ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović Fri 13 Jan - 10:46

Pop koji vodi molitelje: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju
prije 17 minuta

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju E5699f39-b413-4ce9-a54f-564a3eb7ace8
Screenshot: Nova TV
SVAKE prve subote u mjesecu na zagrebačkom se Trgu bana Jelačića okupljaju muškarci i ondje na koljenima mole. Novinarka Provjerenog Danka Derifaj razgovarala je sa svećenikom koji je predvodio molitvu.
"Mnoge ženske osobe nisu svjesne kad se odijevaju izazovno i onda to kod muške populacije izaziva jako velike neugodnosti i ostalo, a ženske osobe trebale bi misliti da svojom nošnjom i svojim odijevanjem ne izazivaju grijehe kod muškaraca", kaže pater Božidar Nagy iz bazilike Srca Isusova.

"Žensko nemoralno odijevanje"

Na pitanje novinarke zar nisu muškarci sami odgovorni za svoje grijehe, odgovara: "Čujte, postoje također i oni koji izazivaju, bilo svjesno, bilo nesvjesno, to je konkretno žensko nemoralno odijevanje."
Inicijativa je krenula s internetske stranice Muževni budite, portala namijenjena katoličkom muškarcu, kako piše u uvodniku. Jedan od njih je i John Vice Batarelo, predsjednik Zaklade Vigilare.
"To je jedan molitveni pokret koji je krenuo iz Poljske i širi se po cijelom svijetu. Došao je i do nas otprije četiri mjeseca, barem ovdje u Zagrebu, ali i drugim gradovima u Hrvatskoj", rekao je pater Božidar Nagy.
"Božje zapovijedi nisu nikada zastarjele", dodao je Nagy, nakon čega ga je Derifaj pitala o ravnopravnosti žena i muškaraca: "To su temelji ljudskih prava. Uzmite Opću deklaraciju Ujedinjenih naroda o ljudskim pravima i vidjet ćete da se temelji na Božjim zapovijedima."

"Kad je žena pokrivena, to je u redu"

Novinarka zatim pita kako se tu može raditi o ravnopravnosti ako žene nisu ravnopravne muškarcima.
"Šta mislite da je to protiv ženskog dijela populacije? Iskreno, kad vi vidite u muslimanskim zemljama... Jest da je to pretjerano, ali ipak... Kad je žena odjevena pristojno, ne izaziva, kad je pokrivena, to je u redu. Slušajte, naš blaženi Ivan Merz je rekao da je pokrivanje žena kod muslimana ipak jedna dobra stvar", rekao je pater Božidar Nagy.
Kako i sam Nagy ističe, molitveni pokret dolazi iz Poljske, odakle je i Zaklada Ordo Iuris, čiju je podružnicu u Hrvatskoj prije četiri godine osnovao upravo John Vice Batarelo, odnosno njegova Zaklada Vigilare. Obje se nalaze na istoj adresi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović Fri 13 Jan - 10:47

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 10:51

inače ne znam jel tko primjetio, danas se ženske odjevaju pristojnije i čednije nego ikada.. pristojnije nego prije 10ak godina ili čak prije 40-50godina..

kada ste zadnji put vidjeli žensku u miniću i tako nešto? što je bilo normalno prije 10godina, sada takvu žensku vrijeđaju

plsu ne znam šta ovoga ishlapljenog starca takve "izazivaju".  prvo u Rh se sada pristojno odjeva, pa rekao bih da prođeš muslimanskom turskom , istambulom i splitom, da ne bi vidio razliku.

i onda kada ovakvi starci kleče i pričaju pizdarije nije niti čudo što se mediji rugaju sa njima, i broj ljudi koji idu u katoličku crkvu pada.. čednija je današnja mladost, nego generacija rođena 50-60tih 3 puta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Gast Fri 13 Jan - 11:04

AssadNaPodmornici wrote:inače ne znam jel tko primjetio, danas se ženske odjevaju pristojnije i čednije nego ikada.. pristojnije nego prije 10ak godina ili čak prije 40-50godina..

kada ste zadnji put vidjeli žensku u miniću i tako nešto? što je bilo normalno prije 10godina, sada takvu žensku vrijeđaju

plsu ne znam šta ovoga ishlapljenog starca takve "izazivaju".  prvo u Rh se sada pristojno odjeva, pa rekao bih da prođeš muslimanskom turskom , istambulom i splitom, da ne bi vidio razliku.

i onda kada ovakvi starci kleče i pričaju pizdarije nije niti čudo što se mediji rugaju sa njima, i broj ljudi koji idu u katoličku crkvu pada.. čednija je današnja mladost, nego generacija rođena 50-60tih 3 puta
ulica je danas nebitna 

sve fufice svoje atribute danas pokazuju na virtualnim ulicama koje su prometnije od placeva i plaža
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 11:05

škutor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače ne znam jel tko primjetio, danas se ženske odjevaju pristojnije i čednije nego ikada.. pristojnije nego prije 10ak godina ili čak prije 40-50godina..

kada ste zadnji put vidjeli žensku u miniću i tako nešto? što je bilo normalno prije 10godina, sada takvu žensku vrijeđaju

plsu ne znam šta ovoga ishlapljenog starca takve "izazivaju".  prvo u Rh se sada pristojno odjeva, pa rekao bih da prođeš muslimanskom turskom , istambulom i splitom, da ne bi vidio razliku.

i onda kada ovakvi starci kleče i pričaju pizdarije nije niti čudo što se mediji rugaju sa njima, i broj ljudi koji idu u katoličku crkvu pada.. čednija je današnja mladost, nego generacija rođena 50-60tih 3 puta
ulica je danas nebitna 

sve fufice svoje atribute danas pokazuju na virtualnim ulicama koje su prometnije od placeva i plaža
nema takvih po RH, u odnosu na broj stanovnika čedniji smo od islamske turske, plus kod nas nema zarade od toga, plus i na "virtualnim ulicama" nitko i ne pokazuje golotinju, jer dobiješ odmah ban, obično neka ivana knoll se možda u bikiniju slika negdje, i takvih imaš na prste dvije ruke koje žive od toga(ona je prije toga sigurno morala proći gadnu kurcometražu)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Hektorović Fri 13 Jan - 11:15

AssadNaPodmornici wrote:inače ne znam jel tko primjetio, danas se ženske odjevaju pristojnije i čednije nego ikada.. pristojnije nego prije 10ak godina ili čak prije 40-50godina..

kada ste zadnji put vidjeli žensku u miniću i tako nešto? što je bilo normalno prije 10godina, sada takvu žensku vrijeđaju

plsu ne znam šta ovoga ishlapljenog starca takve "izazivaju".  prvo u Rh se sada pristojno odjeva, pa rekao bih da prođeš muslimanskom turskom , istambulom i splitom, da ne bi vidio razliku.

i onda kada ovakvi starci kleče i pričaju pizdarije nije niti čudo što se mediji rugaju sa njima, i broj ljudi koji idu u katoličku crkvu pada.. čednija je današnja mladost, nego generacija rođena 50-60tih 3 puta

Štoviše sad se uglavnom čednije oblači nego prije 15tak godina a kamoli 80tih.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 11:18

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače ne znam jel tko primjetio, danas se ženske odjevaju pristojnije i čednije nego ikada.. pristojnije nego prije 10ak godina ili čak prije 40-50godina..

kada ste zadnji put vidjeli žensku u miniću i tako nešto? što je bilo normalno prije 10godina, sada takvu žensku vrijeđaju

plsu ne znam šta ovoga ishlapljenog starca takve "izazivaju".  prvo u Rh se sada pristojno odjeva, pa rekao bih da prođeš muslimanskom turskom , istambulom i splitom, da ne bi vidio razliku.

i onda kada ovakvi starci kleče i pričaju pizdarije nije niti čudo što se mediji rugaju sa njima, i broj ljudi koji idu u katoličku crkvu pada.. čednija je današnja mladost, nego generacija rođena 50-60tih 3 puta

Štoviše sad se uglavnom čednije oblači nego prije 15tak godina a kamoli 80tih.
ma da ženska danas (a bilo je normalno prije 15godina) obuče na "špici u ZGu ili Splitkoj rivi" minjak, ide odmah hrpa negativnih komentara i to od strane druge ženske.. mi muški ćemo se okrenuti, ali nas neće "izazivati da je idemo napastovati" što priča ovaj raspali katolik , ali ženske će druge ištracati(izvrijeđati),



_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Šandor Winnetou Fri 13 Jan - 11:26

To što i kako se oblače je zanemarivo u odnosu na ono što slušaju.

_________________
Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by debotoijusto Fri 13 Jan - 12:20

proklete zene su klecavci sredili sad su na redu djecacici sto provociraju svojim kratkim hlacicama i kosom na razdjeljak duhovne muskarce u haljinama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by veber Fri 13 Jan - 12:27

treba ove klečavce kao što smo riješili tepisare  u pfhorzheimu. ubit boga u njima. nema više tepisara po trgovima i parkovima. svu tu primitivu mlatiti i u rudnike poslat. alkići kojima niti jedna ne da.

_________________

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju M_50010

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by vuksadinare Fri 13 Jan - 12:46

pa jesu muslimanke pristojnije..ove nase psuju ko kocijasi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest Fri 13 Jan - 13:52

Činjenica je da razgolićena tijela i obline pobuđuju kod ljudi životinjske nagone. Onda ljudi izgube pamet, pa polude i dese se pizdarije.
Neka mi netko normalan kaže da se ne raspameti kad vidi privlačno polugolo ili golo tijelo.
Tada nastupaju životinjski nagoni. A mediji to koriste da bi otupili ljude. Kad ostaneš bez pameti onda je lako sa tobom upravljati.
Zato se masovno koriste u medijima kurvice i sponzoruše tipa Nives Celzijus, Severine, Vlatke Pokos Maje Šuput, Shakire, Madonne, Jenifrer Lopes i ostale...Da bi se ljudi raspametili, te da bi se lakše vladalo svijetom. Ne kaže se uzalud da se s ženama prića praznih jaja.
Isto vrijedi i kod muških modela koji raspamećuju žene. Najčešće su to pijanci i narkomani iz Hollywooda ili neki popularni pjevači i sportaši. Oni raspamećuju žene. Bude u njima životinjski instikt i ostavljaju ih bez pameti.
A odakle nama taj životinjski instikt?
Pretpostavljam da nam je ostao još iz doba kad su životinje bile superiornije nad ljudima, pa su ljudi morali bježati pred njima i spavati na stablima. Mislim da su morali poprimiti životinjske instinkte, kako bi se od životinja mogli braniti.
Danas se pomoću razgolićenih kurvica, manekena i ostalih to koristi za vladanje svijetom, jer pamet kod običnog čovjeka vladarima smeta.
A postoji i pristojnost. Netko do nje drži, a netko ne. Kurvice, sponzoruše, manekeni i slični zasigurno ni ne znaju što je to pristojnost.
Po meni , rješenje kojim bi se branili od takvih prostaka i prostakinja je hladna i razumna glava. Naravno, nekome je vrlo teško ili čak nemoguće dovesti glavu (pamet) u takvo stanje kad vidi obnaženo ljudsko tijelo. Stoga bi se trebalo pristojno i neizazovno oblačiti.
Tkogod se izazovno oblači to radi svjesno s određenim sumnjivim i obično prevarantskim ciljem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 14:17

većina ljudi se toliko navikla na slike tih kurvica da i kada vidiš neku normalnu da se "izazovno" obukla, više se nitko niti ne okreće za njima.. otupiš.

a sa druge strane, kako smo danas zaključili, danas se prosječne curke odjevaju pristojnije nego prije 15ak godina, čak i pristojnije nego prije 40godina.

a baš o tome kako "gubi kontrolu", našao se pričati jedan as od 70godina... prije da on ima problema pa misli da svi ostali imaju te probleme. u Rh su stope silovanja i sexualnog napastovanja najniže na svijetu. a baš te muslmanske zemlje koje on hvali, oni baš imaju problem sa sexualnim zločinima.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 14:19

po meni se ženske čak i prepristojno oblače, evo zimi oblače one jakete do kolina, ne možeš viditi niti dupe niti struk niti noge..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Gast Fri 13 Jan - 14:24

crkva je toliko zakržljala da ima ovakve ispade 

al se crkvi mora odati priznanje da je  mnogostruko vrijednija od svih nauka institucija ideologija kad bi se uspoređivala količina ludosti koju ispaljuju sljedbenici a i poglavari istih 

samo se sjetimo covid ludorija 
pa sad ove mutantne ideološke gamadi u zambiji 

ima toga da ne stane na ovaj portal kojiko ogavnijih maloumnosti ispale ini 


triba biti pošten pa sve sagledati
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest Fri 13 Jan - 14:29

AssadNaPodmornici wrote:po meni se ženske čak i prepristojno oblače, evo zimi oblače one jakete do kolina, ne možeš viditi niti dupe niti struk niti noge..
Nemaš pojma koliko sam vidio žena usred zime u minici ,čipkasim čarapama i štiklama.
Razmisli malo zašto one to rade. Ne budi zatupljen liptardskom ideologijom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by prckov Fri 13 Jan - 14:51


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 14:51

gdje ih to viđaš na kakve cajkaške klubove to zalaziš po srbiji.
evo odem u ovaj najveći šoping centar u splitu, gdje ima curka na tone, nema niti jedna sa minićem

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest Fri 13 Jan - 14:56

AssadNaPodmornici wrote:gdje ih to viđaš na kakve cajkaške klubove to zalaziš po srbiji.
evo odem u ovaj najveći šoping centar u splitu, gdje ima curka na tone, nema niti jedna sa minićem
Viđao sam ih u Splitu u svakom ugostiteljskom objektu koji radi dokasno.

Zato sad takva mjesta nastojim izbjeći. Zgadilo mi se.

Ali nje to samo tako u Splitu. Vidio sam toga i po drugim gradovima i gradićima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by AssadNaPodmornici Fri 13 Jan - 15:00

zoro avenger wrote:
AssadNaPodmornici wrote:gdje ih to viđaš na kakve cajkaške klubove to zalaziš po srbiji.
evo odem u ovaj najveći šoping centar u splitu, gdje ima curka na tone, nema niti jedna sa minićem
Viđao sam ih u Splitu u svakom ugostiteljskom objektu koji radi dokasno.

Zato sad takva mjesta nastojim izbjeći. Zgadilo mi se.

Ali nje to samo tako u Splitu. Vidio sam toga i po drugim gradovima i gradićima.
pa da u birtijama koje rade do kasno. imaš par takvih u splitu . i tu je čak "Ok" da se curke malo izazovnije obuku.

vidiš ja ne zalazim u takve birtije baš. ako pogledaš prosječnim danom, od vikenda na rivi gdje svi izađu na "špicu" do šoping centra, - vidit ćeš da se žene nikada čednije ne odjevaju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum