ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Serbinho-3 18/2/2023, 01:03


https://region.alo.rs/na-granici/vesti/41937/sramno-stranci-izvredali-hrvatsku-srbiju-i-bosnu-na-listi-najglupljih-a-ovo-su-razlozi/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26447
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Serbinho-3 18/2/2023, 01:20


https://www.thetoptens.com/nations/stupidest-countries/#i2941830?utm_source=Klix


winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26447
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by dzango 18/2/2023, 08:37

Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.

_________________
STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by omni 18/2/2023, 08:47

dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Gast 18/2/2023, 08:58

omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.



ovi prostori il regija kak se bivši jugonacizam ograničava po novom je jedan od boljih izvora civiliziranosti po samom puku

ali je uništen socijalističkim rasizmom

svi današnji vladari svih tih država su u svim instancama ,,,,SOCIJALISTIČKI RASISTI
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Eroo 18/2/2023, 09:45

Samo uživajte i dalje i  mislite da ste pametni...šta pametni, najpametniji.
Imam i ja svoju listu, toliko da znate.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Guest 18/2/2023, 15:28

omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.
Evo ovaj stranac kaže da imamo najbolje proslave, sprovode, sportaše, otoke, kafandžije i još koješta za opuštanje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by mentalitet 18/2/2023, 15:46

Eroo wrote:Samo uživajte i dalje i  mislite da ste pametni...šta pametni, najpametniji.
Imam i ja svoju listu, toliko da znate.

Nisam ni otvorio link da vidim o chemu se radi ali tvoja primjedba me fakat iritira jer je uzasno glupa i govori o tebi najvishe.Elem ,tebi nije vazno (to sam davno shvatio a i u ovom postu si potvrdio) shto je istina ili laz nego ti je vazno da ispadnesh pametan jer u svojoj podsvijesti osjecash da si uzasno glup i na takav nachin maltretirajuci cijeli ovaj opskurni forum pokushavash sebi dokazati suprotno.Na jebenim balkanskim prostorima upravo takve individue su nastale (iskompleksirane)jer su odrastale uz nekog pametnog suseljanina ili neko pametnije dijete u shkoli.Veoma je jednostavno izlijechiti tu tvoju bolest samo prvo sam sebi priznati da od tebe ima pametnijih ljudi pa necesh vishe dolaziti u situaciju ni u stvarnom ni u virtualnom zivotu dokazivati konstantno koliko si glup.I upravo je tu problem ,shto su se pametniji povukli i dopustili glupim umishljenim idiotima da divljaju sa svojim glupostima pa ispada da su svi balkanci glupi iako su pametniji 10 puta od zapadnjaka samo shto ih jebe skromnost i prevelika samokritichnost.No idioti kao ti niti su skromni niti samokritichni nego mentalno bolesni.Nisam ja koji je to prvi primijetio nego vecina forumasha koji se inache ne slazu u nekim stvarima a ovdje su jedinstveni.Ja bi ako nishta poprichao sam sa sobom i svojim stavovima pa logichkom metodom doshao do istine ,ali jarane za to treba uzasna snaga,jer nije general onaj koji pobijedi milion vojnika nego onaj koji pobijedi u sebi idiota.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by mentalitet 18/2/2023, 15:54

omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.

Ne samo stranci nego ni onaj pametniji dio balkanaca jer ih je sram idiota koji pripadaju istom narodu pa se povlache u sebe i svoj svijet a peranospora se shiri i zauzima prostor unishtavajuci sve oko sebe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by omni 18/2/2023, 15:59

zoro osvetnik wrote:
omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.
Evo ovaj stranac kaže da imamo najbolje proslave, sprovode, sportaše, otoke, kafandžije i još koješta za opuštanje...
:tu
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by mentalitet 18/2/2023, 16:16

omni wrote:
zoro osvetnik wrote:
omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.
Evo ovaj stranac kaže da imamo najbolje proslave, sprovode, sportaše, otoke, kafandžije i još koješta za opuštanje...
:tu


Znash u chemu je fora,ja sam to shvatio kada sam se maknuo iz te vukojebine (kada kazem vukojebina,ne mislim da je uvijek takva bila nego je sada jer su pametni zacutali a fukara progovorila i obogatila se,ZNA SE na koji nachin) i kada sam mogao mirno analizirati taj mentalni balkanski sklop.Problem je u tome (cijeli bivshi YU prostor shto zele da budu ono shto nisu i shto se zele svima dopasti)shto nema sredine nego se pojavljuju samo krajnosti,pa tako kada na tome prostoru naidjesh na choveka u onom naj ljepshem ljudskom smislu takvoga necesh naci nigdje na svijetu,dochim kada naidjesh na pokvarenjaka,lazova,zlochinca takodjer takvoga necesh naci nigdje na kugli zemaljskoj.A ovaj anglosaksonski smrad upravo zna shto hrvatima ali i srbima pashe (taj jebeni ego) a to je da hvali i pricha o njima sve u superlativu.Jebiga,zna chovjek u chemu budale uzivaju pa na osnovu toga ih privlachi u svoj anglosaksonski bordel gdje ih guze i prtzcaju u zdrav mozak i tako od njih prave korisne budale.Ne znam ,mozda sam ja malo bolestan jer ljudima nishta ne vjerujem dok se ne dokazu ali uvijek posumnjam od prve kada me netko hvali i uvlachi mi se u shupak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Guest 18/2/2023, 16:20

mentalitet wrote:
omni wrote:
zoro osvetnik wrote:
omni wrote:
dzango wrote:Nisu to stranci već naši međusobno. A i nisu nešto pogrešili.
Da, stranci ne mogu da udju tako duboko u mulj koji ovi prostori mogu da ponude.
Evo ovaj stranac kaže da imamo najbolje proslave, sprovode, sportaše, otoke, kafandžije i još koješta za opuštanje...
:tu


Znash u chemu je fora,ja sam to shvatio kada sam se maknuo iz te vukojebine (kada kazem vukojebina,ne mislim da je uvijek takva bila nego je sada jer su pametni zacutali a fukara progovorila i obogatila se,ZNA SE na koji nachin) i kada sam mogao mirno analizirati taj mentalni balkanski sklop.Problem je u tome (cijeli bivshi YU prostor shto zele da budu ono shto nisu i shto se zele svima dopasti)shto nema sredine nego se pojavljuju samo krajnosti,pa tako kada na tome prostoru naidjesh na choveka u onom naj ljepshem ljudskom smislu takvoga necesh naci nigdje na svijetu,dochim kada naidjesh na pokvarenjaka,lazova,zlochinca takodjer takvoga necesh naci nigdje  na kugli zemaljskoj.A ovaj anglosaksonski smrad upravo zna shto hrvatima ali i srbima pashe (taj jebeni ego) a to je da hvali i pricha o njima sve u superlativu.Jebiga,zna chovjek u chemu budale uzivaju pa na osnovu toga ih privlachi u svoj anglosaksonski bordel gdje ih guze i prtzcaju u zdrav mozak i tako od njih prave korisne budale.Ne znam ,mozda sam ja malo bolestan jer ljudima nishta ne vjerujem dok se ne dokazu ali uvijek posumnjam od prve kada me netko hvali i uvlachi mi se u shupak.
Balkan ti je u Bugarskoj.
A Hrvatsku svatko želi. Zato je moramo branit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU!  Empty Re: STRANCI IZVREĐALI HRVATSKU, SRBIJU I BOSNU! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum