ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paladinu mjenja Branko Bacic

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by RayMabus 12/1/2023, 18:44

by RayMabus Mon 27 Dec - 2:02

Jedini izlaz je da vam se poskupi voda 10 do 40% a onda će vam poljoprivreda i stočarstvo biti nekonkurentno jer te krave puno piju i puno jedu a i za tu stočnu hranu treba voda da bi je se uzgojilo.

U prevodu konkurenkcija ste Hrvatskoj i uništavate njen izvoz tako šta radite masovnu proizvodnju.

Ide fino suša tamo jer mi izvozimo u Alžir pa em oni a onda ni vi zbog skuplje vode nećete imat krava za izvoz.


--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49788-spanjolskoj-prijeti-kraj-postat-cemo-pustinja-jedini-izlaz-je-da-prestanemo-jesti-meso

RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by RayMabus 12/1/2023, 18:47

Njegove su izjave bile grubo ismijane i odbačene - i to ne samo od strane njegovih partnera u vladi. Ministar poljoprivrede rekao je da je poljoprivredni sektor podvrgnut "duboko nepravednim kritikama kada je zaslužio poštovanje za pošten posao koji obavlja i za našu hranu i za naše gospodarstvo", dok se premijer Pedro Sánchez, čini se, ismijavao tom prijedlogu, rekavši : "Osobno govoreći, teško je pobijediti medium rare odrezak."


--


Nije vas odavno jedna dobra suša pogodila pa ćete se prestat smijat njemu i njegovoj izjavi.

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 1280px-Desertification_map

Ono što nije nimalo održivo jesu te takozvane mega-farme... Nađu selo u zabačenom dijelu Španjolske i daju 4000, ili 5000, ili 10 000 grla. One zagađuju tlo, zagađuju vodu i onda izvoze to nekvalitetno meso zlostavljanih životinja.”

Ministar je također ukazao na nedavno izvješće koje je pokazalo da je 20 stočarskih tvrtki odgovorno za više emisija stakleničkih plinova nego Njemačka, Britanija ili Francuska.


--


Objavljeno: 26. prosinac 2021. 



https://www.ex-iskon-pleme.com/t49788-spanjolskoj-prijeti-kraj-postat-cemo-pustinja-jedini-izlaz-je-da-prestanemo-jesti-meso
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare 12/1/2023, 18:51

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:sa druge strane realno...plenkiju se ne isplati obnavljati banovinu bar ne cijelu..golem novac za podrucje koje je u debelom demografskom minusu ne samo od potresa...mozda jedino sisak petrinju i to je to..juzno od petrinje vecina sela su srpska..gdje zivi minoran broj ljudi jos srbi..veca korist bi bila da tamo ozivi gospodarstvo dovuce firme time bi mozda i privukao bar dio ljudi da dodje u to podrucje..ako izgradi ili obnovi kuce vecina ce biti prazna..mozda puna dva tjedna preko ljeta kad dodju srblji ili gastarbajteri...tu bez ozivljavanja gospodarstva nemas nista...jedino se opernatit mogu gradjevinari i politicari...
Mogu krave uzgajat. Ionako ćemo sad sjebat Španjolsku.

---

Španija je 2022. doživela najtopliju godinu u istoriji merenja temperature, praćenu dugom sušom tokom većeg dela godine, koja je dovela do pada količine vode u rezervoarima na kritične nivoe, prenosi Rojters.
Ministarka zaštite životne sredine Tereza ​​Ribera rekla je danas da je neophodno da se zemlja pripremi za posledice klimatskih promena, ali farmeri i regionalni političari kažu da će to uticati na sredstva za život s obzirom da je pogođeni region veliki proizvođač hrane koji nazivaju "voćnjakom Evrope".

Regionalni lider Mursije Fernando Lopez Meiras rekao je da farmeri protestuju zato što voda iz Taha navodnjava 70 odsto voća i povrća koje izvozi Španija.
On je upozorio da bi 5.000 radnih mesta moglo biti izgubljeno ako se prekine dotok vode.
Sistem za prenos vode preko cevi iz rezervoara u centralnoj Španije do voćnjaka u Valensiji i Mursiji bio je jedan od najvećih hidrotehničkih projekata ikada izvedenih u zemlji i doprineo je njenom razvoju u glavnog izvoznika voća i povrća.


https://www.novosti.rs/planeta/svet/1190971/protesti-spaniji-hiljade-farmera-izaslo-ulice-madrida



--
Previše krava imaju. Triba to malo i po Balkanu prerasporedit. Oni uvoze stočnu hranu iz Ukrajine i Rusije a onda još nemaju ni vode a zatrpali EU tržište svojim svinjama i kojećime još.
a tko ce ih uzgajati?..jovo od 80 godina ili pero..pa to tamo sve starudija..pa sam nedugo isao u glinu i kostajnicu..prolazis kroz sela skoro zivu dusu ne mozes vidjeti..tako je bilo i prije potresa..cesto odem tamo jer mi kum zivi u kostajnici..ljeti nesto zivne kad dodju srblji i gastici..kad odu isto..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by RayMabus 12/1/2023, 18:52

To ti je prosinac 2021 godine a sad ti je 2023 godina.

Sad in više nije smiješno.

Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by vuksadinare 12/1/2023, 18:53

sa druge strane znao sam da medo nece gotovo nista uciniti...nije da nije mogao pitanje da li je zelio narocito srbljima..pa upravo on i suborci su mu krv pisali na banovini i velika stradanja..ostane to u djelicu mozga..to isto kao da bi vukovarca logorasa poslao da vrsi obnovu borova sela i negoslavaca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Guest 12/1/2023, 18:55

dijagram wrote:
Sve manje vjerujem da cu za zivota docekati vidjeti covjeka na najvisim funkcijama.

Kad ga Diogen nije našao hodajući u po bijela po Ateni sa upaljenim fenjerom u ruci, zašto bi ga ti ili mi pronašli i to još na najvišim funkcijama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Hektorović 12/1/2023, 20:46

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Hektorović 12/1/2023, 20:48

Kmek, uzalud vam trud svirači
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by RayMabus 12/1/2023, 21:20

Hektorović wrote:Kmek, uzalud vam trud svirači
Ja nisam ni očekivao drukčije a već sam u jednom postu nešto natuknuo.


Dvije slavonske jedinice daju jednak broj saborskih zastupnika kao i dalmatinske, a sada imaju gotovo 172 tisuća stanovnika manje u odnosu na njih.


https://www.vecernji.hr/vijesti/novi-popis-prekraja-izborne-jedinice-postavljene-2000-1555967
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by RayMabus 12/1/2023, 21:43

To šta ja živim u državi debila djelomično je i moj problem jer sam uronjen u tu močvaru al ne kaže se bez razloga kakav narod takva vlast.

Doć će nove generacije koje brzo kopćaju vaše izborne šeme s prevarama pa će vas napucat nogon u guzicu tako da nećete više nikad prismrdit vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Paladinu mjenja Branko Bacic - Page 6 Empty Re: Paladinu mjenja Branko Bacic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum