ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Go down

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama Empty Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Post by RayMabus 3/7/2021, 13:52

bounce


https://www.geopolitika.news/vijesti/stvaranje-iluzija-o-francuskoj-i-njemackoj-kao-velikim-silama/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama Empty Re: Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Post by RayMabus 3/7/2021, 14:32

Pitanje je šta je uopće ta Njemačka. Koliko san ja svatija , sve stranke osim krajnje ljevice koja je izrazito antikapitalistička su na plavim kuverticama njemačkog kapitala.

U prevodu , ovi u Njemačkoj mogu glasat za kog oče al njemački kapital je uvijek na vlasti a kad je tako onda on želi sa svima suradnju i gleda svoje interese.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama Empty Re: Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Post by RayMabus 3/7/2021, 14:59

Tek djelomično je vanjska politika Njemačke vođena nacionaonim interesima a većinom je vođena interinteresima krupnog kapitala. Kapital nema naciju, rasu , spol i vjeru nego samo profit tako da onda spletkarenja a u osnovi di mogu ostvariti profit tu surađuju. Malo to sve ima veze s nacionalnim politikama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama Empty Re: Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Post by pizzon 3/7/2021, 15:30

to znam,
srbija je ping pong u tim odnosima.
to je lose za srbiju.
veza da saveznicima, nato paktom
i fr. na nivou eu.
grckom i izraelom u ovom delu sveta.
najbolja opcija !
sve drugo obicno je mrcvarenje 
naroda i drzave.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama Empty Re: Njemačka u konačnici smatra odnosne s Rusijom važnijima od odnosa sa Sjedinjenim američkim državama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum