ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Go down

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Empty Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Post by debotoijusto 31/1/2023, 08:29

BIVŠI brazilski predsjednik Jair Bolsonaro podnio je zahtjev za šestomjesečnu turističku vizu kako bi ostao u Sjedinjenim Državama, rekao je njegov odvjetnik, unatoč pozivima da se sve američke vize koje posjeduje Bolsonaro povuku nakon nasilnih prosvjeda u Brasiliji.

Sjedinjene Države primile su njegov zahtjev krajem prošlog tjedna, prema njegovom odvjetniku Felipeu Alexandreu, koji je dodao da će poraženi čelnik brazilske desnice ostati u Sjedinjenim Državama dok se njegov zahtjev čeka.

BIVŠI brazilski predsjednik Jair Bolsonaro podnio je zahtjev za šestomjesečnu turističku vizu kako bi ostao u Sjedinjenim Državama, rekao je njegov odvjetnik, unatoč pozivima da se sve američke vize koje posjeduje Bolsonaro povuku nakon nasilnih prosvjeda u Brasiliji.

Sjedinjene Države primile su njegov zahtjev krajem prošlog tjedna, prema njegovom odvjetniku Felipeu Alexandreu, koji je dodao da će poraženi čelnik brazilske desnice ostati u Sjedinjenim Državama dok se njegov zahtjev čeka.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/porazeni-desnicar-bolsonaro-nakon-nasilnih-prosvjeda-trazi-americku-turisticku-vizu/2433892.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Empty Re: Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Post by debotoijusto 31/1/2023, 08:30

ako ga USA odbije nekako slutim da nece u rusiju iako ima sjajne odnose s putinom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Empty Re: Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Post by RayMabus 3/2/2023, 03:26

Evo sad čitam da traži talijansko državljanstvo a to mu omogućava nesmetan boravak u EU :


Jair Bolsonaro iz Orlanda, Florida, objašnjava za Corriere : „Ja sam Talijan. Moje ime je Bolsonaro, moji djed i baka bili su iz Padove . Prema vašem zakonu, ja sam Talijan i uz vrlo malo birokracije imao bih punopravno državljanstvo».

Bivši brazilski predsjednik - poražen na izborima od Lule - još nije uputio nikakve zahtjeve našoj zemlji, a na Floridi je od 30. prosinca , gdje je podnio zahtjev za šestomjesečnu turističku vizu. (Viviana Mazza, poslana na Floridu)



Bolsonaro s Floride: "Ja sam Talijan, mogao bih imati državljanstvo"
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Empty Re: Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Post by RayMabus 3/2/2023, 03:33

debotoijusto wrote:ako ga USA odbije nekako slutim da nece u rusiju iako ima sjajne odnose s putinom
Nema potrebe za time. Po talijanskom zakonu on ima pravo na talijansko državljanstvo a Meloni će mu ga svakako dat tj ubrzat taj postupak na koji on ionako ima pravo jer mu je jedan od roditelja Talijan. U njih je takvi zakon tako da on ima pravo na to. 

I onda može kod kompića Orbana kojemu je prodao transportne zrakoplove te imaju isti tip lovačkih aviona ( Gripen ) i imaju suradnju povodom toga ( naoružanje za istog itd itd itd da sad ne dubim toliko i ne ulazimo u detalje ).

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Z

  • 17.02.2022 

  • Brazil i Mađarska dijele pristup prema globalnim izazovima, rekli su brazilski predsjednik krajnje desnice Jair Bolsonaro koji je dan nakon posjeta Moskvi stigao u Budimpeštu u četvrtak te izrazio ideološku bliskost s premijerom Viktorom Orbanom.



  • Bolsonaro kod 'brata' Orbana: Malen je stasom, ali velik po zajedničkim vrijednostima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama Empty Re: Želio bi uzeti malo slobodnog vremena, razbistriti glavu i uživati u turizmu u Sjedinjenim Državama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum