ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 24/10/2022, 23:16

veber wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:sve pet, zato putin i rusija cvilkaju.

neka isporučuju kini. di je problem?
Nema nigdje problema. Samo ti taj skuplji kupuj. Taj skuplji je bolji.

boli kurac prosječnog nijemca, zapadnog za cijenu plina. struje ili benzina.
Pa to san upravo i reka da je taj skuplji bolji. Imaš para pa plaćaš. Ništa ti ja nisan reka nego da nema nigdi problema i da je taj skuplji bolji. Taj skuplji je kvalitetniji. Bit ćeš konkurentniji s time na globalnom tržištu tj tvoja proizvodnja odnosno proizvodi koje šalješ vani na prodaju.

Ekonomisti u Njemačkoj imaju različite stavove o tome što će energetska kriza dugoročno značiti za državu, piše The Telegraph. Iako se govorilo o početku procesa deindustrijalizacije, uobičajenije je mišljenje da je on ubrzao strukturnu promjenu, koja će okruniti pobjednike i gubitnike.

Schmieding navodi da će problem s plinom dovesti do trajnih, strukturnih promjena i gubitaka u industriji u Njemačkoj.

- Kad dolazi do strukturnih promjena uvijek onda strukturne promjene s rekordnom potražnjom za radnom snagom, što je ono što imamo, mnogo su manje bolne od strukturnih promjena kada već imate nezaposlenost - kaže Schmieding.

Nakon ove energetske krize, sve će se promijeniti: Njemačka industrija počinje iseljavati u Ameriku?!

RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/10/2022, 23:19

veber wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:sve pet, zato putin i rusija cvilkaju.

neka isporučuju kini. di je problem?
Nema nigdje problema. Samo ti taj skuplji kupuj. Taj skuplji je bolji.
budaletino, daj ne drobi.

boli kurac prosječnog nijemca, zapadnog za cijenu plina. struje ili benzina.

ako ti je nett u prosjeku 4, a solo potrošiš 2. libotekikimir jel plin ne znam koliko ili više.

brine ekipu koja radi za 1,8 a to su većinom auslanderi.

jebe mi se kolika je cijena plina. fiksno mi firma plaća stan 1200€/mj

ti imaš jebene fixacije od grlsFantastik do činova u jna s lovorima.

općenito spamaš.

Vebere, jesi bio na prosvjedima?
Ti si onaj debeli sa ruskom zastavom?


crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/10/2022, 23:22

Nijemci u gradu Plauenu prosvjeduju i traže mir s Rusijom!




FRIEDEN MIT RUSSLAND
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2022, 09:16

Vizuealno potvrđeni gubici Ruske kopnene vojske je 7500 komada tehnike. To je ono što je vizualno potvrđeno. Duplikata ima vrlo vrlo vrlo malo, jer rade se rigorozne provjere, a svako malo imaš reviziju ako skuže da je nešto duplikat maknu.
Realni broj je sigurno barem za 1/4 ili barem 1/5 veći jer ne stigne se sve slikati itd.



+1400 tenkova izgubili, ali pazi ovo - Ukrainci su im maznuli skoro 500 tenkova.  Ukrainski gubici u tenkovima 334 što je ogromna količina, ali Ukrainci su samo prema Oryx statistici maznuli 150 više tenkova nego što su im Rusi spizdili.

Iako je cilj Ruske invazije bio "demilitarizacija"(sporedni cilj, glavni je bio osvajanje što većeg teritorija Ukraine) , Ukrainska vojska po količini teškog oružja je sada u dosta jačem stanju nego prije 8mjeseci,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2022, 09:19

U zadnjih 12 dana Rusi su izgubili recimo 500 komada tehnike, (nešto bude staro izgubljeno ali tek se pojave slike i onda se utvrdi da nije duplikati i stavi se na listu) , od čega 100 tenkova

pazi toliko je tamo brutalno, da svako dva-tri tjedna se izgubi arsenal Hrvatske vojske i to u periodu kada nema nekih velikih ofanziva sa obje strane.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by vuksadinare 25/10/2022, 09:40

kaze zoki da ga boli kurac dok hrvatska ne zarati...lika pere nesto gadno...ili mu je ugrozeno perje tj lova..a zapad ne zeli ga mitit...pa kad je tako ima ko hoce..

...inace zanimljiv mi je stav hr 'ljevice'...za dolazak na vlast valja bit i prorus..sredstva su dozvoljena i ona nepopularna ako je fotelja u pitanju u rusenje vlasti...grbin je to lijepo objasnio..'bit cemo sve i sa onim makar se ne slagali u dobrom djelu sa njim ali cemo glumit da to jesmo u pitanju su fotelje'


...mi nismo prorusi ali po potrebi jesmo ako treba biti i govno bit cemo..fotelja je u pitanju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2022, 12:27

25.10
ovako kratki izvještaj iz glave.
Ukrainci navodno maznuli jedno selo u Hersonskoj oblasti
Ukrainci navodno ponovo u pokretu put Svatova-Kremine navodno su ušli u neka sela -- za ovo dvoje čekamo vizualne dokaze, tipa Ukrainski vojnik zabija zastavu negdje gdje svi na googlu mapsu možemo vidjeti
I treće ono što sam pisao, potvrđeno Ukrainci su u ograničenom protunapadu od dan-dva, poništili dva mjeseca napredovanja Rusa kod Bahmuta.

Česi i dalje šalju opremu Ukraincima. Željeznica uredno radi.


Inače Ukrainski mediji i izvori non stop spamaju da su oborili zadnjih par dana X ru helikoptera, međutim nažalost nema niti jedne potvrđene slike niti videa, pa do tada se odbacuje to

Jedino što ima jedna polu-loša snimka, neda mi se tražiti, uglavnom pogode nešto Iglom/Stingerom i vidi se u daljini nešto da je pogođeno, pitaj boga što.. može biti i dron ili šta ja znam..

naravno ne znači da se nije desilo ništa, ali nema nikakvih video dokaza, ali bilo je situacija gdje bi ukrainci tvrdili da su nešto oborili, nije bilo video dokaza, i onda bi kasnije ukrainci oslobodili teritorij i našli ostatke srušenog aviona čije snimke nisu imali, i onda lipo ide to na oryx evidenciju. međutim rekao bih da većinom lažu/izmišljaju ali to je tako

navodno snimka gdje neki čečenci slave ima koji dan jer su preživjeli UKR HIMARS napad.. opet navodno određen broj ih nije preživio i ima teže ozljede.  ukranci tvrde da su ih eliminirali na stotine, rusi šute, pro-ruski profili da je fejk video, vjerojatno je bilo određenih žrtava, neki manjih broj mrtvih i malo više ranjenjih


da u Hersonu sve više i više dućana odbija uzeti rublje, samo primaju ukrainsku valutu, pošto rusi plaćaju samo rubljama, a ukrainci ih ne primaju, onda često izbijaju svađe, pa rusi samo pokradu što im treba, dućani se zatvaraju i police se prazne

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 13:00

veber wrote:i ti kao niti većina ovdje na forumu, kao niti većina rusofila ne shvaćate.

rusija je prodavala jeftino plin, ispod ekonomske isplativosti da bi ga recimo počela vaditi njemačka.

cijena će otići nekaj gore, ali nikaj dramatično.
slijedeće je otvaranje rudokopova
naftnih polja.


svega toga ima u eu.
zeleni će pojest govno i prošlost su.

rusija je nerazvijena zemlja.
kao svaka nerazvijena zemlja prodaje resurse, a ne dodanu vrijednost.

kraj priče.
kraj putina
kraj rusije

treba poticati alkoholizam kod njih.
da krepavanje bude još ubrzanije.

Možeš ovo kratko elaborirati.

hvala

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 13:03

Rusi optužuju: Zelenskij je kontaktirao Britaniju oko stvaranja nuklearnog oružja

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rusi-optuzuju-zelenskij-je-kontaktirao-britaniju-oko-stvaranja-nuklearnog-oruzja/2406000.aspx

I neka je. Ukri su se jednom odrekli nuklearnog oružja. Više ne smiju. Drugi puta ako i padne barbarima na pamet da napadnu, neće se usuditi.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 13:05

Rusi masovno gube jurišne helikoptere. Britanski obavještajci objasnili zašto

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rusi-su-izgubili-jako-puno-jurisnih-helikoptera-britanski-obavjestajci-rekli-zasto/2406187.aspx

BRITANSKO ministarstvo obrane objavilo je novo obavještajno izvješće o stanju u Ukrajini.

U njemu se navodi kako su najmanje 23 potvrđena gubitka ruskog jurišnog helikoptera Ka-52 HOKUM u Ukrajini od početka invazije.

"To predstavlja više od 25% flote ruskih zračnih snaga u službi od 90 Ka-52 i gotovo polovicu ukupnih ruskih gubitaka helikoptera u Ukrajini. Ruski jurišni helikopteri vjerojatno su pretrpjeli posebno oštećenje od ukrajinskih prijenosnih sustava protuzračne obrane (MANPADS)", piše u izvješću dodajući da ruski helikopteri nemaju odgovarajuću potporu borbenih aviona, što se ne bi očekivalo prema ruskoj vojnoj doktrini. 


Dalje britanski obavještajci navode kako Rusija još uvijek ne uspijeva održati odgovarajuću zračnu nadmoć kako bi pouzdano izvršila učinkovitu blisku zračnu potporu u blizini crte bojišnice, a njezino topničko streljivo je pri kraju.

"Ruski zapovjednici vjerojatno sve više pribjegavaju provođenju visokorizičnih misija jurišnih helikoptera kao jedne od rijetkih dostupnih opcija za pružanje bliske potpore trupama u borbi", navode obavještajci.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 13:07

Nevolje u raju

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sef-wagnerovih-placenika-navodno-putinu-u-lice-rekao-da-mu-je-losa-ratna-taktika/2406240.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/isw-velika-prijetnja-putinu-sef-wagnera-sve-mocniji-suradjuje-sa-strelkovom/2406145.aspx

Raskol u Kremlju. Prigožin nastavlja prikupljati moć

Aneksija četiri ukrajinske oblasti od strane ruskog predsjednika Vladimira Putina 30. rujna izazvala je raskol unutar Kremlja, koji će se vjerojatno intenzivirati. Elite u Kremlju uglavnom nisu podržale Putinovu odluku o aneksiji Hersonske, Zaporiške, Donjecke i Luhanske oblasti. Telegram kanali povezani s grupom Wagner također su primijetili pojavu frakcija unutar Kremlja.

Financijer Wagner Grupe Jevgenij Prigožin stalno govori o frakcioniranju unutar Kremlja, čak je izričito naveo da je on dio frakcije "rata do pobjede". Prigožin nastavlja prikupljati moć i uspostavlja vojnu strukturu paralelnu s ruskim oružanim snagama, što bi moglo predstavljati prijetnju Putinovoj vladavini - barem unutar informacijskog prostora. 



Ruski vojni blogeri izvijestili su da Prigožin sponzorira formiranje dragovoljačke bojne bazirane koju je regrutirao ruski ratni zločinac i bivši časnik Federalne službe sigurnosti (FSB) Igor Girkin (Strelkov). Girkin je strastveni kritičar ruskog višeg vojnog zapovjedništva i istaknuta figura među ruskim ultranacionalistima.

Prigožin ima jedinstveno povoljan položaj u ruskoj državnoj strukturi i informacijskom prostoru koji mu omogućuje da lakše proširi svoje biračko tijelo u Rusiji od osramoćenog ruskog višeg vojnog zapovjedništva. Putin ovisi o Wagnerovim snagama u Bahmutu i vjerojatno pokušava umiriti Prigožina. unatoč činjenici da Prigožin potkopava konvencionalnu rusku vojsku.

Prigožin se naizgled distancirao od čečenskog vođe Ramzana Kadirova, nakon što su njihove zajedničke kritike ruskog višeg vojnog zapovjedništva 1. listopada privukle veliku pozornost.  Ovaj retorički zaokret može ukazivati ​​na to da Kadirov gubi utjecaj i položaj te da se može bojati da će izgubiti kontrolu nad Republikom Čečenijom.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 14:12

Američki obavještajci: Ukrajina ima najviše šest sedmica za napredovanje

Američki istraživački centar Stratfor naveo je na svojoj web stranici faktore koji će zakomplicirati napredak Ukrajine na ratištu.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/10/25/americki-obavjestajci-ukrajina-ima-najvise-sest-sedmica-za-napredovanje

Američki istraživački centar Stratfor naveo je na svojoj web stranici faktore koji će dodatno zakomplicirati napredak Ukrajine nakon vremenskog okvira od šest sedmica, jer će se tada povećati oblačnost i kišno vrijeme, što će ometati satelitske snimke i kretanje vozila. Osim toga, opadanje lišća ove zime uzrokovat će da grupisane trupe, koje su donedavno bile zaklonjene iz drveća, izgube svoj prirodni zaklon. Pored toga, očekuje se i pristizanje dodatnih ruskih snaga, koje su trenutno mobilizirane i provodi se njihova obuka, na liniju fronta u Ukrajini.

Vrata za napredovanje prema Krimu
Stratfor vjeruje da će Ukrajina svoj fokus u doglednoj budućnosti usmjeriti na regiju Herson. Sve su veća nagađanja da bi ukrajinske snage tamo mogle vratiti teritorije sve do rijeke Dnjepar i prije nego što je očekivano, nakon što su ruske trupe koje se nalaze u toj oblasti najavile da će evakuirati civile iz grada.

Ako Ukrajina ponovno preuzme kontrolu nad Hersonom, to će joj otvoriti vrata za napredovanje prema jugu u pravcu Krima, koji je Rusija anektirala 2014. godine, što bi predstavljalo veliki politički neuspjeh za rusku vladu.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 14:13

10 godina od danas, Ukrajina će za Rusiju biti ono što je Zapadna Njemačka bila za Istočnu

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/lideri-drzava-direktori-kompanija-i-strucnjaci-za-razvoj-razvijaju-marsalov-plan-za-ukrajinu/221025021

Lideri država, stručnjaci za razvoj i izvršni direktori okupljaju se u utorak u Berlinu na konferenciji o onome što domaćini opisuju kao "Maršalov plan" za obnovu Ukrajine nakon ruske invazije.

Konferencija, čiji su domaćini njemački kancelar Olaf Scholz i Evropska komisija, neće uključivati ​​konkretna obećanja u novcu za procijenjene troškove obnove od 750 milijardi eura, zadatak koji su domaćini usporedili po opsegu s programom Maršalovog plana Sjedinjenih Američkih Država za obnovu Evrope nakon Drugog svjetskog rata.

"Oblik rekonstrukcije će oblikovati zemlju kakva će Ukrajina biti u budućnosti", napisali su Scholz i predsjednica Komisije Ursula von der Leyen u njemačkom listi Frankfurter Allgemeine.

"Pravna država s jakim institucijama? Agilno i moderno gospodarstvo? Živahna demokracija koja pripada Europi? Iako uvijek treba biti oprezan s historijskim poređenjima, ovo je ni manje ni više nego Maršalov plan za 21. stoljeće", napisali su, smatrajući obnovu Ukrajine “generacijskim zadatkom”.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 25/10/2022, 14:15

Amer miri nepomirljivo, samo da bi Barbare bacio na aparate. 

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/10/25/izrael-i-liban-potpisuju-historijski-porazum-o-morskoj-granici

Sporazum o morskoj granici između Izraela i Libana kojem je posredovao SAD bit će potpisan u četvrtak, potvrdio je izraelski premijer Yair Lapid.

“U četvrtak ćemo potpisati historijski sporazum s Libanom. Izrael će postati u bliskoj budućnosti važan opskrbljivač Evrope plinom”, rekao je Lapid u Tel Avivu tokom razgovora s nizozemskim premijerom Markom Rutteom, prenosi Hina, pozivajući se na Reuters.

Predsjednik Libana Michel Aoun je kazao da sporazum predstavlja “historijsko postignuće”, kojim je Libanu vraćeno 860 kvadratnih kilometara morskog teritorija, no naglasio je da ta činjenica ne znači i normalizaciju odnosa s Izraelom.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 25/10/2022, 14:53

Charles III wrote:Amer miri nepomirljivo, samo da bi Barbare bacio na aparate. 

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2022/10/25/izrael-i-liban-potpisuju-historijski-porazum-o-morskoj-granici

Sporazum o morskoj granici između Izraela i Libana kojem je posredovao SAD bit će potpisan u četvrtak, potvrdio je izraelski premijer Yair Lapid.

“U četvrtak ćemo potpisati historijski sporazum s Libanom. Izrael će postati u bliskoj budućnosti važan opskrbljivač Evrope plinom”, rekao je Lapid u Tel Avivu tokom razgovora s nizozemskim premijerom Markom Rutteom, prenosi Hina, pozivajući se na Reuters.

Predsjednik Libana Michel Aoun je kazao da sporazum predstavlja “historijsko postignuće”, kojim je Libanu vraćeno 860 kvadratnih kilometara morskog teritorija, no naglasio je da ta činjenica ne znači i normalizaciju odnosa s Izraelom.
Nije to novo. Tamo je plinsko polje pa će Izrael prodavat LNG Europi. Morali su napravit di je granica kako bi se to moglo vadit a u Libanonu je trenutno velika ekonomska kriza pa im treba para. Ranije je to dogovoreno, prije ovog napada. Sad su samo potpisali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 25/10/2022, 16:20

Inače Amerika je počevši od Trumpa najviše za vrijeme Trumpa pokušavala smirit stanje po svijetu.
Trump je praktički pomirio cijeli arapski svijet sa Izraelom(osim Sirije) .


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 25/10/2022, 19:56

vuksadinare wrote:kaze zoki da ga boli kurac dok hrvatska ne zarati...

Pa ratovala je, svi znamo kako se drzao tada:)
Jebena komunjarsko pionirska djeca.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 25/10/2022, 20:01

AssadNaPodmornici wrote:Inače Amerika je počevši od Trumpa najviše za vrijeme Trumpa pokušavala smirit stanje po svijetu.
Trump je praktički pomirio cijeli arapski svijet sa Izraelom(osim Sirije) .


Da je Trump ostao na vlasti, ovog rata nebi bilo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 25/10/2022, 20:50

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače Amerika je počevši od Trumpa najviše za vrijeme Trumpa pokušavala smirit stanje po svijetu.
Trump je praktički pomirio cijeli arapski svijet sa Izraelom(osim Sirije) .


Da je Trump ostao na vlasti, ovog rata nebi bilo.

bilo bi i ukrajina bi pala ... zatim bi isao dalje kad prikupi snage
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 25/10/2022, 20:55

debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače Amerika je počevši od Trumpa najviše za vrijeme Trumpa pokušavala smirit stanje po svijetu.
Trump je praktički pomirio cijeli arapski svijet sa Izraelom(osim Sirije) .


Da je Trump ostao na vlasti, ovog rata nebi bilo.

bilo bi i ukrajina bi pala ... zatim bi isao dalje kad prikupi snage

Gluposti. Trump je prvi probio led za slanje ozbiljnog oružja Ukrajini.

Trump bi eskalirao prije samog rata.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 25/10/2022, 21:25

Hektorović wrote:
debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Inače Amerika je počevši od Trumpa najviše za vrijeme Trumpa pokušavala smirit stanje po svijetu.
Trump je praktički pomirio cijeli arapski svijet sa Izraelom(osim Sirije) .


Da je Trump ostao na vlasti, ovog rata nebi bilo.

bilo bi i ukrajina bi pala ... zatim bi isao dalje kad prikupi snage

Gluposti. Trump je prvi probio led za slanje ozbiljnog oružja Ukrajini.

Trump bi eskalirao prije samog rata.

kako ovo sad kad trump nije izazvao/poticao nikakve ratove ? daj se dogovorite sami sa sobom ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 29 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum