ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 06:26

http://poskok.info/wp/mostov-miro-bulj-hrvatska-treba-prva-priznati-kataloniju-ali-vlada-se-ulizuje-gazdama-u-bruxellesu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 06:27

...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 06:30

...evo bulj bi ovako:'Brisel jeba ti ja mater priznajen Kataloniju da van cacinu' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Guest 29/10/2017, 06:35

vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...

slazeN se i ja, da priznate kataloniju, ili nesto sl. 

da zakenjate situaciju  :mid
mi cemo da vas posmatramo kako se urovljujete :cook
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 06:36

e moj bulj..a predsjednik ti u sarajevu jucer pricao jedno danas drugo...ajd ne seri boga ti...nema niko muda priznati-prvi...mozda bi to ucinili ako prije nas ucini slovenija..pa da zajedno po glavi dobijamo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 06:39

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...

slazeN se i ja, da priznate kataloniju, ili nesto sl. 

da zakenjate situaciju  :mid
mi cemo da vas posmatramo kako se urovljujete :cook
radi se o tome...da nitko to nece napraviti..ni drzave koje su stekle neovisnosti devedesetih u europi..kad budu kataloniju priznavale drzave koje su imale slican put kao katalonija onda ok..solo dobit ces od svih po lampi..a bulju ako se prima solo po lampi neka se isprsi javno u briselu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Guest 29/10/2017, 06:44

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...

slazeN se i ja, da priznate kataloniju, ili nesto sl. 

da zakenjate situaciju  :mid
mi cemo da vas posmatramo kako se urovljujete :cook
radi se o tome...da nitko to nece napraviti..ni drzave koje su stekle neovisnosti devedesetih u europi..kad budu kataloniju priznavale drzave koje su imale slican put kao katalonija onda ok..solo dobit ces od svih po lampi..a bulju ako se prima solo po lampi neka se isprsi javno u briselu
yuga se raspala jer zapad nije zeleo drzavu koja se temelji na kom. revoluciji, ili sta znam.
zeleli su transoformaciju u neku konfederaciju, svakako ne krvavi raspad.
kako je s.m. bio volina, nije prihvatio predloge,zato i kenjaju da je yuga bila
nesto posebno, ili kosovo.
tudjmanu je to uletelo ko kec na deset, i to je to,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by jastreb 29/10/2017, 07:08

vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...
A hoćete li tako žuriti sa priznavanjem RS?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vili40 29/10/2017, 07:23

Dok su jedni apsolutni antitalenti za politiku drugi su pak u briselskom šupku i rezultat imamo.
Subotom navečer skupim u nekoj birtiji kvalitetnije ljude da nam vode vanjsku politiku od ovih napudranih mamlaza.
vili40
vili40

Male
Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by danni1 29/10/2017, 07:42

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...
A hoćete li tako žuriti sa priznavanjem RS?
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.

_________________
Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by jastreb 29/10/2017, 07:49

danni1 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...
A hoćete li tako žuriti sa priznavanjem RS?
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.
Neće.

Prije par godina pričao sam sa osobom iz osiguranja Milorata Dodika,koji je te večeri malo popil.

Kaže da žele samostalnu RS,a ne ujedinjenje sa Srbijom,koju smatraju hegemonom. Također kaže da su ljudi iz RS preponosni na stvaranje iste,da su za nju podnijeli mnoge žrtve,te da ih je Srbija u jednom trenutku izdala i da joj ne vjeruju. Vole Srbiju,ali ipak žele samostalnu državu. Nešto poput Crnogoraca,s tom razlikom što ne žele stvaranje posebnog naroda,već će i dalje biti Srbi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Guest 29/10/2017, 07:59

Bulj je glup i tup kao telegrafski stup. To je jasno baš svaki puta kada otvori usta.
I samo čekam da sličnu glupost odvali i Pernar, tek toliko da Bulj ne ispadne jedini retardirani saborski zastupnik kada je vanjska politika u pitanju. Nema razloga za sumnju da će se to dogoditi, jer je MVP izašlo sa izjavom iz koje je jasno da RH neće priznati samostalnost Katalonije, a ako je to službeni stav vlasti, opoziciji ne preostaje ništa drugo nago da u inat zauzme onaj dijametralno suprotni.


Last edited by slidingdoorsoperator on 29/10/2017, 08:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 08:01

jastreb wrote:
danni1 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...slazem se...no tko ce imati muda to napravitu...plenki?petrov?bernardic?...tesko...
A hoćete li tako žuriti sa priznavanjem RS?
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.
Neće.

Prije par godina pričao sam sa osobom iz osiguranja Milorata Dodika,koji je te večeri malo popil.

Kaže da žele samostalnu RS,a ne ujedinjenje sa Srbijom,koju smatraju hegemonom. Također kaže da su ljudi iz RS preponosni na stvaranje iste,da su za nju podnijeli mnoge žrtve,te da ih je Srbija u jednom trenutku izdala i da joj ne vjeruju. Vole Srbiju,ali ipak žele samostalnu državu. Nešto poput Crnogoraca,s tom razlikom što ne žele stvaranje posebnog naroda,već će i dalje biti Srbi.
eto jastreb je napil covjeka iz dodina osiguranja i otkril drzavnu tajnu srpske..to ni epiju nije uspjelo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Guest 29/10/2017, 08:01

jastreb wrote:
danni1 wrote:
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.
Neće.

Prije par godina pričao sam sa osobom iz osiguranja Milorata Dodika,koji je te večeri malo popil.

Kaže da žele samostalnu RS,a ne ujedinjenje sa Srbijom,koju smatraju hegemonom.

Ili ste obojica bili pijani kao letve ili jednostavno lažeš.
Svakome sa imalo mozga u glavi je jasno da će se RS nastojati što je prije moguće pripojiti Srbiji i u tome ju može spriječiti samo vjerodostojna prijetnja upotrebom dovoljne sile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 08:02

vili40 wrote:Dok su jedni apsolutni antitalenti za politiku drugi su pak u briselskom šupku i rezultat imamo.
Subotom navečer skupim u nekoj birtiji kvalitetnije ljude da nam vode vanjsku politiku od ovih napudranih mamlaza.
...sve je to rezultat sijecnja 2000-te
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by marcellus 29/10/2017, 08:03

Dobro, istini za volju domobulj jest gluperda ranga pernara, i kataloniju neće priznati nitko u EU a ni izvan pa nema smisla da mi istrčavamo, ali s moralne strane kataloniju bi trebalo priznati.

_________________
Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by vuksadinare 29/10/2017, 08:07

marcellus wrote:Dobro, istini za volju domobulj jest gluperda ranga pernara, i kataloniju neće priznati nitko u EU a ni izvan pa nema smisla da mi istrčavamo, ali s moralne strane kataloniju bi trebalo priznati.
..trebalo bi...ali oni su po meni zakasnili vrijeme osamostaljrenja masovnijeg su bile devedesete...inace vode polusupacku politiku..pola katalonaca vazniji je derbi barcelone i reala nego drzava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by jastreb 29/10/2017, 08:13

slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.
Neće.

Prije par godina pričao sam sa osobom iz osiguranja Milorata Dodika,koji je te večeri malo popil.

Kaže da žele samostalnu RS,a ne ujedinjenje sa Srbijom,koju smatraju hegemonom.

Ili ste obojica bili pijani kao letve ili jednostavno lažeš.
Svakome sa imalo mozga u glavi je jasno da će se RS nastojati što je prije moguće pripojiti Srbiji i u tome ju može spriječiti samo vjerodostojna prijetnja upotrebom dovoljne sile.
Obojica jesmo bili pijani,ali lik mi je tako rekao.


Uostalom zar niste i prilikom osamostaljenja Kosova,pa i poslije njega pričali kako se kosovo automatski pripaja Albaniji,a da od toga nije bilo  ništa(niti će biti).

Kosovci,ili Kosovljani,ili Kosovari,ili Kosovčani ,odnosno Šiptari opet žele Kosovo za sebe i doživljavaju ga kao "svojih ruku djelo",a Albanci ne žele Kosovo,koje bi im bilo balast i opasno bure baruta.

Kosovljani idu za time da prisajedine makedonske dijelove(pa možda i crnogorske)naseljene Šipcima,ali ne i ujedinjenje sa Albanijom.

RS želi samostalnost.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by epikur37 29/10/2017, 08:15

Pripojenje srbiji..posve normalno kako i treba biti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Guest 29/10/2017, 08:54

jastreb wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:
RS će se jednostavno pripojiti Srbiji i neće biti potrebe daje netko posebno priznaje.
Neće.

Prije par godina pričao sam sa osobom iz osiguranja Milorata Dodika,koji je te večeri malo popil.

Kaže da žele samostalnu RS,a ne ujedinjenje sa Srbijom,koju smatraju hegemonom.

Ili ste obojica bili pijani kao letve ili jednostavno lažeš.
Svakome sa imalo mozga u glavi je jasno da će se RS nastojati što je prije moguće pripojiti Srbiji i u tome ju može spriječiti samo vjerodostojna prijetnja upotrebom dovoljne sile.
Obojica jesmo bili pijani,ali lik mi je tako rekao.


Uostalom zar niste i prilikom osamostaljenja Kosova,pa i poslije njega pričali kako se kosovo automatski pripaja Albaniji,a da od toga nije bilo  ništa(niti će biti).

Kosovci,ili Kosovljani,ili Kosovari,ili Kosovčani ,odnosno Šiptari opet žele Kosovo za sebe i doživljavaju ga kao "svojih ruku djelo",a Albanci ne žele Kosovo,koje bi im bilo balast i opasno bure baruta.

Kosovljani idu za time da prisajedine makedonske dijelove(pa možda i crnogorske)naseljene Šipcima,ali ne i ujedinjenje sa Albanijom.

RS želi samostalnost.

Sve glupost do gluposti.
Dakle, ja nisam govorio da će se Kosovo automatski pripojiti Albaniji. Svakome sa imalo pameti je bilo jasno da neće, jednostavno zato jer bi na taj način izgubili mnoge simpatije za borbu kosovskih Albanaca za samostalnost Kosova koje su se u međuvremenu stekle zbog srpskog terora na Kosovu.
Međutim, isto tako je jasno da će se ujedinjenje dogoditi prije ili kasnije, jednostavno zato jer je neminovno, isto kao što je to bilo ujedinjenje zapadne i istočne Njemačke.
Odnosno priojenje istočne Njemačke zapadnoj, što je zapravo i dogodilo.
Ukoliko dođe do vojne srpske agresije na Kosovo, ujedinjenje će se dogoditi automatski, ne samo zbog jačanja vojno obrambenih potencijala Albanaca (Albanija je članica NATO-a) nego i zato jer će Srbi time automatski biti opet prozvani za unošenje nestabilnosti na taj prostor.
Također, na Kosovu gotovo isključivo od Albanaca žive Gege koji predstavljaju i većinu u Albaniji pa je i to jedan od razloga zašto će do ujedinjenja doći, prije ili kasnije. Nacija je Albancima prva briga, zatim pleme, a na trećem mjestu religija.
RS prvo želi samostalnost iz taktičkih političkih razloga, a kako je jasno da to neće proći bez odgovora Bošnjaka-muslimana, to će iskoristiti da potraže pomoć od Srbije i na kraju će biti isforsirano pripajanje Srbiji iz razloga opstanka Srba u RS.
Što su o svemu tome naklapale dvije notorne pijandure nikog normalnog ne bi trebalo biti briga, čak i da ste bili u trijeznom stanju, a niste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju Empty Re: Bulj:Hrvatska bi trebala prva priznati Kataloniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum