ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by red wolf Mon 3 Oct - 22:06

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Bližimo se višem stupnju ovog sukoba...Valjda će bit pameti i dovoljno razuma...No, ako i ne bude, neće se samo ljude pitati o tome...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by IL Risorto Mon 3 Oct - 22:17

red wolf wrote:Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Bližimo se višem stupnju ovog sukoba...Valjda će bit pameti i dovoljno razuma...No, ako i ne bude, neće se samo ljude pitati o tome...
Pa valjda će se nešto pitat i cijenjenu Galaktičku Federaciju i njezinog proroka iz Kaštela. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by red wolf Mon 3 Oct - 22:21

IL Risorto wrote:
red wolf wrote:Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Bližimo se višem stupnju ovog sukoba...Valjda će bit pameti i dovoljno razuma...No, ako i ne bude, neće se samo ljude pitati o tome...
Pa valjda će se nešto pitat i cijenjenu Galaktičku Federaciju i njezinog proroka iz Kaštela. :cleanteeth
Vjerojatno...Ali, ljudima se neće svidjeti kako će oni riješiti taj problem...No, prisutni su i neki drugi ovdje, sada...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 0:19

Ruski predsjednik Vladimir Putin možda je operativno angažirao golemu nuklearnu podmornicu Belgorod, koja je opremljena najnovijim oružjem ‘sudnjeg dana‘, upozorio je NATO članice vojnog saveza.

Belgorod je, naime, iščeznuo iz svoje matične baze u Arktičkom krugu i moguće je da je na putu za Karsko more (dio Arktičkog oceana) kako bi testirao nuklearnu bombu Posejdon, ukazuje se u upozorenju NATO-a koje je procurilo u talijanske medije tijekom vikenda.

Posejdon je dron, odnosno torpedo za koji se navodi da je sposoban prijeći goleme udaljenosti pod vodom prije nego što detonira snagom dovoljnom da izazove nuklearni tsunami visok gotovo pola kilometra, a dizajniran je da uništi i ozrači obalne gradove, prenosi Daily Mail.

Misteriozno nestala ruska podmornica opremljena oružjem ‘sudnjeg dana‘, iz NATO-a stiglo dramatično upozorenje: Moguće da je u tijeku testiranje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 0:28

IL Risorto wrote:
red wolf wrote:Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Bližimo se višem stupnju ovog sukoba...Valjda će bit pameti i dovoljno razuma...No, ako i ne bude, neće se samo ljude pitati o tome...
Pa valjda će se nešto pitat i cijenjenu Galaktičku Federaciju i njezinog proroka iz Kaštela. :cleanteeth
Nije prorok. Nisam ti ja Nostradamus.

Ne želiš znati al evo : jutros kad sam vidio konačne rezultate u BiH dao sam naredbu : Aktiviraj sve.

Prevest ću ti : Postoje razna bića u svemiru npr demoni, negativne duše , uglavnom svašta dakle aktiviraj sve.

Pitali su me jer mislim ozbiljno i odgovorio sam da i aktiviraj sve.

U to upadaju i djeca Ništavila.

AMARGEDON.

Moja je procjena da bi atomski rat izbrisao sve al da bi za pesto godina mogli vratit bića natrag ovamo i da nastavimo s duhovnom evolucijom.

500 godina pauza da se površina odmori od atomskih udara nam ništa ne znači u odnosu da vas sad ovakve pustimo da s ovakvim nakaradnim sistemom ostanete i nastavite s istim u svemiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 0:50

Demoni operiraju uglavnom tako da pumpaju ego i tijelo želja i nagovaraju duše na nešto kako bi ih iskusili.

Anđeoska su hijerarhija al im nije primarni cilj nekoga ubiti a pogotovo ne neku rasu u evoluciji nego da je iskušavaju itd i postavljaju prepreke koja ona mora preči na tom svom putu sazrijevanja.

Djeca Ništavila rade rupe u pamćenju i čine osobu ludom tako da se uništi i uništi sve oko sebe.


Počela obrada :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-kremlju-strepe-putin-odluke-donosi-kao-muha-bez-glave-nered-svakome-kaze-nesto-drugo-15256478
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 1:01

Ovo sam napisao jutros nakon šta sam vidio rezultate izbora u BiH :

by RayMabus Yesterday at 10:10

Putin je stjeran u kut


Volker očekuje od Putina da se prvo obrati Francuskoj i Njemačkoj: "Vjerojatno će im reći kako treba okončati ovaj rat, kako će on zaštititi svoje teritorije pod svaku cijenu, koristeći sva potrebna sredstva, te ih pozvati da izvrše pritisak na Ukrajince da se nagode."

Ako je ovo Putinov plan, mogao bi se pretvoriti u njegovu najveću stratešku pogrešnu procjenu dosad. Zapad nije zainteresiran da Putin ostane na vlasti - američki ministar obrane Lloyd Austin je to rekao još u ljeto - a još manje da iznevjeri Ukrajinu nakon svih njezinih patnji.

Putin zna da je stjeran u kut, ali čini se kako ne shvaća koliko mali prostor ima. I to je, naravno, ono što najviše zabrinjava - je li doista spreman ispuniti svoje nuklearne prijetnje? Rat u Ukrajini možda je ušao u novu fazu, a Putin je možda pritisnut uza zid, ali kraj sukoba mogao bi biti još jako daleko.

CNN: Putin je stjeran u kut. Vrijeme mu istječe i on to zna

Tik tok. Ide maca oko tebe paziiiii da te ne ogrebe.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52712p440-ruska-invazija-na-ukrajinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 1:02


Tik tok. Ide maca oko tebe paziiiii da te ne ogrebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 1:06

Paranoja, šizofrenija, pogubljenost u prostoru i vremenu, osjećaj beznađa itd i konzola s crvenim dugmićima za lansiranje nuklearnih bojnih glava i nisu baš najzgodnija kombinacija.

Pojesti će mu sad analitičke memorijske podatke i nagrist kabele u mozgu nužne za pravilno procesuiranje podataka. Nešto ko onaj Alzehiemer bolest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 1:36

Sad čekamo da vidimo di će seronja opalit atomsku.

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 1:47

Neće vam ništa bit.

Duša je besmrtna a ti atomski udari to nakon 500 godina se raščisti i ponovo se pošalju biloške jedinke na površinu planete da nastave život ovdje.

U međuvremenu se možete inkarnirat na drugim planetama. Par tako inkarnacija i prođe tih 500 godina dok si reko keks.

Svjesno sam jutros donio tu odluku i aktivirao sve dakle i djecu Ništavila.

Rekao sam vam tko sam.

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 2:07

Reka san van to i prije godinu dana samo niste dobro čuli, nije vam izgledalo stvarno il vas je bolio kurac.

Jel vam sad zabavno ?

--------------------


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda išta i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 3:04

Sjeverna Koreja ispalila balistički projektil preko Japana

Prije 28 minuta

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Images?q=tbn:ANd9GcT7od37YZX5_9wJAfqAXHOM0VJIe-OlZLQP-BG0kLgtp0BYocQKuhDXrLbNQp4VkXdRsxs&usqp=CAU

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 10:36

prije 29 minuta

Upozorenje Kine SAD-u

Kina je upozorila SAD da bi se mogao suočiti s "teškim posljedicama", uključujući nuklearni rat, ako se Ukrajina pridruži Sjevernoatlantskom savezu (NATO).

"Sve će europske zemlje drhtati u sjeni mogućeg nuklearnog rata", upozorio je Peking u državnom Global Timesu. "U tom slučaju nitko neće biti siguran, ni Ukrajina, ni svijet", pišu. "Umjesto traženja rezolucija za okončanje sukoba, Washington je uvijek iznova pokazao da SAD juriša u drugom smjeru - raspirujući vatru rata." Kina je pozvala zapadni savez da se potpuno povuče iz istočne Europe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 11:05

Sad ćemo bacit jednu atomsku negdi čisto demostrativno.


---

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda išta i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

---

Da vam prevedem ?



Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).

Simboli Božje pravde i autoriteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 11:13

Spremite se na svašta.

Sve su opcije sad moguće nakon šta san ja jučer nakon šta san vidija rezultate izbora u BiH izda naredbu : Aktiviraj sve.

Ne piše vam se ništa dobro. Kako go da okreneš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 11:34

Pada mu podrška.

Anketa: Sve manje Rusa podržava invaziju, podrška prvi put pala ispod 50 posto

Mali mi je nervozan. Pogubija se u vremenu i prostoru. Dezorijentiran je.

----

by RayMabus Sun 23 Jan -

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.


---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 11:48

Nema pregovora s Putinom. Idemo do kraja.

----

Ukaz stupa na snagu danom objavljivanja

Na snagu je danas stupila odluka Saveta za nacionalnu bezbednost i odbranu Ukrajine o merama Kijeva, kao odgovor na pokušaj Rusije da pripoji delove njene teritorije, prema ukazu koji je potpisao ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski, prenosi Interfaks Ukrajina.

Savet za nacionalnu bezbednost i odbranu Ukrajine doneo je odluku o nemogućnosti pregovaranja s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, prema ukazu koji je potpisao Zelenski.

- Konstatuje se nemogućnost pregovaranja s predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom - navedeno je u dokumentu.


Odlukom saveta preciziraju se načini suprotstavljanja pokušajima Moskve da pripoji ukrajinske teritorije, kao i neophodne mere da bi se obezbedila kolektivna bezbednost evroatlantskog prostora i Ukrajine, i vraćanja njenog teritorijalnog integriteta.

Odgovarajući ukaz Zelenskog, kojom se odobrava odluka Saveta od 30. septembra, objavljen je danas na sajtu predsednika.

- Ukaz stupa na snagu danom objavljivanja - kaže se u tekstu dokumenta.

Ukrajina je podnela zahtev za ubrzanu proceduru članstva u NATO-u, nakon što je objavljeno da je Rusija pokrenula proceduru za prisajedinjenje četiri ukrajinska regiona, nakon organizovanja referenduma u njima, koje su Kijev i veći broj zemalja odbacili kao kršenje međunarodnog prava.



https://www.novosti.rs/planeta/svet/1159815/rat-ukrajini-najnovije-vesti-blog-uzivo-minuta-minut-ukrajina-rusija-donjeck-donbas-war-russia-ukraine-breaking-news-live-2022-vladimir-putin-volodimir-zelenski
RayMabus
RayMabus

Posts : 175359
2014-04-11


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by melkior Tue 4 Oct - 12:33

Rusija je propala država i već sad je izgubila konvencionalni rat. Stotine tisuća vojno sposobnih Rusa pobjegle su iz zemlje da izbjegnu mobilizaciju, Rusija nema nikakav plan za održavanje gospodarstva u uvjetima dok su stotine tisuća muškaraca mobilizirane za rat. Radno propulzivni, visoko obrazovani i tehnološko potkovani najbolji kadrovi napustili su Rusiju. Oni pak koji su mobilizirani, poslani su kao topovsko meso bez obuke, oružja i zimske odjeće na bojište. Putin mijenja i smjenjuje generale kao na traci, ali vojska ni gospodarstvo nisu pružili osnovnu logistiku za bilo kakvo logističko i borbeno opremanje stotina tisuća mobiliziranih. Već sad se ova tzv. ograničena mobilizacija pokazala kao potpunim organizacijskim rasulom, a jasno je već sad da i tih 300 000 mobiliziranih koje će skupiti neće promijeniti tijek rata, pa ni zaustaviti ukrajinsko napredovanje na bojišnici. Mobilizaciju je trebalo organizirati odmah nakon osvajanja Lisichanska, kada je ruska vojska još napredovala, sada je prekasno za promjenu tijeka rata. Imali su vremena tijekom ljeta puna 3 mjeseca organizirati vojnu obuku i oigurati opremu. Vlada potpuno rasulo. Ukrajinski tenkovi probili su ruske linije u Hersonu i zašli u zaleđe neprijatelja u dubinu preko 40 km. Ruska vojska na Krimu koristi ukrajinske mobilne mreže pokušavajući se na sve moguće načine predati ukrajinskim snagama. Izgledno je da će do studenog Ukrajinci osvojiti Krim.
Ovo može završiti na tri načina:
a) kompletnom mobilizacijom Rusa za rat, ali i izbacivanjem iz Ukrajine do Božića
b) narodnom revolucijom u Rusiji ili pobunom vojske te fizičkom likvidacijom Putina
c) lansiranjem nuklearnog oružja

Rusija je gotova, samo je pitanje hoće li čitav svijet povući za sobom u ambis.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by AssadNaPodmornici Tue 4 Oct - 12:56

melkior wrote:Rusija je propala država i već sad je izgubila konvencionalni rat. Stotine tisuća vojno sposobnih Rusa pobjegle su iz zemlje da izbjegnu mobilizaciju, Rusija nema nikakav plan za održavanje gospodarstva u uvjetima dok su stotine tisuća muškaraca mobilizirane za rat. Radno propulzivni, visoko obrazovani i tehnološko potkovani najbolji kadrovi napustili su Rusiju. Oni pak koji su mobilizirani, poslani su kao topovsko meso bez obuke, oružja i zimske odjeće na bojište. Putin mijenja i smjenjuje generale kao na traci, ali vojska ni gospodarstvo nisu pružili osnovnu logistiku za bilo kakvo logističko i borbeno opremanje stotina tisuća mobiliziranih. Već sad se ova tzv. ograničena mobilizacija pokazala kao potpunim organizacijskim rasulom, a jasno je već sad da i tih 300 000 mobiliziranih koje će skupiti neće promijeniti tijek rata, pa ni zaustaviti ukrajinsko napredovanje na bojišnici. Mobilizaciju je trebalo organizirati odmah nakon osvajanja Lisichanska, kada je ruska vojska još napredovala, sada je prekasno za promjenu tijeka rata. Imali su vremena tijekom ljeta puna 3 mjeseca organizirati vojnu obuku i oigurati opremu. Vlada potpuno rasulo. Ukrajinski tenkovi probili su ruske linije u Hersonu i zašli u zaleđe neprijatelja u dubinu preko 40 km. Ruska vojska na Krimu koristi ukrajinske mobilne mreže pokušavajući se na sve moguće načine predati ukrajinskim snagama. Izgledno je da će do studenog Ukrajinci osvojiti Krim.
Ovo može završiti na tri načina:
a) kompletnom mobilizacijom Rusa za rat, ali i izbacivanjem iz Ukrajine do Božića
b) narodnom revolucijom u Rusiji ili pobunom vojske te fizičkom likvidacijom Putina
c) lansiranjem nuklearnog oružja

Rusija je gotova, samo je pitanje hoće li čitav svijet povući za sobom u ambis.


to stoji --- C) nažalost je realna opcija, ali u tom slučaju Rusi valjda moraju biti svjesni da to ne znači "kraj svijeta", jer planet zemlja će se vrtiti dapače i većina EU zemalja će preživjeti(samo bez četvrtine/trećine populacije) samo Rusija bi u tom slučaju završila kao neke od drevnih civilizacija . ukinuta kao nacija, ostaci rusa koji bi preživjeli bi bili podjeljeni između osvajača. e da i "neutralne zemlje" tipa Kina i slični bi sudjelovali u rasturanju Rusije u slučaju 3svjetskog rata.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘ Empty Re: Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum