ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paladinu mjenja Branko Bacic

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by dijagram Wed 11 Jan - 19:25

Bacic je odlican izbor.
Sposoban, vrijedan, povjerljiv, odan, diskretan.
Plenki zna.

Dobro, zaboravih najvaznije, strasno je simpatican:)
Obnova na Banovini krece bez zajebancije.
Bacic ce iskoristiti saredstva EU, ...kako treba:)

dijagram

Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vili40 Wed 11 Jan - 19:26

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:prolomio se pljesak na otvorenoj sceni kontejnera banije
branko u epizodi dvi nacrtane ovce
na baniji počeli motati kablove
nisu ni razmotali  :D



za par mjeseci istjece lova od EU a branko do ljeta nece pohvtat tko kome kako i zasto u ministarstvu 
nema veze zato bude svaki dan u medijima kako ovi prije njega nista nisu napravili okomivsi se ostro na krivce , grbin mozemoa i sorosa osobno
ipak dobro je da plenki više nije mogao naći budalu koja će biti kriva za sve,ovoga puta najebat će njegov najvjerniji vojnik
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by niels Wed 11 Jan - 19:30

O njima sam odavno napisao sve što imam, nisu vrijedni mog vremena.

Lopovi, nesposobnjakovići, uhljebi, talog društva…
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by debotoijusto Wed 11 Jan - 19:33

SAD već bivši ministar Ivan Paladina održao je presicu nakon što je premijer Andrej Kenwood Kenon objavio da ga je smijenio i da će umjesto njega za ministra graditeljstva predložiti Branka Bačića.

Paladina je na početku izjavio da je premijeru Plenkoviću još prije dva mjeseca najavio odlazak. Kaže da je njegovim radom ubrzala obnova te da radovi iz mjeseca u mjesec rastu.

"Ako se ovako nastavi, imamo veliki optimizam da ćemo sav EU novac iskoristiti", rekao je.

Dodao je da je zadovoljan i ubrzanjom dinamike rješavanja zahtjeva privatnih objekata.

"Već dugo vremena komuniciram kako ukupno ne možemo biti zadovoljni dinamikom konstrukcijske obnove i izgradnji zamjenskih objekata. U trenutnom modelu ministrov utjecaj na dinamiku obnove je ograničen, puno manji nego se u javnosti misli. Sve to je preveliki pritisak na mene i moju obitelj, oni su mi ipak prvi i najvažniji. Zato i odlazim", rekao je.

Rekao je da je bilo "dosta sumnji u njegove motive, ali da je sada valjda svima jasno da mu je jedini motiv bila obnova".




koja prica , ovo bi gazimir do sad sve zgotovio i vrtlari bi jos ponegdje uredjivali okolis
sto god mislili o njemu... i ona baba s cetkom od 28 000 kun isto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by debotoijusto Wed 11 Jan - 19:39

vili40 wrote:
debotoijusto wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:prolomio se pljesak na otvorenoj sceni kontejnera banije
branko u epizodi dvi nacrtane ovce
na baniji počeli motati kablove
nisu ni razmotali  :D



za par mjeseci istjece lova od EU a branko do ljeta nece pohvtat tko kome kako i zasto u ministarstvu 
nema veze zato bude svaki dan u medijima kako ovi prije njega nista nisu napravili okomivsi se ostro na krivce , grbin mozemoa i sorosa osobno
ipak dobro je da plenki više nije mogao naći budalu koja će biti kriva za sve,ovoga puta najebat će njegov najvjerniji vojnik

mislim da taktika ta izbore , branko ce sad naletit na niz "opravdanih" problema zatim par mjeseci prije izbora otvore se sva gradilista odjednom nebitno koliko kosta i tko placa , branko heroj obnove HDZ na 38%
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by debotoijusto Wed 11 Jan - 19:48

"Obnova nije ni započela", rekla je Tramišak.

Tramišak je rekla da Kenwood Kenon nije dobio podršku HDZ-a za njenu smjenu.

"Kenwood Kenon je dobio bjanko podršku Predsjedništva HDZ-a za promjene u obnovi. Ali on je nakon dva dana promijenio mišljenje", rekla je optuživši Plenkovića da je izigrao Predsjedništvo HDZ-a.

"Ja zaista ne mogu reći koji je razlogh moje smjene. Nema političkih razloga, nema profesionalnog razloga. Političku podršku imam s izbora, vjerujem da i dalje imam podršku i u HDZ-u", kazala je.

"HDZ je preživio i smjene različitih ministara i različitih premijera. Ja imam odgovornost prema biračima, glasat ću za ono što smatram da je dobro za građane i da vlada radi dobro", rekla je.

"Nisam od premijera čula nijedan razlog za svoju smjenu. Osobno smatram da razloga za to nema", rekla je.





ova je pala jer nije u igri s plenkijem
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by dijagram Wed 11 Jan - 19:55

Zena je odbila igrati adezeovom koruptivnom taktikom.
Zato je micu.
EU nudi novac, ona to nije htjela pokrasti.
Nece ni Bacic, uvjeren sam:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by debotoijusto Wed 11 Jan - 19:59

dijagram wrote:Zena je odbila igrati adezeovom koruptivnom taktikom.
Zato je micu.
EU nudi novac, ona to nije htjela pokrasti.
Nece ni Bacic, uvjeren sam:)

nece jer nece biti EU love
on ce krast novac poreznih obveznika
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:02

sto kaze sekspir..branitelj plenkijevih kadrova..'vau kako odlican potez majstora plenkija'... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:12

..ali dousta sad bez zajebancije...ovo je dokaz teske krize kadrova u hdz-u..i plenki se vise nema za sto opipljivo uhvatitu...ali ni tu nije velik problem..javna tajna je da odmetnuto krilo hdz-a ono slavonsko na celu sa anuseicem opet je uputilo kritiku plenkiju da zaobilazi slavonske kadrove u kadroviranju i dapace smjenjuje ih poput tramiscak samo zato sto je lojalna slavonskoj opoziciji unutar stranke..a medo i dalje suti kao i zoki..valjda pustajuci plenkija da se rostilja na rostilju koji je sam zapalio poput eura i obnove..sad bi plenki rado zavapio..zoki pliz pljuckaj po meni da se rjesim otrovnih strelica..mozda ga spase zambijci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:15

sa hdzove fejsbuk stranice

Krile:Jel.ovo neka sala sa Bacicem

Ivan Krtic:Krile na zalist nije.Ne znam sto Plenkovicu to treba.Svi u podruznici sirimo ruke i vrtimo glavom.

:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:20

..a sto da im se kaze..izgleda ovim plenki promovirao bacica za svog nasljednika na celu stranke..tsss...ovaj put izgleda sef zeli hvatat maglu dok se jos moze i dok pokoji kredit ima..euro sengen on svoju 'misiju' izvrsio...sve drugo postalo neugodno..zelenski trazi savjetnike :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:23

pocelo...tssss

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/tramisak-bijesna-na-plenkovica-optuzila-ga-da-je-prevario-predsjednistvo-hdza/2428261.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare Wed 11 Jan - 20:33

...cim je medo zasutio..miris krvi se osjeca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vili40 Wed 11 Jan - 20:49

ovo je Plenkijeva konačna osveta za petrinjsko grudanje,stoka nezahvalna... :bash
Ovo je trenutak u kojem su Plenkovića u Petrinji gađali grudom snijega
Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 5620493a-6147-46e8-8aa7-81fa104165d0
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vili40 Wed 11 Jan - 20:55

Stanovnici Banije su jako razočarani sporošću obnove, što se manifestiralo danas kad su Kenwood Kenon i njegova svita ulazili u crkvu.
Plenkovića su Petrinjci, naime, žestoko izviždali skandirajući "Hoćemo obnovu". U jednom je trenutku pokraj Plenkovića proletjela gruda snijega koju je, čini se, bacio netko od nezadovoljnih stanovnika Petrinje.
"Čujete li što viču?" pitala je premijera novinarka N1 televizije dok je išao prema crkvi.
"Čujem, čujem", rekao je Kenwood Kenon.
Dodao je da obnova traje i da će se ubrzati.(događaj se zbio 29.prosinca 2021.) cheers
"Evo, i gruda je stigla", konstatirala je novinarka.
"Dobro, nije to problem", rekao je Kenwood Kenon.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by debotoijusto Wed 11 Jan - 22:32

Čagalj je zako u nekoliko sati od buduće ministrice postala Plenkovićeva opcija za nižu funkciju u procesu obnove. Kenwood Kenon joj je, kako se doznaje, nakon svega ponudio da dođe na mjesto državnog tajnika Središnjeg ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje Gordana Hanžeka čiju je smjenu na konferenciji za medije najavio premijer Kenwood Kenon, no ona je takvu ponudu navodno odbila.

Nakon što je postalo jasno da je ispala iz igre za novu ministricu graditeljstva Čagalj je dala kratku izjavu za Danas.hr.

"Saznala sam to od premijera prije sat vremena. Ponuđeno mi je mjesto ministrice, ali je danas došlo do preokreta. Ponudio mi je da budem u tom timu, ali o tome ćemo razgovarati nekom drugom prilikom" , kazala je Mirjana Čagalj.




bude veselo u saboru na izglasavanju povjerenja ministru... ako plenkosenko nije ukinuo tu bespotrebnu formalnost dosadne demokracije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Hektorović Wed 11 Jan - 23:08

prije 4 sata
Tramišak: Obnova nije ni započela. Kenwood Kenon nije imao podršku HDZ-a za moju smjenu
"Obnova nije ni započela", rekla je Tramišak. 
Tramišak je rekla da Kenwood Kenon nije dobio podršku HDZ-a za njenu smjenu. 
"Kenwood Kenon je dobio bjanko podršku Predsjedništva HDZ-a za promjene u obnovi. Ali on je nakon dva dana promijenio mišljenje", rekla je optuživši Plenkovića da je izigrao Predsjedništvo HDZ-a.
"Ja zaista ne mogu reći koji je razlog moje smjene. Nema političkih razloga, nema profesionalnog razloga. Političku podršku imam s izbora, vjerujem da i dalje imam podršku i u HDZ-u", kazala je.
"Nemam nekih čvrstih razloga za smjenu od njega, ni argumenata", rekla je i još jednom ponovila da ne zna zašto je smijenjena. 
"Kenwood Kenon je odlučio da će rekonstruirati vladu. Zašto je to napravio, vjerujte mi, može vam odgovoriti samo on jer meni razloge nije dao", zaključila je na kraju Tramišak. 



prije 4 sata
Tramišak: Nisam dobila nijedan razlog za svoju smjenu, smatram da za nju nema razloga
"Odlazim uzdignute glave. Drago mi je da sam ostavila pozitivan trag, rezultate. Zahvaljujem na brojnim porukama podrške", kazala je Tramišak. 
Nisam dobila nijedan konkretan razlog. Jednostavno razloga zašto me više ne želi u vladi ili zašto nisam dala doprinos nije bilo. Što se tiče prijetnji, ja sam to prijavila u MUP-u, koliko znam, istraga u tom slučaju traje", rekla je. 
Kazala je i da će aktivirati saborski mandat.
"Aktivirat ću saborski mandat. Radit ću u interesu svih građana Hrvatske", kazala je. 
"HDZ je preživio i smjene različitih ministara i različitih premijera. Ja imam odgovornost prema biračima, glasat ću za ono što smatram da je dobro za građane i da vlada radi dobro", rekla je. 
"Nisam od premijera čula nijedan razlog za svoju smjenu. Osobno smatram da razloga za to nema", rekla je. 
"Zadovoljstvo mi je da iza sebe ostavljam pozitivan trag. Iza mene nema afera. Nastavljam se baviti politikom", kazala je. 





prije 4 sata
Tramišak: Kenwood Kenon mi u kratkom razgovoru nije dao opravdane razloge za smjenu

"Premijer mi u kratkom razgovoru koji smo jučer imali nije dao opravdane razloge za smjenu", rekla je Tramišak.
"Radila sam samo u interesu svih građana Hrvatske", kazala je.
"Premijer me ne želi u svom timu, ali još uvijek ne znam koji su razlozi za to", rekla je.
"U mom ministarstvu sam zatekla dvije istrage", dodala je.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Guest Thu 12 Jan - 5:51

vuksadinare wrote::D ...i onda kad kazes da se plenki ruga sa nama..sekspir kaze jebote penava

Jebote Borković.
Penava je samo glup i nesposoban, a Borković je psihički bolestan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Guest Thu 12 Jan - 5:53

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote::D ...i onda kad kazes da se plenki ruga sa nama..sekspir kaze jebote penava

Jebote Borković.
Penava je samo glup i nesposoban, a Borković je psihički bolestan.

Eh da, umalo da zaboravim.
Jebote Karamarko.
Gdje je sad taj nesposobni kreten, njonjo iznad svih njonja u hrvatskoj politici.
Viri li još iz Orbanovog, a time automatski i iz Putinovog šupka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Guest Thu 12 Jan - 5:55

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote::D ...i onda kad kazes da se plenki ruga sa nama..sekspir kaze jebote penava

Jebote Borković.
Penava je samo glup i nesposoban, a Borković je psihički bolestan.

Eh da, umalo da zaboravim.
Jebote Karamarko.
Gdje je sad taj nesposobni kreten, njonjo iznad svih njonja u hrvatskoj politici.
Viri li još iz Orbanovog, a time automatski i iz Putinovog šupka?

Meni nije jasno koliki kreten moraš biti da imaš povjerenje kako će ovi kreteni, nesposobnjakovići, a neki i psihički bolesnici danas u stanju napraviti nešto korisno za Hrvatsku. Nisu oni to odavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 2 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum