriznaje Kinesku sferu utjecaja. Samim time mogucnost globalnog sukoba je sad zapravo veca nego za vrijeme hladnog rata

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by mentalitet 25/4/2023, 23:25

zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:Evo ova vam priznaje sve te zapadnjačke sudove...nek vam ona dobije rat ako može...


A može kurac, Kinezi je poslali na šalter s običnim putnicima...

Ni ne znaju koga ona predstavlja..
lol!

Ma nek si se ti nama vratio ljutko:::)))Tko jebe ovu glupu babetinu,jodsh joj se moze desiti da joj bude sudjeno u Kijevu:::))
Ti si isto neka mutljavina...
Nisam nikad vidio nekoga s ovih prostora da tako gadi amere, a da živi u americi.


Znash shto je problem ?Ja sam iskren do bola i ne mogu protiv sebe bez obzira tko je u pitanju.Kad bi chuo shta sam govorio svom mladjem sinu koji se pocheo debljati ko mala svinja jer je zdero ko krme tako sam ga i nazivao,prvo je plakao i mrzio me a onda je rekao sebi,e necesh ti mene zvati krme i upristojio se pa smrshao na normalan izgled ,kad odjednom oko njega 100 pichaka pa mi kaze shta mislish shta je bolje da budem debel ili da trpim oko sebe ove pijavice.Reko sine shto nemresh jebat gurni starom pod alat ,reko samo da znash da sam tu da pomognem ako treba::))Ne da .kaze ne brini ti brigu mogu ja:::)))

A sad malo ozbiljnije,ja kad pishem o nechemu negativno,ne pishem zbog toga da bi se pravio pametan ili dobar nego iz pragmatichnih razloga,naravno pishem o onome shto bi moglo promijeniti i moj zivot i zivot moje djece.Morash biti informiran i znati kako se ova kugla zemaljska okrece jer je postala selo,prije toga nije bilo i bolio je ljude kurac shto se deshava tamo daleko 10.000 tis.km.Ali danas se sve brzo shiri od bolesnih ideja do onih drugih koje su u manjini i naravno da mi je stalo da pametni i normalni chuju pravu informaciju jer u danashnje vrijeme lazi prava informacija zlata vrijedi.Ja sam samo malo agresivniji i to radim namjerno jer danas nitko ne slusha one tihe i smjerne nego nasilnike pa sam uzeo tu taktiku da prochachkam ljudima mozgove.Ove starije konje (chast iznimkama)vishe nitko ni ne pomishlja potkivati jer su im davno namjestili ormu pa ne mogu da vide nishta sa strane nego samo gledaju ispred sebe kao pravi konji onda se ljute kad ih tako nazivash:::))
Dakle,kada tipkam negativno o bilo chemu i kada kao fol izgledam ljut shto netko napishe to je samo zbog toga da stvorim atmosferu kao da mi je stalo do nechijeg mishljenja ne bi li taj napisao neshto vishe pa da ga provalim iz kojeg se sela javlja.Kuzish?Samo idiot ggeneralizira,ali na ovom forumu te ne shvacaju drugachije ako kazesh da postoji u svakoj boji najmanje 100 nijansi koje ljudsko oko moze razlikovati.Kod ovih sa foruma oni znaju samo crno bijeli svijet kao shto su pjevali moji kompici iz Dubrave.Volim da se izrazavam metaforicki jer mi nekako ljepshe zvuchi kada se prochita.;:::)))Pa zato volim jebat mater nekim idiotima koji se uzive da se to desilo stvarno iako je ovo virtualni svijet pa ne mozesh znati da li ti je jebala mater neka stvarna osoba ili umjetna inteligencija i onda dodje neka budala pa te kao iskljuchi sa foruma par dana .Ja se odmorim od gadarija koje smislim i onda odmoran krecem punom snagom iznova jer me boli kurac za njegov ban.Jedno 2 puta sam napravio takvo sranje da sam ochekivao ban najmanje 10 dana ali je proshlo ne primijeceno a bash sam bio planirao da se odmorim kao chovjek od ovog mentalnog blata.Mislim da to sada razumijesh kada te nije bilo par dana:::))Kada bi ti znao kakvih dobrih amera ima pozelio bi sigurno da iselish sve ove svoje 'rvate u ameriku a te amere bi doveo u Hrvatsku i tako bi spasio zemlju za koju si se borio jer ovo shto ja na forumu vidim je skoro sve sami ljigavac do ljigavca.Pa jebo te Irud,meni ne smetaju ljudi koji su iskreni domoljubi,koji vole svoje a ne zasnivaju svoju pripadnost hrvatskom puku tako shto mrze sve drugo shto ne razumiju.Eto,ja sam ti malo komplikovan tip za shvatiti ali zato me shvacaju samo oni inteligentni na kojem god jeziku pisao dok oni glupi reaguju na mene negativno iako josh nisam ni izustio do kraja misao.Osjecaju da im kvarim snove i to mi ne mogu oprostiti.:::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Guest 25/4/2023, 23:32

mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:Evo ova vam priznaje sve te zapadnjačke sudove...nek vam ona dobije rat ako može...


A može kurac, Kinezi je poslali na šalter s običnim putnicima...

Ni ne znaju koga ona predstavlja..
lol!

Ma nek si se ti nama vratio ljutko:::)))Tko jebe ovu glupu babetinu,jodsh joj se moze desiti da joj bude sudjeno u Kijevu:::))
Ti si isto neka mutljavina...
Nisam nikad vidio nekoga s ovih prostora da tako gadi amere, a da živi u americi.


Znash shto je problem ?Ja sam iskren do bola i ne mogu protiv sebe bez obzira tko je u pitanju.Kad bi chuo shta sam govorio svom mladjem sinu koji se pocheo debljati ko mala svinja jer je zdero ko krme tako sam ga i nazivao,prvo je plakao i mrzio me a onda je rekao sebi,e necesh ti mene zvati krme i upristojio se pa smrshao na normalan izgled ,kad odjednom oko njega 100 pichaka pa mi kaze shta mislish shta je bolje da budem debel ili da trpim oko sebe ove pijavice.Reko sine shto nemresh jebat gurni starom pod alat ,reko samo da znash da sam tu da pomognem ako treba::))Ne da .kaze ne brini ti brigu mogu ja:::)))

A sad malo ozbiljnije,ja kad pishem o nechemu negativno,ne pishem zbog toga da bi se pravio pametan ili dobar nego iz pragmatichnih razloga,naravno pishem o onome shto bi moglo promijeniti i moj zivot i zivot moje djece.Morash biti informiran i znati kako se ova kugla zemaljska okrece jer je postala selo,prije toga nije bilo i bolio je ljude kurac shto se deshava tamo daleko 10.000 tis.km.Ali danas se sve brzo shiri od bolesnih ideja do onih drugih koje su u manjini i naravno da mi je stalo da pametni i normalni chuju pravu informaciju jer u danashnje vrijeme lazi prava informacija zlata vrijedi.Ja sam samo malo agresivniji i to radim namjerno jer danas nitko ne slusha one tihe i smjerne nego nasilnike pa sam uzeo tu taktiku da prochachkam ljudima mozgove.Ove starije konje (chast iznimkama)vishe nitko ni ne pomishlja potkivati jer su im davno namjestili ormu pa ne mogu da vide nishta sa strane nego samo gledaju ispred sebe kao pravi konji onda se ljute kad ih tako nazivash:::))
Dakle,kada tipkam negativno o bilo chemu i kada kao fol izgledam ljut shto netko napishe to je samo zbog toga da stvorim atmosferu kao da mi je stalo do nechijeg mishljenja ne bi li taj napisao neshto vishe pa da ga provalim iz kojeg se sela javlja.Kuzish?Samo idiot ggeneralizira,ali na ovom forumu te ne shvacaju drugachije ako kazesh da postoji u svakoj boji najmanje 100 nijansi koje ljudsko oko moze razlikovati.Kod ovih sa foruma oni znaju samo crno bijeli svijet kao shto su pjevali moji kompici iz Dubrave.Volim da se izrazavam metaforicki jer mi nekako ljepshe zvuchi kada se prochita.;:::)))Pa zato volim jebat mater nekim idiotima koji se uzive da se to desilo stvarno iako je ovo virtualni svijet pa ne mozesh znati da li ti je jebala mater neka stvarna osoba ili umjetna inteligencija i onda dodje neka budala pa te kao iskljuchi sa foruma par dana .Ja se odmorim od gadarija koje smislim i onda odmoran krecem punom snagom iznova jer me boli kurac za njegov ban.Jedno 2 puta sam napravio takvo sranje da sam ochekivao ban najmanje 10 dana ali je proshlo ne primijeceno a bash sam bio planirao da se odmorim kao chovjek od ovog mentalnog blata.Mislim da to sada razumijesh kada te nije bilo par dana:::))Kada bi ti znao kakvih dobrih amera ima pozelio bi sigurno da iselish sve ove svoje 'rvate u ameriku a te amere bi doveo u Hrvatsku i tako bi spasio zemlju za koju si se borio jer ovo shto ja na forumu vidim je skoro sve sami ljigavac do ljigavca.Pa jebo te Irud,meni ne smetaju ljudi koji su iskreni domoljubi,koji vole svoje a ne zasnivaju svoju pripadnost hrvatskom puku tako shto mrze sve drugo shto ne razumiju.Eto,ja sam ti malo komplikovan tip za shvatiti ali zato me shvacaju samo oni inteligentni na kojem god jeziku pisao dok oni glupi reaguju na mene negativno iako josh nisam ni izustio do kraja misao.Osjecaju da im kvarim snove i to mi ne mogu oprostiti.:::))))
Previše ozbiljno doživljavaš forum. Ovi je ljepše onima bez emocija. Ja ih zovem ljudi-roboti. Ima ih nekoliko....

Ako želiš biti do boli iskren,kako bi nešto promijenio, onda to radiš uživo...U 4 oka. Ili više..

Ovdi ako si iskren do bola moš jedino završit u zatvoru, kao npr. ja za dlaku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by mentalitet 25/4/2023, 23:38

[quote="zo
Previše ozbiljno doživljavaš forum. Ovi je ljepše onima bez emocija. Ja ih zovem ljudi-roboti. Ima ih nekoliko....

Ako želiš biti do boli iskren,kako bi nešto promijenio, onda to radiš uživo...U 4 oka. Ili više..

Ovdi ako si iskren do bola moš jedino završit u zatvoru, kao npr. ja za dlaku.[/quote]

A chuj ,mi ameri imamo amandman 2 pa mozemo jebati mater kome stignemo tako da te komunistichka verbalna kaznjavanja ne postoje ali kako je krenulo jedna skupina ljudi se nalozila na te komunistichke fore pa bi da vladaju ko Staljin i da te uvjere kako si slobodan chovjek ali da ne smijesh nishta reci protiv njih,a meni onda bash gusht da im jebem mater pa neka koshta shto koshta:::))Kad si buntovnik u dushi lakshe je zivjeti na ovom sjebanom svijetu,Je'l tak'?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Guest 25/4/2023, 23:44

Naporno je bit buntovnik. To nebi nikad bija. Nikad mira. A meni je mir sve.

Ja samo pokušavam preživit sa svojim temperamentom i karakterom koji se ponekad buni, šta je i normalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Gast 26/4/2023, 06:25

mentalitet wrote:,mi ameri

ovo je 52732613927382 reinkarnacija cigana u promjenama nacije religije pola karaktera ideologije države


majketiisusove

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju Empty Re: Amerika bi Putina u Haag a isti ne priznaje kad su oni u pitanju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum