ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by veber 8/3/2023, 18:37

marcellus wrote:a osim toga, puno je lakše na minus dvadeset pokrenut električara nego dizela ili benzinca

još ak ne dodaš aditive u dizel

Frka može bit na preko minus 25 sa nekim starijim modelima
ne dodaješ nikaj u diesel.
benzinac ionako preko anlasera, kakav jebeni problem.
baterijama pada kapacitet na niskim i na visokim temperaturama.

to kaj si ti uzeo tablet s kotačima ne znači da se fizika promjenila.
za dvije će ti godine riknut baterija pa ćeš stalno biti na punjaču.

još kada u njemačkoj krene porez na strujiće buš se čohal.
trenutno ih je premalo za porez, a subvencije sa zadnjim danom lipnja odlaze u prošlost, tu.

zanima me tko će ulupat 40-50 soma u kantu kada kupi limuzinu s pravim motorom i dometom od soma kilometara.

veber

Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 18:41

Kome se prodju fosilni FIATi i Opeli ima tržište trećeg svijeta pa nek tamo konkuriše.

Gradski autići u Europi će biti e-autići.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Hektorović 8/3/2023, 18:46

marcellus wrote:ajde šejker sad razguli da će doć nuklearna fuzija pa će auti u europi opet bit jeftini

makar niđe veze

i da će kina propast

A čovjek lijepo kaže, VW će bit zbrisan s lica zemlje s prelaskom na struju


osim ako ne kupe Teslu pa počnu tesle prodavat ko VW-e

Tesla nije na prodaju niti im treba bilo što od VWa
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by mentalitet 8/3/2023, 18:47

Koji kurac pricha taj chovjek?Pokretanje Tesle je isti kurac kao i pokretanje FB,Googla i ostalih americhkih mega kompanija smishljeno u kuhinji duboke drzave kako ovladati svijetom,a ni jedna od tih americhkih kompanija ne bi mogla opstati bez subvencija koje dobija od drzave.VW je jeftiniji od Tesle ali ne moze konkurirati Tesli jer Amerika daje pun kurac love u Teslin budzet i prilikom kupovine velike olakshice.Ovo bi trebalo da bude prelaz sa jedne u drugu industrijsku eru kao onomad sa parnog kotla na fosilna goriva.Amerika je lansirala sve to da zajebe cijeli svijet koji je pocheo da pravi bolja i kvalitetnija auta na fosilna goriva od njih.
VW je uvozio jeftine dijelove svojih automobila iz Kine u Mexiko i tamo ih sklapao pa bez carine i ostalih pristojbi uvozio u USA koristeci ugovor o NAFTA,neshto kao sjeverno americhka ekonomska zajednica.Ameri proizvode shrot od auta pa su zato japanci naj prodavaniji auti u USA.Uglavnom da skratim,pitao bi one koji voze elektrichna auta koliko zimi prelaze kilometara i da li im se deshavalo da ostanu na sred puta a rachunali su da su im baterije pune.Prtz,kao i svaka druga baterija na hladnoci gubi energiju i to ne predvidjeno.Jebo vas elektrichni auto,pomodnost i nishta drugo.No svaka roba ima svoga kupca pa neki ljudi kupuju i govna lijepo umotana i sa mashnicom zavezana:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Hektorović 8/3/2023, 18:50

marcellus wrote:"Niti jedan europski proizvođač električnih automobila ne može nositi s Teslom i Toyotom, a posebno s modelima iz Kine."


https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/nuspojave-elektrifikacije-onaj-tko-danas-vozi-corsu-sutra-ce-zavrsiti-u-autobusu-15312930

Čovjek lijepo rekao sve ono što smo gene i ja pisali o tome


naravno mi smo kreteni veber i šejker znaju bolje

ovaj što je vodio VW on isto ne zna

Amerikance zaboli jer uglavnom kupuju skuplje i veće aute.

Amerika unatoč svim svojim problemima ima osjetno bolji standard od velike većine EU zemalja
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


kic likes this post

Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 18:53

Prvo uništavamo FIAT i sve ove koji prave male gradske fosilne autiće.

Nisi konkurentan ? Pa šta to mene brige ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Hektorović 8/3/2023, 18:58

U biti nastradat će Europske niže klase, koje će se vratiti na postavke prije WW2, kad se masovno odlazilo u Ameriku.

Njemačka će standardom biti bliska Poljskoj i Italiji.


Last edited by Hektorović on 8/3/2023, 19:01; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by veber 8/3/2023, 18:59

Hektorović wrote:
marcellus wrote:ajde šejker sad razguli da će doć nuklearna fuzija pa će auti u europi opet bit jeftini

makar niđe veze

i da će kina propast

A čovjek lijepo kaže, VW će bit zbrisan s lica zemlje s prelaskom na struju


osim ako ne kupe Teslu pa počnu tesle prodavat ko VW-e

Tesla nije na prodaju niti im treba bilo što od VWa
ne znam jel kupuje kaj od vw, ali znam da najskuplji dio kupuje od siemensa.
a to su motori, frekventni pretvarači i upravljačke jedinice.

isto tako znam da kupuju od felsomata sve zupčaste spojeve, abs i sl.

bulaznite u neznanju.
a siemens je poznat po ugrađenim kvarovima za budućnost.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by veber 8/3/2023, 19:03

Hektorović wrote:
marcellus wrote:"Niti jedan europski proizvođač električnih automobila ne može nositi s Teslom i Toyotom, a posebno s modelima iz Kine."


https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/nuspojave-elektrifikacije-onaj-tko-danas-vozi-corsu-sutra-ce-zavrsiti-u-autobusu-15312930

Ča ovjek lijepo rekao sve ono što smo gene i ja pisali o tome
k

naravno mi smo kreteni veber i šejker znaju bolje

ovaj što je vodio VW on isto ne zna

Amerikance zaboli jer uglavnom kupuju skuplje i veće aute.

Amerika unatoč svim svojim problemima ima osjetno bolji standard od velike većine EU zemalja
ima mali postotak, ostali kilave.
marc u americi sigurno ne bi po cijeli dan visio na forumu već bi radio dva posla.

europa se odlučila za socijalnu državu. tako da srednja klasa živi fino i pristojno.
hrvatska je krenula smjerom kao amerika 1800ih.

problem imaju svi neškolovani, bez znanja i vještina.

ali tako je svugdje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Hektorović 8/3/2023, 19:03

veber wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:ajde šejker sad razguli da će doć nuklearna fuzija pa će auti u europi opet bit jeftini

makar niđe veze

i da će kina propast

A čovjek lijepo kaže, VW će bit zbrisan s lica zemlje s prelaskom na struju


osim ako ne kupe Teslu pa počnu tesle prodavat ko VW-e

Tesla nije na prodaju niti im treba bilo što od VWa
ne znam jel kupuje kaj od vw, ali znam da najskuplji dio kupuje od siemensa.
a to su motori, frekventni pretvarači i upravljačke jedinice.

isto tako znam da kupuju od felsomata sve zupčaste spojeve, abs i sl.

bulaznite u neznanju.
a siemens je poznat po ugrađenim kvarovima za budućnost.

Siemens je upravo spinoffirao taj segment
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by veber 8/3/2023, 19:08

Hektorović wrote:U biti nastradat će Europske niže klase, koje će se vratiti na postavke prije WW2, kad se masovno odlazilo u Ameriku.

Njemačka će standardom biti bliska Poljskoj i Italiji.
njemačke niže klase su starije generacije turaka, rusa, sančosa

pogledaj svetoja. lik se hvali plaćom od 2 soma eura, bez škole, zvanja i znanja.
zbog balkanske ekipe uveden je institut minimalne plaće.

u daimleru početna ti je 20€/brt.
pa ti idu dodaci, pa sada 34€/dan za topli obrok, pa vozilo s popustom...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by veber 8/3/2023, 19:12

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:ajde šejker sad razguli da će doć nuklearna fuzija pa će auti u europi opet bit jeftini

makar niđe veze

i da će kina propast

A čovjek lijepo kaže, VW će bit zbrisan s lica zemlje s prelaskom na struju


osim ako ne kupe Teslu pa počnu tesle prodavat ko VW-e

Tesla nije na prodaju niti im treba bilo što od VWa
ne znam jel kupuje kaj od vw, ali znam da najskuplji dio kupuje od siemensa.
a to su motori, frekventni pretvarači i upravljačke jedinice.

isto tako znam da kupuju od felsomata sve zupčaste spojeve, abs i sl.

bulaznite u neznanju.
a siemens je poznat po ugrađenim kvarovima za budućnost.

Siemens je upravo spinoffirao taj segment
pa tražili ste pa ste dobili.
ja nemam katalizatore na autu i prođem svaki tehnički osim da netko skine auspuhe i prereže "katalizatore" većina nas ih nema.
a bez problema prolaze tehnički.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 19:21

FIAT propadne, Italija upadne u recesiju, život ide dalje, to je to.

Sve je ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by mentalitet 8/3/2023, 20:03

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:
marcellus wrote:ajde šejker sad razguli da će doć nuklearna fuzija pa će auti u europi opet bit jeftini

makar niđe veze

i da će kina propast

A čovjek lijepo kaže, VW će bit zbrisan s lica zemlje s prelaskom na struju


osim ako ne kupe Teslu pa počnu tesle prodavat ko VW-e

Tesla nije na prodaju niti im treba bilo što od VWa
ne znam jel kupuje kaj od vw, ali znam da najskuplji dio kupuje od siemensa.
a to su motori, frekventni pretvarači i upravljačke jedinice.

isto tako znam da kupuju od felsomata sve zupčaste spojeve, abs i sl.

bulaznite u neznanju.
a siemens je poznat po ugrađenim kvarovima za budućnost.

Siemens je upravo spinoffirao taj segment
pa tražili ste pa ste dobili.
ja nemam katalizatore na autu i prođem svaki tehnički osim da netko skine auspuhe i prereže "katalizatore" većina nas ih nema.
a bez problema prolaze tehnički.

To u Hrvatskoj mozesh uz par kuna u dzep onome tko radi na kontroli,to sam i sam radio u vrijeme prije HDZ a sada vjerujem da je korupcija takva da tamo ni jedan obichni rodni list ne mozesh dobiti bez mita.No u Njemachkoj ako to mozesh onda mi govori koliko ste se srozali.Dodushe i ja sam jedno vrijeme vjerovao da je nemoguce schwabu podmititi u nekoj instituciji dok mi jedan chovjek nije rekao da treba znati cijenu onoga koga namjeravash podmititi pa se i danas lupam u glavu kako mi je to promaklo,ali podmititi schwabu na tehnichkom u moje vrijeme je bilo kao da sam zelio letiti na mjesec.No,izgleda se vremena mijenjaju a i schwabe nisu imune kada se nudi jer balkanci su kao muhe zunzare dosadni sa time kad hoce neshto preko reda ili mukte.Znachi i Njemachka postala balkanska vukojebina?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 20:26

Treba sad zatrpat evropsko tržište automobila e-autićima iz Amerike i Kine tako da oni svi propadnu.

Kupiš američki e-autić proizveden u SAD i Biden ti vrati dio para i onda tako s popustom taj isti uvezeš u Europu a ovi ne mogu konkurirat tome i onda još dodatno s istoka jeftini e-autići i aj zdravo.

GASI SVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 20:42

Siemens će uložiti više od 220 miliona dolara u gradnju tvornice vozova u Sjevernoj Karolini, objavili su Bijela kuća i njemački inženjerski div.
Administracija američkog predsjednika Josepha Bidena i njegovi demokrati usmjeravaju milijarde iz saveznog budžeta u modernizaciju stare infrastrukture i povećanje proizvodnje u SAD-u, u želji da potaknu potrošnju privatnog sektora i otvore nova radna mjesta, tumači Reuters.

Siemensova tvornica bit će izgrađena u Lexingtonu, gradu s 20.000 stanovnika, i otvorit će do 2028. godine 500 novih radnih mjesta, objavila je kompanija.
„Administracija se jasno obavezala da će ulagati u infrastrukturu i transformirati sektor mobilnosti u smjeru zelenijih izvora energije“, rekao je Roland Busch, izvršni direktor Siemensa AG u telefonskom intervjuu. „Siemens je izgradio snažnu poziciju na američkom tržištu i vidi mogućnosti za dugoročni rast u segmentu brze željeznice“.
Klijenti njemačke kompanije u SAD-u uključuju Amtrak i desetke prijevozničkih firmi koje će imati pravo na savezne poticaje za lokomotive s pogonom na čišće izvore energije.

Subvencije za otvaranje novih radnih mjesta

Siemensov odjel željezničke opreme dobit će subvencije savezne države Sjeverne Karoline za otvaranje radnih mjesta, objavila je kompanija. Subvencije će se dijelom temeljiti na zakonu o infrastrukturi iz 2021. godine, navela je Bijela kuća.
Zakon je „težak“ 1.000 milijardi dolara i osigurava 66 milijardi dolara za željeznicu, uz povećanje savezne pomoći za vozove. Uključuje i 24 milijarde dolara bespovratnih sredstava za projekte u sjeveroistočnom koridoru.
Biden potiče ulaganja u željeznički prijevoz putnika i u modernizaciju prometnog „sjeveroistočnog koridora“, koji spada među najzagušenije željezničke koridore u SAD-u, napominje Reuters.
Željeznički prijevoznik Amtrak objavio je prošlog novembra da planira dramatično proširiti usluge u SAD-u i dodati do 39 koridorskih ruta do 166 gradova do 2035. godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 20:44

Kompanija Tesla Inc mogla bi uskoro početi proizvodnju svojih prvih automobila u Meksiku, budući da je proizvođač električnih vozila veoma blizu dobivanja konačnih dozvola koje omogućavaju početak izgradnje fabrike u državi Nuevo Leon, nedaleko granice sa SAD-om.
„Oni čekaju konačne dozvole […] kada to bude gotovo, mogu početi, nadamo se već u martu“, izjavio je Samuel Garcia, guverner savezne države Nuevo Leon. Vjeruje da će do naredne godine biti proizveden i prvi automobil, javlja Reuters.

Investicija vrijedna pet milijardi dolara

Izvršni direktor Tesle Elon Musk najavio je tu investiciju prošle sedmice, rekavši da je kompanija sa sjedištem u Austinu odabrala Meksiko za svoju narednu „gigafabriku“ električnih vozila.
Meksički zvaničnici su potvrdili da će to biti najveća fabrika za proizvodnju električnih vozila u toj zemlji, a investicija je vrijedna pet milijardi dolara.
Lokalitet u Santa Catarini, nedaleko glavnog grada savezne države Monterreya, prostire se na nekoliko hiljada hektara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 20:46

NJEMAČKI automobilski div Volkswagen suspendirao je planove o proizvodnji baterija u istočnoj Europi i odredio kao prioritet gradnju pogona u Sjevernoj Americi, gdje očekuje od devet do 10 milijardi eura subvencija, izvijestio je u srijedu Financial Times.
VW čeka odgovor Europe na američki Zakon o smanjenju inflacije (IRA), težak 369 milijardi dolara, prije nego što nastavi s planovima u regiji, izvijestio je FT, citirajući upućene izvore.

2021. su najavili gradnju šest tvornica u Europi

Član odbora Volkswagen Thomas Schmall objavio je prošlog tjedna na LinkedInu da, s obzirom na atraktivne uvjete IRA-e, Europi prijeti opasnost da izgubi "utrku za milijarde eura ulaganja o kojima će (kompanije) odlučivati u idućim mjesecima i godinama".
VW je u ožujku 2021., za mandata izvršnog direktora Herberta Diessa, najavio gradnju šest gigatvornica u Europi. Za pogon koji je trebao biti otvoren 2027. godine natjecale su se Mađarska, Poljska, Slovačka i Češka. U listopadu prošle godine kompanija je izvijestila da će odluku o lokaciji donijeti do sredine 2023. godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 20:49

Uteklo sve.

Amerika daje poticaje a ovi u EU ništa i jbga, čao đaci. Koliko para toliko muzike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Hektorović 8/3/2023, 20:53

veber wrote:
Hektorović wrote:U biti nastradat će Europske niže klase, koje će se vratiti na postavke prije WW2, kad se masovno odlazilo u Ameriku.

Njemačka će standardom biti bliska Poljskoj i Italiji.
njemačke

Preko 60% novorođenih su ne-njemačkog porijekla. Južno Afrički scenarij loading...

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 FWpAwaxXwAMQr8Q?format=png&name=medium
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


RayMabus likes this post

Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by RayMabus 8/3/2023, 21:07

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:U biti nastradat će Europske niže klase, koje će se vratiti na postavke prije WW2, kad se masovno odlazilo u Ameriku.

Njemačka će standardom biti bliska Poljskoj i Italiji.
njemačke

Preko 60% novorođenih su ne-njemačkog porijekla. Južno Afrički scenarij loading...
Zato im je najpametnije pustit sve te firme da odu u Ameriku i drugdje kako im više nitko ne bi dolazio. Nije recesija uvijek loša. Nekad je i dobra. Nema tvornica = nema radnih mjesta = nema potrebe za trpačinom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima  - Page 2 Empty Re: ŠEF VW-A: Nitko u Europi ne može s električarima konkurirati Tesli i Toyoti, a posebno ne Kinezima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum