ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 16:53

KLUB Domovinskog pokreta najavio je da će uskoro na nacionalnoj razini predstaviti inicijativu da se odgojno-obrazovne ustanove nazovu imenima djece žrtava Domovinskog rata, kako bi im se odala trajna počast.
Inicijativa je krenula iz Osječko-baranjske županije u kojoj je 402 djece žrtava Domovinskog rata, od čega ih je 39 smrtno stradalo, rekao je Davor Dretar (DP) u saborskoj raspravi o izmjenama zakona o ustanovama, udrugama i zakladama.

"Želimo da se odgojno-obrazovne ustanove, ne samo u spomenutoj nego i u ostalim županijama u kojima su djeca bile žrtve rata, imenuju po toj djeci kako bi njihova imena ostala trajno u sjećanju", rekao je Dretar.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/domovinski-pokret-zeli-da-se-skole-zovu-po-djeci-poginuloj-u-domovinskom-ratu/2416307.aspx

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 16:57

ovo mi malo baca na doba kad sam bio mladjan , ono ides u bosko buha a zatim nastavljas skolovanje u mirka i slavka... mogli bi se malo zajebat ovi pjenavini kad zagreb/tomasevic prihvati inicijativu i da ime skoli aleksandra zec
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 29/11/2022, 17:08

debotoijusto wrote:ovo mi malo baca na doba kad sam bio mladjan , ono ides u bosko buha a zatim nastavljas skolovanje u mirka i slavka... mogli bi se malo zajebat ovi pjenavini kad zagreb/tomasevic prihvati inicijativu i da ime skoli aleksandra zec
Samo ti baca, cini ti se.
Ocito nije takvo vrijeme, a jebali smo kevu i mirku i slavku skupa boskom buhom.
Glede ekipe mozemo, pa oni bi smrdljivog broza vracali u zg, sto normalnom covjeku izgleda nevjerojatno, ali je nazalost istinito.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 17:17

dijagram wrote:
debotoijusto wrote:ovo mi malo baca na doba kad sam bio mladjan , ono ides u bosko buha a zatim nastavljas skolovanje u mirka i slavka... mogli bi se malo zajebat ovi pjenavini kad zagreb/tomasevic prihvati inicijativu i da ime skoli aleksandra zec
Samo ti baca, cini ti se.
Ocito nije takvo vrijeme, a jebali smo kevu i mirku i slavku skupa boskom buhom.
Glede ekipe mozemo, pa oni bi smrdljivog broza vracali u zg, sto normalnom covjeku izgleda nevjerojatno, ali je nazalost istinito.

nisam primjetio ni raspravu o povratku tita na ulicu a mozemoa je vec dugo u zagrebu toliko o tome
zato sam primjetio da DP sve sto predlaze ima veze s proslim stoljecem rekao bi ipak napredak za misli 19st. ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 29/11/2022, 17:21

debotoijusto wrote:
dijagram wrote:
debotoijusto wrote:ovo mi malo baca na doba kad sam bio mladjan , ono ides u bosko buha a zatim nastavljas skolovanje u mirka i slavka... mogli bi se malo zajebat ovi pjenavini kad zagreb/tomasevic prihvati inicijativu i da ime skoli aleksandra zec
Samo ti baca, cini ti se.
Ocito nije takvo vrijeme, a jebali smo kevu i mirku i slavku skupa boskom buhom.
Glede ekipe mozemo, pa oni bi smrdljivog broza vracali u zg, sto normalnom covjeku izgleda nevjerojatno, ali je nazalost istinito.

nisam primjetio ni raspravu o povratku tita na ulicu a mozemoa je vec dugo u zagrebu toliko o tome
zato sam primjetio da DP sve sto predlaze ima veze s proslim stoljecem rekao bi ipak napredak za misli 19st. ;)
debo ti si jugo kreten
takve samo popisam jer vi to zasluzujete  B-)
ebo te bosko buva
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 17:33

nemam nikakve nostalgije za yugom osim mladenacke sto govori i moj "ratni put" od izbjegavanja JNA do odlaska 88 iz zemlje nakon najboljeg ljeta u zivotu no nebitno
osvrcem se na prodaju price iz DP nitko im ne brani da ustanove tamo gdje na vlasti preimenuju po klincima sto nesretno zginuli no to se ne desava sto je problem ? troskovi preimenovanja ? vec nose imena iz domovinskog rata ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 29/11/2022, 17:38

debotoijusto wrote:nemam nikakve nostalgije za yugom osim mladenacke sto govori i moj "ratni put" od izbjegavanja JNA do odlaska 88 iz zemlje nakon najboljeg ljeta u zivotu no nebitno
osvrcem se na prodaju price iz DP nitko im ne brani da ustanove tamo gdje na vlasti preimenuju po klincima sto nesretno zginuli no to se ne desava sto je problem ? troskovi preimenovanja ? vec nose imena iz domovinskog rata ?
Nema nema, istinska ljubav prema drzavi, domoljublje, obrana od mrskog srbaljskog agresora:)
O ne, debo, index, ante tomic i slicna jugogovna, vi to ne vidite tako
Docim , danas navijate za ukrajinu, tamo vam kao sve jasno:)
Koji jebeni odvratni sljam.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 17:55

mozes gledati kako hoces rat nije moja igra
ne navijam za ukrajinu , budimo realni to isto ruska skola koju prezirem , nego prava drzave dogovorena medjunarodnim sporazumima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 29/11/2022, 18:03

debotoijusto wrote:mozes gledati kako hoces rat nije moja igra
ne navijam za ukrajinu , budimo realni to isto ruska skola koju prezirem , nego prava drzave dogovorena medjunarodnim sporazumima
Nesto ti kost u glu a?
Odvratni ste svi jugosmradovi koji srbujete i ne mozete smisliti samu hrvatsku, a tamo kao navijate za ukrajinu
Rusija agresor, tuce neduzan narod, civile, otima teritorij, naziva ove lazno nacistima, zlocincima, a zlocinci rusi.
I sam DR relativizirate, izmisljate skupa sa srbicima, o mrznji prema braniteljima da ne govorim, ali su vam pri srcu ukrajinski branitelji:)
Mislim, dno dna.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


abraham likes this post

Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 29/11/2022, 18:28

nije tema o meni nego najnizim podrazajima DP na one s ogranicenim kapacitetom razmisljanja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by dijagram 29/11/2022, 18:35

debotoijusto wrote:nije tema o meni nego najnizim podrazajima DP na one s ogranicenim kapacitetom razmisljanja
Nije, nego o poginuloj djeci u DR koju su tvoji dragi srpcici smaknuli dok su branili nejac od nas zlih ustasa.
I tvoj komentar uobicajeno jugosmrdljiv ko kod druga tomica.
Ismijavaj ukrajinsku djecu koja pogibaju, usporedjuj ih s komunjarskim izmisljotinama mirkom i slavkom.
Ukrajinci bi ti se odavno najebali keve jovanke, i to s razlogom.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


abraham likes this post

Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by mentalitet 29/11/2022, 18:58

Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem od smijeha i odma prevodim u rat korisnih budala::::)))Evo neko ce reci da nisam u pravu.Dobro,onda mi molim navedite shto je to shto je Hrvatska postigla nakon rata.Samostalna je?Jest ali u kurcu!Pa gdje ona Tudjmanova hrvatska pushka o hrvatskom ramenu,hrvatska lisnica u hrvatskom dzepu?Generali vozachi kamiona,ujedno i tajkuni.Onaj Chermak ganjo shiptare na Kosovu za vrujeme YU i jebavao im mamicu pa odjednom najbolji prijatelj sa njima a bogami i sa njihovom drogom kao i Mesic i onda vidish chovjek bogatiji od hrvatske drzave.A jebi ga caca mu zaradio .Mislim ono,ljudi prestanite vjerovati u gluposti kao shto su partizani vjerovali zbog beneficija tako i ovi danashnji takozvani domoljubi izmishljaju toplu vodu a u stvari kopiraju komuniste.Kurac je njima stalo do te nevine djece,oni misle samo kako shto duze da osiguraju sistem iz koje ga ce moci sisati lovu pa otuda i taj takozvani domovinski rat.Kada bi kojim sluchajem danashnja hrvatska drzava oduzela beneficije tim domovinskim klosharima bili bi najgori neprijatelj hrvatske drzave.U prevodu,chim chujem to busanje i lupanje u rvatska prsa odma znam da je lopov i kriminalac a uz to i korisna budala koja misli da ima svoju drzavu(ustvari pogreshno sam se izrazio,jedina drzava koju posjeduju kriminalci na svijetu a klichu se domoljubima).

A shto se tiche shkola na cijelom Balkanu ja bi davao imena tim shkolama u kojima su djeca bili najbolji uchenici ili ljudima koji su potekli iz te shkole a neshto su dali znanosti ili zaduzili nechim drzavu.Tako bi se sprijechila manipulacija raznih mafijashkih grupa kojima nije dosta shto su neku zemlju sjebali nego bi da to i ovjekovjeche.Sve u svemu mentalni jad i bijeda,nishta novo u vukojebini.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 1/12/2022, 12:32

ZAMJENIK predsjednika Domovinskog pokreta Mario Radić otkazao je gostovanje u HRT-ovoj emisiji Nedjeljom u 2, objavio je urednik i voditelj emisije Aleksandar Stanković.
"Ništa od Domovinskog duha! Mario Radić otkazao gostovanje u Nu2. Shvatio je u kom to smjeru ide tj. da bi morao skidati deset penala i da bi bilo malo prilika za golove. Kaže, cijeni me kao novinara, nije nikakav desničar i ustaša i on i ja bi se u nekim drugim prilikama dobro slagali. Ništa... Idem tražiti novog gosta", napisao je Stanković.



imas prigodu u gledanoj emisiji iznijeti stav a on...

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 1/12/2022, 12:35

Naknadno je Stanković objavio da je pronašao novog gosta - Katarinu Peović iz Radničke fronte. "U nedjelju ipak domoljubno", napisao je Stanković.

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by marcellus 1/12/2022, 12:54

debotoijusto wrote:nije tema o meni nego najnizim podrazajima DP na one s ogranicenim kapacitetom razmisljanja

dok je pak imenovanje ulice u zagrebu po maloj zec, čije ubojstvo nema veze s ratom nego je kolateralna posljedica ubojstva iz čistog koristoljublja (za razliku od malog rimca koji ju je upucao, a kojem su srbi netom prije toga smaknuli pola familije u vukovaru čisto jer su hrvati) za one s visokim kapacitetom. Jelda.

Naravno da ćemo imenovati ulice po djeci ubijenoj od strane antifašista u ratu

_________________
Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by Šandor Winnetou 1/12/2022, 13:14

mentalitet wrote:Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem

:tu
Ništa neuobičajno za srpskog glupana četničkog usmjerenja a ti si baš ono ogledni primjerak jednog takvog :tu

_________________
Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by debotoijusto 1/12/2022, 13:22

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:nije tema o meni nego najnizim podrazajima DP na one s ogranicenim kapacitetom razmisljanja

dok je pak imenovanje ulice u zagrebu po maloj zec, čije ubojstvo nema veze s ratom nego je kolateralna posljedica ubojstva iz čistog koristoljublja (za razliku od malog rimca koji ju je upucao, a kojem su srbi netom prije toga smaknuli pola familije u vukovaru čisto jer su hrvati) za one s visokim kapacitetom. Jelda.

Naravno da ćemo imenovati ulice po djeci ubijenoj od strane antifašista u ratu

HDZ hoce selektivno kad im bude odgovaralo , trenutno ne... ako si mislio na svoje ;)
ovi mlatimudani imali su prigodu to napraviti lokalno do sad... ono, radom/primjerom pokazes da mislis ozbiljno... prodaju pricu za svoje pozicije poslovne i to pusi 10-ak% gradjana HR
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by AssadNaPodmornici 1/12/2022, 13:26

Evo bila je priča da će dati ime ulice po nekoj poginuloj afganistanski koju je mater vukla uz čopor druge djece ilegalno po tračnicama, naletio vlak. 
Sada da će po njoj u zagrebu dati ime nekog parka? Tko normalan daje imena ulica i parkova po osvajačima? Zašto se nitko protiv toga ne buni? Čime je ona zadužila nas?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20971
2018-06-14


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by marcellus 1/12/2022, 13:36

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem

:tu
Ništa neuobičajno za srpskog glupana četničkog usmjerenja a ti si baš ono ogledni primjerak jednog takvog :tu

oni obično puknu ko kokice kad se spomene domovinski rat, oluja, traktor

_________________
Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by Šandor Winnetou 1/12/2022, 13:48

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:Ja kada prochitam ili chujem Domovinski Rat,puknem

:tu
Ništa neuobičajno za srpskog glupana četničkog usmjerenja a ti si baš ono ogledni primjerak jednog takvog :tu

oni obično puknu ko kokice kad se spomene domovinski rat, oluja, traktor
sada su ljuti i kad snešku spominjemo :D

_________________
Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu Empty Re: Domovinski pokret želi da se škole zovu po djeci poginuloj u Domovinskom ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum