ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Religijski chat

Page 3 of 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 22/7/2014, 21:11

Ne znam kome je gore, tebi ili meni...
Ovi vjernici sve jedan praviji od drugog, a ne znaš koji bolje vrijeđa, svaki se kune u svog boga, mogu tako do Sudnjeg dana...

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 22/7/2014, 21:55

Sve nešto proklinju, ekskomuniciraju... panika te uhvati.  confused  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 22/7/2014, 22:01

Da panika, strava te prožme od tolikog bijesa... No 
I tko bi onda poželio biti vjernik? Bjež što dalje od toga... scratch 
A sotonu i sve izvedene pridjeve i imenice da ne spominjem... :]
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 22/7/2014, 22:16

Zlo i naopako.  :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 22/7/2014, 22:22

Nije sve tako crno ...  flower 
Samo mračnjacima je... B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Sefirot 23/7/2014, 08:43

Vegvísir wrote::^0 

Pa jebemu sve, evo, više od tri mjeseca pišem, sve u ženskom rodu i još imam fino ispod profilne sličice oznaku spola i ti to tek danas skontaš.  dramaqueen   :D

Čini što ti je Volja neka ti to bude sav Zakon!



Zato su thelemitima žene božanstva, a seks svetinja :) hehehe   :bless   :greenmed   handkiss  hug  pillowfight        :sex1  :sex  drink 




Ljubav je sav Zakon! Ljubav pod Voljom!

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Religijski chat - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 23/7/2014, 10:07

I eto na, umjesto da se infiltrirate u druge zajednice i širite takvu radosnu vijest  :evilgrin , vi odbijate misionariti. Baš nećete pa nećete.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 24/7/2014, 20:35

http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Bran_Do 25/7/2014, 22:33

Vegvísir wrote:http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash

Monstrumi, trebalo bi ih izraketirati i izbombardirati jednom za svagda.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Iknar 26/7/2014, 06:50

Bran_Do wrote:
Vegvísir wrote:http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash

Monstrumi, trebalo bi ih izraketirati i izbombardirati jednom za svagda.
istina monstrumi,ali pazi ovaj nacin razmisljanja
netko iz neke vlade podrzava te monstrume kako kazes,necu imenovati koje vlade ima ih vise
nakonj toga te vlade salju pomoc tim onstrumima i otvoreno su na njhovoj strani,nakon toga dolazi do pokolja
tko je tu monstrum onaj koji salje oruzje ili izvrsioc,meni je to jasno kao dan
slicno je i sa zapocinjanjem ratova,pa nije monstrum onaj koji je bio u vojsci koji je diobio oruzje,pravi monstrumi su oni koji su tom covjeku dali oruzje,isprali mu mozak recimo,te ga rpetvorili u takvo cudoviste recimo
a mosntrumi o kojima pricas su ljudi iz sjene,dakle na sigutrnome,evo malo sam pomogao sa razmisljanjem posto vidim da je oseka u konstruktivnom razmisljanju sto se tice mnogo tema,pa ajde da pomognem da se shvati bit
monstrumi su oni koji proizvode oruzje,koji ga prodaju,transportiraju,umno unazade covjeka,a covjek koji to napravi je u biti zrtva koja je psotala poput zivotinje,pa to se događalo u ratovima tokom povijesti,to je vrlo lako za shvatiti
ali u biti rpavi monstrumi su u odijelima,nemaju oruzja,i za njihs e govori da su civilizirani ljudi,a ovo vojnici su usljed mnogo ispranih mozgova,ratova psolali zivotinje koje ne msile na Umnoj bazi,dakle to nisu monstrumi,to su zrtve rata,pravi monstrui nisu niti blizzu fronte i ljzudi bi trebali nauciti razmislajti da se riba cisto od glave a ne do repa
samo ovito glava uvijek ostane cijela,a rep razrezan na dijelove,jer se bezumni ljudi zasite repa i glava ih vise ne znanima

dakle to je kalsicna psihologija rata is tvarabnja zvijeri,to je meni cak i rpimitivno govoriti,jer bis e to trebalo znati,bar covjek koji za sebe govori da je ne znam niti sto sve,npr,intelektualac,znanstvenik i slicno
a ako ne razumije to sto sam rekao,je blago receno idiot sa moj strane,e sada se psotavlja pitanje joj to je uvreda,e pa nije  da misli malo svojom glavom ne bi bio idiot,a psoto nije mislio onda je idiot
dakle kratko i jasno,psihologija razmisljanja na djelu,ja bih rekao i da vecina ljudi tio kuzi a da nema visoke skole,a tu dolazimo do intelekta,koji nema veze sa   titulama
salo rpije sam pisao sto je uvreda sto niej,opa da recimo napravim paralelu sa time
Trinity obabezno rpocitaj ovo i onaj drugi post na drugoj temi,pomoci ce ti da shvatis bit stvari sto je uvreda
hvala,makar znamd a ce neki imati komplekse jer su se na nekojs trani prepoznali,ali rekao sam nije moj problem ako entko ne zna da misli
dakle ona poznata,neki msile da zanju,ali malo njih zna da misli,a vi rpo9cijetite tko zan da misli a tko msili da zna
objasnio sam znam prilicno dobro za svakoga,pitanje je samo razumijevanja,dakle logike i razuma,i mealo mudrosti ali ne previse moze i bez toga ovaj text
nadams e da necu trebati ensto ovakvo ponoviti id a ce vasu Umovi nauciti razmisljati da se sagleda cijela sitzuacija a ne samo jedan dio poput izjave da je netko monstrum a da se ne shvaca bit tho je uopce pravi monstrum

kada citam izjave na ovome forumu i na drugima dolazim do zakljucka da ljudi jako rijetko uopce razmisljaju,vise je u stilu bubni i ostani ziv
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by aben 26/7/2014, 09:25

Iknare, di ti radiš?
Pokušavan te zamisliti kako dižeš mriže na koći, tipkaš na kompu u uredu, slažeš kutije u skladištu i tako zboriš kolegama, pa me zanima kako te još nisu utopili/izboli olovkama/ pregazili viljuškaron..?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 26/7/2014, 12:10

Ako se ne smije chatat na temi pritužbe, da li se smije prituživat na temi chat?

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 26/7/2014, 12:17

Vegvísir wrote:http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash
Religijski ekstremizam 101

Nekada su (arapi) bili centar svijetske kulture i znanosti, a onda su prihvatili islam kao nit vodilju. Danas su na nižem civilizacijskom nivou nego prije 500 godina.

Zato, treba učiti od povjesti i ne dopustiti da se to dogodi u Hrvatskoj (a i šire) bilo sa islamom ili kršćanstvom.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 26/7/2014, 18:35

Mislim  da se iknar naljutio... evo sve se naoblačilo i grmi tu u zgu :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 26/7/2014, 18:53

E...a nismo mu vjerovali... No
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 26/7/2014, 19:24

Taman uletjela u stan, još sam se vrzmala oko Trga kad je zagrmilo...  :D 

Toliko toga uzbudljivog sam propustila ovdje, a nije me bilo samo jedan dan, eh...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 26/7/2014, 19:31

Welcome back... :x 
Stiže nas Iknarov gnjev... x-| 
Munje paraju nebo...Religijski chat - Page 3 Smiley-scared003
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 26/7/2014, 19:33

zanstr wrote:
Vegvísir wrote:http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash
Religijski ekstremizam 101

Nekada su (arapi) bili centar svijetske kulture i znanosti, a onda su prihvatili islam kao nit vodilju. Danas su na nižem civilizacijskom nivou nego prije 500 godina.

Zato, treba učiti od povjesti i ne dopustiti da se to dogodi u Hrvatskoj (a i šire) bilo sa islamom ili kršćanstvom.


Problem je što je kod njih nemoguća sekularizacija ili demokracija uopće jer ne postoji državni i božji zakon, sve je božji. Islam je državna religija i kao takva je inkorporirana u sve sfere društvene i državne strukture. A kad se fundamentalisti uhvate interpretiranja religije i provođenja takvih interpretacija, nikad ne završi dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 26/7/2014, 19:40

Trinity wrote:Welcome back... :x 
Stiže nas Iknarov gnjev... x-| 
Munje paraju nebo...Religijski chat - Page 3 Smiley-scared003

 grouphug  :x

Taman čitam što se ovdje sve ispisalo...  :|
Žao mi je Kica što je sve morao sam, al' nekako mi je drago jer je moj psihički mir sačuvan.  :^0  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 26/7/2014, 19:48

Bran_Do wrote:
Vegvísir wrote:http://www.jutarnji.hr/monstruozni-zlocin-dzihadisti-naredili-spolno-sakacenje-svih-zena-u-dobi-od-11-do-46-godina-/1208701/

Mā shāʼ Allāh.  bash

Monstrumi, trebalo bi ih izraketirati i izbombardirati jednom za svagda.


Da je barem tako jednostavno... U raketiranju i bombardiranju uglavnom najebu civili koji su i sami žrtve tog režima.

Općenito, tamo treba ono što je Europa imala u 17. i 18. stoljeću - prosvjetiteljstvo. I to treba doći iznutra, od njih samih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by kic 26/7/2014, 19:49

i meni je drago što, well,.. u stvari nije mi ništa drago i idem skinuti neku dječju avanturu tipa Goonies da zaboravim.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 3 Empty Re: Religijski chat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum