ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijena dizela drastično raste

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 21:12

Ja san davno ode govorija na ovon forumu nešto a mogu to i ponovo ponovit.

Žene čine pola glasača i onda glasaju za x i y umisto da osnuju žensku stranku pa nek ona uđe u vladu kao koalicijski partner pa neka guraju svoje.

Totalno ista priča za te samohrane majke i drugo.

Osnuj stranku.

Š E  T A J.

RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by debotoijusto 23/10/2022, 21:47

bolje 15kn.l. nego supermarket u khersonu


https://twitter.com/NOELreports/status/1584211529301651456
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 21:53

Više šetajte a manje se vozikajte naokolo za svaku pizdariju pa će po zakonu ponude i potražnje past cijena.

Tako najbrže učite kad vas se pukne po đepu. Odma čujete sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by mentalitet 23/10/2022, 22:00

RayMabus wrote:Ima li ta tvoja samohrana keva pravo glasa ?

Ja mislim da ima. E pa kad ima onda neka ga i iskoristi.

Ako se ti nećeš čuvat a šta će Bog onda trčkarat za tobom ko idiot kad si ti idiot.


Dobro jarane ,vidim da si opet maznuo gajbu pive pa sa takvim chovjekom nema smisla diskutirati.Ustvari,neshto mi je ovdje forumu nevjerojatno da ljudima kada iznesesh neki primjer da potkrijepish svoju tvrdnju oni se ulove za to kao neku chinjenicu a ne shvacaju da je to samo metafora.Evo malo prije me nazvao frend iz Zagreba i veli da deru po gemishtima i pivi.Kazem mu ja,tako ti je moj priatel kada nemash nikakvih drugih mogucnosti da se ostvarish u zivotu onda ti ostaje samo lazno gemisht drushtvo sa kojim cesh se napiti ali ujutro kada se probudish stanje ostaje isto osim shto ti je glava kao bachva.Eto josh jedna pouchna metafora.Uzmi je tumachiti kako zelish ,meni ni u dzep ni iz dzepa::::))).No dobro,da sam i ja ostao u Hrvatskoj siguurno bi postao alkic kao shto je postalo njih 90% koje sam poznavao.U Hrvatskoj se vishe pije nego u Rusiji upravo zbog toga shto ljudi nemaju nikakvog izbora .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 22:01

Ništa nisan popija ni danas ni danima već.

Ja tebi to najozbiljnije govorim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 22:04

To šta ti zoveš samohrana majka u trenutku kad ja poludim ( vidi pod Komšić i šta sam rekao da će se desiti u Europi ) postaje samo deseti dio inkarnirane duše.

Isto vrijedi i za njeno smeće od dijeteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 22:15

Yodi si rekao da je ego smeće samo zato jer kuka jer će mu nabit cijene goriva ( a valjda će nabit i toj majci dakle kuka i za nju istovremeno mada nenamjerno al su društvo i jedu ista govna ) i onda spomenš tu samohranu majku a njoj je njeno dijete najvažnije na svijetu.

Važnije od druge dice. Jer nisu njena.

Pazi. Pričaš s zajebanim likom.

Ja ti kažem da se udruže i osnuju stranku. To ne rade. Zašto ? Ima dva odgovora. Glupe su ili su previše ego pa misle da je samo njima tako tj jedino su one samohrane majke i nema više niti jedna takva nego samo ona i njeni problemi.


Last edited by RayMabus on 23/10/2022, 22:17; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by mentalitet 23/10/2022, 22:15

RayMabus wrote:Ništa nisan popija ni danas ni danima već.

Ja tebi to najozbiljnije govorim.


Onda odi kod biskupa i ispovijedi se ,ne zbog te samohrane kao primjera iz diskusije nego zbog tvoga shvacanja o njenom djetetu.Tolika ne trepeljivost prema zenama mi je razunljiva jer znam da ima raznih kurvetina koje nisu vrijedne ni da oslonish na njih usrani shtap ali svako dijete bez obzira chije je i od koga bozije svjetlo kojega roditelji nisu josh uspjeli pokvariti i u njega usaditi mrznju.Zapitaj sebe,probaj se analizirati odakle tolika kolichina mrznje prema djeci i prema zenskom svijetu.Nisu sve zene kurve,ima zena za koje bi mushkarac i zivot dao bez pitanja,samo treba traziti i biti oprezan da te ne zaskochi neka kurvetina.Nema nishta ljepshe od djece ,posebno dok su mala.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by catabbath 23/10/2022, 22:17

Evo sjebali smo EU...pardon Rusiju sa cijenom nafte, slava Ukraini i USA. Ukri pobjeglice po vilama u Istri vas lakjaju dok toće gorivo u svoje nove Porschee.

_________________
Cijena dizela drastično raste - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 22:21

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ništa nisan popija ni danas ni danima već.

Ja tebi to najozbiljnije govorim.


Onda odi kod biskupa i ispovijedi se ,ne zbog te samohrane kao primjera iz diskusije nego zbog tvoga shvacanja o njenom djetetu.Tolika ne trepeljivost prema zenama mi je razunljiva jer znam da ima raznih kurvetina koje nisu vrijedne ni da oslonish na njih usrani shtap ali svako dijete bez obzira chije je i od koga bozije svjetlo kojega roditelji nisu josh uspjeli pokvariti i u njega usaditi mrznju.Zapitaj sebe,probaj se analizirati odakle tolika kolichina mrznje prema djeci i prema zenskom svijetu.Nisu sve zene kurve,ima zena za koje bi mushkarac i zivot dao bez pitanja,samo treba traziti i biti oprezan da te ne zaskochi neka kurvetina.Nema nishta ljepshe od djece ,posebno dok su mala.
Kad narastu bit će smeće jer u svijetu u kojem mi instaliraju Komšića i četvrti put može samo govno izrast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 23:50

Tužne li sudbine neoliberalnog soroševog stada Zapada. Putin čestitao Xiju na još pet godina vlasti a ovi svake godine novih 26 miljona auta koje trebaju rusku naftu.

U najmnogoljudnijoj državi svijeta prošle godine je proizvedeno više od 26 miliona vozila, u SAD-u 9,1 milion, a u Japanu 7,8 miliona.

Ruski lider je naveo da se raduje nastavljanju konstruktivnog dijaloga i bliskoj saradnji u razvoju sveobuhvatnog partnerstva Rusije i Kine.

- Rezultati kongresa Komunističke partije Kine potvrdili su vaš visoki politički autoritet i konsolidovanost partije koju vodite- naveo je Putin u telegramu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 23/10/2022, 23:53

Naprosto plačem nad vašom tužnom sudbinom.

Rekao sam vam da ćete plivati u moru krvi vidim li Komšića opet tamo.

I rekao sam vam da kad mene upoznate Đavo će vam izgledati kao majka Tereza.


Šmrc. A tuge. Naprosto plačem nad vašom tužnom sudbinom. Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 24/10/2022, 15:19

Mi sad išli nataknat a ono 12,30 kn litra dizela. Ja osta paf i na tu staru cijenu.

A vidi sad ove :

Eurodizel - 13.44 kune (poskupljenje za 1.14 kuna)

Jebe se mene. Ne vozin i boli me kurac. Iša dignit račun za 250 kn sa zavoda jer san nezaposleni već godinama.

VADITE PARE.

Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602 Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602 Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602 Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602 Cijena dizela drastično raste - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by RayMabus 24/10/2022, 19:38

ČAK 25 posto porodičnih preduzeća u Nemačkoj moglo bi da odgovori na rastuće troškove energije otpuštanjem zaposlenih, dok će 90 procenata verovatno reagovati podizanjem cena, a neke već primenjuju takve odluke.

Preseljenjem proizvodnje u inostranstvo trenutno se bavi 9,0 odsto preduzeća u odnosu na 6,0 procenata u prethodnom istraživanju.

Prema ovoj studiji, kompanije su nezadovoljne politikama upravljanja krizom i pozivaju na subvencionisanje privatnih ulaganja u energetsku efikasnost ili obnovljive izvore energije.

Porodične firme su najrasprostranjeniji tip preduzeća u Nemačkoj.

NEMAČKA NA IVICI KRAHA: Četvrtina nemačkih porodičnih firmi razmišlja o otpuštanjima

Gasi gasi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Cijena dizela drastično raste - Page 2 Empty Re: Cijena dizela drastično raste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum