ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 21:02

Na ovoj stranici ovdje mora biti opcija i na engleskom te francuskom i njemačkom a nije problem ni na drugim jezicima a posebno ovima iz EU a posebno sad kad smo jučer dobili aerodromski šengen :

https://www.zagreb-airport.hr/putnici/do-od-zracne-luke/11

I isto tako mora pisat da ima željeznička stanica ( dakle nešto na šinama a to je sad ovdje tramvaj ) do centra grada.

ODERAT ĆU VAN KOŽU S LEĐA IDIOTI NE VIDIM LI TO USKORO DA SE RADI.

RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 21:05

veber wrote:kretenu odi na minhenski aerodrom i svrati onda na marienplatz.

ili štutgartski.

koga boli kuatz za vlak.

imaš direktne bus linije
imaš linije prevoznika
taxi
vlak u blizini

ne bulazni. 

s aerodroma pljuneš na obilaznicu, za par minuta si na domovinskom mostu i u centru.
ide autobusna linija.
ako želiš na gl kolodvor imaš direktnu liniju.

kakve veze ima vlak ili bus?

ja platim taxi
To nisu glavni gradovi.

Neće me to pitat na sastanku ako pitaju kako se dolazi u Hrvatsku itd a misle na glavni grad.

KOŽU ĆU VAN S LEĐA ODERAT NE VIDIM LI DA STE ZASULI RUKAVE I LOPATE U RUKE UZELI POČELI KOPAT TRASU ZA PRUGU NEKU DO AERODROMA.

Tek san jutros ovo vidio a sad kad san vidio NAJEBALI STE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 21:16

OVO SU GLAVNI GRADOVI IDIOTE GLUPI.

NE ZNAŠ NI ŠTA JE GLAVNI GRAD JEBO TI BOG ISUS MATER.

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 2Q==

Željeznički kolodvor u zračnoj luci nalazi se neposredno ispod terminala 1 na razini U2. Airport Express i regionalni vlakovi zajedno putuju do Berlinske glavne željeznice četiri puta svaki sat. Putovanje traje 30 minuta.

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 So-kommst-du-hin-slider-2-data

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Mqdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 21:32

RayMabus wrote:Na ovoj stranici ovdje mora biti opcija i na engleskom te francuskom i njemačkom a nije problem ni na drugim jezicima a posebno ovima iz EU a posebno sad kad smo jučer dobili aerodromski šengen :

https://www.zagreb-airport.hr/putnici/do-od-zracne-luke/11

I isto tako mora pisat da ima željeznička stanica ( dakle nešto na šinama a to je sad ovdje tramvaj ) do centra grada.

ODERAT ĆU VAN KOŽU S LEĐA IDIOTI NE VIDIM LI TO USKORO DA SE RADI.
Ovo ćete napravit. I to u rekordnom roku jer inače ću vam oderat kožu s leđa.

Ne tražim od vas da se ukopovate 50 metara ispod zemlje jer to vam ne triba tamo al tramvajsku liniju i okretište i stanica zračna luka glavni grda i da je to od toga i da je to izravna pružna linija do centra a od aeordroma glavnog grada države.

Zamisli Togoland, lijepa tola noć, teresa, pijucka se vino i sad me on pita za Hrvatsku i kako se stiže do glavnog grada i očekuje evropski glavni grad i di je željeznica i ja pogledam i vidim nema i moram mu reč NEMA.

Propala diplomacija odma.

Država u EU oće s nama odnose, seljo iz treće zemlje očekuje ako ne nekakvu metropolu kao Pariz jer je to ipak previše a bar da ima željeznička veza do centra glavnog grada od aerodroma odakle on stiže il misli stić il poslat nekoga i ja kažem NEMA.

Odma je sve dalje gotovo. Niža vrsta si odma.

JEL ZANTE ŠTA ĆU VAN NAPRAVIT AKO POD HITNO TO NE POČMETE KOPAT TU TRASU DO ZRAČNE LUKE ZA POLOŽIT TE TRAČINICE I NAPRAVIT TO ŠTA TRAŽIM ?

BOLJE VAN JE DA NIKAD NE SAZNATE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by Serbinho-3 Mon 27 Mar - 22:16

Cuj Nemac zasukao rukave, lopatu u ruke.

To Bosanac radi a Nemac ih pravi budalom.

Ovi tupavi rade da plate racune i odrzavaju im sistem.

Nemacka, prosetati se, Nemac da te sluzi, ako ima igde Nemca.

To bi bilo to.

Stutgart je fin grad, ima tu Palatu i brdovit je.

Underrated, MinKen kod Jugoslovena bio, Mecka

W124, 240 D, Grundig TV, Zapad za Zapad.

Secam se ko juce, doterao od druga iz zgrade zeleni

240D, TV, valjda Grunding, video rekorder mozda.

Moj otac vozio bordo 200 D, W123.

NES/Instant Kafa, London Gin, Kent cigarete, Cross hemijska 

olovka, Martell Cognac, X.S.O.P, Courvasier, Jugoslavija.

Danas, lizu i balave 3 dana kafu u kaficu.

Moj otac pio Illy Caffe, imam gomilu tih braon limenki ostale,

danas bi mi platili dobre pare za iste, ne pijem ni ja Illy Caffe.

MinKen, bila ekipa koja je valjala TV tamo Jugoslovenima.

To je bio kao Trst i Solun, mnogi zaboravljaju.

Autovoz preko Slovenije, pun Mercedesa i TV isao.

Sverceri se tada ubijali od novca.

Prenosili Mercedese iz Taxi, ovi tamo nisu znali.

Mercedes 250D, W124, trazili po 54.000 Deutsche Mark.

Tada su se vrtele velike pare u Jugoslaviji, ko je znao.

Mercedes 2.3, 190E, 1983 godiste, crveni, trazio 30.000 deutsche 

mark 1990 godine, bio spusten, felne, prozori i siber na dugme.

Danas u Nemacku idu ko klosari, nekada su sa novcem isli, gotovina.

Daleko da je Jugoslavija bila naivna.


Last edited by Serbinho-3 on Mon 27 Mar - 22:26; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 22:20

Serbinho-3 wrote:

Stutgart je fin grad, ima tu Palatu i brdovit je.
Nije ko ovi Zagreb koji je usto i glavni grad jedne države u Europi.

Aj reci iskreno da tražiš aerodrom i avionom želiš do glavnog grada te države a ovdje je to Hrvatska i da nemaju ni tramvaj linuju šta bi mislio o njima a to ti je prvi dojam pošto eto recimo da ne znaš državu al glavni grad i glavni aerodrom nemaju ni najobičniju tramvaj liniju od aerodroma do centra ?

Šta bi mislio o takvima ?

Al iskreno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 22:26

Željeznice su bitne za gospodarstvo države.

Usto si glavni grad jedne države i to u Europi a glavni aerodrom je uvijek na obodu grada.

Pitam te za željezničku liniju kad sletim na taj aerodrom glavnog grada do centra istog ?

Ako kažeš nemaš znači nemaš razvijenu željezničku mrežu a to je bitno za gospodarstvo.

ŠTA SI TI ?

2023 godina je a ti si glavni grad jedne države u Europi i to centralna Europa i usto mi kažeš da si još i EU.

A nemaš to ?

TKO SI TI ?

ŠTA SI TI TO UOPĆE ?

Neko selo od države očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 22:27

RayMabus wrote:Željeznice su bitne za gospodarstvo države.

Usto si glavni grad jedne države i to u Europi a glavni aerodrom je uvijek na obodu grada.

Pitam te za željezničku liniju kad sletim na taj aerodrom glavnog grada do centra istog ?

Ako kažeš nemaš znači nemaš razvijenu željezničku mrežu a to je bitno za gospodarstvo.

ŠTA SI TI ?

2023 godina je a ti si glavni grad jedne države u Europi i to centralna Europa i usto mi kažeš da si još i EU.

A nemaš to ?

TKO SI TI ?

ŠTA SI TI TO UOPĆE ?

Neko selo od države očito.
RayMabus wrote:Na ovoj stranici ovdje mora biti opcija i na engleskom te francuskom i njemačkom a nije problem ni na drugim jezicima a posebno ovima iz EU a posebno sad kad smo jučer dobili aerodromski šengen :

https://www.zagreb-airport.hr/putnici/do-od-zracne-luke/11

I isto tako mora pisat da ima željeznička stanica ( dakle nešto na šinama a to je sad ovdje tramvaj ) do centra grada.

ODERAT ĆU VAN KOŽU S LEĐA IDIOTI NE VIDIM LI TO USKORO DA SE RADI.
Ovo ćete napravit. I to u rekordnom roku jer inače ću vam oderat kožu s leđa.

Ne tražim od vas da se ukopovate 50 metara ispod zemlje jer to vam ne triba tamo al tramvajsku liniju i okretište i stanica zračna luka glavni grda i da je to od toga i da je to izravna pružna linija do centra a od aeordroma glavnog grada države.

Zamisli Togoland, lijepa tola noć, teresa, pijucka se vino i sad me on pita za Hrvatsku i kako se stiže do glavnog grada i očekuje evropski glavni grad i di je željeznica i ja pogledam i vidim nema i moram mu reč NEMA.

Propala diplomacija odma.

Država u EU oće s nama odnose, seljo iz treće zemlje očekuje ako ne nekakvu metropolu kao Pariz jer je to ipak previše a bar da ima željeznička veza do centra glavnog grada od aerodroma odakle on stiže il misli stić il poslat nekoga i ja kažem NEMA.

Odma je sve dalje gotovo. Niža vrsta si odma.

JEL ZNATE ŠTA ĆU VAN NAPRAVIT AKO POD HITNO TO NE POČMETE KOPAT TU TRASU DO ZRAČNE LUKE ZA POLOŽIT TE TRAČINICE I NAPRAVIT TO ŠTA TRAŽIM ?

BOLJE VAN JE DA NIKAD NE SAZNATE.




NE ŠALIM SE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by Serbinho-3 Mon 27 Mar - 22:30

Beograd su isto Indijanci.

Imaju GSB neki bus preko Ledina, zatim one lopove 

od taksista.

Beograd isto nema metro, voz do Aerodroma.

Cikago je imao odavno, dodjes istim valjda do Terminal 5,

to je Medjunarodni.

Zagreb ne znam, necu nista reci.

Nemacku ne poznajem, necu nista reci.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by veber Mon 27 Mar - 23:25

Serbinho-3 wrote:
Zagreb ne znam, necu nista reci.

tabletice mu opet popustile

fotka aerodroma koju je sam objavio lijepo pokazuje:
-odmah do autocesta. zovemo ju obilaznica ali je u punom profilu
-desno vidiš domovinski most koji je direktno povezan s zračnom lukom i četverotračan je.
-lijevo uz savu je jakuševec, poznato smetlište nikad sanirano.

onda imašjoš jedan most lijevo na okuci taj ide željeznicom prema sisku.

skroz gore na savi se vidi retencija od elektrane.

kretenu popustile tablete pa lupeta, nema mu komšića.
aerodrom je povezan s brzom cestom VG-ZG, četverotračnom isto tako preko heinzelove i domovinskog mosta, četverotračna koja nakon, mislim držićeve postaje šesterotračna.
do iza branimirove prema kvatriću.

popustile tabletice.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 23:29

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
Zagreb ne znam, necu nista reci.

tabletice mu opet popustile

fotka aerodroma koju je sam objavio lijepo pokazuje:
-odmah do autocesta. zovemo ju obilaznica ali je u punom profilu
-desno vidiš domovinski most koji je direktno povezan s zračnom lukom i četverotračan je.
-lijevo uz savu je jakuševec, poznato smetlište nikad sanirano.

onda imašjoš jedan most lijevo na okuci taj ide željeznicom prema sisku.

skroz gore na savi se vidi retencija od elektrane.

kretenu popustile tablete pa lupeta, nema mu komšića.
aerodrom je povezan s brzom cestom VG-ZG, četverotračnom isto tako preko heinzelove i domovinskog mosta, četverotračna koja nakon, mislim držićeve postaje šesterotračna.
do iza branimirove prema kvatriću.

popustile tabletice.
Ne nose oni u avionu sa sobom automobil pa da bi im autocesta išta značila.

Objasnio sam ti sve.

Ako ti moram opet objašnajvat onda ću te radije likvidirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 23:31

RayMabus wrote:Sramotite nas.

23 godine nist metar tramvajske pruge napravili a i to šta ste napravili prije 23 godine bit će nešto drugo a ne prema aeordromu.

Birate prodavače magle da vam vladaju gradom. Nije vam niti jednom palo na pamet da pogledate 20 godina u budućnost i da shvatite da se aerodrom a posebno u vašem slučaju jer niste ni na moru niti na plovnom putu nit išta a glavni ste grad države mora povezati željeznicom prema centru grada ? Ni na svoje buduće naraštaje ne mislite. Boli vas kurac. Mislite samo na sebe. Skučen i nedojeban mentalni um. Sramota.

Jel vam palo išta od toga na pamet u otih 20-ak godina uopće ? Nedostatak totalne empatije. Totalna mentalna ograničenost.

Glavni grad je geostrategija.

Zamisli dođem u Nigeriju i kao ja iz Europe predstavnik te i te države i lik me pita kako se s aeorodroma stiže do centra i pita za vlak i ja kažem nema.

Ima da u zemlju propadnem jer on misli Europa, glavni grad, smatra da ću mu objasnit kad a ono KURAC.


JEBO VAN BOG MATER BOLESNU MENTALNO ZAOSTALU U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Mon 27 Mar - 23:36

Veberu dragi ja sam jutros izračunao koliko tu kiometara pruge otprilike ima.

Oko 10 km pruge najviše da dodeš na nekih 2 km od glavne aerodromske zgrade.

Da ste svaki taj mandat koji traje 4 godine radili po 2 km pruge i tako pokazali da imate viziju, mislite na druge ( buduće naraštaje, ljude koji će vam doć itd ) ne bi vam a rekao.

AL VI NISTE NAPRAVILI NIŠTA.

SINE OKINIT ĆU VAN GLAVU S RAMENA NE VIDIM LI TRAMVAJSKU STANICU TAMO USKORO.

TO VAN OBEĆAVAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by Serbinho-3 Tue 28 Mar - 0:02

Longie je u pravu, sto se ovoga tice.

TITO pricao i za sada nista.

Uvode te Interkontinenalne linije a nemas voz.

Autoput, 2 trake, kamioni, desi se udes, torbu u ruke i preko

njive sa stiklicama, ne kliza.

Voz, nema kasnjenja i slicno.

Svet se vozi vozom, Balkanci busem i Mercedesom.

Francuzi taj Aerodrom su izgradili neverovatno, ogroman je, 2

piste, fali voz, ceka se TITO.


https://www.exyuaviation.com/2023/03/air-serbia-prepares-for-chicago-service.html?m=1
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Tue 28 Mar - 9:50

RayMabus wrote:Od avenije Dubrovnik do Ranžirnog kolodvora gdje bi bilo tramvajsko okretište.

1,8 km , dvi trake cestovne a unutra trmvajska pruga širine 11 metara

Ukupna duljina nove pruge uključujući i okretište bila bi 4.5 km

Kraj radova očekuje se tijekom 2025 godine.

Dakle 1.8 puta  = 3,6 i ostane 900 metara pruge a to je to okretište za ove dvi tramvajske trake gore dole.

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 O_27876069_1280

E sad di je taj aerodrom ?

Ovdje :

https://www.google.com/maps/@45.746694,16.0314417,6121m/data=!3m1!1e3

Tamo na karti piše Zapruđe di je ta dubrovačka avenija tj od tu pa nadalje se gradi ta tramvajska pruga prema ranžirnom kolodvoru.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Zapru%C4%91e

To je ovdje :

https://www.google.com/maps/@45.777504,16.0015173,382m/data=!3m1!1e3

Kad se izmiri udaljenost dobiješ nekakvih 2 km, dobro to je tih 1,8 km pravca pruge od točke A ( Zapruđe ) do točke B ( Ranžirni kolodvor )

https://www.google.com/maps/@45.7662194,15.9998487,3059m/data=!3m1!1e3

A udaljenost ranžirni kolodovor zračna luka je : 4,7 km kad povućeš pravac al očito ne možeš do piste nego do zgrade.

https://www.google.com/maps/@45.747108,16.0310614,6121m/data=!3m1!1e3

Triba i ovo produžit. Jučer smo ušli u aerodromski šengen. Moraš imat tramvaj za zračnu luku glavnog grada kad ti je već ovako blizu tramvajska pruga.
Prekjučer ste ušli u aerodromski šengen, jučer naručili desetak novih tramvaja a do 2015 godine ćete završit ove stvari.

Da ste ove linije napravili u godinama prije i radili kIlometre prema zračnoj luci sad smo mogli pričati o spoju zračne luke s centrom preko željezničke veze.

Normalno zbog vaše mentalne retardiranosti sad KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by RayMabus Tue 28 Mar - 10:11

Mentalno retardirani.

Još se čude ša in ja govorin. Šta će to njima ? Za par godina će doć s pričom : a mogli bi mi neku pružnu liniju prema tamo narpavit da spojimo aerodrom s centrom grada.

Stoko jedno mentalno zaostala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima - Page 17 Empty Re: Kriza u Njemačkoj vladi zbog zabrane automobila sa benzinskim i dizel motorima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum