ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drama Suljo:'Strah me je'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by niels Tue 4 Oct - 20:12

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:Meni nije jasan s desnom i lijevom obalom Dunava, možda je aludirao na Vojvodinu, drugdje Srbija ne drži i lijevu i desnu stranu Dunava.

A dobro, i ja se lovim na njegove cime :)

Ta njegova teatralnost fakat ide na zivce, ali on to radi namjerno jer trola bivshe srbe poput vuka a ovi se lepe kao komarci na lepljivu traku::::)))
...lepi...ko guzi koga?..ti dedu ili deda tebe :D

Lima pazi malo na taj svoj rječnik.

niels

Posts : 4793
2021-04-26


Back to top Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by Hektorović Tue 4 Oct - 22:58

niels wrote:Smirivanje strasti kako prema kome.

Prema Hrvatskoj nije ni najmanje pomirljiv, iako ima više prostora za suradnju, prije svega ekonomsku, nego otvorenih pitanja, koja se ionako neće nikada zatvoriti.

No dobro.

Hrvatska mu je "lagana" meta za političko iživljavanje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 23:42

„Kada je riječ o opskrbi plinom, situacija je mnogo teža nego što ljudi misle, zato što ni u jednoj od naših zemalja nisu ljudi navikli na ovolike razmjere krize – situacija je grozna“ izjavio je danas predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vucić u Budimpešti, poslije sastanka Mađarske, Srbije i Austrije.

„Sve što smo uradili u posljednjih deset godina kako treba, a reindustrijalizirali smo zemlju, podigli trgovinsku razmenu – i sve to može nestati za šest mjeseci i ne našom krivicom. Nula je naša krivica, kao što je i mađarska ili austrijska“, izjavio je predsjednik Srbije, a prenosi N1.

Dodao je da nije samo pitanje da li će biti dovoljno plina za kućanstva.

„A što ćemo raditi s tvrtkama? Tko će platiti tu cijenu, a ako treba država da plati, odakle nam toliko novca, a ako plaćaju tvrtke, one to neće moći izdržati“, izjavio je Vucić , dodavši da država gubi ogroman novac.

„Mi ne možemo drugačije pomagati tvrtkama nego ih de facto poticati kroz nižu cijenu energije“ kako je Vucić, te je potvrdio da je i to bila tema današnjeg samita Mađarske, Austrije i Srbije.

https://www.poslovni.co.rs/regija/problemi-s-opskrbom-plina-u-srbiji-Suljo-situacija-je-grozna-4357041

Tko te jebe četnik jedan. Prije četiri mjeseca si mrtav ladan rekao da Hrvatska nije imala pravo na oslobađanje svojih teritorija u Oluji i pripremaš mentalno teren za neki budući napad na Hrvatsku.

I sad ćeš se ti fino opredijelit na koju češ stranu smradčino šugava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by RayMabus Tue 4 Oct - 23:58

by RayMabus Mon 23 May - 16:14

Da podsjetim, izgleda da ste se zaboravili što je bilo 1995. Nisu Srbi ubijali Hrvate, već Hrvati Srbe. Nisu Srbi protjerali Hrvate iz Gline, nego obrnuto.


Nisu 1995. Srbi ubijali Hrvate, nego Hrvati Srbe

--

by RayMabus Mon 23 May - 16:16

Da rezoniramo :

1. Hrvatska je međunarodno priznata država a oni su tamo digli oružanu pobunu 1991 na poticaj Srbije i protjerali sve nesrbe.

2. Ti nisi hrvatski državljanin a 1994 si tamo došao držati govore kako Hrvatska ne postoji u međunarodno državnim granicama.

3. Iako im je nudila mirnu predaju oni su to odbili dakle po tebi države nemaju pravo osloboditi svoje teritorije koji drugi drže pod okupacijom.



SINE AKO SAM TE DO SAD TRPIO SAD VIŠE NEĆU


PA PA

--

by RayMabus Mon 23 May - 16:53

Bio ti je rok 5 mjesec i da daš sankcije Rusiji a sad će ti biti 4 mjeseca rok.

Skratio sam ti vrijeme tog roka sad za mjesec dana.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji

--

23.05 + 4 mjeseca = 23.09

Ajde jedi govna smrade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 10:59

Za razliku od prijašnje verzije, kako Jutarnji list doznaje iz diplomatskih izvora, u novom tekstu nije predviđena derogacija kojom bi se dopuštalo tranzit sirove ruske nafte preko Hrvatske za zemlje zapadnog Balkana. Glavni razlog odustajanja od izuzeća jest ponašanje Srbije u vezi sa sankcijama EU protiv Rusije.

Udar iz Bruxellesa na Srbiju: Vucić može zaboraviti na rusku naftu koja ide preko Hrvatske!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

Drama Suljo:'Strah me je' - Page 2 Empty Re: Drama Suljo:'Strah me je'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum