ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by veber 13/1/2023, 21:30

dijagram wrote:Napadno se odijevaju one koje su se plastificirale.
Moras pokazati silikone kad toliko platis za njih.
Onda one koje se tetoviraju.
To je prava posast danas. 
Moraju istaknuti tetovaze i opet se napadno odjenu:)

Danas je vise cool pokazati snobovske krpice s potpisom nego golotinju.
To je istina.
cijeli sjever europe je istetoviran.

dio kulture koja je bila davno prije kršćanstva. pogotovo nordijski narodi.
kasnije kelti, pikti.

to je za nas čudno, za njih je čudno ne imati tetovažu.

ali nitko zbog toga ne kleči na trgu-

što se klečavaca, tepisara, pederčina i srba u hrvatskoj tiče-sve je to isto.
najčešće se preklapaju tako da je unutar spomenutog barem dva uvjeta zadovoljena.

isto im je to da manjina terorizira većinu sa nekim svojim "vrijednostima"

a kao što je joda napisao a vidim po svojoj djeci, nisu devijatni, nisu razvratni, sin je s 30 kupio prvi smartphone, nemaju profile na raznim pizdarijama. a takvi su im i prijatelji.

daleko od toga da si ne mogu priuštiti.


isto tako lijepo je joda natipkao da algoritam prati što radiš na internetu i takav ti sadržaj plasira.
meni ne iskaču nikakve sise, guzice i slično.

više oprema za laser, 3D print, novi programi.

a, isto tako ovi "dušebrižnici" ne znaju koristiti VPN pa bi bilo zanimljivo pogledati history njihovih mobova ili računala.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 21:40

veber wrote:
isto tako lijepo je joda natipkao da algoritam prati što radiš na internetu i takav ti sadržaj plasira.
meni ne iskaču nikakve sise, guzice i slično.
Biće onda da taj algoritam utječe i na mozgove urednika raznih portala tipa 24 sata, SD, Jutarnjeg Lista,net.hr i svih ostalih stotinjak u RH kad postave golišave kurve na svojim stranicama. I to obično početnim.

To mi je malo čudno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare 13/1/2023, 21:46

pa sve te strace poput pokosice,pisekice,severine,nives celzijus i jos podosta njih ne mogu funkcionirat ako ne pokazu sisu guzicu..makar imale i 40 + pa cak 50 +..jednostavno su tako medijski 'odgojene' u osamdesetima,devedesetima kada je narocito iz tiskanih medija vristali na naslovnicama ili u sredini goli komadi...kada se manje vise tako i probijalo cicicom i picicom..pa dordje novkovic i rajko dujmic i jos neki su vise od pola u to vrijeme mladih komada potencijalnih 'zvijezda' izjebali prodavajuci im stoseve da ce od njih napraviti zvijezde...i danas uglavnom takve gole vise po naslovnicama portala od makarenke preko splicanke do knoll..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 22:05

vuksadinare wrote:pa sve te strace poput pokosice,pisekice,severine,nives celzijus i jos podosta njih ne mogu funkcionirat ako ne pokazu sisu guzicu..makar imale i 40 + pa cak 50 +..jednostavno su tako medijski 'odgojene' u osamdesetima,devedesetima kada je narocito iz tiskanih medija vristali na naslovnicama ili u sredini goli komadi...kada se manje vise tako i probijalo cicicom i picicom..pa dordje novkovic i rajko dujmic i jos neki su vise od pola u to vrijeme mladih komada potencijalnih 'zvijezda' izjebali prodavajuci im stoseve da ce od njih napraviti zvijezde...i danas uglavnom takve gole vise po naslovnicama portala od makarenke preko splicanke do knoll..
I je li to svijet kakvim trebamo težiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare 13/1/2023, 22:14

meni je veci problem kod ovih mladih sto ja ne znam tko je musko tko zensko najvise u ponasanju...evo moja mala trenira hrvanje i aikido...trazi od mene 'teljez'..kaze da ce zasorat jednog decka iz razreda jer se belji...a opet imam susjedu koja ima sina vrsnika moje kceri..koji oblaci tajice..voli klizanje..sto reci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by veber 13/1/2023, 22:17

zoro avenger wrote:
veber wrote:
isto tako lijepo je joda natipkao da algoritam prati što radiš na internetu i takav ti sadržaj plasira.
meni ne iskaču nikakve sise, guzice i slično.
Biće onda da taj algoritam utječe i na mozgove urednika raznih portala tipa 24 sata, SD, Jutarnjeg Lista,net.hr i svih ostalih stotinjak u RH kad postave golišave kurve na svojim stranicama. I to obično početnim.

To mi je malo čudno.
netko te tjera da otvaraš navedene portale?

eto, ero se sav uzjebo na "najnavijačicu" ali nema para.

24 je javni oglasnik slobodnih kurvi.
to se zna odavno.

kako koja ima "gažu" tako je nema.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 22:24

veber wrote:
zoro avenger wrote:
To mi je malo čudno.
netko te tjera da otvaraš navedene portale?
Ja sam ti u mladosti volio čitat novine  da se informiram o događajima u svijetu.

Otkad ne čitam novine, informiram se preko portala koji objavljuju najnovije vijesti.

U početku je bilo koliko-toliko Ok.

Onda su nastupile kurve...Onda sam skužio da nemam izbora i da moram podnositi tu uredničku perverziju.
Onda sam poslije skužio da imam izbora. Ne otvaram više te portale. Sad se teže informiram, jer se informiram iz izvora koje prije nisam koristio.

Kužiš sad?
Zbog kurvi iz pašteta su mi se zgadili neki portali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by crvenkasti 13/1/2023, 22:27

Ja bih tu nešto htio napisati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare 13/1/2023, 22:30

meni ne smetaju ove gole tete 40+ na naslovnicama..guzate sisate..bolje one nego muskarci u stiklama...jbg meni i danas kita skoci kad vidim prdu i sisu nives celzijus makar je sve blize 50...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 22:35

vuksadinare wrote:meni ne smetaju ove gole tete 40+ na naslovnicama..guzate sisate..bolje one nego muskarci u stiklama...jbg meni i danas kita skoci kad vidim prdu i sisu nives celzijus makar je sve blize 50...
Postoji razlika.

Muškarci u štiklama su bolesni.
A razgolićene kurve su glupe. Ne kažem da nisu seksipilne. Ali to nije ni bitno da bi ih podnosio kao osobe.
Glupane i glupače ne podnosim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare 13/1/2023, 22:43

zoro avenger wrote:
vuksadinare wrote:meni ne smetaju ove gole tete 40+ na naslovnicama..guzate sisate..bolje one nego muskarci u stiklama...jbg meni i danas kita skoci kad vidim prdu i sisu nives celzijus makar je sve blize 50...
Postoji razlika.

Muškarci u štiklama su bolesni.
A razgolićene kurve su glupe. Ne kažem da nisu seksipilne. Ali to nije ni bitno da bi ih podnosio kao osobe.
Glupane i glupače ne podnosim.
...dok mogu jos unovciti slikaju se gole..to su citav zivot radile ta nisu motikom..najgluplja od svih njih ispala je vlatka pokos i nikolina pisek..obadvije su glumile dame pa su letile naglavacke i sad im je domet piskarat na mrezama i pljuckati..prestare da bi se sad slikale gole a i prestare i potrosene da se uvale nekom tajkunu makar i starijem..nives,knoll,makaranka bez obzira sto su presle cetrdeset ili trideset dobro znaju da guzicom i sisom ce debelo vise profitirati nego glumom dama a u stvari nisu bolje od ovih sto se i dalje gole slikaju..jos su gluplje..nakon glumljenja dama da se sad idu gole skidat..pale mi nize nego najjeftinije kurve a novcanik prazan ili ne tako vise pun
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović 13/1/2023, 22:49

vuksadinare wrote:pa sve te strace poput pokosice,pisekice,severine,nives celzijus i jos podosta njih ne mogu funkcionirat ako ne pokazu sisu guzicu..makar imale i 40 + pa cak 50 +..jednostavno su tako medijski 'odgojene' u osamdesetima,devedesetima kada je narocito iz tiskanih medija vristali na naslovnicama ili u sredini goli komadi...kada se manje vise tako i probijalo cicicom i picicom..pa dordje novkovic i rajko dujmic i jos neki su vise od pola u to vrijeme mladih komada potencijalnih 'zvijezda' izjebali prodavajuci im stoseve da ce od njih napraviti zvijezde...i danas uglavnom takve gole vise po naslovnicama portala od makarenke preko splicanke do knoll..

Evo čak i vuk kuži, no zori nikako da uđe u glavu.

Ove su dinosauri a portali općenito imaju vijesti za svaku demografiju, a posebno ti te vijesti ispadaju ako ideš preko društvenih mreža gdje pratiš takve stvari.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović 13/1/2023, 22:51

vuksadinare wrote:meni je veci problem kod ovih mladih sto ja ne znam tko je musko tko zensko najvise u ponasanju...evo moja mala trenira hrvanje i aikido...trazi od mene 'teljez'..kaze da ce zasorat jednog decka iz razreda jer se belji...a opet imam susjedu koja ima sina vrsnika moje kceri..koji oblaci tajice..voli klizanje..sto reci :)

E pa to je to, i moda je androgena.

To forsiraju i dizajneri/modne korporacije, to je look zoomera.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 22:52

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:pa sve te strace poput pokosice,pisekice,severine,nives celzijus i jos podosta njih ne mogu funkcionirat ako ne pokazu sisu guzicu..makar imale i 40 + pa cak 50 +..jednostavno su tako medijski 'odgojene' u osamdesetima,devedesetima kada je narocito iz tiskanih medija vristali na naslovnicama ili u sredini goli komadi...kada se manje vise tako i probijalo cicicom i picicom..pa dordje novkovic i rajko dujmic i jos neki su vise od pola u to vrijeme mladih komada potencijalnih 'zvijezda' izjebali prodavajuci im stoseve da ce od njih napraviti zvijezde...i danas uglavnom takve gole vise po naslovnicama portala od makarenke preko splicanke do knoll..

Evo čak i vuk kuži, no zori nikako da uđe u glavu.

Ove su dinosauri a portali općenito imaju vijesti za svaku demografiju, a posebno ti te vijesti ispadaju ako ideš preko društvenih mreža gdje pratiš takve stvari.
I ja sam odgajan u osamdesetima, pa me nitko nije naučio da je normalno biti kurva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare 13/1/2023, 22:53

pitali nives celzijus prije deset i vise godina sto bi za rodjendan pozeljela ispalila kao top seks sa tri muskarca..a pitas danasnju mladu curu sto bi pozeljela za rodjendan.ko iz topa..mobitel i bmw :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 22:55

vuksadinare wrote:pitali nives celzijus prije deset i vise godina sto bi za rodjendan pozeljela ispalila kao top seks sa tri muskarca..a pitas danasnju mladu curu sto bi pozeljela za rodjendan.ko iz topa..mobitel i bmw :)
Eto sad vidiš da je kurva. Zato mi je bilo čudno kad si je onomad branio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by veber 13/1/2023, 23:50

zoro avenger wrote:
veber wrote:
zoro avenger wrote:
To mi je malo čudno.
netko te tjera da otvaraš navedene portale?
Ja sam ti u mladosti volio čitat novine  da se informiram o događajima u svijetu.

Otkad ne čitam novine, informiram se preko portala koji objavljuju najnovije vijesti.

U početku je bilo koliko-toliko Ok.

Onda su nastupile kurve...Onda sam skužio da nemam izbora i da moram podnositi tu uredničku perverziju.
Onda sam poslije skužio da imam izbora. Ne otvaram više te portale. Sad se teže informiram, jer se informiram iz izvora koje prije nisam koristio.

Kužiš sad?
Zbog kurvi iz pašteta su mi se zgadili neki portali.
prati kršćanske portale. algoritam će te zapamtiti.
nakon mjesec dana će ti se ukazati i djevica marija. i isusek.
doduše samo na ekranu.

a to sve ovisi što klikaš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 13/1/2023, 23:53

veber wrote:
prati kršćanske portale. algoritam će te zapamtiti.
nakon mjesec dana će ti se ukazati i djevica marija. i isusek.
doduše samo na ekranu.

a to sve ovisi što klikaš.
Pratit ću što me bude volja.
To se tebe nebi trebalo ticat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by T. 14/1/2023, 01:01

zoro avenger wrote:
veber wrote:
prati kršćanske portale. algoritam će te zapamtiti.
nakon mjesec dana će ti se ukazati i djevica marija. i isusek.
doduše samo na ekranu.

a to sve ovisi što klikaš.
Pratit ću što me bude volja.
To se tebe nebi trebalo ticat.
on ti je kao SAD, sve ga se tiče...
ako si mu neprijatelj, to može biti nezgodno po tebe...
ali ako si mu prijatelj, to je sasvim sigurno fatalno po tebe...
tako da se možeš smatrati sretnikom...

_________________
Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović 14/1/2023, 01:20

U biti ne da se ne nose štikle nego se nose moon boots

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 5fe30d10[url=https://servimg.com/view/20277616/599]Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 8d272910[/url]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 14/1/2023, 01:25

T. wrote:
zoro avenger wrote:
veber wrote:
prati kršćanske portale. algoritam će te zapamtiti.
nakon mjesec dana će ti se ukazati i djevica marija. i isusek.
doduše samo na ekranu.

a to sve ovisi što klikaš.
Pratit ću što me bude volja.
To se tebe nebi trebalo ticat.
on ti je kao SAD, sve ga se tiče...
ako si mu neprijatelj, to može biti nezgodno po tebe...
ali ako si mu prijatelj, to je sasvim sigurno fatalno po tebe...
tako da se možeš smatrati sretnikom...
Sad mi je sve nejasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 5 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum