ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 16/10/2022, 16:38

Hartmann wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
Hartmann wrote:Prebacivanje snaga tamo vamo..fronta je predugacka
I konačno uvlačenje Bjelorusije u rat.
I eventualni unutarnji prevrati u Bjelorusiji.
Zanimljivo koje ambasade izvlače ljude iz Ukrajine,možda imaju neku informaciju,vjerojatno će Rusi napravit neko jebeno sranje.
Zasto Rusi? I ti si jedan od onih koji vjeruju da je rat u Ukrajini ZAPOCELA Rusija? No
Nije bitno tko ga je započeo,već tko će ga završit.
Nitko nije Putinu prislonio pištolj na čelo.pa da je morao nasjest na igru.
Koja bi to blamaža bila,da od invazije koju su slavodobitno najavljivali,na kraju nije bilo ništa.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 16:38

treba sad pojesti nes slatko..prije kavice,ajd zdravo Mabus.. :beer

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 16/10/2022, 16:41

RayMabus wrote:Treba napravit obojenu revoluciju u Kini s ciljem skidanja režima.



Ovaj put podupirem galaktičkog generala s 5*  i njegova nastojanja kreiranja geopolitičkih prilika u svijetu po njegovim željama. :tu
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 16:43

Šolc i njemački poslovni čelnici će dobit slom živaca.



Manji koalicijski partneri Zeleni i liberalni Slobodni demokrati tvrđeg su stava od socijaldemokrata (SPD) kancelara Olafa Scholza koji ne žele slijediti primjer SAD-a i izazivati Hladni rat s Kinom.

“Odvajanje je pogrešan odgovor. Ne moramo se odvajati od nekih zemalja”, rekao je početkom sedmice Scholz, koji planira posjetiti Kinu do kraja godine.

“Odlučno kažem da moramo nastaviti poslovati s Kinom”, poručio je njemački premijer.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52869-njemacki-poslovni-celnici-njemacku-ne-treba-udaljavati-od-kine
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 16:46

IL Risorto wrote:
Hartmann wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
Hartmann wrote:Prebacivanje snaga tamo vamo..fronta je predugacka
I konačno uvlačenje Bjelorusije u rat.
I eventualni unutarnji prevrati u Bjelorusiji.
Zanimljivo koje ambasade izvlače ljude iz Ukrajine,možda imaju neku informaciju,vjerojatno će Rusi napravit neko jebeno sranje.
Zasto Rusi? I ti si jedan od onih koji vjeruju da je rat u Ukrajini ZAPOCELA Rusija? No
Nije bitno tko ga je započeo,već tko će ga završit.
Nitko nije Putinu prislonio pištolj na čelo.pa da je morao nasjest na igru.
Koja bi to blamaža bila,da od invazije koju su slavodobitno najavljivali,na kraju nije bilo ništa.
Itekako je bitno.Mislim,politicke igre prije,pravljenje atmosfere straha u Europi.U Svabiji je PRIJE i najave rata u Ukrajini,svirala uzbuna za zracnu opasnost(zadnji puta sezdesetih godina 20st.),onako iz mira,malo da se sirene propusu?..Bitno je jer se se to pripisati onom kojeg misle etiketirati kao Zlog.Od 2014. se konzistentno ubijaju Rusi u Ukrajini,a sto se tice Ukropa,i izjave Timosenko,na pitanje US drzavne tajnice,sto da rade sa Rusima u Ukrajini(8 milijuna ljudi)? Timosenko je rekla..iza zice,nukajte ih,radite sto hocete..
Cija stvara napetost u Europi,svi pricaju Rusija ce napasti Europu,i onda odjedared cijina aktivnostu Ukrajini,ia koje slijedi ruska ereakcija,a sto bi trebalo?

Nista Rusi nisu najavljivali slavodobitno..TO u sluzbenome ne postoji,prvo jer to nije bila i jos uvijek nije cisto vojna operacija,a cilje je bio sto je Putin vec zilijun puta ponovio retardiranima,samo da osigura podruchja gdje Rusi zive...sad sto Ukri guraju dalje,a to ce im se obiti o glavu,budemo vidjeli..Rusi idu sa rezervom,jer Ukre kao takve ne smatraju,primjer svabima iz WW",pa ne idu puno snagom,nego su prilicn oneodlucni..ti to zoves blamazom,ja hvalim Boga,jer jos Rusi nisu ljuti..

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 16:49

Da umres od smijeha... :rasta :rasta :rasta

https://t.me/Slavyangrad/14696

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 16:49

Jebe mi se za Njemačku, Rusiju, Ukrajnu i cijeli svijet.

Imam samo jedan cilj.

Pobiti sve koji su podržali i podržavaju Komšića.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 9k=


Last edited by RayMabus on 16/10/2022, 16:52; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 16/10/2022, 16:50

Krivo si shvatio,zapadni mediji su slavodobitno najavljivali rusku invaziju na Ukrajinu,a koja bi to sramota bila da do toga nije došlo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 16/10/2022, 16:52

RayMabus wrote:Jebe mi se za Njemačku, Rusiju, Ukrajnu i cijeli svijet.

Imam samo jedan cilj.

Pobiti sve koji su podržali i podržavaju Komšića.
Pa čak ni Raspudić,epikur i onaj slovenski udbaš ne pizde toliko zbog Komšića kao ti.
Jebeš BiH i Komšića,potpuno nebitne stvari.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 16:53

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Jebe mi se za Njemačku, Rusiju, Ukrajnu i cijeli svijet.

Imam samo jedan cilj.

Pobiti sve koji su podržali i podržavaju Komšića.
Pa čak ni Raspudić,epikur i onaj slovenski udbaš ne pizde toliko zbog Komšića kao ti.
Jebeš BiH i Komšića,potpuno nebitne stvari.
Oni nisu ja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 16:58

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

----


Anđeli Znanja su Prijestolnici.

Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).

Simboli Božje pravde i autoriteta.

--

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by IL Risorto 16/10/2022, 16:59

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Jebe mi se za Njemačku, Rusiju, Ukrajnu i cijeli svijet.

Imam samo jedan cilj.

Pobiti sve koji su podržali i podržavaju Komšića.
Pa čak ni Raspudić,epikur i onaj slovenski udbaš ne pizde toliko zbog Komšića kao ti.
Jebeš BiH i Komšića,potpuno nebitne stvari.
Oni nisu ja.

Pa po ovome ti ispadaš veći Bosanac od njih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 17:02

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Jebe mi se za Njemačku, Rusiju, Ukrajnu i cijeli svijet.

Imam samo jedan cilj.

Pobiti sve koji su podržali i podržavaju Komšića.
Pa čak ni Raspudić,epikur i onaj slovenski udbaš ne pizde toliko zbog Komšića kao ti.
Jebeš BiH i Komšića,potpuno nebitne stvari.
Oni nisu ja.

Pa po ovome ti ispadaš veći Bosanac od njih.

by RayMabus Thu 26 May - 12:05

Na kraju, osvrnula se i na probleme vezane za izborni proces u BiH te je poručila kako se izbori moraju održati i da Velika Britanija tu ima jasan stav.

"Podržavamo izborni proces. Izbori se moraju održati i nećemo da se mijenjaju ta pravila. Što se tiče istrajnosti, Velika Britanija ulaže nova sredstva u BiH. To su čiste investicije, podržavamo NATO koji daje potporu Oružanim snagama BiH. Zanima me da svi saveznici rade isto, da osiguraju da snage koje podržavaju demokratiju u BiH nadjačaju sve drugo", zaključila je šefica britanske diplomatije Liz Truss.

Truss: Vidimo miješanje Rusije i u BiH, moramo osigurati da demokratske snage nadjačaju sve drugo

--

by RayMabus Thu 26 May - 12:09

To ti je bila loša izjava ako se pita a pita se generala GF s pet zvjezdica.

Koštat će te jako.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51504-britanija-otvoreno-protiv-hrvatske-u-bih















Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).

Simboli Božje pravde i autoriteta.

--

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 17:15

Da ste vi normalni ja bi moga ladit jaja i mozak na pašu.

Imate mapu di se glasa za Komšića i to nisu hrvatske sredine i Hrvatska se žali i vi joj kažete tko vas jebe mi ćemo po svome a nama tu paše da mi tebe izguramo i napravimo građansku većinsku bošnjačku državu i preko njih ćemo to kontrolirat a tebe tko jebe.

Ok.

TKO JEBE VAS.

ZBOGOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 17:21

lol! lol! lol! lol!

🇺🇸 (https://sun9-13.userapi.com/impg/6jdENw5yKpmO1ikHxA-bbnroMSyCVpHsjwoaOA/iPt82_V30yI.jpg?size=1280x1280&quality=95&sign=a17ca984af1629cc603b2a9154a5b9f6&type=album)🇺🇦 White House warehouses are empty

Washington will soon have to reduce the supply of weapons and ammunition to Ukraine. Mark Kanchian, ssenior adviser at the Center for Strategic and International Studies, said this in an interview with Fox News (https://24newsbreaker.com/world/282045.html).

Kanchian refers to sources in the Biden administration. According to him, the Pentagon's stocks are rapidly depleted, the United States has few HIMARS missile systems, Javelin anti-tank systems, M777 howitzers and ammunition for them.

“We will continue to support Ukraine, but we will have to do it in other ways. For example, we can provide analogues, buy equipment from third countries or slow down the supply process,” he said.

Recall that in May, the US Defense Department complained (https://t.me/sputniklive/37318) about the severe depletion of the FIM-92 Stinger MANPADS and FGM-148 Javelin ATGMs. According to preliminary estimates, the restoration of their reserves will require from 2 to 7 years of active work of American arms industry.

At the same time, "Western partners" have prepared another package of assistance for Ukraine (https://t.me/R_Diplomat/129).

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 17:23

Sad ćemo fino podržat obojenu revoluciju u Kini a vlast ko svaka vlast grčevito se bori da ostane na tronu a imaju 30 miljona nadrkanih muških koji nikad u životu neće pičke vidit pa da se to ne okrene na njih onda vanjski neprijatelj i bajunete u ruke i juriš na nekoga.

Prekid trgovine s Njemačkom a ovoj je Kina pola izvoza i ode NJEMAČKA U KURAC.








RTL Vijesti
/
23.2.2022. u 9:10 ( dan dva prije napada )

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 17:28

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Jeremy10

lol! lol! lol!

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 16/10/2022, 17:31

Hartmann wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Jeremy10

lol! lol! lol!
Hahaha super
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hartmann 16/10/2022, 17:33

Ringo10 wrote:
Hartmann wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Jeremy10

lol! lol! lol!
Hahaha super

Ali video je neproicjenjiv..Lik se kao grci,dok u pozadini topovi pucaju i bombe eksplodiravaju,a u vidokrug kamere odjedared useta cura sa pijace...ono,potrazi,upisat ces se od smijeha :rasta :rasta

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 17:34

RayMabus wrote:Sad ćemo fino podržat obojenu revoluciju u Kini a vlast ko svaka vlast grčevito se bori da ostane na tronu a imaju 30 miljona nadrkanih muških koji nikad u životu neće pičke vidit pa da se to ne okrene na njih onda vanjski neprijatelj i bajunete u ruke i juriš na nekoga.

Prekid trgovine s Njemačkom a ovoj je Kina pola izvoza i ode NJEMAČKA U KURAC.








RTL Vijesti
/
23.2.2022. u 9:10 ( dan dva prije napada )

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

PA PA
Ponedijeljak 21.02.2002

Ti odjebi a mi ćemo podržat Komšića


Tri dana kasnije 24.02.2022

PA PA

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Kalendar-2022
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/10/2022, 17:39

Petak 30.09.2022


by RayMabus Fri 30 Sep - 3:19

Kad ga instalirate u nedilju, gotovi ste.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52721-dolar-nastavlja-rasti-kao-lud-a-s-njim-i-cijena-gotovo-svega

--

Ponedijeljak 3.10 dan nakon šta su instalirali Komšića


Objavljeno: 03. listopad 2022. 09:03

Predstavnici Opec+ grupe planiraju se u srijedu sastati po prvi put uživo nakon ožujka 2020. godine, a za taj sastanak priprema se prijedlog smanjivanja proizvodnje za više od milijuna barela dnevno, što će imati vrlo značajni utjecaj i na opskrbu dijelova tržišta i, sasvim sigurno, na rast cijena.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/novi-energetski-udar-na-zapad-dogovara-se-kartelsko-smanjivanje-proizvodnje-nafte-narocito-lose-pise-se-europi-15255961




ZBOGOM





Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Revolveras_rodjen


RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum