ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by RayMabus 2/4/2023, 07:48

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"
Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" HitlerMussolini1934Venice-e1497092385630

Scholz je naglasio jedinstvo dvije zemlje u podršci Ukrajini protiv invazije Moskve. "Tako će i ostati", rekao je.

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"
Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Operation-Barbarossa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by RayMabus 2/4/2023, 08:42

Nemojte mislit da vas ne pratim. Ja sam tu Meloni i doveo na vlast.


---


by RayMabus Sun 19 Jun - 18:59

Mogu se oni napušiti kurca sad kad su glasali protiv mene u BiH jer sam ja shvatio da im je na vlasti ljevica a pošto znam da desnica poteže mapice na našu obalu onda ne vidim razlike između te njihove ljevice i njihove desnice povodom toga.

Al ima jedna druga razlika a ta je šta je Churchil dobija Mussolinija pa onda mi više sad odogovara Mussolini pa nek se Talijani i Anglosasi prepucavaju.

-


by RayMabus Sun 19 Jun - 19:13

Zamisli tako da dođe jedan Mussolini na vlast u Italiju i počme držat govore kako je Italija izgubila u drugom svjetskom ratu i da su Engelzi i Amrikanci okupatori i onda ih potira ća iz Italije.

Pričam o NATO savezu koji je anglosaski savez uspostavljen nakon drugog svjetskog rata kako bi Amerika i Engleska kontrolirale Europu.

Ono htjeli Komšića a dobili šup kartu iz Italije a to znači i iz Mediterana.

Neprocjenjivo.



--


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51744-raskol-u-italiji-radi-ukrajine



Ona je došla na vlast tjedan dana prije izbora u BiH tj instalacije Komšića pa je cijela eu žgadija bila u šoku.


Sad se fino družite. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by RayMabus 2/4/2023, 08:59

Haos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Navuklo vas ko kurton u rat protiv Rusije a ne smijete sad nazad.

Meloni je protiv Kine a ti si Šolz za Kinu.

Vidiš ipak se u mnogočemu ipak ne slažete.

Anatomija problema je interes protiv interesa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by RayMabus 2/4/2023, 09:02

Kina: Produbljujemo uzajamno povjerenje s Rusijom


Izjava dolazi neposredno nakon pojačane napetosti između Kine i Sjedinjenih Država zbog leta kineskog balona iznad američkog zračnog prostora. Washington ga je opisao kao špijunski balon, a Kina kaže da je to civilni zračni brod koji se koristi u meteorološke i druge znanstvene svrhe. Zbog toga je odgođen posjet državnog tajnika Antonyja Blinkena Kini.

Kina: Produbljujemo uzajamno povjerenje s Rusijom

:cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by RayMabus 2/4/2023, 09:07

Eto vidiš Šolz, prvo ste na onom sastanku EU par dana prije invazije rekli meni da odjebem i da ćete vi opet nastavit s politikom sranja i pišanja po meni i da vas boli kurac za Hrvatsku i prava Hrvata u BiH itd pa fino eto sad su maknuti i ti talijanski ljevičari al ja znam da su i desničari isto za slabljenje Hrvatske ( vidi moj posto gore od polovine prošle godine ) al ipak ovi vam rade nered u centrali eu žgadije i sad još neki balon se fino pojavio itd i sad će Kina još jače podržavat Rusiju a ti si za Kinu a vamo si protiv Rusije.

Jebeni haos.

Uglavnom da skratimo priču, još ste u Njemačkom parlamentu izglasali rezoluciju u kojoj su Hrvati i Srbi u BiH fuj a Bakir je dobar dečko.

Da skratimo priču : ODRUBIT ĆU VAM GLAVU.

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" 220px-Beheading_of_Leonard_George_Siffleet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175356
2014-04-11


Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by Serbinho-3 2/4/2023, 09:57

Meloni verovatno pod pritiskom kao i Srbija.

Masa njenih glasaca su Pro Putin.

Italija i Nemacka protiv Rusije, teska blamaza.

Rusi sada mogu reci,: Eto, niste nam verovali...

Italija nema suverenitet, oni su ga izgubili u EU.

Tamo Nemacka komanduje, ostali slusaju.

Otprilike...

Uglavnom, Meloni za sada jedini plus odlazak na ispracaj

Mihajlovica.

Ostalo, manje vise realno nista i jos je siluju ovi iz EU, gde ce

izgubiti glasove.

Racuni za struju i po 400 eura, gorivo 1.90,  hrana poskupela

po 100% i dalje dizu cene.

Onda kao ides na Izbore i kazes im ,"Verujte u mene" , oni gladni.


Kapucino sa 1.20-1.30 digli do 1.80.

Sta treba za kapucino, malo kafe, kap mleka i vode.

Mnogi ratni profiteri profitiraju a krivicu svaljuju na rat.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini" Empty Re: Susreli se Meloni i Scholz: "Ujedinjeni smo u podršci Ukrajini"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum