ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Serbinho-3 27/1/2023, 17:52


"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Milanović besan zbog ISPORUKE UKRAJINI, osuo PALJBU po ZAPADU - "IDEMO KA TREĆEM SVETSKOM RATU!"

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" 36234_zoran-milanovic_ig


On je istakao da će slanje zapadnih tenkova u Ukrajinu produžiti rat.


"Ako se Amerika i Rusija ne dogovore, a to nije na vidiku, rat se neće zaustaviti. Nekako se nadam da traju nekakvi razgovori, ili ćemo lagano prema trećem svetskom ratu za koji neki misle da je već počeo, ali ja sam malo uzdržan. Što se tiče tenkova, i ruski i američki gore isto", rekao Milanović.


Smatra da Hrvatska vojno nikako ne treba da pomaže Ukrajini.

"Želite li da uđemo u rat? Ja sam citirao ukrajinskog ministra koji je rekao da je to proxy rat. Ja sam samo ponovio njegove reči. I onda smo slušali kako me hvali Lavrov, međutim nakon nekoliko dana nemačka ministarka spoljnih poslova kaže da moramo biti jedinstveni jer, citiram, mi smo u ratu s Rusijom. Ja to nisam znao. Možda je Nemačka u ratu s Rusijom opet, ali srećno im, možda prođu bolje nego pre 70-ak godina", rekao je Milanović.

Sada, kaže, očekuje da nemačku ministarku pohvale, kako je rekao, naša piskarala iz "handžar medija" ili da joj "Lavrov dodeli orden i da je zaprosi", a da im "Radman bude kum".



"Sad smo od Zelenih, koji su bili pacifistička stranka i antiamerička, i antiruska, čuli da smo i mi u ratu. Mi nismo u ratu, Rusija i Amerika su u ratu, ali Nemačka nije i neće ih ništa pitati, a možda i bolje jer smo videli što su radili s rezolucijom o BiH", rekao je hrvatski predsednik novinarima tokom posete hrvatske firme AD Plastik.

On je rekao da će možda ti tenkovi izgoreti u Ukrajini, a možda dođu i do Krima, ali bez Hrvatske.

"Ja ću to uvek zagovarati. Oni koji žele da se svide nekome u Briselu možda će to zagovarati, ali ja neću", jasan je Milanović.

Ako smo, ponovio je, u ratu s Rusijom onda hajmo da vidimo šta nam je činiti.

"I onda nećemo pitati Nemačku za mišljenje. Šolc je bio nešto blaži, ali oni neka se dogovore onda ko je tamo kancelar. Ja sam dugo u politici i naša zemlja je prošla kroz svašta, ali ovakvo ludilo još nisam video", naveo je Milanović.

Na pitanje novinara o tome kako živi i kako je politika uticala na njega, Milanović je odgovorio: "Loše, pređeš 50-u pa shvatiš da više ne možeš trčati nakon radnog dana, drugačije se živi. Više se sedi i jede, ali to je tako".

Izvor: Tanjug


https://region.alo.rs/hrvatska/vesti/40298/gorece-i-americki-tenkovi-milanovic-besan-zbog-isporuke-ukrajini-osuo-paljbu-po-zapadu-idemo-ka-trecem-svetskom-ratu/vest?fbclid=IwAR0GvaAxfrao2zzUGZsnQisibYMP84Yl_GoqNGlx1k_-vLqhWi-I3SzLB80



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by crvenkasti 27/1/2023, 18:13

Milanović zaboravlja da su Rusi Srbi, i ako Rusi pobijede, onda smo i mi Hrvati najebali.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28718
2014-04-17


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Gast 27/1/2023, 18:19

anemiju i milanče ,,, drugove socijaliste je trebalo lustrirati 

sada ih treba hospitalizirati 


uskoro,,,,, samo eutanazija socijalističke gamadi može spasiti civilizaciju
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Serbinho-3 27/1/2023, 19:35


HR sedi na dve stolice, ako dobije Putin, onda Milanovic

preuzima, dok ako izgubi, onda Plenki.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 27/1/2023, 19:39

Nešto o tome :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53878-baerbock-mi-smo-u-ratu-s-rusijom


Sad smo od Zelenih, koji su bili pacifistička stranka i antiamerička, i antiruska, čuli da smo i mi u ratu. Mi nismo u ratu, Rusija i Amerika su u ratu, ali Njemačka nije i neće ih se ništa pitati, a možda i bolje jer smo vidjeli što su radili s rezolucijom o BiH", rekao je.

"Možda ti tenkovi izgore, možda dođu do Krima, ali bez Hrvatske. Ja ću to uvijek zagovarati. Oni koji se žele svidjeti nekome u Bruxellesu možda će to zagovarati, ali ja neću".

Bravo sine. :tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by mentalitet 27/1/2023, 19:43

Serbinho-3 wrote:
HR sedi na dve stolice, ako dobije Putin, onda Milanovic

preuzima, dok ako izgubi, onda Plenki.



Tako je bilo i u WWII ratu Pavelic sa Hitlerom a Tito sa Staljinom.Kako onomad reche Mesic,"Mi smo u WWII pobijedili dva puta"

Mada sam na strani Zokija,jer od rijechi do rijechi je u pravu.Mislim ,nikad nije kasno dozvati se pameti,zar ne?
A ovdashnji rvatici (mutanti) su protiv sjedenja na dvije stolice:::)))Kamenjarski mentalitet,tko ih ne bi znao taj je najebao,ali krelci ne znaju da se normalan chovjek ne moze navuci dva puta na istu foru osim rvata,njima samo obecash da ce zivjeti ko u Schwicarskoj i voziti mercedese bez da ishta rade osim da sjede doma i ispijaju rakiju i kavu i eto ih odma u choporu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Gast 27/1/2023, 19:51

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
HR sedi na dve stolice, ako dobije Putin, onda Milanovic

preuzima, dok ako izgubi, onda Plenki.



Tako je bilo i u WWII ratu Pavelic sa Hitlerom a Tito sa Staljinom.Kako onomad reche Mesic,"Mi smo u WWII pobijedili dva puta"

Mada sam na strani Zokija,jer od rijechi do rijechi je u pravu.Mislim ,nikad nije kasno dozvati se pameti,zar ne?
A ovdashnji rvatici (mutanti) su protiv sjedenja na dvije stolice:::)))Kamenjarski mentalitet,tko ih ne bi znao taj je najebao,ali krelci ne znaju da se normalan chovjek ne moze navuci dva puta na istu foru osim rvata,njima samo obecash da ce zivjeti ko u Schwicarskoj i voziti mercedese bez da ishta rade osim da sjede doma i ispijaju rakiju i kavu i eto ih odma u choporu:::)))
ti to o svojoj državi 

il opeet o tuđoj
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by mentalitet 27/1/2023, 19:58

škutor wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
HR sedi na dve stolice, ako dobije Putin, onda Milanovic

preuzima, dok ako izgubi, onda Plenki.



Tako je bilo i u WWII ratu Pavelic sa Hitlerom a Tito sa Staljinom.Kako onomad reche Mesic,"Mi smo u WWII pobijedili dva puta"

Mada sam na strani Zokija,jer od rijechi do rijechi je u pravu.Mislim ,nikad nije kasno dozvati se pameti,zar ne?
A ovdashnji rvatici (mutanti) su protiv sjedenja na dvije stolice:::)))Kamenjarski mentalitet,tko ih ne bi znao taj je najebao,ali krelci ne znaju da se normalan chovjek ne moze navuci dva puta na istu foru osim rvata,njima samo obecash da ce zivjeti ko u Schwicarskoj i voziti mercedese bez da ishta rade osim da sjede doma i ispijaju rakiju i kavu i eto ih odma u choporu:::)))
ti to o svojoj državi 

il opeet o tuđoj

O tudjoj.Moja drzava je Florida i mi ne dozvoljavamo ovdje ni fashizam ni partizane dok u tvojoj vukojebini dozvoljavaju sve po potrebi:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 27/1/2023, 20:03

Serbinho-3 wrote:
HR sedi na dve stolice, ako dobije Putin, onda Milanovic

preuzima, dok ako izgubi, onda Plenki.

Triba se kladit u sigurno. lol!

Šalim se. Imamo mi nekih problema u Bosni i nismo na istoj valnoj duljini ko ove Zelene ustaše iz Berlina.

Evo sad će jurišat na Rusiju s tenkovima. Ko drugi svjetski rat. Sretan vam put i daleko vam kuća. Milanovic će sad blokirat vojnu pomoć Ukrajni di može po slovu zakona. To nije naš rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 27/1/2023, 23:17

Ukrajini je više zemalja obećalo ukupno poslati 321 tenk, rekao je u petak ukrajinski veleposlanik u Francuskoj na televiziji BFM, ne specificiravši koja će zemlja poslati koliko komada tog teškog naoružanja.
"Brojne su zemlje službeno potvrdile dogovor o isporuci ukupno 321 teškog tenka Ukrajini", rekao je Vadim Omelčenko, ukrajinski veleposlanik u Francuskoj, u intervjuu za francusku TV postaju BFM.
Među ostalima, Ukrajini su obećani američki tenkovi M1 Abrams i njemački Leopardi.
"Uvjeti isporuke razlikuju se za svaki slučaj i potrebna nam je ova pomoć što je prije moguće", dodao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 00:07

Onaj pijani Gersimov ne zna ništa. Daš mu votke da pije i on sidi i pije i bulji u jednu točku u zid ispred sebe dok mu se bojišnica raspada. Praznoglav.

A fino sam im instalirao pravog generala koji zna šta čini i ovi ga opet povukli i opet će popušit jer ovi debil Putin gleda svoje dupe i kako da ostane na tronu a ne kako da dobije usrani rat. Važnija mu fotelja od bojišta. Sad će mu juriš tenkovima na Rusiju ( čitaj u prvom redu Donbas i Krim ) pa neka se jebe.

-------

by RayMabus Thu 6 Oct - 21:37


Vi ćete odlučiti jel se želite poubijat između sebe atomskim oružjem ili ne.

Ja sam samo aktivirao sve i oni će sad težiti uništenju.

---

jutros kad sam vidio konačne rezultate u BiH dao sam naredbu : Aktiviraj sve.

Prevest ću ti : Postoje razna bića u svemiru npr demoni, negativne duše , uglavnom svašta dakle aktiviraj sve.

Pitali su me jer mislim ozbiljno i odgovorio sam da i aktiviraj sve.


U to upadaju i djeca Ništavila.

AMARGEDON.


--


https://www.ex-iskon-pleme.com/t52788p40-ruska-vojska-i-njezin-moral-su-na-razini-smeca



--


09 Oct 2022



Predsjednik Vladimir Putin imenovao je generala Sergeja Surovikina da vodi rat u Ukrajini, uslijed niza vojnih smjena i rastućeg nezadovoljstva u Rusiji zbog invazije na susjeda.



'General Armagedon': Ko je novi komandant ruskih snaga za Ukrajinu?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 00:14

Jebote te taj Gersimov i ti njega skupa i zajedno u guzicu.

Pijanac običan. Praznoglav. Daš mu votke da pije i on sijedi i bulji u neku točku na zidu dok mu se bojišnica raspada. Bez ideja totalno.

Doć će ti sad tisuću tenkova, preči taj Dnjepar i juriš na Donbas i Krim a onda padaš i fino se jebi i ti i te tvoje kalkulacije i šta ćeš ti ovo i šta ti nećeš.

Izgubit ćeš rat ne budeš li radija šta točno šta ti ja kažem.

Rokaj mostove na Dnjepru. Okani se ideje da ćeš zauzet Zapadnu Ukrajinu tj cijelu Ukrajinu. To zaboravi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by T. 28/1/2023, 01:43

RayMabus wrote:Ukrajini je više zemalja obećalo ukupno poslati 321 tenk, rekao je u petak ukrajinski veleposlanik u Francuskoj na televiziji BFM, ne specificiravši koja će zemlja poslati koliko komada tog teškog naoružanja.
"Brojne su zemlje službeno potvrdile dogovor o isporuci ukupno 321 teškog tenka Ukrajini", rekao je Vadim Omelčenko, ukrajinski veleposlanik u Francuskoj, u intervjuu za francusku TV postaju BFM.
Među ostalima, Ukrajini su obećani američki tenkovi M1 Abrams i njemački Leopardi.
"Uvjeti isporuke razlikuju se za svaki slučaj i potrebna nam je ova pomoć što je prije moguće", dodao je.
obećanje, ludom radovanje...
da im hoće poslati, poslali bi....
ovo je sve nešto s odgodom od pola godine do godinu...
puštaju ih polako niz vodu...
pokušali su, nisu uspjeli...
ukrajncima svaka čast...
ukrajine možda biti neće ali će ostati zauvijek priča o herojskom otporu...
nekada je možda i bolje tako...
nego opstati u svojstvu vazala, mokreći na grobove predaka, kao mnoge  druge države...

_________________
"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Eroo 28/1/2023, 02:27

crvenkasti wrote:Milanović zaboravlja da su Rusi Srbi, i ako Rusi pobijede, onda smo i mi Hrvati najebali.
Ako bi Rusi oslobađali Srbiju, ona bi na kraju  izgledala kao i Ukrajina danas.
Znaš ono "Igrale se delije na sred zemlje Srbije..." i  jebiga... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 20:11

Prije 8 sati
Potvrđeno: Španjolska šalje Leoparde Ukrajini
Španjolska je potvrdila da će poslati određeni broj borbenih tenkova Leopard 2 u Ukrajinu do proljeća, rekla je sinoć španjolska ministrica obrane Margarita Robles. Potvrdila je vijest nedugo nakon što je Njemačka rekla da će donirati određeni broj tenkova i omogućiti ukrajinskim saveznicima da učine isto.
Tenkovi Leopard 2 bit će stacionirani u vojnoj bazi u Zaragozi, a u Ukrajinu će biti poslani u narednim mjesecima. Točan broj tenkova nije potvrđen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 20:14

T. wrote:
RayMabus wrote:Ukrajini je više zemalja obećalo ukupno poslati 321 tenk, rekao je u petak ukrajinski veleposlanik u Francuskoj na televiziji BFM, ne specificiravši koja će zemlja poslati koliko komada tog teškog naoružanja.
"Brojne su zemlje službeno potvrdile dogovor o isporuci ukupno 321 teškog tenka Ukrajini", rekao je Vadim Omelčenko, ukrajinski veleposlanik u Francuskoj, u intervjuu za francusku TV postaju BFM.
Među ostalima, Ukrajini su obećani američki tenkovi M1 Abrams i njemački Leopardi.
"Uvjeti isporuke razlikuju se za svaki slučaj i potrebna nam je ova pomoć što je prije moguće", dodao je.
obećanje, ludom radovanje...
da im hoće poslati, poslali bi....
ovo je sve nešto s odgodom od pola godine do godinu...
puštaju ih polako niz vodu...
pokušali su, nisu uspjeli...
ukrajncima svaka čast...
ukrajine možda biti neće ali će ostati zauvijek priča o herojskom otporu...
nekada je možda i bolje tako...
nego opstati u svojstvu vazala, mokreći na grobove predaka,  kao mnoge  druge države...
Doći će a onda ćemo fino pregazit Donbas, upast na Krim i produžit na Moskvu i Staljingrad i nećemo stat sve do Urala.

Jel ti znaš zašto Putin sanja i dalje o zapadnoj Ukrajini i Kijevu i ne ruši mostove preko Dnjepra ?

Zato šta ima onoga Kirila i rusko ekspanzionističko pravoslavlje koje ne odustaje od tih ciljeva. Sad će mu fino tenkovi nagrnit pa će ga pregazit.

Ako ne misli porušit sve mostove na Dnjepru ode Kiril, Putin i Rusija u tri pičke mile materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Šandor Winnetou 28/1/2023, 20:23

Vidi se ratno iskustvo kod VRHOVNOG zapovjednika OS RH, taj pršti od znanja i procjena i nadasve iskustva, nešto kao baba vračara-ako ne bude oblačno biti će sunčano ili vedro.

_________________
"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 20:23

Ja san mislija da je Šolz pametniji a eto godina nije ni počela a već imamo budalu godine. Prošle godine je to bio Putin a ove je to Šolz.

Šolcu su ponuđene tri opcije od demonske anđeoske hijerarhijhe : prva je da da ostavku i izbjegne to pitanje i da vrući krumpir drugome ( on podržava Komšića zato ga skidam ) , da da Poljacima i drugima na kapaljku da malo tenkova da i treća je bila ova a ovo je najgora opcija jer se iša pravit pametan pa umisto da ima svoj stav on reka : kako Amerikanci tako ću i ja i ovi razmisli pa dali 30 tenkova i sad ovi mora to pratit a kad daš jednome daš svima plus da i svoje i uvuka Njemačku u rat.

Idiot.

Nema veze. Opcija di on daje Poljacima i drugima a Njemačka ne je malo pametnija al isto će se svodit na to da ovi dobiju tenkove za juriš i sad idemo na Donbas i Krim i nakon toga na Rusiju. 

Putin ako ne misli srušiti mostove na Dnjepru a to znači i odreći se zapadne Ukrajine te Kijeva dakle da odjebe Kirila i rusko ekspanzionističko pravoslavlje eto nas.

Zapamtite ja sam prošle godine mjesec dana prije napada reka da san napravija vojni tabor na Karpatima i opisa sve šta će mu se desit.

Idiot ne odustaje od Karpata. Sad će dobit napad pa neka se misli.


---


by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

-


by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.



--


by RayMabus Sun 23 Jan - 9:50

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

-


by RayMabus Sun 23 Jan - 11:07



Smislija san i novi bojni poklič za ovu situaciju : Za Ukrajinu spremni.

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Bitka-za-stalingrad_5a7431ce6db52_970xr


Tema :


23.01.2022
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by RayMabus 28/1/2023, 21:00

Mora sam porušiti mostove na Dnjepru šta je meni ( anđeo Prijestolnik ) dokaz da je on prestao slušati Kirila i sanjati o Kijevu i zapadnoj Ukrajini te se odrekao glupave ideje srednjovjekovnog pravoslavnog đihada.

Zato sam gore jučer napisao ovu rečenicu :

Doć će ti sad tisuću tenkova, preči taj Dnjepar i juriš na Donbas i Krim a onda padaš i fino se jebi i ti i te tvoje kalkulacije i šta ćeš ti ovo i šta ti nećeš.

Izgubit ćeš rat ne budeš li radija šta točno šta ti ja kažem.

Rokaj mostove na Dnjepru. Okani se ideje da ćeš zauzet Zapadnu Ukrajinu tj cijelu Ukrajinu. To zaboravi.



--


Nagrada za to ti je ovo : usporavanje te ofenzive anglosaskih snaga na Rusiju ( čitaj u prvom redu za početak Krim i Donbas ) te kad to sve porušiš zato šta je većina ukrajinskog izvoza poljoprivreda ovi nemaju di to izvest i propada im ekonomija a jedini kome to mogu prodati da izveze si TI.


TKO KONTROLIRA HRANU KONTROLIRA NARODE ( Kissinger ).


Radi šta ti ja kažem a ne taj Kiril i izvlačiš pat poziciju a ja vrijeme da zakoljem Komšićevce po Europi.


Radi suprotno od toga VISIT ĆEŠ NA CRVENOM TRGU.

SKUPA S TIM KIRILOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

"GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!" Empty Re: "GOREĆE I AMERIČKI TENKOVI!"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum