ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 18:36

:tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 21:29

Nekome smrkne a nekome svane. Sad će netko drugi prodavat a ti nisi konkurentan i gasi trgovine i proizvodnju.

Najveći njemački modni trgovac Peek&Cloppenburg KG sa sjedištem u Düsseldorfu je bankrotirao, javlja Fenix magazin.
Prema pisanju njemačkih medija, zahtjev za stečaj za njemačku tvrtku podnesen je na Okružnom sudu u Düsseldorfu u 12 sati. Odvjetnička tvrtka AndresPartners iz Düsseldorfa navodno je imenovana stečajnim upraviteljem.
Thomas Freude iz uprave Peek&Cloppenburga je rekao kako je modna trgovina u krizi.
– To se odnosi na Peek & Cloppenburg KG, Düsseldorf, kao i na cijelu industriju. Luksuzni segment i diskontno područje i dalje funkcioniraju, ali posao propada. To se čak odnosi i na online poslovanje, s kojim rijetko koji trgovac odjećom zarađuje, uključujući i P&C. Jasno nam je da moramo brzo poduzeti protumjere i vratiti tvrtku na pravi put, rekao je Freude.
Istaknuo je kako će reorganizirati Peek & Cloppenburg KG, Düsseldorf kao dio postupka tzv. zaštitnog štita.
– Jutros smo predali zahtjev za stečajem okružnom sudu u Düsseldorfu, koji je sud već odobrio. Zajedno sa stručnjakom za restrukturiranje Dirkom Andresom iz odvjetničkog društva AndresPartner i pod nadzorom privremenog upravitelja Horsta Piepenburga, brzo ćemo i dosljedno provoditi odluke koje su potrebne za restrukturiranje naše tvrtke, rekao je Thomas Freude.
Postupak zaštitnog štita odnosi se na tvrtku Peek & Cloppenburg KG, Düsseldorf, koja posjeduje sjedište tvrtke i 67 trgovina P&C s ukupno oko 6.800 zaposlenika, kao i tvrtku za nabavu, Peek & Cloppenburg Retail Buying GmbH & Co. KG. Međunarodno poslovanje organizirano je u zasebnim tvrtkama i na njega ne utječe postupak zaštitnog štita, piše Fenix magazin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 21:34

Inflacija je, nemaju ljudi para za ništa drugo osim za hranu, gorivo i plačanje režija a ti nisi ta branša i zato nitko ništa ne kupuje i čao bao.

Vrlo jednostavno. I neće se ni popravit to dok je inflacija, dakle znači zatvori radnje i ljudi na biro pa nek žicaju socijalu od države. Il ne triba čak ni to pošto Njemačkoj nedostaje 400 tisuća radnika svake godine pa eto mogu ovi uskočit tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 21:40

Kad vi to zatvorite onda se stvara višak poslovnih prostora pa padaju cijene pa vam ne triba ni dovlačit radnu snagu za građevinu jer šta će vam novi poslovni prostori kad hrpa poslovnih prostora zjapi prazna.

Šta veća inflacija to bolje. Šta je narod siromašniji to bolje. Manja potrošnja pa pada bilanca a vi ulazite u recesiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 21:56

Štaš bolje od toga nego da vam prne građevinski sektor jer nitko nema para ni za kupnju stanova ni za poslovne prostore jer mu ne tribaju više jer nitko ništa ne kupuje ?

Šta je narod siromašniji to je bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by Serbinho-3 4/3/2023, 22:24

Nemaju ni za pantalone.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by RayMabus 4/3/2023, 22:30

Kako će imat kad je već godinu dana inflacija 10 posto šta znači da im je kupovna moč pala deset posto pa kupuju samo ono šta moraju plus kamate u bankama na kredite veće pa se sve manje zadužuju jer tko će vraćati te velike kamate pa onda bolje ne uzimat lovu na dug u banaka ?

Fino to sve tako cijeli svijet povuć u jednu veliku recesiju i gasi sve i svakog tko ne radi za kikiriki i idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by mentalitet 5/3/2023, 19:44

RayMabus wrote::tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850

Pa kako jebo te?Zar nije onako kako onaj folkdojcher Veber tvrdi da tamo teche med i mlijeko???:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by dijagram 5/3/2023, 19:59

A jebate, tamo si hlace kupujem.
Di sad, kazao bi aben,...u mustanga:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by veber 5/3/2023, 21:14

dijagram wrote:A jebate, tamo si hlace kupujem.
Di sad, kazao bi aben,...u mustanga:)
nikad čuo za njih.
odi u levis ili wrangler

_________________

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot M_50010

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by veber 5/3/2023, 21:17

mentalitet wrote:
RayMabus wrote::tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850

Pa kako jebo te?Zar nije onako kako onaj folkdojcher Veber tvrdi da tamo teche med i mlijeko???:::)))
glupi srbo
meni usred mongolije ili na vrhu tibeta teći će mlijeko i med.
za razliku od tebe, ja znam posao.

jebga, ti čistiš račiće za 6usd/h

_________________

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot M_50010

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by dijagram 5/3/2023, 21:20

veber wrote:
dijagram wrote:A jebate, tamo si hlace kupujem.
Di sad, kazao bi aben,...u mustanga:)
nikad čuo za njih.
odi u levis ili wrangler
pa to je najveca trgovina u ovim city centrima
imaju dobar izbor jos uvijek normalnih hlaca.
bile mi ok u nekadasnjem mark spencer ili tako nesto, pa se to zatvorilo
onda si nadjem odgovarajuce ovdje pa i to zatvorit oce
mislim da mi to namjerno rade samo da me zajebavaju:)
uzas mi je traziti si garderobu, i super kad znam gdje ima i stalno tamo idem, dalje ne gledam
a ono, zatvore upravo moje trgovine
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by veber 5/3/2023, 21:25

dijagram wrote:
veber wrote:
dijagram wrote:A jebate, tamo si hlace kupujem.
Di sad, kazao bi aben,...u mustanga:)
nikad čuo za njih.
odi u levis ili wrangler
pa to je najveca trgovina u ovim city centrima
imaju dobar izbor jos uvijek normalnih hlaca.
bile mi ok u nekadasnjem mark spencer ili tako nesto, pa se to zatvorilo
onda si nadjem odgovarajuce ovdje pa i to zatvorit oce
mislim da mi to namjerno rade samo da me zajebavaju:)
uzas mi je traziti si garderobu, i super kad znam gdje ima i stalno tamo idem, dalje ne gledam
a ono, zatvore upravo moje trgovine
znači, di ti dođeš trava ne raste'?
(meni ex kupuje obleku. ili firma)

_________________

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot M_50010

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by Serbinho-3 5/3/2023, 21:33

veber wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote::tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850

Pa kako jebo te?Zar nije onako kako onaj folkdojcher Veber tvrdi da tamo teche med i mlijeko???:::)))
glupi srbo
meni usred mongolije ili na vrhu tibeta teći će mlijeko i med.
za razliku od tebe, ja znam posao.

jebga, ti čistiš račiće za 6usd/h



Bolje cistiti racice na Floridi, nego praviti lovu na Himalajima i Mongoliji. Racici na Floridi?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by veber 5/3/2023, 21:41

Serbinho-3 wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote::tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850

Pa kako jebo te?Zar nije onako kako onaj folkdojcher Veber tvrdi da tamo teche med i mlijeko???:::)))
glupi srbo
meni usred mongolije ili na vrhu tibeta teći će mlijeko i med.
za razliku od tebe, ja znam posao.

jebga, ti čistiš račiće za 6usd/h



Bolje cistiti racice na Floridi, nego praviti lovu na Himalajima i Mongoliji. Racici na Floridi?
florida je jedna od najvećih izvoznika kozica. kanada ih dere.
i da radije ću zamjeniti generator na himalaji nego čistiti kozice za 6usd/h

_________________

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot M_50010

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by mentalitet 5/3/2023, 21:45

veber wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote::tu

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/najveci-njemacki-trgovacki-lanac-proglasio-bankrot-gradani-su-sokirani-posao-propada-1269850

Pa kako jebo te?Zar nije onako kako onaj folkdojcher Veber tvrdi da tamo teche med i mlijeko???:::)))
glupi srbo
meni usred mongolije ili na vrhu tibeta teći će mlijeko i med.
za razliku od tebe, ja znam posao.

jebga, ti čistiš račiće za 6usd/h

Glupko!Mene boli kurac za tebe i ne sumnjam da cesh se snaci jer kako je tvoj stari doshao do imovine koju nabraja i Marchelo osim da je bio komunjara koja je krala u firmi u kojoj su radili i tvoj i Marchelov stari.Dakle ni djeca komunjara ne padaju daleko od panja,a neka i najebu jer nisu nauchila raditi nego zaradjuju pare lazuci o vashem takozvanom "Domovinskom ratu"jer je to In a ima se i koristi.
Drugo,tvoje znanje na Tibetu ne vrijedi ni po kurca jer tamo nema materijalnih vrijednosti nego samo duhovne,a ti kao schwabo ionako ne kuzish shto je to duhovno,kod tebe je sve materijalno a i kod vecine 'rvata koje ste germanizirali i to uspjeshno ,mora se priznati.Jebiga Gebels ima najbolje uchenike kod hrvata,dokazano.No ,shto cemo ,shto je tu je ako su mogli prodati vjeru za vecheru pa od srba nastati hrvatski mutanti okrenut ce oni ledja i schwabama chim shvate da su se zajebali,evo pogledaj tvog frenda Marchela,on vec naveliko ali stidljivo velicha Kinu a sutra ce tako i Rusiju kad dodju u Cro.Elem,nevjerojatno koliko si glup kada ponavljash i sugerirash svoje snove o drugima shto me uopce ne dotiche ali me smeta tvoj siromashni vokabular.Daj pizda mu materina budi malo mashtovitiji a ne kao pravi schwabo kao konju kad stavish ono na ochi pa samo gleda ispred sebe a ne vidi svijet sa strane.Po tvojem vokabularu znam da si siromashan znanjem jer da dodjesh do nekog znanja morash prochitati pun kurac toga a ti si vishe drkao nego shto si chitao.Mrsh u pichku materinu:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by veber 5/3/2023, 22:13

kužim da je tvoja plahta nečitljiva, da si četnik i pride "ugrožen". u US
čisti račiće i budi sretan.
za 6/h ja bi sam vadio jastoge, ne kozice.

_________________

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot M_50010

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by Serbinho-3 6/3/2023, 03:17

Kakve kozice i racice lupetas, kada kamionima se ide dole i sve se zna sta se prevozi. Uglavnom se izbegava Florida, jer se ne mozes izvuci odande i kao ides prazan ka Dzordziji i slicno. Tu dolazimo i do Balkanskih stereotipa o transportu i vozacima, iako je realnost da treba biti inteligentan za tako nesto i znati, sta, kako i gde. Racici idu u Reefer a ja nikad nisam cuo da je bilo ko pokupio bilo kakve racice. Jedina zemlja, koju poznajem svaki zbun, jeste Amerika. Kalifornija zbog cene struje, ima vece cene reefer load-ova odande ka East Coast, pa si tako imao po 5.400 dolara ka East Coast a 2800 dolara sa East Coast za Kaliforniju. East Coast i nema sta da salje, vukao nekakve kataloge, postu US.Mail, uglavnom San Francisco Bay Area, 5 Stops, San Francisco, Oakland, Sacramento, San Jose, Saratoga. Zatim se spustas ka Los Angeles. Tamo ti nadju neki teret i ajde za East Coast, Long Island N.Y, Richmond Virginia, razno. Imas u Yakima Washington State plantaze, tamo se isto vuce roba reefer-ima ka East Coast. Florida, lubenice. To gazda zaradi, vozac da zna nesto, ili trazi extra novac za gubljenje vremena oko utovara, rucno se ubacuju. Hershey fabrika Cokolade u Pensilvanija, istovar sutra podne, jednom i Hvala dovidjenja, nadji drugu budalu. Moras znati da ne poljubis te kompanije do 5 PM zatvaranje, jer cekas sutradan istovar. Biras poput one u Myrtle Beach, fabrika papira, radi u 3 smene, istovare odmah i ajde zdravo. Znaci, racici nikad nikakav utovar za bilo gde. Jednom limenke sa ulice sto su skupljali i presom u kocke, odvukao za Dzordziju iz Majamija. Znaju nasi sta gde se vuce, tako da ljudi poznaju Ameriku bolje, nego sto se misli. Znamo i u slucaju rata pod zemljom, gde se drze namirnice, ali to necu reci, opet svako ima pravo na svoju bezbednost.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by Serbinho-3 6/3/2023, 03:21

To imas ovde iz Argentine, kilogram tih American Astice za 10 euro kilogram i gamberi, dok kilogram gumenog sira ista cena. Gledao zbog nelogicnosti. Amerika i rakovi, tesko. Pokusavas da izvuces od njega sta radi tamo a on krije i tu ludis.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by mentalitet 6/3/2023, 07:00

veber wrote:kužim da je tvoja plahta nečitljiva, da si četnik i pride "ugrožen". u US
čisti račiće i budi sretan.
za 6/h ja bi sam vadio jastoge, ne kozice.


Mater ti schwapsku za tebe sam expert u svemu a ti mozesh doci ovdje gdje zivim samo ako imash par miliona dolara shto naravno nije za tebe problem jer zaradjujesh dnevno u toj tvojoj vukojebini $100.Ok,neke americhke kujice dolaze ovdje da chiste crnachke kurce kao shto si ti jer se klanjaju njima kao bogovima i obozavani su schwapski idoli.Svaki schwabo obozava amera iz straha i ni pisnut ne smije nego kao svaka kujica koja dobije cipeelu u rebra ide ispod stola i cvili,dok joj amer ne baci koshchicu iz samilosti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot Empty Re: Najveći njemački trgovački lanac proglasio bankrot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum