ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Gast 15/2/2023, 07:38

evidentno je olaf zakočen na nekoliko dana da se anemija spremi za vanredne

ja dajen misec dana do objave dana vanrednih


https://direktno.hr/direkt/koga-je-plenkovic-prozvao-medije-i-novinare-ili-nekoga-drugoga-305675/
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Gast 15/2/2023, 07:40

četaljska štraca dolazi na lomaču

https://www.dnevno.hr/vijesti/dragana-jeckov-stoji-iza-pada-borisa-milosevica-stigla-je-pupovceva-naredba-a-onda-se-sve-otkrilo-u-pitanju-su-veliki-planovi-2097351/
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Guest 15/2/2023, 09:13

škutor wrote:evidentno je olaf zakočen na nekoliko dana da se anemija spremi za vanredne

ja dajen misec dana do objave dana vanrednih


https://direktno.hr/direkt/koga-je-plenkovic-prozvao-medije-i-novinare-ili-nekoga-drugoga-305675/

Nema dovoljno vremena za teritorijalne promjene izbornih jedinica koje su obvezne po odluci Ustavnog suda. 
Dakle, ništa od izvanrednih izbora.
Dakle, još jedan u nizu tvojih pucnjeva u prazno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Guest 15/2/2023, 09:16

škutor wrote:četaljska štraca dolazi na lomaču

https://www.dnevno.hr/vijesti/dragana-jeckov-stoji-iza-pada-borisa-milosevica-stigla-je-pupovceva-naredba-a-onda-se-sve-otkrilo-u-pitanju-su-veliki-planovi-2097351/

Koliki si jadni i patetični kreten pokazuje i činjenica da uzimaš za ozbiljno bolesna laprdanja jednog od najbolesnijih izvora propagande u Hrvata.
Na našu sreću je ekipa skoro potpuno analfabetična pa nisu u stanju napisati suvisli i činjenicama potkrijpljeni članak zbog čega ih nitko normalan ne uzima za ozbiljno pa im ostaju samo polupismeni kreteni poput tebe i slične žvaljave bagre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by vuksadinare 15/2/2023, 09:21

Speare Shaker wrote:
škutor wrote:četaljska štraca dolazi na lomaču

https://www.dnevno.hr/vijesti/dragana-jeckov-stoji-iza-pada-borisa-milosevica-stigla-je-pupovceva-naredba-a-onda-se-sve-otkrilo-u-pitanju-su-veliki-planovi-2097351/

Koliki si jadni i patetični kreten pokazuje i činjenica da uzimaš za ozbiljno bolesna laprdanja jednog od najbolesnijih izvora propagande u Hrvata.
Na našu sreću je ekipa skoro potpuno analfabetična pa nisu u stanju napisati suvisli i činjenicama potkrijpljeni članak zbog čega ih nitko normalan ne uzima za ozbiljno pa im ostaju samo polupismeni kreteni poput tebe i slične žvaljave bagre.
meni je smjesno kad se jucer plenki usporedio sa jansom..di si ti braco od janse..kad je njega KOS zatvarao i vojni sud jna sudio mu..ti si plenki bio komunisticki gojenac..mama mu je drmala vojnom bolnicom a tata sveucilisni profesor i partijac pokusavao ili je studentice fukati..dok je jansa bio jedan od glavn8h aktera u slovenskom ratu ti si moj plenki vec tad ladio jaja u londonu...tako da se usporedjivat sa jansom i nije bas primjereno..dobro da se sa tudjmanom nije usporedio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by vuksadinare 15/2/2023, 09:31

inace po grimasama izjavama mislim da je plenkiju dokurcilo sve...i da ni lud da zagnjoji ovdje..a njonjo je vec spustio palac dolje sa izjavom da je ap plenki...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Gast 15/2/2023, 09:33

tema je o video linka

šta neko misli i piše je nebitno

bitne su zadnje sekunde videa

apsolutno je jasno da je peglanje doseglo sanaderovu razinu

ustavna govna nikada nisu bila bitna ,,,,

izbori se najavljuju najkasnije za mjesec dana ,,,
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Guest 15/2/2023, 12:46

škutor wrote:
bitne su zadnje sekunde videa

Što si ti vidio i čuo toliko dramatično u posljednjim sekundama videa, to samo Bog zna, jer ti sasvim sigurno ne znaš.


Last edited by Speare Shaker on 15/2/2023, 12:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Guest 15/2/2023, 12:47

vuksadinare wrote:
meni je smjesno kad se jucer plenki usporedio sa jansom..di si ti braco od janse..kad je njega KOS zatvarao i vojni sud jna sudio mu..ti si plenki bio komunisticki gojenac..mama mu je drmala vojnom bolnicom a tata sveucilisni profesor i partijac pokusavao ili je studentice fukati..dok je jansa bio jedan od glavn8h aktera u slovenskom ratu ti si moj plenki vec tad ladio jaja u londonu...tako da se usporedjivat sa jansom i nije bas primjereno..dobro da se sa tudjmanom nije usporedio :)

Usporedba s Janšom kao osobom ima takva obilježja, ali usporedba s Janšom kao ne osobito ni popularnim ni uspješnim premijerom susjedne države u kojoj su takvi političari desne orjentacije u pravilu prilično nepopularni, dobiva dijametralno suprotna obilježja.
Pri tome je nebitno što je nama Janša od svih slovenskih političara trenutno možda i najviše sklon, a ni to mu nije podiglo popularnost u slovenskoj javnosti odnosno biračkim tijelu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Guest 15/2/2023, 12:53

vuksadinare wrote:inace po grimasama izjavama mislim da je plenkiju dokurcilo sve...i da ni lud da zagnjoji ovdje..

Pa to govoriš od prvog dana njegove prethodne vlade pa ništa.
Ti si notorno loš prognozer, doslovce u svemu (nogomet) za razliku od mene koji se nikada nisam prevario u svojim političkim prognozama, barem kada je neki konačni ishod u pitanju.
Jedino kada su u pitanju rokovi kada će se nešto dogoditi ili kada će neki procesi biti realizirani. Primjer ulaska Hrvatske u EU gdje sam prognozirao 2007. godinu zato jer je postojao prešutni dogovor Janše i Sanadera oko riješavanja pitanja granice, ali je Janša u međuvremenu grubo maknut, očito od onih koji su nam mislili i dalje uvjatovati pristup EU teritorijalnim ustupcima Sloveniji.
No u konačnici smo ušli bez obzira na daljnja opiranja od strane nekih zemalja i dijela domaće javnosti, a na koji se način to dogodilo, stvar je za posebnu raspravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by debotoijusto 15/2/2023, 19:11

škutor wrote:evidentno je olaf zakočen na nekoliko dana da se anemija spremi za vanredne

ja dajen misec dana do objave dana vanrednih


https://direktno.hr/direkt/koga-je-plenkovic-prozvao-medije-i-novinare-ili-nekoga-drugoga-305675/

nece anemija propast kad ces ti i po foruma u zadnji tren glasat "za nase"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Gast 16/2/2023, 06:14

danas je svima jasna količina glasova senf mutanata

senf je hrvatoslavski komšić

mutante je na vlast u zagrebu dovela anemija sa glasovima hdz rulje
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ovo je kraj ,,,anemija je povjest  Empty Re: ovo je kraj ,,,anemija je povjest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum