ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 16/12/2022, 21:50

Šandor Winnetou wrote:
Ajmo ovako, što bi bilo da smo mi dobili penal mule i da su argentinci morali napadati a mi vrebali kontre?

Nepostojeći penal je usmjerio tekmu tamo gdje su je mnogi priželjkivali i tako je završilo.

Nitko ne zna što bi bilo, ali da, na rezultat utječu mnogi pa i naoko sitni detalji i lako je moguće da bi konačni rezultat u tom slučaju bio drugačiji odnosno u našu korist.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Šandor Winnetou 16/12/2022, 22:01

Speare Shaker wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ajmo ovako, što bi bilo da smo mi dobili penal mule i da su argentinci morali napadati a mi vrebali kontre?

Nepostojeći penal je usmjerio tekmu tamo gdje su je mnogi priželjkivali i tako je završilo.

Nitko ne zna što bi bilo, ali da, na rezultat utječu mnogi pa i naoko sitni detalji i lako je moguće da bi konačni rezultat u tom slučaju bio drugačiji odnosno u našu korist.
U košarci sam aktivno pa sam se nagledao svakakvih domaćinskih suđenja, npr klub u kojem su moje kćeri igrale dobije u prve tri četvrtine preko 20 faula i posljedično tome samo zbog slobodnih bacanja gube na poluvremenu 20 razlike. U zadnjoj četvrtini suci iskompenziraju prekršaje i daju slobodna bacanja gostujućoj ekipi no tada je naravno prekasno da se bilo tko vrati u utakmicu i poraz na gostujućem terenu je neminovan. Statistika na kraju kaže da je svima podjednako sudio no tko je gledao tekmu jasno je vidio o čemu se radi

Ista je stvar i u nogometu, imaš polufinale i boriš se za finale i sudac te isječe i da prednost protivniku, ti preuzmeš više rizika da izjednačiš i usljedi kazna, ti se još više otvoriš a oni te na kontru isjeku i upravo se to dogodilo nama na tekmi sa argentinom. Sramotno suđenje bez mogućnosti da se boljoj ekipi bez zadrške stisne ruka i prizna pobjeda kao boljem od sebe i uvijek će ostati jal zbog takvih sranja koje budu režirana iza kulisa.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19667
2017-12-31


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 22:34

Speare Shaker wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ajmo ovako, što bi bilo da smo mi dobili penal mule i da su argentinci morali napadati a mi vrebali kontre?

Nepostojeći penal je usmjerio tekmu tamo gdje su je mnogi priželjkivali i tako je završilo.

Nitko ne zna što bi bilo, ali da, na rezultat utječu mnogi pa i naoko sitni detalji i lako je moguće da bi konačni rezultat u tom slučaju bio drugačiji odnosno u našu korist.

Penal usmjerava utakmicu, nema sumnje.

Ali ovisi o ekipi u kojem pravcu.

Mi smo na ovom prvenstvu (i nokaut fazi prethodnog prvenstva) uvijek bili ti koji bi primili gol, sabrali se i vratili.

Nije nas uništio penal u ‘35, već gol u ‘39. To je ono što hoćeš, nokautirati protivnika dok je još ošamućen. Općenito, jalovi posjed bez okomitog proigravanja i zbilja odlična Argentina su najveći uzročnici poraza.

Ne vidim scenarij u kojem smo mogli pobijediti onakvu Argentinu, s ili bez penala.

I ponoviti ću: možda najveće bogatstvo ovog Mundijala, dobili smo konačno fenomenalnog golmana. Potenciranje situacije u kojoj je postupio savršeno ispravno može potkopati njegovo samopouzdanje. Zašto je Alvarez uopće u 5 minuta dva puta izbio ispred njega s loptom?
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 22:39

Prema tome, hajmo konačno prema tom Maroku, koji jest odličan, ali nije Argentina.

Ako zaigramo žustro, hladno i karakterno, individualno i momčadski - sudac može krasti, ali ne može promijeniti ishod ako između dvije ekipe postoji kvalitativni ponor. :)
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 16/12/2022, 22:41

[quote="niels"]
Speare Shaker wrote:

Nije nas uništio penal u ‘35, već gol u ‘39. To je ono što hoćeš, nokautirati protivnika dok je još ošamućen.

Da, to je bilo presudno. Pogotovo zbog stvarno šeprtljave reakcije naše obrane kod tog drugog gola. Nakon toga se jednostavno nismo uspjeli podići.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 16/12/2022, 22:46

Sudije ovog puta nece praviti Show.

Ovu Argentinu ocigledno guraju zbog Mesija, mozda 

i Francuze pokradu, kako bi isti digao trofej.

Neki su poludeli za istim.

Maroko igra u formaciji 4-5-1.

Hrvatska otprilike ista prica, 90% neresen rezultat.

Zatim penali.

Maroko je iznenadio Portugal, znaci bez potcenjivanja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 22:46

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
Speare Shaker wrote:

Nije nas uništio penal u ‘35, već gol u ‘39. To je ono što hoćeš, nokautirati protivnika dok je još ošamućen.

Da, to je bilo presudno. Pogotovo zbog stvarno šeprtljave reakcije naše obrane kod tog drugog gola. Nakon toga se jednostavno nismo uspjeli podići.

Od 0:1 treba samo jedan dobar trzaj glavom za povratak, vidjeli smo to dva puta prije Argentine.

Od 0:2 do izjednačenja protiv ekipe koja te tako brutalno probija, to bi bila fantazija.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 22:50

Serbinho-3 wrote:Sudije ovog puta nece praviti Show.

Ovu Argentinu ocigledno guraju zbog Mesija, mozda 

i Francuze pokradu, kako bi isti digao trofej.

Neki su poludeli za istim.

Maroko igra u formaciji 4-5-1.

Hrvatska otprilike ista prica, 90% neresen rezultat.

Zatim penali.

Maroko je iznenadio Portugal, znaci bez potcenjivanja.

4-5-1 su igrali specijalno za Francuze, da osiguraju prevlast u sredini, po meni tu su pogriješili, imali su manje Ziyecha i Hakimija u završnicama.

Vjerojatno će se vratiti na 4-4-2, dva solidna bloka, prepustiti nam jalov posjed, zadnja linija da igra, ostale markirati, i onda presijecanje lošeg dodavanja, kontra i gol. Što ranije na utakmici, to bolje po njih.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 16/12/2022, 23:22

Protiv Argentine ste mogli na dubinske lopte ili Bata Djora YU

Skola fudbala.

Visi ste od onih Argentinaca, glavom pas nekome od igraca i tu ste

vec pred sesnastercem.

Neki faul i slobodan udarac.

Oni tuku od nazad po nogama.

Zadnja linija vam previse gubi vremena u 

pasovima, koji su nepotrebni a gubite sa rezultatom.

Ja bih barem tako uradio.

Promenio bih igru na 5 u napadu i 5 u odbrani a neka

Gaucosi i trce.

Niste imali sta izgubiti a prethodna taktika pri rezultatu 

2:0, nije imala vise smisla.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 16/12/2022, 23:25

Argentinci su lopovi.

Na njih ne triba trošit vrijeme, energiju i riječi.

Daleko im lepa kuća. Tko ih želi u svojoj neka ih si uzme.

Samo da još napomenem i ovo : Faklandi su dio Britanije.

Da ne bi slučajno tko pomislio da ih ovo šta su napravili neće koštat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 23:43

Serbinho-3 wrote:Protiv Argentine ste mogli na dubinske lopte ili Bata Djora YU

Skola fudbala.

Visi ste od onih Argentinaca, glavom pas nekome od igraca i tu ste

vec pred sesnastercem.

Neki faul i slobodan udarac.

Oni tuku od nazad po nogama.

Zadnja linija vam previse gubi vremena u 

pasovima, koji su nepotrebni a gubite sa rezultatom.

Ja bih barem tako uradio.

Promenio bih igru na 5 u napadu i 5 u odbrani a neka

Gaucosi i trce.

Niste imali sta izgubiti a prethodna taktika pri rezultatu 

2:0, nije imala vise smisla.

Ma kakvi, Japanci nas nadskakali. I tko bi centrirao i kome?

Dobivali su duele, ulazili su čvrsto i beskompromisno, padali čim bi ih netko pogledao. Puno su više trčali od naših, bili žustriji.

Za dobiti Argentinu, moraš dobivati duele, a posebno prekršajima na sredini terena sjeći njihove kontre u začetku. Faul treba biti korektan i rezolutan. Digneš se, nema rasprave.

To posebno vrijedi za Messija. On je veliki igrač, ali nije muzejski eksponat. Trebalo ga je držati izvan šesnaeterca i u trenucima i kada radimo prekršaj - napraviti brutalan prekršaj na njemu.

Tako bi ih usporili. A kako bi im dali gol, jedino onako kako smo im davali iz izrađenih akcija pred 4 godine - odložene lopte za veznjake izvan šesnaeterca, šut iz daljine dok su relativno neometani.

Ali to nismo mogli, takva je bila utakmica, sve je padalo u njihove noge. Jedan od onih dana.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 16/12/2022, 23:51

Znači, ni Messi ni Alvarez nisu smjeli dobivati loptu tako blizu golu i na nepostavljenu obranu, bez ofsajda.

I onda majstor probije pored beka dok prima, lažnjakom trzne stopera, doda si u for i izbio je s loptom u nogama pred golmana...

Dobro, bilo pa prošlo, ali Dominik je najmanje za sve to kriv. Igrači i stručni stožeri obje ekipe, suci, VAR soba...svi su krivlji od njega.

Sutra je Maroko, treba odigrati žustro, brže, dobivati duele i analizirati igru, da bi se dodalo na pravi način, najbrža je veza klupski automatizam, Majer-Oršić-Petković.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 17/12/2022, 06:41

Nisam nimalo optimist
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 17/12/2022, 06:46

Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 17/12/2022, 06:48

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 17/12/2022, 06:52

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika

Tajna,jedna iz Sarajeva,ciganshtura ali zmija ,treba je samo guziti zguza,to obozava::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 17/12/2022, 06:53

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika
Dobro, ajde da ne foliram znam ko je ona
Ali odakle ti slika
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 17/12/2022, 06:54

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika

Tajna,jedna iz Sarajeva,ciganshtura ali zmija ,treba je samo guziti zguza,to obozava::::))))
Nije iz Sarajeva ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 17/12/2022, 06:55

Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika
Dobro, ajde da ne foliram znam ko je ona
Ali odakle ti slika


Sa internetaneta:))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by mentalitet 17/12/2022, 06:57

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Nisam nimalo optimist

Evo ti zato ovaj avatar pa postani optimista::::)))
A ko ti je ova picka na avataru
Ima godina al dobra je
I odakle ti ova slika

Tajna,jedna iz Sarajeva,ciganshtura ali zmija ,treba je samo guziti zguza,to obozava::::))))
Nije iz Sarajeva ...


Ako ti kazesh tako onda mi je sve jasno,znachi i ti dobio sa interneta :::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 17/12/2022, 15:43

Uskoro pocinje tekma
Htio sam da ne gledam, ali sam ipak  odlucio da gledam iako ovdje pocinje u dva sata poslije ponoci
Nisam nimalo ni nervozan ni napaljen
Izgorio sam protiv Argentine
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 47 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum