ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 21:35

Mir. Ljubav. Ljepota. Sloboda.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 21:37

Vi ćete odlučiti jel se želite poubijat između sebe atomskim oružjem ili ne.

Ja sam samo aktivirao sve i oni će sad težiti uništenju.

---

jutros kad sam vidio konačne rezultate u BiH dao sam naredbu : Aktiviraj sve.

Prevest ću ti : Postoje razna bića u svemiru npr demoni, negativne duše , uglavnom svašta dakle aktiviraj sve.

Pitali su me jer mislim ozbiljno i odgovorio sam da i aktiviraj sve.

U to upadaju i djeca Ništavila.

AMARGEDON.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 21:37

RayMabus wrote:
melkior wrote:Pa ono, nek bude atomski rat, nek ide sve u pičku materinu kad nismo sposobni za bolje. Dugo smo i trajali.

Misliš kao rasa. Ukalkulirao sam to. Neke ćemo pokupit pa vratti kasnije kad se radijacija spusti.

---

Moja je procjena da bi atomski rat izbrisao sve al da bi za pesto godina mogli vratit bića natrag ovamo i da nastavimo s duhovnom evolucijom.

500 godina pauza da se površina odmori od atomskih udara nam ništa ne znači u odnosu da vas sad ovakve pustimo da s ovakvim nakaradnim sistemom ostanete i nastavite s istim u svemiru.
500 godina na tu silnu količinu radijacije? Rusija nije ništa napravila ako ne ispali 1000 ICBM-ova na Ameriku. Amerika nije ništa napravila ako ne uzvrati s 1000 komada. Računaj 10 000 godina minimalno.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 21:41

Vi ćete odlučiti jel se želite poubijat između sebe atomskim oružjem ili ne.

Ja sam samo aktivirao sve i oni će sad težiti uništenju.

---

RayMabus wrote:Demoni operiraju uglavnom tako da pumpaju ego i tijelo želja i nagovaraju duše na nešto kako bi ih iskusili.

Anđeoska su hijerarhija al im nije primarni cilj nekoga ubiti a pogotovo ne neku rasu u evoluciji nego da je iskušavaju itd i postavljaju prepreke koja ona mora preči na tom svom putu sazrijevanja.

Djeca Ništavila rade rupe u pamćenju i čine osobu ludom tako da se uništi i uništi sve oko sebe.


Počela obrada :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-kremlju-strepe-putin-odluke-donosi-kao-muha-bez-glave-nered-svakome-kaze-nesto-drugo-15256478
RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 21:50

melkior wrote:Mir. Ljubav. Ljepota. Sloboda.
Jednostavnost. Istina. Razum. Blagost. Milosrđe. Pravednost. Skromnost. Toplina. Autentičnost. 

Neka svatko obrađuje svoj vrt.
Voltaire
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 21:55

Ponašate se ka majmuni, tučete se za teritorij i hranu ( resurse ). Gledate samo kako ćete drugoga osvojit i opljačkat i nametnit svoje.

Jeste li mi nametnili Komšića opet ?

Jeste.

Eto imate atomsku i ovi će vam sad pojest um pa onda imate hrpu luđaka koji teže uništenju a drže aktivaciju gađanja naokolo.

Da vas ne bi još spriječava da se uništite ?

Ma kakvi.

Sad ću vas još i poticat na to pa se jebite.

Zato san i aktivira sve.

Pravite se pametni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:06

melkior wrote:
melkior wrote:Mir. Ljubav. Ljepota. Sloboda.
Jednostavnost. Istina. Razum. Blagost. Milosrđe. Pravednost. Skromnost. Toplina. Autentičnost. 

Neka svatko obrađuje svoj vrt.
Voltaire
Emocionalno i duševno iscjeljenje.










avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:13

Iscjeljenje za sve. Ljubav za sve. Boja za sve.




avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:21

Samo pozitivne vibracije. Otpustite sve negativne emocije, bijes, frustracije, zaklopite oči, smirite se, duboko udahnite. Život je lijep. Život ima smisla. Svemir ima smisao. Vaše postojanje ima smisla.  



Osjetite kreaciju u sebi.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by crvenkasti 6/10/2022, 22:26

Putin je oćajan.
To se vidi po tome što mobilizira još vojske, umjesto da se preda.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:28

Pozvani smo da budemo i jesmo djeca Svjetlosti. Odbacite strah. 




Za let si dušo, stvorena.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by crvenkasti 6/10/2022, 22:34

melkior wrote:

Za let si dušo, stvorena.


To ti se rimuje sa korijena.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:35

Bog je imao sasvim drugu ideju kad je stvarao svijet.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 22:42

Melkior kome ti to pišeš ?

Ako pišeš meni ne moraš jer ja sam ti ono nirvana i smijeh.

Ja san totalno opušten.

Ako se izrokate atomskim izrokate se. Za pesto godina kad se radijacija raščisti ( nije 10 tisuća godina jer imamo svemirske brodove koji usisavaju radijaciju i onda bacaju u vasionu i tako čiste ) vratit ćemo preživjele i oni će počet novi ciklus ovdje s spoznajom da su se prije toga samouništili i bit će dobri.

A ako se opametite prije toga onda ste postali pametni.

Rekao sam već tamo mjesec dana prije napada na Ukrajinu weberu da ja nisam anđeo čuvar nego anđeo Znanja a moja misija je nešto drugo.


Ja vas ne čuvam ( nisam ja hitna služba i onaj poziv zovi spasioce ) nego vas učim pameti.



by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.

---


by RayMabus Sun 23 Jan - 9:50

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

---
https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:48

RayMabus wrote:Melkior kome ti to pišeš ?

Ako pišeš meni ne moraš jer ja sam ti ono nirvana i smijeh.

Ja san totalno opušten.

Ako se izrokate atomskim izrokate se. Za pesto godina kad se radijacija raščisti ( nije 10 tisuća godina jer imamo svemirske brodove koji usisavaju radijaciju i onda bacaju u vasionu i tako čiste ) vratit ćemo preživjele i oni će počet novi ciklus ovdje s spoznajom da su se prije toga samouništili i bit će dobri.

A ako se opametite prije toga onda ste postali pametni.

Rekao sam već tamo mjesec dana prije napada na Ukrajinu weberu da ja nisam anđeo čuvar nego anđeo Znanja a moja misija je nešto drugo.


Ja vas ne čuvam ( nisam ja hitna služba i onaj poziv zovi spasioce ) nego vas učim pameti.



by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.

---


by RayMabus Sun 23 Jan - 9:50

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

---
https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
Znanje = moć = odgovornost.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 22:52

Vjerujem da ljudska civilizacija može imati budućnost, politici usprkos.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 22:58

melkior wrote:
RayMabus wrote:Melkior kome ti to pišeš ?

Ako pišeš meni ne moraš jer ja sam ti ono nirvana i smijeh.

Ja san totalno opušten.

Ako se izrokate atomskim izrokate se. Za pesto godina kad se radijacija raščisti ( nije 10 tisuća godina jer imamo svemirske brodove koji usisavaju radijaciju i onda bacaju u vasionu i tako čiste ) vratit ćemo preživjele i oni će počet novi ciklus ovdje s spoznajom da su se prije toga samouništili i bit će dobri.

A ako se opametite prije toga onda ste postali pametni.

Rekao sam već tamo mjesec dana prije napada na Ukrajinu weberu da ja nisam anđeo čuvar nego anđeo Znanja a moja misija je nešto drugo.


Ja vas ne čuvam ( nisam ja hitna služba i onaj poziv zovi spasioce ) nego vas učim pameti.



Znanje = moć = odgovornost.
Ne nego :

Znanje = kontrola = odgovornost.

Kontrola je sposobnost počimanja, održavanja i zaustavljanja nekog ciklusa akcije svojom voljom.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola



Znanje , odgovornost i kontrola


Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

Besmisleno je pokušati kontrolirati nešto ili čak znati nešto bez ODGOVORNOSTI.

Teško je u potpunosti znati nešto ili biti odgovoran za nešto oko čega nemate nikakvu KONTROLU , pokušate li drukčije , rezultat može biti poražavajući.

Naravno , čovjek može bježati od života i sjediti na tamnoj strani mjeseca , ne radeći i ne misleći ništa. U tom slučaju ne treba niti ništa znati , ni za što biti odgovoran i ništa kontrolirati. Bio bi zasigurno nesretan i zasigurno mrtav , što se tiče njega samog i svega ostalog.

Izlaz iz apatije ili neaktivnosti je ZNATI nešto o tome , preuzeti nešto odgovornosti za svoje stanje i situaciju u kojoj se osoba nalazi , i KONTROLIRATI samoga sebe do točke kad je kontrola postavljena u postojeću situaciju kako bi ta situacija krenula u pravom smjeru. Treba DOZNATI zašto su stvari krenule krivim smjerom , preuzeti ODGOVORNOST za to i KONTROLIRATI situaciju da bi se je usmjerilo prema idealnoj sceni.

Malo – pomalo , čovjek može sve izvesti na pravi put.

POVEĆAVAJUĆI ZNANJE u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI ODGOVORNOST u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI KONTROLU u svim područjima života.

Raščlanite li bilo koju situaciju prema ovoj osnovi , općenito ćete uspjeti.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 23:03

Moć ima neku drugu šemu jer može biti i da se odnosi npr netko ima dva metra i može dignuti veliki kamen.

To je kao neka njegova potencijalna moć u odnosu na tu radnju dakle sposoban ju je izvršiti.

Treba kamen i spustit.

Dakle moraš ga znati podignuti, držati i spustit kad ti to želiš.

To je kontrola.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by melkior 6/10/2022, 23:08

Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 23:09

To šta ja npr hipotetski pričamo to me čini močnim al potencijalno.

Al šta ako je ne znam kontrolirati ? Ili npr nema znanje o tome ( primjer Neandretalcu daš pištolj i šta on zna šta je to i onda se upuca u nogu jel jer ne zna šta ima u rukama uopće ) ? I na kraju krajeva ako te nije briga uopće dakle nema te odgovornosti npr da je održavaš u ispravnom stanju il je ostaviš na livadi pa ti je netko ukrade jer te nije briga ?

Dakle moć je samo neki potencijal koji netko ima a ne znači da ga kontrolira, ima znanje o tome i odgovrnost prema tome.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 23:23

melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi



Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176196
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 3 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum