ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Eroo 31/10/2018, 13:09

Srpska posla : :)



"Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina"


Kriza u Agrokoru i njeno rešavanje kroz nagodbu poverilaca biće neto pozitivna za Hrvatsku,
izjavio je prvi čovek Hrvatske narodne banke Boris Vujčić.

:D

https://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2018&mm=10&dd=30&nav_id=1462842
Eroo
Eroo

Posts : 74187
2016-07-22


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Guest 31/10/2018, 13:30

ero ti si slovenski državljan nisi čak ni slovenac niti ćeš to ikada biti nego samo imaš slovensko državljanstvo. pitam te što te toliko brine rvacka i rvacki problemi kad ti niti živiš niti si hr državljan. ili možda imaš dvojno državljanstvo? čak i trojno? mislim se koliko moraš biti mentalno poremećen da fanatično komentiraš državu u kojoj ne živiš niti plaćaš poreze štoviše tu si republiku lagano prskočio još u bivšoj jugi i teleportirao se u sloveniju isto jugoslavensku republiku. valjda si u sloveniju išao po zadatku udbe špijat slovence? usput ti je udba sredila diplomu VKV radnika na mješalici betona, našla ti ženu slovenku i dala stan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Yehudim 31/10/2018, 13:31

Dobro je Ero.........aj, nije tako lošen tebi...........................mislim u Slo.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Eroo 31/10/2018, 14:00

Yehudim wrote:Dobro je Ero.........aj, nije tako lošen tebi...........................mislim u Slo.
Za sve što imam , a imam sve, zahvalan sam mojoj braći Sovencima. Pa i za ženu, ako se tako sviđa Gnječu.. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74187
2016-07-22


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Guest 31/10/2018, 14:12

Eroo wrote:
Yehudim wrote:Dobro je Ero.........aj, nije tako lošen tebi...........................mislim u Slo.
Za sve što imam , a imam sve, zahvalan sam mojoj braći Sovencima. Pa i za ženu, ako se tako sviđa Gnječu.. :D

a tvoja prava braća hercegovci ti nisu pomogli? sram ih bilo prčim im Isusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by immortal 31/10/2018, 16:16

mislim da su čak preblagi u komentaru
agrokor je bio patent za preuzimanje Hrvatske države od stranih tjela nakon još većih gubitaka
na tom se radilo od samog početka
da se nije digla halabuka niti bi ga se otjeralo u stečaj, niti mu sudili
i ovako je pitanje kako će se sve završiti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Guest 31/10/2018, 17:56

mortal wrote:mislim da su čak preblagi u komentaru
agrokor je bio patent za preuzimanje Hrvatske države od stranih tjela nakon još većih gubitaka
na tom se radilo od samog početka
da se nije digla halabuka niti bi ga se otjeralo u stečaj, niti mu sudili
i ovako je pitanje kako će se sve završiti
Mortalka e jesi neuka...Prije svega,da se imalo kuzis u ekonomiju,ne bi pricala takve vbedastoce..
Prvo,AGROKOR,odnosno Konzum nije uopce placao porez tvojoj dragoj i miloj RH..i to u iznosu oko 7 000 000 000 Ojrova(sedam milijardi)..Sad razmisli koliko tebi treba da zaradis samo 100 000 ojrova..ako imas platju 1000,karikiram..dakle negdje oko 8 godina..jel..koliko za milijun..10 puta vise..80 godina...za samo 10 milijuna...800 godina...Ovo je tek mala digresija da shvatish razmjere lopovluka..Obicn ose vi Balkanci nabacujete brojevima,bez da ste svjesni sto oni znace i koliko doista novac vrijedi..TO prvo..

Drugi razlog propasti je sto je kreten Todoric,kao neki biznismen a u osnovi kurac nesposobni,"uspio" samo jer je bio rezimski igrac..uspio bar izvjesno vrijeme..investirao u Balkanske quazidrzave..dakle,uglavnom sirota i siromasnja trzista...
Poslovno pravilo prije svega nalaze investiranje u bogata trzista,tamo gdje ce se kupovati i trositi para..
Zasto Todoric nije imao jaja izici na slovensko,austrijsko i svapsko trziste..eeeeee...tamo se prije svega mora placati porez ili se promptno gešperuje firma,drugi razlog,je sto je Todoric bio svjestan da nije na nivou igraca u stranim trgovackim lancima..I nadalje,ne vidim krivicu u nekom vani..kako ti karikiras..

U stecaj mora ici svatko tko ne placa porez,jel..u redu je po tebi da on e mora placati porez a stoka sitnijeg zuba mora...vrlo lijepo od tebe.. :cleanteeth

zavrsilo je tako ,da se zagrabilo u javni proracun i da se spasavalo dinosaura...E zato ti nemas posao,nes ga naci ,a zato bogumi i Hrvati idu masovno u Pečalbu..no ti to sveukupno ne kuzis..po starom dobrom balkanskom obicaju neogovorinh,krivac je tamo negdje iza granica i ceka da raskomada bogatu kraljevinu RH...kako da ne.. :cleanteeth


Sami pali,sami se ubili.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Guest 31/10/2018, 18:19

ja msm da je toda izjavio
da mu pomazu prijatelji iz srbije !?
da li je toda srbin ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska posla :  "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :) Empty Re: Srpska posla : "Agrokor je najveći evropski bankrot u 100 godina" :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum