ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Guest 26/2/2023, 23:49

Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Šandor Winnetou 26/2/2023, 23:54

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!
Pa to se vidi iz svakog njegovog upisa samo on to ne želi priznati. Najgore je što takav lik pokušava docirati svima i praviti se pametan iako mu je iq na razini broja opanaka koje nosi nebitno gdje god da se nalazi.

_________________
I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 26/2/2023, 23:58

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Sada cu biti "kulturan" (nadam se da znash shto su to navodni znaci);;;;;)jer komunicirash sa najvecim 'rvatom na forumu.Dakle pushite mi kurac obadvojica sa tim balkanskim forama jer u vashe blato ne zalazim,i svinjama nikad bisere nisam prodavao.Je li sad bolje?A fino sam te upozorio,ali avaj ti ne chitash kako je napisano nego po americhki:::))
Dodushe, meni je drago da je Hrvatska u nechemu prva na svijetu,mislim ono trebali bi se radovati i pljeskati ruchicama::::))


Last edited by mentalitet on 27/2/2023, 00:01; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Guest 26/2/2023, 23:59

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Sada cu biti "kulturan" (nadam se da znash shto su to navodni znaci);;;;;)jer komunicirash sa najvecim 'rvatom na forumu.Dakle pushite mi kurac obadvojica sa tim balkanskim forama jer u vashe blato ne zalazim,i svinjama nikad bisere nisam prodavao.Je li sad bolje?A fino sam te upozorio,ali avaj ti ne chitash kako je napisano nego po americhki:::))
Balkan ti je u Bugarskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 00:04

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Sada cu biti "kulturan" (nadam se da znash shto su to navodni znaci);;;;;)jer komunicirash sa najvecim 'rvatom na forumu.Dakle pushite mi kurac obadvojica sa tim balkanskim forama jer u vashe blato ne zalazim,i svinjama nikad bisere nisam prodavao.Je li sad bolje?A fino sam te upozorio,ali avaj ti ne chitash kako je napisano nego po americhki:::))
Balkan ti je u Bugarskoj.

Eto opet pogreshno razumijesh.Svaka budala razumije geografski pojam Balkan koji je nepromjenjiv ali mentalni pojam je bolest u najgiorem smislu o kojemu ja ovdje pishem.Mada,znam i te balkanske fore iako su glupi kad im neshto ne ide u prilog prave se josh gluplji kao vas dvojica.Hrvatska je postala mentalni Balkan veci od BiH,pa vidi samo na ovoj listi glupih zemaalja je 20 a Srbija chetvrta.Chak i shipci su pametniji od vas.Je li i ova konstatacija mrznja ili fakt?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Guest 27/2/2023, 00:08

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Sada cu biti "kulturan" (nadam se da znash shto su to navodni znaci);;;;;)jer komunicirash sa najvecim 'rvatom na forumu.Dakle pushite mi kurac obadvojica sa tim balkanskim forama jer u vashe blato ne zalazim,i svinjama nikad bisere nisam prodavao.Je li sad bolje?A fino sam te upozorio,ali avaj ti ne chitash kako je napisano nego po americhki:::))
Balkan ti je u Bugarskoj.

Eto opet pogreshno razumijesh.Svaka budala razumije geografski pojam Balkan koji je nepromjenjiv ali mentalni pojam je bolest u najgiorem smislu  o kojemu ja ovdje pishem.Mada,znam i te balkanske fore iako su glupi kad im neshto ne ide u prilog prave se josh gluplji kao vas dvojica.
Ne. Planina Balkan je u Bugarskoj. Pogledaj na geografskoj karti.
Mi Hrvati nemamo ništa s Bugarima.
Po nama se taj poluotok mogao zvati i Velebitski. Isti kurac.

P.S.
Ovo boldirano ti je mržnja koja iz tebe u ovom trenutku isijava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 00:18

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Mentalni nije normalan čovjek, taj je sazdan od mržnje, njemu je mržnja utkana u svaku poru njegovog bića a to svakako nije normalno stanje bilo koga.
A sam se odao i da mrzi Hrvatsku. Ja mu to nisam nigdje spomenuo. lol!

Sada cu biti "kulturan" (nadam se da znash shto su to navodni znaci);;;;;)jer komunicirash sa najvecim 'rvatom na forumu.Dakle pushite mi kurac obadvojica sa tim balkanskim forama jer u vashe blato ne zalazim,i svinjama nikad bisere nisam prodavao.Je li sad bolje?A fino sam te upozorio,ali avaj ti ne chitash kako je napisano nego po americhki:::))
Balkan ti je u Bugarskoj.

Eto opet pogreshno razumijesh.Svaka budala razumije geografski pojam Balkan koji je nepromjenjiv ali mentalni pojam je bolest u najgiorem smislu  o kojemu ja ovdje pishem.Mada,znam i te balkanske fore iako su glupi kad im neshto ne ide u prilog prave se josh gluplji kao vas dvojica.
Ne. Planina Balkan je u Bugarskoj. Pogledaj na geografskoj karti.
Mi Hrvati nemamo ništa s Bugarima.
Po nama se taj poluotok mogao zvati i Velebitski. Isti kurac.

P.S.
Ovo boldirano ti je mržnja koja iz tebe u ovom trenutku isijava.

Balkan na turskom znachi planina,a staro ime Balkana je drugachije dok Germani nisu posprdno taj brdoviti dio Europe nazvali Balkan.Vidish,unatoch tome shto su balkanci dali svijetu najvece filozofe,kulturu i sve ostalo shto je sada fudament zapada oni su tome podruchju promijenili ime u Balkan iako se zvao Helmet (kaciga)domovina najvecih ratnika. E sad tko poznaje schwabe a ja sam uz Krlezu jedan od onih koji znaju kad schwabo podigne ruku shto misli isto kao i vi hrvati koji ste germanizirani i koji ste izgubili svoju slavensku dushu.U prevodu prodali je vragu::))Interesantno mi je a i indikativno da se Krleza uopce u Hrvatskoj ne spominje vishe kao naj veci hrvatski pisac.Shto mislish zashto?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Guest 27/2/2023, 00:20

mentalitet wrote:
Balkan na turskom znachi planina,a staro ime Balkana je drugachije dok Germani nisu posprdno taj brdoviti dio Europe nazvali Balkan.Vidish,unatoch tome shto su balkanci dali svijetu najvece filozofe,kulturu i sve ostalo shto je sada fudament zapada oni su tome podruchju promijenili ime u Balkan iako se zvao Helmet (kaciga)domovina najvecih ratnika. E sad tko poznaje schwabe a ja sam uz Krlezu jedan od onih koji znaju kad schwabo podigne ruku shto misli isto kao i vi hrvati koji ste germanizirani i koji ste izgubili svoju slavensku dushu.U prevodu prodali je vragu::))Interesantno mi je a i indikativno da se Krleza uopce u Hrvatskoj ne spominje vishe kao naj veci hrvatski pisac.Shto mislish zashto?
Zato što je bio visok metar i žilet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 00:28

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
Balkan na turskom znachi planina,a staro ime Balkana je drugachije dok Germani nisu posprdno taj brdoviti dio Europe nazvali Balkan.Vidish,unatoch tome shto su balkanci dali svijetu najvece filozofe,kulturu i sve ostalo shto je sada fudament zapada oni su tome podruchju promijenili ime u Balkan iako se zvao Helmet (kaciga)domovina najvecih ratnika. E sad tko poznaje schwabe a ja sam uz Krlezu jedan od onih koji znaju kad schwabo podigne ruku shto misli isto kao i vi hrvati koji ste germanizirani i koji ste izgubili svoju slavensku dushu.U prevodu prodali je vragu::))Interesantno mi je a i indikativno da se Krleza uopce u Hrvatskoj ne spominje vishe kao naj veci hrvatski pisac.Shto mislish zashto?
Zato što je bio visok metar i žilet.

Ne nego zato shto je bio glavni borac protiv germanizacije Hrvatske i to je kroz svoja djela pokazao a danas su hrvati ponovo polugermani shto bi zagorci rekli "Ni vrit ni mim" pa se zato tako bolesno ponashate prema srbima koji su najveci neprijatelji germana jer imaju razlog,i to veliki,a i ja sam jer sam zivio u toj vukojebini 10 godina i poznajem ih bolje nego sebe.Odvratan narod (ne svi naravno ali 80% je ljudsko smece) pa unatoch shto sam protiv amera shta rade u Ukrajini u jednu ruku mi je drago jer Germany ovaj puta ode u 100 pichki materinih.::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Guest 27/2/2023, 00:31

mentalitet wrote:

Ne nego zato shto je bio glavni borac protiv germanizacije Hrvatske i to je kroz svoja djela pokazao a danas su hrvati ponovo polugermani shto bi zagorci rekli "Ni vrit ni mim" pa se zato tako bolesno ponashate prema srbima koji su najveci neprijatelji germana jer imaju razlog,i to veliki,a i ja sam jer sam zivio u toj vukojebini 10 godina i poznajem ih bolje nego sebe.Odvratan narod (ne svi naravno ali 80% je ljudsko smece) pa unatoch shto sam protiv amera shta rade u Ukrajini u jednu ruku mi je drago jer Germany ovaj puta ode u 100 pichki materinih.::::)))
Ja polugerman? 

Sad još i vrijeđaš uz to što i mrziš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Ringo10 27/2/2023, 01:46

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Argumenti su uglavnom to da smo nacisti I da slavimo ustase I zlocine iz 2.sv. rata
Sta reci 
Nista
Mozda nismo bas najgluplji ali da smo ustase ...to je istina
Ili to mozda podrazumijeva jedno drugo
Jer jebi ga, mi se ponosimo da  smo ustase


Ne bih ja rekao da je tako nego je manjina glasna svugdje a ona vecina koja drugachije misli cuti jer i virtualno i u stvarnom svijetu ne zeli da gubi svoju energiju na idiote,shto ja opet mislim da je pogreshno i da ta cutljiva vecina na svim stranama zbog toga svoga ponashanja snosi jedan veliki dio odgovornosti za ono shto se desilo i za ono shto se deshava na Balkankim prostorima.Treba reci uvijek i na svakom mjestu "Bobu bob popu pop",pa ce nam vjerujem svima biti bolje.No i ta vecina (narod jebo majku svoju) zna biti pokvarena i kalkulativna cuteci misli da ce neshto ushicariti i da ce im biti bolje.

A ovu glupu temu sam otvorio da privuchem forumske zunzare i da ih jednim potezom izuriniram.Medjutim ne zuje nego su se primirile i chekaju ali znam da nece izdrzati:::)))
Zao mi je sto to moram reci I priznati ali od 1990te pa do danas  Hrvatska je neoustaska vukojebina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Šandor Winnetou 27/2/2023, 07:23

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Argumenti su uglavnom to da smo nacisti I da slavimo ustase I zlocine iz 2.sv. rata
Sta reci 
Nista
Mozda nismo bas najgluplji ali da smo ustase ...to je istina
Ili to mozda podrazumijeva jedno drugo
Jer jebi ga, mi se ponosimo da  smo ustase


Ne bih ja rekao da je tako nego je manjina glasna svugdje a ona vecina koja drugachije misli cuti jer i virtualno i u stvarnom svijetu ne zeli da gubi svoju energiju na idiote,shto ja opet mislim da je pogreshno i da ta cutljiva vecina na svim stranama zbog toga svoga ponashanja snosi jedan veliki dio odgovornosti za ono shto se desilo i za ono shto se deshava na Balkankim prostorima.Treba reci uvijek i na svakom mjestu "Bobu bob popu pop",pa ce nam vjerujem svima biti bolje.No i ta vecina (narod jebo majku svoju) zna biti pokvarena i kalkulativna cuteci misli da ce neshto ushicariti i da ce im biti bolje.

A ovu glupu temu sam otvorio da privuchem forumske zunzare i da ih jednim potezom izuriniram.Medjutim ne zuje nego su se primirile i chekaju ali znam da nece izdrzati:::)))
Zao mi je sto to moram reci I priznati ali od 1990te pa do danas  Hrvatska je neoustaska vukojebina
Pa da, kao i Ukrajina, ti vjerojatno svašta još vidiš pored ustaša, možda bijele miševe koje love žune iz tvoje glave.

_________________
I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 17:37

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Argumenti su uglavnom to da smo nacisti I da slavimo ustase I zlocine iz 2.sv. rata
Sta reci 
Nista
Mozda nismo bas najgluplji ali da smo ustase ...to je istina
Ili to mozda podrazumijeva jedno drugo
Jer jebi ga, mi se ponosimo da  smo ustase


Ne bih ja rekao da je tako nego je manjina glasna svugdje a ona vecina koja drugachije misli cuti jer i virtualno i u stvarnom svijetu ne zeli da gubi svoju energiju na idiote,shto ja opet mislim da je pogreshno i da ta cutljiva vecina na svim stranama zbog toga svoga ponashanja snosi jedan veliki dio odgovornosti za ono shto se desilo i za ono shto se deshava na Balkankim prostorima.Treba reci uvijek i na svakom mjestu "Bobu bob popu pop",pa ce nam vjerujem svima biti bolje.No i ta vecina (narod jebo majku svoju) zna biti pokvarena i kalkulativna cuteci misli da ce neshto ushicariti i da ce im biti bolje.

A ovu glupu temu sam otvorio da privuchem forumske zunzare i da ih jednim potezom izuriniram.Medjutim ne zuje nego su se primirile i chekaju ali znam da nece izdrzati:::)))
Zao mi je sto to moram reci I priznati ali od 1990te pa do danas  Hrvatska je neoustaska vukojebina


Mozda i je a mozda i nije jer kako sam napisao vec ,vecina ljudi u Hrvatskoj cuti i ne zeli da se mijesha nego misli da ce se problemi sami od sebe rijeshiti a tako je na cijelom Balkanu.Mogu prichati samo o onom vremenu kada sam zivio dole i mislim da ono shto cu ti ja reci necesh naci nigdje u nikakvim novinama.Dakle stanje u Hrvatskoj prije rata je bilo takvo da ni jedan chovjek sa kojim sam se sretao i razgovarao na tu temu nije zelio rat nego su ljudi govorili neka bude kako god samo da ne bude rata shto je bilo i moje mishljenje.Medjutim,tadashnja vlast (KPJ i KPH) su znali kakve se promjene pripremaju i da je dobra prilika za bogacenje i pljachku svoga naroda ali i drugih naroda koji su zivjeli u manjini na odredjenim podruchjima bivshe YU. Kako obichan narod nije bio za rat na svim stranama posluzili su se poznatom povijesnom polugom pa pustili kriminalce iz zatvora (neshto kao danashnji Wagner u Ukrajini) dali im ovlasti,MUP-ove iskaznice (vidio svojim ochima) pa su mogli da rade shto su zeljeli i da na "legalan" nachin otimaju i pljachkaju normalan svijet te ga zatvaraju (logor na Zagrebachkom Velesajmu kojim je upravljao Merchep i Zvonko Trusic).To je predhodilo ratu,jer su srpski mediji mjesto da kazu srbima da to sranje chine kriminalci pushteni iz zatvora govorili kako to chine hrvati,zatim su komunisti u Srbiji pustili svoje kriminalce iz zatvora pa na chelu sa Arkanom koji je dugo godina radio za Sluzbu i ubijao diljem Europe ,poslali ga u Hrvatsku gdje je sluchajno uhapshen ali ga je Franjo Tudjman pustio iz zatvora jer mu je trebao da zapochne rat.Sve je bilo isplanirano kako glupi narod gurnuti u krvoprolice a ti isti krimosi i sa jedne i sa druge strane su jako dobro suradjivali u ratu mada su govorili u medijima da se bore za slobodu hrvata a ovi drugi srba.Kada su bna obadvije strane pocheli raditi zlochine ukljuchili su plan B a to je,oni su se povukli sa ratishta a gurnuli srpsko-hrvatsku mladost u rat.Dok su se normalni ljudi tukli izmedju sebe oni su sve opljachkali ili prodali strancima koji su provodili plan na medjunarodnoj razini ,naravno u svoju korist.Dakle jebem svakom mater koji tvrdi da su rat zapocheli hrvati ili srbi jer po meni kriminalci iz bilo kojeg naroda ne zasluzuju da koriste ime toga naroda i da se njime zovu.Pogledaj Ukrajinu,odmah se prepozna isti scenario po kojem se uzrokuju ratovi na istoku Europe.Da nije pao berlinski zid (bio u to vrijeme i gledao kako ga rushe na Kant str.i onaj chek point Charly i tada mislio e ovo nece dobro zavrshiti za Jugoslaviju i nas na Balkanu.Kad god se u povijesti Njemachka ujedinila nastalo je sranje u Europi.Kada mi kazu Tudjman otac nacije odmah znam razinu mentalne razvijenosti tih ljudi i zashto to govore.Rat je namjerno napravljen da bi se opljachkalo ono shto je godinama stvarano.Zato imash u Hrvatskoj 200 obitelji koje je Tudjman preferirao,uglavnom pasa rata koji su stigli iz vana i po koji bivshi komunista.Mogao bi ti na ovu temu iz osobnog iskustva prichati satima kao na primjer sretnem chovjeka sav istetoviran zavrnutih rukava 1990 u osmom mjesecu kako se raspituje gdje je Shimunska shkola MUP-a.Ja mu na onom sarajevskom slengu u shatro maniru kazem kud cesh tamo jarane uhapsit ce te a on meni,Shta ti je bolan poslala me vlada na obuku.Dakle i u BiH su napravili isto pa ti je onaj Zulfikpashic vedrio i oblachio po Sarajevu a ti si te 1990 (josh rat nije pocheo u Hrvatskoj mislio da do vas nece .Medjutim poznavajuci balkanski mentalitet ja sam znao da ce biti krvi do koljena pa se pokupio i otishao onog trenutka kada su po Zagrebu pocheli postavljati jezeve protiv tenkova.Eto to ti je ukratko otprilike kako mafijashi u ime "svog" naroda pokrenu rat,opljachkaju zemlju i onda trube o domoljublju da se budale ne dosjete kako su prevareni.No kao i uvijek u povijesti doce neka nova generacija koja nece pushiti te primitivne fore pa ce im jebati mater .Ono Jovo nanovo ,i tako se kotach balkanske povijesti krece u ponor pa kao ona grudva snijega bachena sa vrha brda koja se skotrlja i pokupi sve sa sobom te tresne i sve razbije tako i balkancu svakih 50-60 dodina naprave sa svojim dvorishtem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Eroo 27/2/2023, 18:05

Mogli nešto helikoptera dati i Srbiji, oni skupljaju razne sovjetske kante.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 18:23

Eroo wrote:Mogli nešto helikoptera dati i Srbiji, oni skupljaju razne sovjetske kante.

Koji ce im kurac ,Srbija na medjunarodnom trzishtu oruzja zauzima visoko mjesto u proizvodnji dronova a i kupila je u Abu Dabiju pun kurac toga.Mene ustvari interesira odakle im pare pichka im materina gedzovanska.Ochito ili shtampaju ili izvlache iz europskih fondova:::))??A mozda i rade i proizvode neki kurac i ne zavise samo od turizma (josh malo ce u kontinentalnom turizmu preshishati hrvate u morskom).I ja cu ove godine malo na Taru,dopalo mi se tamo,netaknuta priroda a svijet susretljiv i ljubazan ne pita odakle si iako vidi da ne prichash ekavicu.U skijashkim stazama su vec davno prejebali tvoju Zloveniju pa pun kurac hrvata i zlovenaca dolazi tamo.Jeftino jebaji ga:::))

Kako da ti nisi informiran o tome a chitash kao lud srpsku crnu shtampu i portale??


Raketni sistem Šumadija testiran? MLRS Sumadija tested?

https://www.youtube.com/watch?v=ssUCbaDASWg

IRANSKI DRONOVI KAMIKAZE SHAHED ZA VOJSKU SRBIJE | IRANIAN DRONES KAMIKAZE SHAHED FOR SERBIAN ARMY
https://www.youtube.com/watch?v=5rsMHvC8b-Y


Vidi ga Mali Milosh :::))

https://www.youtube.com/watch?v=JECa4-MeZK4

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Eroo 27/2/2023, 18:42

mentalitet wrote:
Eroo wrote:Mogli nešto helikoptera dati i Srbiji, oni skupljaju razne sovjetske kante.

Koji ce im kurac ,Srbija na medjunarodnom trzishtu oruzja zauzima visoko mjesto u proizvodnji dronova a i kupila je u Abu Dabiju pun kurac toga.Mene ustvari interesira odakle im pare pichka im materina gedzovanska.Ochito ili shtampaju ili izvlache iz europskih fondova:::))??A mozda i rade i proizvode neki kurac i ne zavise samo od turizma (josh malo ce u kontinentalnom turizmu preshishati hrvate u morskom).I ja cu ove godine malo na Taru,dopalo mi se tamo,netaknuta priroda a svijet susretljiv i ljubazan ne pita odakle si iako vidi da ne prichash ekavicu.U skijashkim stazama su vec davno prejebali tvoju Zloveniju pa pun kurac hrvata i zlovenaca dolazi tamo.Jeftino jebaji ga:::))

Kako da ti nisi informiran o tome a chitash kao lud srpsku crnu shtampu i portale??


Raketni sistem Šumadija testiran? MLRS Sumadija tested?

https://www.youtube.com/watch?v=ssUCbaDASWg

IRANSKI DRONOVI KAMIKAZE SHAHED ZA VOJSKU SRBIJE | IRANIAN DRONES KAMIKAZE SHAHED FOR SERBIAN ARMY
https://www.youtube.com/watch?v=5rsMHvC8b-Y


Vidi ga Mali Milosh :::))

https://www.youtube.com/watch?v=JECa4-MeZK4
Što će im to?
Sve što ima i nabavi se potroši u jednom danu.Na ovaj ili onaj način.  jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by mentalitet 27/2/2023, 18:46

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Mogli nešto helikoptera dati i Srbiji, oni skupljaju razne sovjetske kante.

Koji ce im kurac ,Srbija na medjunarodnom trzishtu oruzja zauzima visoko mjesto u proizvodnji dronova a i kupila je u Abu Dabiju pun kurac toga.Mene ustvari interesira odakle im pare pichka im materina gedzovanska.Ochito ili shtampaju ili izvlache iz europskih fondova:::))??A mozda i rade i proizvode neki kurac i ne zavise samo od turizma (josh malo ce u kontinentalnom turizmu preshishati hrvate u morskom).I ja cu ove godine malo na Taru,dopalo mi se tamo,netaknuta priroda a svijet susretljiv i ljubazan ne pita odakle si iako vidi da ne prichash ekavicu.U skijashkim stazama su vec davno prejebali tvoju Zloveniju pa pun kurac hrvata i zlovenaca dolazi tamo.Jeftino jebaji ga:::))

Kako da ti nisi informiran o tome a chitash kao lud srpsku crnu shtampu i portale??


Raketni sistem Šumadija testiran? MLRS Sumadija tested?

https://www.youtube.com/watch?v=ssUCbaDASWg

IRANSKI DRONOVI KAMIKAZE SHAHED ZA VOJSKU SRBIJE | IRANIAN DRONES KAMIKAZE SHAHED FOR SERBIAN ARMY
https://www.youtube.com/watch?v=5rsMHvC8b-Y


Vidi ga Mali Milosh :::))

https://www.youtube.com/watch?v=JECa4-MeZK4
Što će im to?
Sve što ima i nabavi se potroši u jednom danu.Na ovaj ili onaj način.  jocolor

Je li to kad ih napadne 'rvatska nechista sila:::))?Pa vi ste mali kepeci za srbe ,a jaki ste jedino dok virite iz njemachko americhkog shupka ,kad vas oni isprde ostat cete govno na ledini.:::))Jedino me strah da ovo 'rvati ne protumache kao znak mrznje a ne kao chinjenicu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU - Page 2 Empty Re: I HRVATSKA JE U NECHEMU PRVA U SVIJETU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum