ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by vuksadinare 9/6/2019, 19:14

https://www.srbijadanas.com/vesti/hronika/uzas-frizer-u-becu-izbo-srbina-pred-detetom-na-terenu-izasla-specijalna-jedinica-2019-06-09
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2019, 19:15

zapravo ironično ovdje se nesretni sirijac branio od agresivnog srbina..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by vuksadinare 9/6/2019, 19:21

AssadNaPodmornici wrote:zapravo ironično ovdje se nesretni sirijac branio od agresivnog srbina.
Bas...djikanu se nije svidjela muzika koju je slusao 'doktor' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by AssadNaPodmornici 9/6/2019, 19:23

i onda ga napao metlom.. radi muzike,.. dobro je prošao jer ovaj nesretni sirijac je frizer, izgleda da stvarno momak i radi, imao je sreće da nije napao nekog nezaposlenog kirurga , onda bi ga ovaj operirao bez anestezije na licu mjesta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by vuksadinare 9/6/2019, 19:33

AssadNaPodmornici wrote:i onda ga napao metlom .. radi muzike, .. dobro je prošao jer ovaj nesretni sirijac je frizer, izgleda da stvarno momak i radi, imao je sreće da nije napao nekog nezaposlenog kirurga, onda bi ga ovaj operirao bez anestezije na licu mjesta
Mozda je slusao thompsona...srbin nikad prvi ne napada osim ako nije necim izazvan i uvijek je zrtva :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by Guest 9/6/2019, 19:36

Odma da napomenem..evo kod Menea frizeraji 90% preuzeli Kozojebi i Turci,oborili cijene,privukli mushterije..uglavnom unutra i rade samo kozojebi i Turci,pa tako,ako se sisas tamo,nije bas cudno da lupa kozojepska muzika..ak ti se ne svidja,bolje idi dalje,i sisaj se kod Svabe zaq 5 puta vecu cijenu..sve ima svoje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by RayMabus 9/6/2019, 19:39

Multikulturalizam nema cijenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by Guest 9/6/2019, 20:00

jahh..tamo 2000 kad sam bijo u svabiji,u salonu me je sisao jedan peder,a frizuru koja mi se cak nije niti svidjela sam platio 50 dojcmarakaaa...potom sam otisao jednoj zeni koja ima frizeraj..samo dvije cure unutra.."ufff,oprostite,morate si napraviti termin.." " prije sutra ne moze.."..ja popizdijo,kuham,ali faca ladna..rekog dobro,napravite termin..ujutro u 11 dosao i rekoh kuji,da sam jucer popodne bez "termina" se osisao..i kao ispricam se...onda je ona kuhala...
cudna stvar je da jos uvijek radi,nakon 19 godina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom Empty Re: Sirijac u Becu makazama izbo Srbina pred djetetom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum