ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 09:26

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Novak-Dokovic-cetnicka-zastava













https://informer.rs/sport/tenis/764320/australijan-open-vrucine-prekid-meceva
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:31

Ja navijam da Rusi osvoje AO jer mi je ukrajinski ministar vanjskih poslova diga živac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:32

Rusi i Bjelorusi igrat će na Australian Openu usprkos pozivima ukrajinskog veleposlanika na suprotno


Australski teniski savez (Tennis Australia) neće promijeniti svoj stav o dozvoli ruskim i bjeloruskim tenisačima da sudjeluju na ovogodišnjem Australian Openu usprkos obnovljenim pozivima da im se to zabrani, piše Sydney Morning Herald.
Ukrajinski veleposlanik u Australiji, Vasyl Myroshnychenko, javno je pozvao TA u izjavi u srijedu da spriječi Ruse i Bjeloruse da igraju na Grand Slamu, kao što je Wimbledon učinio prošle godine.
Myroshnychenko je nazvao TA-jev stav “neprincipijelnim” i kazao da će tražiti sastanak sa šefom Australian Opena Craigom Tileyem.

“Igrači iz Rusije i Bjelorusije mogu sudjelovati u međunarodnim teniskim natjecanjima u neutralnom statusu, kao što će to biti i Australian Open 2023.”, piše australijski medij.
Australian Open održat će se od 16. do 29. siječnja.
Podsjećamo kako je nakon ruske invazije na Ukrajinu, Međunarodni olimpijski odbor MOO preporučio da se ruskim i bjeloruskim sportašima ne dozvoli sudjelovanje na međunarodnim natjecanjima. Međutim, Udruga teniskih profesionalaca (ATP) i Ženska teniska udruga (WTA) reagirali su suprotno preporuci i dozvolili tenisačima tih dviju država nastupe na svojim turnirima u neutralnom statusu. Ovdje je izuzetak samo Velika Britanija čiji teniski savez Rusima i Bjelorusima nije dozvolio nastup na Wimbledonu 2022., zbog čega su ATP i WTA nedavno kaznili organizatore s po milijun dolara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:37

Ruski tenisač Danil Medvedev lagano je stigao do pobjede u prvom kolu Australian Opena. Svladao je Amerikanca Marcosa Gorina s 3:0 u setovima, a pritom je izgubio samo tri gema. 


:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:43

RayMabus wrote:Ja navijam da Rusi osvoje AO jer mi je ukrajinski ministar vanjskih poslova diga živac.
by RayMabus Thu 5 Jan - 12:21

Imenovanje ministra vanjskih poslova vrši predsjednik Ukrajine, za razliku od većine imenovanja ministra u kabinetu koje vrši premijer Ukrajine. Sva imenovanja ministara mora odobriti ukrajinski parlament.
-
Da stvar bude gore ta ambasada u BiH nije ambasada nego predstavništvo podređeno ambasadi u Zagrebu.
--


Kad san ovo otkrija popizdija san na njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:45

Ukrajinski veleposlanik u Australiji, Vasyl Myroshnychenko, javno je pozvao TA u izjavi u srijedu da spriječi Ruse i Bjeloruse da igraju na Grand Slamu, kao što je Wimbledon učinio prošle godine.


--


Vama su Briti vojni saveznici ( potpisali ste obrambeni pakt s njima ) i sad misliš da si faca pa ste ti i tvoja britanska žgadija dobile odbijenicu od australskog teniskog saveza.




AJDE PIČI MAJMUNE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 09:48

da je bilo koji hrvatski sportaš se slikao kao ovo četaljsko govedo sa ustaškom zastavom 


e tad nijedan hrvatski sportaš u 2023 nebi smija bit na međunarodnom sportu 


garantiran


u roku dva sata bi zasjedao UN  kojeg bi predvodio plenkimun
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 09:53

Navijaj za Ruse tako da Đokovic ne osvoiji AO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 09:59

sportski je ok da đoković igra i pobjedi 

al radi ovog bi mora imat zabranu doživotnu  za hrvatsku 

minimalno
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by RayMabus 17/1/2023, 10:00

U trećem setu Giron se držao do 2:2, a onda je Medvedev osvojio četiri gema zaredom i upisao prvu pobedu na AO ove godine. 
U narednom kolu, Medvedev će se sastati sa domaćim teniserom Džonom Milmanom koji je u prvom kolu savladao Švajcarca Mark-Andrea Hojslera.
Medvedev se nalazi u gornjoj polovini žreba i moguće je da se u četvrtfinalu sastane sa Rafaelom Nadalom od koga je prošle godine poražen u finalu. Sa Đokovićem, koji ga je u finalu savladao pre dve godine, ne može da se sastane pre finala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by pizzon 17/1/2023, 11:11

bolno je,
ali pokret DM ima papir
kao pokret otpora.
bili su favoriti saveznika
sve do jalte.
druga je stvar sto su
klonirani to srozali
e sad, sasvim je razumljiv otpor kod
drugih naroda prema
cetnicima, generalno.
ali ustase nemaju osnova da budu nezadovoljni.
neka obezbede status
pokret otpora, bez toga
nista.
to se nece nikad dogoditi.
ali, klonirani su uspeli
svojom azijatskom politikom da ustasama
otvore prostor tihog 
javnog prisustva, nekaznjeno.
da je na celu srbije bio,
ili jeste, autenticni srbijanac, sve bi bilo drugacije.
licno ne gajim simp.prema cetnicima,
ali klonirani su pol.ponistili srpske nevine zrtve.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 11:16

pizzon wrote:bolno je,
ali pikret DM ima papir
kao pokret otpora.
bili su favoriti saveznika
sve do jalte.
druga je stvar sto su
klonirani to srozali
e sad, sasvim je razumljiv otpor kod
drugih naroda prema
cetnicima, generalno.
ali ustase nemaju osnova da budu nezadovoljni.
neka obezbede status
pokret otpora, bez toga
nista.
ustaštvo je produkt srbijanderstvog nadnacionalnog koljačkog jugoslavenstva koje je u par godina u egzilu natralo hrvate da naprave ustaštvo koje će meni i svim hrvatima opet biti jedina osnova za preživit ka 90-ih ako ova gamad ka nole budu nadnacionanalno srbijanderstvo širili padobranskom popadijom i zapišavanjem  svetosavske govnarije kroz seeeeeeeeeerpski svet
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Ringo10 17/1/2023, 11:19

škutor wrote:
pizzon wrote:bolno je,
ali pikret DM ima papir
kao pokret otpora.
bili su favoriti saveznika
sve do jalte.
druga je stvar sto su
klonirani to srozali
e sad, sasvim je razumljiv otpor kod
drugih naroda prema
cetnicima, generalno.
ali ustase nemaju osnova da budu nezadovoljni.
neka obezbede status
pokret otpora, bez toga
nista.
ustaštvo je produkt srbijanderstvog nadnacionalnog koljačkog jugoslavenstva koje je u par godina u egzilu natralo hrvate da naprave ustaštvo koje će meni i svim hrvatima opet biti jedina osnova za preživit ka 90-ih ako ova gamad ka nole budu nadnacionanalno srbijanderstvo širili padobranskom popadijom i zapišavanjem  svetosavske govnarije kroz seeeeeeeeeerpski svet
Natrali nas na ustaštvo
Teško žabu u vodu natrat

Povijesno gledano Hrvati su u posljednjih 150 godina poubijali mnogo više Srba nego obratno, odnos je sigurno 5 na 1
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by pizzon 17/1/2023, 11:20

cetnika DM u srbiji nema.
jedino ko klonirani rusofilski, informbirovski plagijat.
jedino se kite dm simbolima, inace, to nema veze sa pol.stavovima dm pokreta


Last edited by pizzon on 17/1/2023, 11:34; edited 2 times in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by pizzon 17/1/2023, 11:24

Ringo10 wrote:
škutor wrote:
pizzon wrote:bolno je,
ali pikret DM ima papir
kao pokret otpora.
bili su favoriti saveznika
sve do jalte.
druga je stvar sto su
klonirani to srozali
e sad, sasvim je razumljiv otpor kod
drugih naroda prema
cetnicima, generalno.
ali ustase nemaju osnova da budu nezadovoljni.
neka obezbede status
pokret otpora, bez toga
nista.
ustaštvo je produkt srbijanderstvog nadnacionalnog koljačkog jugoslavenstva koje je u par godina u egzilu natralo hrvate da naprave ustaštvo koje će meni i svim hrvatima opet biti jedina osnova za preživit ka 90-ih ako ova gamad ka nole budu nadnacionanalno srbijanderstvo širili padobranskom popadijom i zapišavanjem  svetosavske govnarije kroz seeeeeeeeeerpski svet
Natrali nas na ustaštvo
Teško žabu u vodu natrat

Povijesno gledano Hrvati su u posljednjih 150 godina poubijali mnogo više Srba nego obratno, odnos je sigurno 5 na 1
meni je zao sto su nevine zrtve  unizene
trapavom politikom
nakon pada b.zida 
i

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by pizzon 17/1/2023, 11:27

imali smo odlicnu startnu pregovaracku
poziciju koju smo prosuli.
sjebali smo status
koji su steklu nasi stari
zarad suludog verovanja
da ce nici novi, veci i lepsi b.zid

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by pizzon 17/1/2023, 11:29

sad mnogi tipuju na
proboj kroz ukrajinu 
to ce biti jos jedno veliko
i bolno suocavanje sa istinom.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 12:18

5 na 1


triba pod hitno namirit taj odnos da ti bude po volji 
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Gast 17/1/2023, 12:38

škutor wrote:5 na 1


triba pod hitno namirit taj odnos da ti bude po volji 
e da i sedamstopedesetmiljardi tisuća u iljadama milijuna u jasenovcu 

da cifra bidne stvarna 


zamolija bi vas bratijo seeeeeeerbi da žiptariju uposlite ,,, mi to nismo nikad radili
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by vuksadinare 17/1/2023, 12:48

Ringo10 wrote:
škutor wrote:
pizzon wrote:bolno je,
ali pikret DM ima papir
kao pokret otpora.
bili su favoriti saveznika
sve do jalte.
druga je stvar sto su
klonirani to srozali
e sad, sasvim je razumljiv otpor kod
drugih naroda prema
cetnicima, generalno.
ali ustase nemaju osnova da budu nezadovoljni.
neka obezbede status
pokret otpora, bez toga
nista.
ustaštvo je produkt srbijanderstvog nadnacionalnog koljačkog jugoslavenstva koje je u par godina u egzilu natralo hrvate da naprave ustaštvo koje će meni i svim hrvatima opet biti jedina osnova za preživit ka 90-ih ako ova gamad ka nole budu nadnacionanalno srbijanderstvo širili padobranskom popadijom i zapišavanjem  svetosavske govnarije kroz seeeeeeeeeerpski svet
Natrali nas na ustaštvo
Teško žabu u vodu natrat

Povijesno gledano Hrvati su u posljednjih 150 godina poubijali mnogo više Srba nego obratno, odnos je sigurno 5 na 1
...sad bi ti tudjman samarcinu stisnuo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE  Empty Re: ZAŠTO ČETALJSKO GOVEDO NE GONE IZ AUSTRALIJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum