ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 06:57

RayMabus wrote:Pa kakve veze ima to da ukrajinski diplomata ( vanjuski poslovi Ukrajine ) ti dođe podržat Komšića kad je inauguracija a na Komšićev poziv i tako ga podrži iako je Hrvatska protiv i baš zbog toga nikog nije poslala na tu inauguraciju ?

Jel taj u BiH diplomata Ukrajine možda neka druga država a koja nije Ukrajina ?

JESI LI TI GLUP ?

Znači zbog te iste ekipe koja ti podržava Komšića ti ćeš uvući Hrvatsku u rat ?

Bravo pametni.

Možeš al san ti reka da ću te naciljati pa se ti misli.
ponorel si

vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 06:58

vili40 wrote:longi jebo te više taj Komšić i ti njega,u svaku ga priču uvaljuješ kao da je on neki bitan faktor.I taj Zoki koji glumi Orbana nas svađa sa cijelim civiliziranim svijetom,sa sobom se već posvađao do kraja.
...ni ja ga ne razumijem..ali jbg slijedi agendu mosta i zokija i ima domacu zadacu u svezi komsoglua
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 07:05

...problem je sto ti komsogluu ne mozes nista..tj mogu mu hrvati u i iz bh-a da masovno glasuju..ali ne glasuju pogotovo ovi iz koji zive u hrvatskoj i vani..vrlo malo ih glasa a imaju pravo a nece..pa ako njih ne cese komsic sto bi onda mene trebao cesati..kog god sam pitao ovdasnjeg hrvata iz bh-a sto ne ode dolje glasati i sjebat ove komsica i ekipu..oni odgovore da im se jebe vise za dolje i da sto oni mogu promjeniti..zato velim ako njih cesu jaja sto bi mene..a blesavi longi se uzrujava..ko i zoki..ode bosanac u njemacku zagreb povratka nema vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 07:09

zoki otkrio hrvate u bh-a,domovinski rat,suverenizam 2020...di je bio prije kad je jos vise to trebalo i kad je bilo vrijeme...slijedio racana,mesica..ili jesi ili nisi..a ne malo ovako malo onako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by dijagram 26/11/2022, 10:36

Zoki je kreten, lijena komunjarskopionirska bitanga, prostak, seljackosvadjalacki nastrojen,
u politici velika stetocina za Hrvatsku, slicno kao anemija i mnogu drugi.
No u  ovoj situaciji ja se ne bih trpao prvi i nudio usluge koje je tko zna cime izazvan Grlic-Radman
ponudio.
Zasto nisam za obuku ukrajinskih vojnika, zato sto to ukrajinci ne zasluzuju, kao ni bilo koji drugi narod.
91 su nas svi odjebali, bas svi, nitko nije bio uz nas na takav nacin.
Nama su uvalili embargo, stovise Budo lesina loncar lobirao je i trazio embargo, za nase dobro:)
Jedno je politicki osuditi rusiju za evidentnu agresiju na ukrajinu, uvesti sankcije koje i EU uvodi itd.
Sasvim je drugo gurati se u prvi plan i skupljati jeftine poene(plenkovic) preko ledja hrvatske.
Obuka ukrajinskih vojnika u HR bila bi vise deklarativno svrstavanje uz ukrajinu, gotovo mijesanje u sam rat.
Kao pomoc to im ne bi gotovo nista znacilo, obucavaju se masovno mjesecima vec od engleske, poljske i tko zna sve gdje dalje.
Iritantno mi je kako pobjegulje od DR sada koriste HV i Hrvatsku na ovaj nacin za svoje sitne probitke.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by abraham 26/11/2022, 11:41

dijagram wrote:Zoki je kreten, lijena komunjarskopionirska bitanga, prostak, seljackosvadjalacki nastrojen,
u politici velika stetocina za Hrvatsku, slicno kao anemija i mnogu drugi.
No u  ovoj situaciji ja se ne bih trpao prvi i nudio usluge koje je tko zna cime izazvan Grlic-Radman
ponudio.
Zasto nisam za obuku ukrajinskih vojnika, zato sto to ukrajinci ne zasluzuju, kao ni bilo koji drugi narod.
91 su nas svi odjebali, bas svi, nitko nije bio uz nas na takav nacin.
Nama su uvalili embargo, stovise Budo lesina loncar lobirao je i trazio embargo, za nase dobro:)
Jedno je politicki osuditi rusiju za evidentnu agresiju na ukrajinu, uvesti sankcije koje i EU uvodi itd.
Sasvim je drugo gurati se u prvi plan i skupljati jeftine poene(plenkovic) preko ledja hrvatske.
Obuka ukrajinskih vojnika u HR bila bi vise deklarativno svrstavanje uz ukrajinu, gotovo mijesanje u sam rat.
Kao pomoc to im ne bi gotovo nista znacilo, obucavaju se masovno mjesecima vec od engleske, poljske i tko zna sve gdje dalje.
Iritantno mi je kako pobjegulje od DR sada koriste HV i Hrvatsku na ovaj nacin za svoje sitne probitke.
Dakle, kolega, vi mislite da otvoreno slanje oruzja, oruda, opreme, sanitetske opreme i sl nije svrstavnje?????? Da, , stanje se u Europi a i usvijetu promijenilo od pocetka domovinskog rata. Nista nije isto , tako ni karakter ovoga rata. Ovo nije samo rat Rusa protiv Ukrajine vec puno, puno vise. Ovo je (za Europu) treci veliki ili svijetki rat. Rat izmedu demokracije (kakove-takove) i diktature. Rat izmedu 21. i 19 stoljeca. Rat za resurse kao i uvijek. Bilo kako bilo DNRH se i te kako svrstala i upetljala u sukob. Ovja igrokaz je za lokalnu uporabu, da se krezavi imaju za sto uhvatiti iako ih je ovaj sta ga brane udarao i preko Freda sikanirao na svakom koraku. Zamislite da ovakove egzibicije radi KGK a da je bobuljicavi premijer???? Konjina se nije htio rukovati sa istom. Toliko o odgoju i nacinu razmisljanja. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 11:54

abraham wrote:
dijagram wrote:Zoki je kreten, lijena komunjarskopionirska bitanga, prostak, seljackosvadjalacki nastrojen,
u politici velika stetocina za Hrvatsku, slicno kao anemija i mnogu drugi.
No u  ovoj situaciji ja se ne bih trpao prvi i nudio usluge koje je tko zna cime izazvan Grlic-Radman
ponudio.
Zasto nisam za obuku ukrajinskih vojnika, zato sto to ukrajinci ne zasluzuju, kao ni bilo koji drugi narod.
91 su nas svi odjebali, bas svi, nitko nije bio uz nas na takav nacin.
Nama su uvalili embargo, stovise Budo lesina loncar lobirao je i trazio embargo, za nase dobro:)
Jedno je politicki osuditi rusiju za evidentnu agresiju na ukrajinu, uvesti sankcije koje i EU uvodi itd.
Sasvim je drugo gurati se u prvi plan i skupljati jeftine poene(plenkovic) preko ledja hrvatske.
Obuka ukrajinskih vojnika u HR bila bi vise deklarativno svrstavanje uz ukrajinu, gotovo mijesanje u sam rat.
Kao pomoc to im ne bi gotovo nista znacilo, obucavaju se masovno mjesecima vec od engleske, poljske i tko zna sve gdje dalje.
Iritantno mi je kako pobjegulje od DR sada koriste HV i Hrvatsku na ovaj nacin za svoje sitne probitke.
Dakle, kolega, vi mislite da otvoreno slanje oruzja, oruda, opreme, sanitetske opreme i sl nije svrstavnje?????? Da, , stanje se u Europi a i usvijetu promijenilo od pocetka domovinskog rata. Nista nije isto , tako ni karakter ovoga rata. Ovo nije samo rat Rusa protiv Ukrajine vec puno, puno vise. Ovo je (za Europu) treci veliki ili svijetki rat. Rat izmedu demokracije (kakove-takove) i diktature. Rat izmedu 21. i 19 stoljeca. Rat za resurse kao i uvijek. Bilo kako bilo DNRH se i te kako svrstala i upetljala u sukob. Ovja igrokaz je za lokalnu uporabu, da se krezavi imaju za sto uhvatiti iako ih je ovaj sta ga brane udarao i preko Freda sikanirao na svakom koraku. Zamislite da ovakove egzibicije radi KGK a da je bobuljicavi premijer???? Konjina se nije htio rukovati sa istom. Toliko o odgoju i nacinu razmisljanja. Kila mozga....

Nije to isto. Ja čak nema ništa protiv toga da u sklopu te EU misije za obuku časnici obučavaju ukrajinski vojni personal u Poljskoj il već negdje u nekoj zemlji koja osjeća ugrozu pa nudi svoje infrastrukturne kapacitete za obuku.

Kad ih dovedeš na svoj teritorij i na svoje poligone a obućavaš ih za rat onda si doveo djelić rata ovdje u svoju državu dakle stavio si metu na čelo.

To bi i istrpio da su ok al su govna jer ima ona uzrečica ne pilaj granu na kojoj sjediš. A šta ti on napravi ? Odazove se na Komšićevo ustoličenje kao njegov počasni gost. Dakle podrži ga.

Znači sereš po mojim nacionalnim interesima a očekuješ da se ja lomim za tebe i podmećem svoja leđa ?

STANI SINE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 11:56

Rekoh i ponovit ću vam opet : VIDIM LI IH OVDJE U HRVATSKOJ NA OBUCI UBIT ĆU BOGA U VAMA.

PA ĆETE SE VI DOZVAT PAMETI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 12:26

Takvih idiota ko šta ste vi sam se ja nagleda u svom postojanju ( ne inkarnaciji jednoj nego od kako sam stvoren ). Ja njima jedno a oni meni kenj kenj srač sruč. Ja opet ponovim a oni opet isto.

Paf. Nokaut. Sve im kosti polomim.

Dobro zapamtite šta san van reka. Usudite se ih dovest pa ćete vidite sranje koje ću van priredit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 12:34

Rat vam je počeo par dana nakon šta su oni meni na onom eu sastanku rekli da odjebem i podržali Komšića.

Plinovod na Baltiku je odletio u zrak kad su bili izbori u BiH. Rusko pripajanje djelova Ukrajine vam se isto dešava na dane izbora u BiH. Arapi su odjebali Bidena odma dan nakon izbora u BiH i pokazali mu srednji prst i smanjili proizvodnju nafte,

Raketa na Poljsku vam je pala tokom njegove inauguracije.

MOGLA BI JOŠ KOJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 12:41

Jel vi stvarno mislite da ću vam ja preć preko toga šta su oni podržali Komšića kojemu je mandat iduće četiri godine a vi ćete po napucima britanske ambasade njih dovlačit ovdje u Hrvatsku i crtat si metu ?

Neću. Možete u to bit sigurni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 13:03

RayMabus wrote:Jel vi stvarno mislite da ću vam ja preć preko toga šta su oni podržali Komšića kojemu je mandat iduće četiri godine a vi ćete po napucima britanske ambasade njih dovlačit ovdje u Hrvatsku i crtat si metu ?

Neću. Možete u to bit sigurni.
...komsic ne bi bio izabran da bar 2/3 hrvata porijeklom iz bih koji ovdje zive a imaju i bh-a drzavljanstvo izadju na izbore u bih kao sto ovi iz bih tu dolaze glasovati..ak im je tesko potegnut u orasje,odzak,mostar,livno...onda znaci da ih nije ni briga sto komsic je predsjednik..a ne gundjat a ne dignuti guzicu..tako se da..sto bi ja sad ili ti ray se zivcirali ako njih nije briga..da oni glasuju a bas ti glasovi fale..komsic uz svu podrsku koje si pobrojao mogao bi jedino prdnut u cabar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 13:12

Reka san ti šta san ti ima reč. Ako si potkapacitiran da shvatiš rečeno šaka u glavu će ti to brzo objasniti.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by vuksadinare 26/11/2022, 13:29

RayMabus wrote:Reka san ti šta san ti ima reč. Ako si potkapacitiran da shvatiš rečeno šaka u glavu će ti to brzo objasniti.

AJ BOG.
ma ti si idiot..infisan sa necim sto nisi u pravu..a glava ti je isprana populizmom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 13:44

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Reka san ti šta san ti ima reč. Ako si potkapacitiran da shvatiš rečeno šaka u glavu će ti to brzo objasniti.

AJ BOG.
ma ti si idiot..infisan sa necim sto nisi u pravu..a glava ti je isprana populizmom
DOVEDI MI IH ODE DOBIT ĆEŠ ŠAKU U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 15:22

Putin bi uskoro mogao mobilizirati još dva milijuna vojnika, uključujući 300.000 žena, u očajničkom pokušaju dobivanja rata protiv ukrajinskih snaga. Dmitrij Peskov, glasnogovornik ruskog predsjednika, zanijekao je da bi moglo biti dodatne regrutacije, ali s obzirom na to da Putin i dalje odbija potpisati potrebnu uredbu koja će okončati ovaj trenutačni val mobilizacije, to potiče dodatne glasine da će ih biti još. Ruski izvori nagađaju da će uslijediti dodatna novačenja jer Rusija nastavlja s ponižavajućim porazima u Ukrajini.

Telegram kanal General SVR kaže kako Putin smatra ‘dovoljnim‘ za pobjedu pozvati u rat još dva milijuna ljudi, od čega oko 300.000 žena.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dva-milijuna-rusa-strahuje-od-nove-godine-putin-je-vec-pripremio-odluku-koja-ce-promijeniti-sve-15280071

Iduće četiri godine koliko traje Komšićev mandat KLAONICA.

Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 15:26

Kad bi Rusija pobijedila u ratu protiv Ukrajine, svoju agresiju bi nastavila drugdje: u Moldaviji, u Kazahstanu ili u Bjelorusiji. I Kina bi bila ohrabrena s još više nasilja gušiti one koje misle drugačije i tamošnje manjine: u Hong Kongu, na Tajvanu, na otocima u Južnokineskom moru. I režim u Iranu, ako još uopće ima nekih obzira prema svom narodu, oni bi nestali, baš kao i prema drugim državama Bliskog i Srednjeg istoka. Dobro je da vrijedi i obrnuto: ako Rusija izgubi ovaj rat, Kina, Iran, Sjeverna Koreja i druge takve države bi trebale postati opreznije.

https://www.dw.com/hr/komentar-nikad-vi%C5%A1e-kao-prije-ovog-rata/a-63899608

Tako je. Ako padne Putin i vas ćemo na ražanj tako da izvolite mu otvoreno vojno pomagat jer ste vi sljedeći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 15:29


Prije 7 minuta

Iznenada umro bjeloruski ministar vanjskih poslova

Ministar vanjskih poslova Bjelorusije Vladimir Makei preminuo je iznenada u 65. godini.

---

Tako je. Ajmo smjena. Stiže novi. Luđi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by RayMabus 26/11/2022, 15:36

Putin je dobija batina jer san se ja namistija mjesec dana ranije na Karpate i reka mu da ako napadne cijelu Ukrajinu da će dobit batine.

Izgleda da i vama triba dat batine pa kad ste spremni na svaki mig britanske imperije bit poguzne muhe onda će vam se pokazat kako izgleda ŠAKA DIREKT U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by dijagram 26/11/2022, 17:24

abraham wrote:
dijagram wrote:Zoki je kreten, lijena komunjarskopionirska bitanga, prostak, seljackosvadjalacki nastrojen,
u politici velika stetocina za Hrvatsku, slicno kao anemija i mnogu drugi.
No u  ovoj situaciji ja se ne bih trpao prvi i nudio usluge koje je tko zna cime izazvan Grlic-Radman
ponudio.
Zasto nisam za obuku ukrajinskih vojnika, zato sto to ukrajinci ne zasluzuju, kao ni bilo koji drugi narod.
91 su nas svi odjebali, bas svi, nitko nije bio uz nas na takav nacin.
Nama su uvalili embargo, stovise Budo lesina loncar lobirao je i trazio embargo, za nase dobro:)
Jedno je politicki osuditi rusiju za evidentnu agresiju na ukrajinu, uvesti sankcije koje i EU uvodi itd.
Sasvim je drugo gurati se u prvi plan i skupljati jeftine poene(plenkovic) preko ledja hrvatske.
Obuka ukrajinskih vojnika u HR bila bi vise deklarativno svrstavanje uz ukrajinu, gotovo mijesanje u sam rat.
Kao pomoc to im ne bi gotovo nista znacilo, obucavaju se masovno mjesecima vec od engleske, poljske i tko zna sve gdje dalje.
Iritantno mi je kako pobjegulje od DR sada koriste HV i Hrvatsku na ovaj nacin za svoje sitne probitke.
Dakle, kolega, vi mislite da otvoreno slanje oruzja, oruda, opreme, sanitetske opreme i sl nije svrstavnje?????? Da, , stanje se u Europi a i usvijetu promijenilo od pocetka domovinskog rata. Nista nije isto , tako ni karakter ovoga rata. Ovo nije samo rat Rusa protiv Ukrajine vec puno, puno vise. Ovo je (za Europu) treci veliki ili svijetki rat. Rat izmedu demokracije (kakove-takove) i diktature. Rat izmedu 21. i 19 stoljeca. Rat za resurse kao i uvijek. Bilo kako bilo DNRH se i te kako svrstala i upetljala u sukob. Ovja igrokaz je za lokalnu uporabu, da se krezavi imaju za sto uhvatiti iako ih je ovaj sta ga brane udarao i preko Freda sikanirao na svakom koraku. Zamislite da ovakove egzibicije radi KGK a da je bobuljicavi premijer???? Konjina se nije htio rukovati sa istom. Toliko o odgoju i nacinu razmisljanja. Kila mozga....
Ne mislim, to nisam ni spominjao, a ako spomenem da, i to je svrstavanje ali obuka je korak dalje, i to ne cine sve drzave EU, naoruzavanje, materijalnotehnicku pomoc mislim da su pruzile apsolutno sve clanice.
Obuku cine vece i znacajnije drzave, mi smo se ponudili i trpamo se iz cisto oportunistickih stavova naseg dicnog premijera.
Svoje komplekse kukavicluka i bijega pod mamine skute u tijeku DR liojeci kod mame lekarke.
Tko ne vidi da se radi upšravo o tome ne vidi nista.
Opcenito su mi silno gadljivi svi oni uglavnom ljevicari koji oko DR imaju neku svoju gotovo prosrpsku ili jugoslavensku pricu imaju otpor prema svemu hrvatskom, domoljubnom itd.
S druge strane danas im je kao kristalno jasno tko je tko u ruskoukrajinskom ratu i zestoko navijaju za ukrajinu.
Kristalno im je jasno tko je agresor, a tko se brani, tko cini zlocine a tko je zrtva.
To je fenomen, primjerice portal index s jugonovinarima, jugotemama, zestoko navija za ukrajinu.
U tom svjetlu vidim i anemiju koji se sad gura u briselskim krugovima i prednjaci u nekim lekcijama koje je vec drzao po ukrajini
a evo i ponudom da se obucavaju kod nas ukrajinski vojnici ide i korak dalje.
Cijela ta situacija s anemijom i kizom, tim komunjarskim gojencima kako sami sebe nazivaju naprosto je odvratna.
Stoga sam protiv obucavanja ukrajinaca, ucinili smo sve sto treba, puno vise nego je itko ucinio za nas pa i navedena ukrajina.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


veber likes this post

Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by veber 26/11/2022, 17:54

longi i vuk uredno zaseru svaku temu.
oba imaju mentalne poremećaje.

ali, samo rusi, četnici, rusofili, budale i naš okinuti predsjednik misle da je to rat amerike i rusije preko leđa europe i ukrajine.

na žalost nabrojanih to jednostavno nije istina.

to je sukob civilizacija.
istočne despotske u kojoj oduvjek vlada mentalitet košnice i zapadne gdje je relativno bitno biti slobodan, koliko je to moguće.

skompleksirani putler, ne može oprostiti gorbačovu na pragmatičnosti i odustajanju od agende rusija od pacifika do atlantika i od sjevernog pola do sredozemlja.

mali patuljko nikako da se pomiri da je iz kolonije istočne njemačke bio samo 1500km od atlantika, a onda su mu reagan i gorbačov srušili snove.

svi ovi šupci koji zagovaraju rusiju i tatarske metode trebali bi se zapitati kako je bilo satelitićima kada im je juga bila njemačka.

ukrajinu treba filat oružjem dok ne počnu rokat po moskvi-to se vjerovatno neće desiti.
dvije su zemlje imperijalističke na svijetu, a us nije u tom skupu.

kina je primirila svoj ekspanzionizam.

rusija nije, i sada ju treba razmontirat.

o "ovisnosti" eu o ruskim energentima vidimo po cvilkanju iz moskve.

o tome da rusija nije ekspanzionistička i imperijalna čujemo na dnevnoj bazi o najvećoj zemlji na svijetu, bogatoj resursima kojoj nitko ne treba i sl.

slijedeće što treba poduzet je povrat koenigsburga-i isto napraviti rusima kaj su oni nijemcima od 46-51e. povrat finskih teritorija, japanskih kurila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik - Page 3 Empty Re: Milanović o ratu u Ukrajini govori isto što i Putinov glasnogovornik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum