ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u BiH

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 01:54

A nikad se manje kandidata nije utrkivalo za članove BiH Predsjedništva, napominje Dnevni Avaz, što govori da je gotovo trećina glasača SDA izabrala nekoga drugoga umjesto Izetbegovića. Taj drugi je najvjerojatnije bio Željko Komšić kojega su Izetbegović i SDA uz pomoć bošnjačkih glasova i na proteklim izborima instalirali kao hrvatskog člana predsjedništva. Međutim, od problema BiH Hrvata, Željko Komšić je sad nenadano postao i Izetbegovićev problem, što također predstavlja prilično zanimljiv razvoj političke situacije u susjednoj zemlji.

Željko Komšić se, očito, Izetbegoviću obio o glavu jer Komšić već godinama uživa nesumnjivu podršku SDA, piše Dnevni Avaz. Krugovi bliski SDA prilično su panično uoči izbora prodavali spin da Komšić i Bećirović ciljaju isto glasačko tijelo i da je državni interes glasati za Komšića kako bi se spriječilo da HDZ-ov kandidat dobije stolicu. Ispostavilo se, međutim, da je Komšić time u velikoj mjeri sad uzeo prijeko potrebne glasove Izetbegoviću: mnogi SDA-ovci su boljega predstavnika svojih vrijednosti vidjeli u Komšiću nego u samome Izetbegoviću, zaključuje Dnevni Avaz u svojoj postizbornoj analizi.

Tako je prilično tragično po Bakira Izetbegovića završila priča o etnonacionalnim i stranačkim BiH re-kombinacijama. Bakir je preko Željka Komšića iznova sapunao dasku Hrvatima i HDZ-u BiH, ali je ovaj put time fatalno nasapunao i sam sebi.

---

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/je-li-dosao-kraj-dinastiji-izetbegovic-e-moj-bakire-sapunao-si-dasku-hrvatima-gurajuci-bosnjake-da-glasaju-za-komsica-ali-si-ovaj-put-time-glasove-oduzeo-sam-sebi-1229713

RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 17:26

Objavljeni novi rezultati CIK-a: Brutalan poraz Izetbegovića, više od 100.000 razlike za Bećirovića

Kandidat ujedinjene opozicije za Predsjedništvo BiH Denis Bećirović nakon 92,71 posto obrađenih biračkih mjesta ima 290.508 glasova, odnosno 57,26 posto


https://avaz.ba/vijesti/bih/777260/objavljeni-novi-rezultati-cik-a-brutalan-poraz-izetbegovica-vise-od-100-000-razlike-za-becirovica

Izbori u BiH  - Page 5 Komsic-alkoholicar-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by aben 5/10/2022, 17:29

Zoč ne metnete polonija u pivu komšiću? Ne verujin da se njega čuvo ko putina.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 17:33

aben wrote:Zoč ne metnete polonija u pivu komšiću? Ne verujin da se njega čuvo ko putina.
Ne triba. Ne smeta mi vojno iduće četiri godine.

Reka san da će najebat svi koji ga podržavaju a da mi on vojno ne smeta toliko i da ga mogu istrpit još četiri godine.

Svi će najebat koji ga podržavaju a njemu neće bit ništa.

Nije on problem. Problem su oni koji ga podržavaju ( koji podržavaju preglasavanje Hrvata i Hrvatske ). Shvačaš ?

On je samo posljedica. Ne ubijaš to. Ubijaš izvor. Odnosno izvore jer ih je više. Imam spisak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 17:48

Šta dobiješ ako ubiješ njega ?

On je obični klaun kojeg su instalirale određene a šta ja znam nazovimo to neke svjetske sile i razne političke struje itd iz ovih i onih svojih interesa itd.

Ti njega ubiješ a oni nađu novog klauna.

A ne može.

Ubit ću njih dakle te koji ga postavljaju da mene izbace iz BiH i naprave tu islamski vilajet ( zamaskiran u građansku državu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 17:50

Nisan ja nigdi reka da ću njega ubit il da ću ga dirati uopće.

Di vidiš da to piše ?

Ne piše nigdi. Piše ti nešto drugo.

Piše ti da će najebat svi ostali radi njega.

RayMabus wrote:Sve vam piše ovdje i čitajte s razumjevanjem a ne čitat ono šta vi vidite a ne piše uopće :


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 18:03

Kako vi ne kužite da vam ja cilo vrime govorim nešto i ne znate spojit.

Čujete od mene da vam kažem da sam dio nekakve anđeoske hijerarhije itd.

Šta su anđeli ?

Glasnici Bogova.

Jel sad shvaćate šta vas mlati ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 18:04

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by debotoijusto 5/10/2022, 18:33

Branislav Borenović, predsjednik PDP-a, jedne od opozicijskih stranki, pojasnio je zašto je podnesen zahtjev za ponovno brojanje glasova, odnosno zašto se smatra da je opozicijska kandidatkinja Jelena Trivić (PDP) oštećena u korist kandidata SNSD-a Milorada Dodika. 
"Podnijeli smo zahtjev za ponovno prebrojavanje glasova jer smo utvrdili stotine nepravilnosti. Više od 65.000 glasova je kontaminirano. Skoro 35.000 glasova je nevažećih. Ogromna je razlika u korist Dodika u Doboju i Zvorniku. To je razlika od 20.000 glasova, što je suprotno od podataka koje smo dobili s terena. Nepoznati kandidati dobili su po 150 glasova, a kandidat opozicije nula glasova”, tvrdi Borenović, prenosi Klix.ba. 
Kako je kazao, ponovno se moraju otvoriti glasačke kutije kako bi se utvrdilo što se u njima nalazi.
Naglasio je da oporbene stranke neće odustati dok se "ne utvrdi istina i pravda".
Jelena Trivić je ustvrdila da se na općim izborima u RS-u dogodila izborna krađa.
Proces prebrojavanja tijekom noći bio je ravan ratnom stanju. Samo na jednoj snimci se vidi kako nasilnici ulaze i napadaju promatrača koji se nije povukao. Sada to treba priznati i izgurat ćemo ovaj proces do kraja. Ne radimo to zbog sebe, već zbog građana. Pogledajte priopćenje CIK-a (Centralna izborna komisija) u 1:30 u izbornoj noći. Rezultati nisu bili jasni jer ne dobivamo dovoljno ažurnih podataka od biračka mjesta - tako je rekao CIK. Proces brojanja je obustavljen jer je nekome naređena krađa", rekla je.



ukralo ?
ukralo !
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 18:38

Vi ili ćete se prominit il ćete se samouništit.

Ja sam na jutro kad su izašli konačni rezultati i vidio da je Komšić ponovo instaliran dao naredbu : Aktiviraj sve.

To ti je Amargedon.

---

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 18:42

Armagedon (također Armagedon , Armagedon ili Har-Magedon , grčki Ἁρμαγεδών ) odnosi se na mjesto posljednje odlučujuće bitke u "ratu velikog dana Boga Svemogućeg" u Otkrivenju Ivana . U širem smislu, pojam u teologiji označava eshatološki odlučujući boj. Sekularno, koristi se za vrlo velike katastrofe koje uništavaju sve .

Riječ Harmagedon spominje se samo jednom u Bibliji, i to u Knjizi Otkrivenja , poglavlje 16, stih 16. Autor u kontekstu stiha opisuje posljednji niz pošasti posljednjeg vremena, " sedam zdjela gnjeva ". Po Božjoj zapovijedi, njih sedam anđela izlijeva po zemlji. Šesta zdjela (stihovi 12-16) uključuje presušivanje rijeke Eufrat i tri demonska duha koji vode kraljeve svijeta da se okupe u ratu s Bogom na mjestu Harmagedona . Stih 16 je prema izdanjima kritičkog teksta koji se danas koriste: "Καὶ συνήγαγεν αὐτοὺς εἰς τὸν τόπον τὸν καλούμενον ἙβραΊστὶ Ἁρμαγεδώ".
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 18:45

Ne demona nego anđela.

----

U širem smislu, pojam u teologiji označava eshatološki odlučujući boj. Sekularno, koristi se za vrlo velike katastrofe koje uništavaju sve .

Autor u kontekstu stiha opisuje posljednji niz pošasti posljednjeg vremena, " sedam zdjela gnjeva ". Po Božjoj zapovijedi, njih sedam anđela izlijeva po zemlji.

---

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by debotoijusto 5/10/2022, 18:58

ŽUPANIJSKI sud u Splitu je odredio jednomjesečni istražni zatvor 56-godišnjem pomorcu iz Splita koji je u nedjelju suprugu izudarao stolicom te šakom udario svoju kćer.
Prema neslužbenim informacijama Slobodne Dalmacije, Splićanin se pod utjecajem alkohola iživcirao prateći tijek izbora u BiH na televiziji.

Sve je kulminiralo u nedjelju u 17 sati nakon ručka kada je vidno pijani 56-godišnjak bez povoda počeo psovati suprugu zbog njezinog podrijetla.
Kako bi izbjegla fizički napad, žena je situaciju pokušala okrenuti na šalu, ali je nasilnik uzeo jastuk i njime je udario. Potom je sa svojih 110 kilograma težine legao na ženu te joj jastuk stavio na glavu. Pritiskao ju je i vrijeđao. 

Tada je njihova punoljetna kći izašla iz sobe i vikala na oca da pusti majku. Prema policijskom izvješću, to je ženi spasilo život jer ju je suprug mogao ugušiti. Nasilnik je tada krenuo prema kćeri, majka je stala između njih, a on je zbog alkoholiziranog stanja izgubio ravnotežu i pao, piše Slobodna Dalmacija. 
Nakon što ga je kći pokušala smiriti, otac ju je uhvatio za vrat. Majka ga je povlačila, što ga je kratko omelo, no onda je kćer udario šakom u čeljust. Supruga ga je tada polila vodom, on se okrenuo prema njoj, spotaknuo se i pao te je udario glavom. Potekla je krv, što ga je dodatno razbjesnilo.
Suprugu je gurnuo na pod, uzeo stolicu i njome dva puta udario ženu. Prvi udarac je dobila u ruku, a drugi joj je razbio glavu. Majka i kći uspjele su nekako pobjeći iz stana i nazvati policiju. Policija je odmah uhitila 56-godišnjaka, a žena je prevezena na hitnu pomoć, gdje je išla na šivanje rane. 



splitski dispet u epizodi komsic
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:02

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
red wolf wrote:Je li moguće? U Rusiji uočen Putinov ‘nuklearni vlak‘ - i ide prema Ukrajini: ‘Oružje apokalipse!‘

Bližimo se višem stupnju ovog sukoba...Valjda će bit pameti i dovoljno razuma...No, ako i ne bude, neće se samo ljude pitati o tome...
Pa valjda će se nešto pitat i cijenjenu Galaktičku Federaciju i njezinog proroka iz Kaštela. :cleanteeth
Nije prorok. Nisam ti ja Nostradamus.

Ne želiš znati al evo : jutros kad sam vidio konačne rezultate u BiH dao sam naredbu : Aktiviraj sve.

Prevest ću ti : Postoje razna bića u svemiru npr demoni, negativne duše , uglavnom svašta dakle aktiviraj sve.

Pitali su me jer mislim ozbiljno i odgovorio sam da i aktiviraj sve.

U to upadaju i djeca Ništavila.

AMARGEDON.

Moja je procjena da bi atomski rat izbrisao sve al da bi za pesto godina mogli vratit bića natrag ovamo i da nastavimo s duhovnom evolucijom.

500 godina pauza da se površina odmori od atomskih udara nam ništa ne znači u odnosu da vas sad ovakve pustimo da s ovakvim nakaradnim sistemom ostanete i nastavite s istim u svemiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by aben 5/10/2022, 19:03

debotoijusto wrote:ŽUPANIJSKI sud u Splitu je odredio jednomjesečni istražni zatvor 56-godišnjem pomorcu iz Splita koji je u nedjelju suprugu izudarao stolicom te šakom udario svoju kćer.
Prema neslužbenim informacijama Slobodne Dalmacije, Splićanin se pod utjecajem alkohola iživcirao prateći tijek izbora u BiH na televiziji.

Sve je kulminiralo u nedjelju u 17 sati nakon ručka kada je vidno pijani 56-godišnjak bez povoda počeo psovati suprugu zbog njezinog podrijetla.
Kako bi izbjegla fizički napad, žena je situaciju pokušala okrenuti na šalu, ali je nasilnik uzeo jastuk i njime je udario. Potom je sa svojih 110 kilograma težine legao na ženu te joj jastuk stavio na glavu. Pritiskao ju je i vrijeđao. 

Tada je njihova punoljetna kći izašla iz sobe i vikala na oca da pusti majku. Prema policijskom izvješću, to je ženi spasilo život jer ju je suprug mogao ugušiti. Nasilnik je tada krenuo prema kćeri, majka je stala između njih, a on je zbog alkoholiziranog stanja izgubio ravnotežu i pao, piše Slobodna Dalmacija. 
Nakon što ga je kći pokušala smiriti, otac ju je uhvatio za vrat. Majka ga je povlačila, što ga je kratko omelo, no onda je kćer udario šakom u čeljust. Supruga ga je tada polila vodom, on se okrenuo prema njoj, spotaknuo se i pao te je udario glavom. Potekla je krv, što ga je dodatno razbjesnilo.
Suprugu je gurnuo na pod, uzeo stolicu i njome dva puta udario ženu. Prvi udarac je dobila u ruku, a drugi joj je razbio glavu. Majka i kći uspjele su nekako pobjeći iz stana i nazvati policiju. Policija je odmah uhitila 56-godišnjaka, a žena je prevezena na hitnu pomoć, gdje je išla na šivanje rane. 



splitski dispet u epizodi komsic

Glasovala za komšića

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:04

by RayMabus Yesterday at 1:47

Neće vam ništa bit.

Duša je besmrtna a ti atomski udari to nakon 500 godina se raščisti i ponovo se pošalju biloške jedinke na površinu planete da nastave život ovdje.

U međuvremenu se možete inkarnirat na drugim planetama. Par tako inkarnacija i prođe tih 500 godina dok si reko keks.

Svjesno sam jutros donio tu odluku i aktivirao sve dakle i djecu Ništavila.

Rekao sam vam tko sam.

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.


--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52749-je-li-moguce-u-rusiji-uocen-putinov-nuklearni-vlak-i-ide-prema-ukrajini-oruzje-apokalipse
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:15

Sad se igrajte tih vaših majmunskih igrica : borbe za teritorij i resurse koliko god oćete.

Samo ovaj put vas nitko neće spriječiti da upotrijebite i atomsku bombu.

Uništite se da vas ne vidim.

Bolje da vas nema nego da mi takva ( kakva guraju Komšića ) govna uopće postoje na ovoj planeti a onda kasnije i nastave tako u svemiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:23

Državni dug SAD-a prvi je put premašio 31 bilijun dolara usred rastućih kamatnih stopa kako bi se ukrotila rekordno visoka inflacija i rastuće ekonomske neizvjesnosti, prema podacima Ministarstva financija, prenosi Anadolu.

Ukupni nepodmireni javni dug iznosio je nešto više od 31,1 trilijuna dolara, pokazali su podaci u utorak. U srpnju je Kongresni ured za proračun (CBO) projicirao da će državni dug SAD-a iznositi 98% BDP-a do kraja ove godine.

Dug koji je visok i raste kao postotak BDP-a mogao bi usporiti gospodarski rast, povećati otplatu kamata inozemnim vlasnicima američkog duga i povećati rizik od fiskalne krize, upozorio je CBO u izvješću o dugoročnim proračunskim izgledima za 2022. To bi također moglo učiniti fiskalnu poziciju SAD-a ranjivijom na povećanje kamatnih stopa i uzrokovati da se zakonodavci osjećaju ograničenije u svojim političkim izborima, dodao je ured.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:28

To bi također moglo učiniti fiskalnu poziciju SAD-a ranjivijom na povećanje kamatnih stopa i uzrokovati da se zakonodavci osjećaju ograničenije u svojim političkim izborima, dodao je ured.


--

Propali da Bog da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:32

Jebo vas Kolumbo koji vas je otkrio.

Američki imperijalizam.

I onda jer je njima fiks ideja slomit ove i one kako bi oni vladali onda im u BiH smetaju ovi i oni i oće građansku državu kako bi je uvkli pod svoj kišobran a to je NATO.

Slomit ću van sad pičku radi tog Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by RayMabus 5/10/2022, 19:34

Osiguravatelji mogu očekivati i do 57 milijardi dolara imovinske štete koju je na kopnu u SAD-u prouzrokovoa uragan Ian, objavila je u ponedjeljak kompanija za modeliranje rizika Verisk.

Projekcije osiguravatelja uključuju procijenjene štete od vjetra, olujnog nevremena i poplava na kopnu, povezanih s udarom uragana Iana na Floridi i u Južnoj Karolini, objavila je kompanija koju citira Reuters.

Procjena raspona štete kreće se od 42 do 60 milijardi dolara, kada se uključe i gubici Nacionalnog programa osiguranja od poplava, potencijalne sudske tužbe i sporovi i proširena definicija osiguranja.

Šteta od uragana Iana mogla bi dostići 57 milijardi dolara

Na. Čestitka. JEBO TE KOMŠIĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH  - Page 5 Empty Re: Izbori u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum