ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 11:59

VJEROUČITELJICA s karlovačkog područja ovih je dana osuđena na Visokom prekršajnom sudu jer je izvrijeđala svekrvu u prisutnosti svojeg malodobnog djeteta.
Prema pravomoćnoj presudi, mora platiti 4000 kuna, od čega 3600 kuna kazne, 150 kuna troškova postupka i 250 kuna troškova žalbe višem sudu koja joj je na kraju odbijena. Sud je presudio da je nakon svađe svekrvi rekla da je "seljačina", da si "obuje opanke i ode na selo" te da joj "je… mrtvu majku", prenosi Danica.
Ključan je bio iskaz njezina supruga, koji je svjedočio opisanim scenama i identično je svjedočio na ispitivanju u policiji i pred sudom. Rekao je da je 32-godišnjakinja njegovu majku psihički uznemirila, a isto je policiji tog dana potvrdila i majka iako je kasnije odbila svjedočiti na sudu.

Okrivljenica se pak žalila na nepravomoćnu presudi tvrdeći kako nije točno da je vrijeđala svekrvu te da je za sve kriv suprug, s kojim nije u dobrim odnosima.
"Pogrdni izrazi koji mi se stavljaju na teret da sam ih govorila svekrvi nisu uopće izrazi koje ikad koristim, i to prije svega zbog profesije koju obavljam jer sam diplomirani teolog i profesorica vjeronauka u školi", branila se vjeroučiteljica.
Na sudu je rekla i da joj je nasilničko i vulgarno ponašanje potpuno nepoznato, neovisno o tome što ima određenih nesuglasica sa svekrvom i suprugom. No Visoki prekršajni sud na kraju je odbacio njezinu žalbu te potvrdio nepravomoćnu presudu karlovačke sutkinje, prenosi Danica.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vjerouciteljica-izvrijedjala-svekrvu-osudjena-je-i-kaznjena-s-4000-kuna/2423233.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 12:01

"Pogrdni izrazi koji mi se stavljaju na teret da sam ih govorila svekrvi nisu uopće izrazi koje ikad koristim, i to prije svega zbog profesije koju obavljam jer sam diplomirani teolog i profesorica vjeronauka u školi", branila se vjeroučiteljica.

ova obrana bi u doba karamarkovine hrvatske bila dovoljna da se odbace sve tuzbe , napredujemo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by AssadNaPodmornici Thu 22 Dec - 12:08

Ključan je bio iskaz njezina supruga,

u prijevodu muž stao na strani matere. pitaj Boga tko je ovdje u pravu a tko laže, svakako nije pristran svjedok, nisam pravnik ali ovako logički ako se muž posvađa sa ženom onda je mogao potvrditi da je svašta čuo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by dijagram Thu 22 Dec - 12:15

Debo i njegove debilne teme.

Lijeciti ga treba, ko crvenkastog.

Animozitet spram odredjenih drustvenih skupina odavno presao u stanje bolesti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by jastreb Thu 22 Dec - 14:19

Vrstio sam se jer su teme opet normalne.

Korona,Ukrajina i mundijal,valjda su svima dotužile.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by debotoijusto Thu 22 Dec - 14:32

jastreb wrote:Vrstio sam se jer su teme opet normalne.

Korona,Ukrajina i mundijal,valjda su svima dotužile.
:tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Dec - 17:25

jastreb wrote:Vrstio sam se jer su teme opet normalne.

Korona,Ukrajina i mundijal,valjda su svima dotužile.
Of topik, bio sam u Du za dan branitelja (Dubrovnika jel, 06.12.   Sv. Nikola) i u jedenom trenu smo zabrijali ko je zakovrnio, tko kakve bolesti ima iz naših ekipa i javi se žena našeg domaćina (68 god.) i kaže e ajmo ko je koga pojebo, ko je koga prevario i tako to, puno je zanimljivije :D

Oću reći zasitimo se nekih tema i razumjem te što te nešto umorilo. Dobro došao natrag :)

_________________
Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by Ringo10 Thu 22 Dec - 17:40

Pa snajka izvrijedjala svekrvu...to je prirodno I normalno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by jastreb Fri 23 Dec - 9:35

Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Vrstio sam se jer su teme opet normalne.

Korona,Ukrajina i mundijal,valjda su svima dotužile.
Of topik, bio sam u Du za dan branitelja (Dubrovnika jel, 06.12.   Sv. Nikola) i u jedenom trenu smo zabrijali ko je zakovrnio, tko kakve bolesti ima iz naših ekipa i javi se žena našeg domaćina (68 god.) i kaže e ajmo ko je koga pojebo, ko je koga prevario i tako to, puno je zanimljivije :D

Oću reći zasitimo se nekih tema i razumjem te što te nešto umorilo. Dobro došao natrag :)
Hvala
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by T. Fri 23 Dec - 9:55

AssadNaPodmornici wrote:
Ključan je bio iskaz njezina supruga,

u prijevodu muž stao na strani matere. pitaj Boga tko je ovdje u pravu a tko laže, svakako nije pristran svjedok, nisam pravnik ali ovako logički ako se muž posvađa sa ženom onda je mogao potvrditi da je svašta čuo
očekivana situacija, da je sin na strani matere, bez obzira na dobre/loše odnose sa ženom/bivšom ženom ili sl. ...
ima i neočekivanih situacija, npr. meni je jednom lik prijetio što sam mu punici poslao dopis u ime njegove matere...
da mu uznemiravam punicu, a mater da mu je luđakinja...

_________________
Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna Empty Re: Vjeroučiteljica osuđena jer je vrijeđala svekrvu pred djetetom, kažnjena s 4000 kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum