ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 21:17

Obraćajući se građanima Olova kandidat za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić, poručio je da iz susjedstva, političari poput Milanovića, dobacuju preko ograde, ali ni on kao ni mnogi drugi stranci ne razumiju koliko smo mi spremni da podmetnemo leđa za svoju državu, i da su upravo u tome krije veličina Bosne i Hercegovine.

On je kazao da svi dobronamjerni ljudi mogu šetati Sarajevom ali je upitno da li mogu šetati trgom Bana Jelačića, odgovarajući na najnovije optužbe koje je Milanović uputio na račun Sarajeva.

Komšić je istakao da oni koji ne žele dobro Bosni i Hercegovini žele da instaliraju svoje ljude u Predsjedništvo BiH, kako bi je uništili, i koliko god bježao od priče o omjeru 2:1 u PBiH, od toga se ne može pobjeći, jer ne postoji ništa što ukazuje na to da će podmetanja i napadi na BiH prestati, a kada je tako i kada već ne može biti 3:0 za BiH, onda može i treba biti 2:1 za Bosnu i Hercegovinu.

Odgovarajući na optužbe da je koncept građanske države nerealan, Komšić je kazao da se u Olovu ne može sjediti i zamišljati kako se popeti na Nišićku visovravan. Zato se mora učiniti prvi korak koji predlaže, a bude li Bosna i Hercegovina onakava kakvu je zamišljaju HDZ i Schmidt, nikada neće biti normalna zemlja i nikada neće ući u Evropsku uniju, i ko god kaže da kao takva hoće, laže ljude u Bosni i Hercegovini.

Dodao je i to da kada su drugi odlučivali o sudbini naše države, tada su nam slali Ikar konzerve kako bi oprali savjest pred TV kućama, a kada je Armija BiH ojačala, i kad smo stvari uzeli u svoje ruke tada su odmah rekli da se stane. I danas je tako, i ako budemo poginjali glavu to ne može izaći na dobro. Jedino ako ne budemo poginjali glavu, tada će nas poštovati. U zadnje četiri godine, pokušalo nas se slomiti, ali sada je vrijeme da jasno i odmah kažemo da to neće moći ni u naredne četiri godine.

Naglasio je da Demokratska fronta i Željko Komšić ne polažu račune strancima nego građanima Bosne i Hercegovine, govoreći o izmjenama Izbornog zakona. Dodao je i to da DF i Željko Komšić ne polažu račune pred sudijama i tužiocima jer su njihove ruke čiste, i nisu uprljane kriminalom.

Komšić: Sarajevom mogu šetati svi dobronamjerni ljudi, upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom


Gospodo draga vi ste okupirali poziciju predsjednika HVO kojim Hrvatska ima pravo veta na neke vojne stvari u svom mekom trbuhu.

NE DA NEĆETE NAPRAVITI ISLAMSKU BOSNU NEGO ĆU VAS SVE POBITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:06

Europu idući tjedan čeka prvi pravi test: ‘Moglo bi se posegnuti za ekstremnom mjerom‘

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/europu-iduci-tjedan-ceka-prvi-pravi-test-moglo-bi-se-posegnuti-za-ekstremnom-mjerom-15252404

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Maxresdefault


Već sam rekao da sam pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja a da su to Prijestolnici.

Geja anđeo čuvar planete Zemlje vam je također Prijestolnik.

10.02 izbori u BiH i stiže hladnoća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:12

Arktičke hladnoće koje će tijekom idućeg tjedna zahvatiti zapadnu Europu, kako piše Bloomberg, bit će prvi test koliko su Europljani voljni odgoditi početak grijanja u cilju uštede energije i olakšanja kućnih proračuna.

Temperature u Londonu bit će gotovo 5 stupnjeva Celzijevih ispod prosjeka za ovaj dio godine te će se kretati do 6,5 stupnjeva tijekom noći na utorak prema prognostičaru Maxar Technologies Inc. U njemačkom gradu Frankfurtu, prema toj prognozi, bit će u srijedu 3,5 stupnjeva ispod uobičajenih razina u rujnu, dok će se dijelovi Francuske i Španjolske također suočiti s temperaturama 3 do 4 stupnja nižim od sezonske norme.

----------------------


Anđeo (od grčkog, αγγελος, "poslanik, vjesnik"; na latinskom, angelus) jest vječno biće koje je prisutno u mnogim religijama, čija je dužnost da služi Bogu ili bogovima.

"Prijestolja" ( grčki : thronoi ), ili starješine, klasa su nebeskih bića koje spominje apostol Pavao u Kološanima 1:16 (Novi zavjet). Oni su živi simboli Božje pravde i autoriteta, a jedan od njihovih simbola je prijestolje .



RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:17

Upalite pećice kad instalirate Komšića.

Temperature u Londonu bit će gotovo 5 stupnjeva Celzijevih ispod prosjeka za ovaj dio godine te će se kretati do 6,5 stupnjeva tijekom noći na utorak prema prognostičaru Maxar Technologies Inc. U njemačkom gradu Frankfurtu, prema toj prognozi, bit će u srijedu 3,5 stupnjeva ispod uobičajenih razina u rujnu, dok će se dijelovi Francuske i Španjolske također suočiti s temperaturama 3 do 4 stupnja nižim od sezonske norme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:25

Više od milion domaćinstava u Nizozemskoj jedva uspijeva platiti račune za struju jer su proteklih mjeseci iznosi na njima udvostručeni. Također, sve je više onih koji odlučuju isključiti gas, iako se zima približava. Nizozemska ima najvišu cijenu gasa u Evropi – gotovo četiri eura za kubni metar.


https://balkans.aljazeera.net/videos/2022/9/24/gradjani-nizozemske-iskljucuju-gas-racuni-za-struju-udvostruceni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:27

Plati pa se rugaj.

Vadi pare ako se ne misliš smrznit.

---

RTL Vijesti
/
23.2.2022

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:45

Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine (CIK) je 4. maja 2022. raspisala održavanje Općih izbora 2022. godine. Izbori će biti održani u nedjelju 2. oktobra 2022. godine.

---


Svakom kvalitetom upravlja princ kojeg prati osam anđela.

Princ serafina je Metatron poznat i kao "Kralj anđela", ime također može imati veze s Božjim prijestoljem

Njegova je energija toliko suptilna da dodiruje energiju Elohima ili manjih bogova. Čak i budući da je na razini vibracije 6º, Metatron ima dar povremenog komuniciranja s Božanskim energijama razine 7º.

Metatron s Ljubavlju usmjerava većinu duhovnih bića, uvijek u korist svih duhova u evoluciji.

Mnogi istraživači brkaju Metatron s Ketherom, prvom sefirom.

Princ Kerubina je Raziel što na hebrejskom znači "Božja tajna", ovaj entitet ljubavi vodi sva stvorenja koja se osjećaju duhovno napuštena.

Princ prijestolja je Tsaphkiel čije ime znači "Anđeo noći". Druga denominacija je Auriel, ovaj anđeo pomaže inkarniranim bićima da pronađu svoj duhovni put.


Princ Dominacija je Tsadkiel, "Božja vatra". njegova funkcija je pomoći onim bićima kojima nedostaje poticaja da poduzmu altruistički zadatak. Također je poznat kao Uriel, Arkanđeo spasenja.

Princ Moći je Camal koji je "Božja pomoć i snaga". On utječe na duhove u evoluciji kako bi oni kroz jedinstvo s drugim bićima smogli snage da idu naprijed.

Princ vrlina je Raphael "Bog će ozdraviti." On je zadužen za liječenje duhovnih bolesti, usklađujući se sa svojom Ljubavlju prema svakom biću koje se osjeća depresivno.

Princ Kneževina je Haniel "Radost ili milost Božja", ovaj anđeo pokušava voditi sve duhove zablude. On također pomaže u afektivnom dijelu utjelovljenim bićima na fizičkoj razini.

Princ arkanđela je Mihael, "Tko je kao Bog?"

Kada je započela duhovna evolucija, ovaj arkanđeo je bio paladin u borbi protiv zla. Trenutno je on arkanđeo mira. Kada ga se zazove, od njega se traži sklad i bratstvo među svim utjelovljenim bićima.

Neki stručnjaci za Kabalu na kraju su ga zamijenili s Metatronom.

Princ anđela je Gabriel, "Bog je moja snaga." Njegova misija je podsjetiti sva živa bića da Otac voli sve i da nikada neće biti napušteni.

Kad ga se zazove, treba tražiti jedinstvo svih ljudi i ravnotežu emocija onih koji su vrlo impulzivni.

Potrebno je istaknuti rad Rehaela, sedmog anđela moći. Njegov zadatak je zaštititi utjelovljena bića koja su u Misiji od svih negativnih utjecaja koji ometaju njihovu misiju bilo duhovno iscjeljivanje ili širenje Božanske Riječi.

Kada govorimo o anđeoskim entitetima vrlo je važno istaknuti ulogu Lucifera čije ime znači "Svjetlonoša"

On ima prevashodnu ulogu u duhovnoj evoluciji inkarniranih bića, budući da ga je Apsolut izabrao da iskuša ljudsko biće i na taj način ojača njegovu duhovnu odlučnost.

Pratila su ga 72 anđela dobrovoljca, a po Božjem su milosrđu njihova sjećanja izbrisana i zato su prozvani Demoni.

Lucifer je sačuvao svoje pamćenje netaknutim i kroz tisućljeća je vidio kako su ljudi podlegli iskušenjima čineći njegovu patnju gotovo beskonačnom. Ali on to stoji zbog svoje bezuvjetne ljubavi prema Bogu.

Lucifer je poznat kao princ demona.

Tradicija ga je prestala vidjeti kao Entitet svjetlosti koji pomaže utjelovljenim bićima da duhovno rastu, nego ga uspoređuje sa zlim bićem koje kvari duh.

Potrebna je velika unutarnja snaga za prevladavanje iskušenja i balasta ega. Učitelj Isus je uspio svladati iskušenje i Lucifer je zbog toga imao veliko zadovoljstvo, iako je tu emociju vrlo teško razumjeti.

Apsolut je Mudrost i ne mogu sva bića shvatiti njegovo razlučivanje.

Jedan od najvažnijih anđela kojeg malo tko ima na umu je Anđeo Zemlje. Kao što Zemlja ima Planetarni Logos, ona također ima Anđela koji je štiti zajedno sa svim bićima koja obitavaju na njoj.

On je poput anđela čuvara, ali na planetarnoj razini. Njegovo ime je Geanel i on je u kvaliteti prijestolja. (Druga denominacija je Gaianel).


----


Baš fino.

Anđeli Znanja su Prijestolnici.

Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine
, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).
Simboli Božje pravde i autoriteta.



Đenaral.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 22:51

Kako ću vas zgazit to je čudo jedno.

Kad govorim o vama mislim na sve one koji podržavaju Komšića.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 23:08

Pri tom je EU svoje interese i ukupne politike potpuno predala u ruke Washingtonu, odrekavši se najprije Rusije, vrlo vjerojatno i Kine što traži Washington (ova je druga, inače, najveći trgovinski partner EU, ispred SAD-a), što je, zapravo, jedini veliki vanjskopolitički dobitak SAD-a. Washington se rješava europske ekonomske konkurencije „ubijajući“ industriju vodećih članica – Njemačke i Francuske (ostale, poput Italije i drugih SAD-u nisu konkurencija), osigurava plasman svog ukapljenog plina umjesto ruskog, kao i „ubrizgavanje“ američkog oružja u ispražnjena vojna skladišta europskih zemalja nakon isporuka „svega što imaju“ Ukrajini. Kako sam rekao u jednoj od svojih ranijih analiza, na Zapadu će prije ili kasnije doći do ekonomskog „kanibalizma“, u kojem će, u nedostatku globalnih ekonomskih akvizicija s pozicije njegove dominacije, početi međusobno „čerupanje“ i „glođanje“ za kontrolu nad onim čime sada raspolaže unutar svog tabora.

Paradoks je u tome, da se sve ono, što se očekivalo postići proturuskim sankcijama EU-e, sada ne događa u Rusiji, već upravo u EU: rastu cijene energije, hrane, umjetnih gnojiva, inflacija dostiže rekordne razine, zatvaraju se strateške industrijske tvrtke (poput čeličana diljem EU ali i u Velikoj Britaniji koja se po tim problemima ne razlikuje od EU) kao i druge tvrtke, raste socijalna kriza i nezadovoljstvo koja prijeti prosvjedima protiv aktualnih vlada i td. Dalekovidna strateška politika Bruxellesa i prijestolnica vodećih država Unije ili pak nešto drugo – prosudite sami.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 23:09

NEĆU SE ZAUSTAVITI DOK VAS NE UBIJEM.

TAKO DA VAM TO BUDE JASNO.

IZBRISAT ĆU VAS S POVRŠINE OVE PLANETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 23:22

OD VAS U TOJ ZAPADNOJ EUROPI NAPRAVIT ĆU KAŠU.

KAŠU ĆU OD VAS NAPRAVIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Serbinho-3 24/9/2022, 23:32


Rusija upravo to cilja, zimu i bes ljudi.

Onda politicari dodju na red.

Zauzme Ukrajinu i sta onda?

Ovako ih polako iscrpljuju.

Dobra prica za analizu i desifrovanje.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 23:47

Serbinho-3 wrote:
Rusija upravo to cilja, zimu i bes ljudi.

Onda politicari dodju na red.

Zauzme Ukrajinu i sta onda?

Ovako ih polako iscrpljuju.

Dobra prica za analizu i desifrovanje.

Ciljali su oni nešto drugo dragi moj al im je anđeo Znanja poremetio planove.

Cijali su laku okupaciju Ukrajine, instalaciju svojih i da Europa i Zapad ne reagira pa da Švabama i dalje prodaju svoj plin.

Znan ja šta su oni ciljali.

Ja sam anđeo ZNANJA.

------------

by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.

---

by RayMabus Sun 23 Jan - 9:50

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.


---

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

--

by RayMabus Sun 23 Jan - 8:11

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.

--

by RayMabus Sun 23 Jan - 8:42

Brige me za njih tamo. Ja sam stavio granicu na Karpatima ( zapadna Ukrajina ) a oćel se kreteni tamo van te zone zakačit...a ja san i reka svoje a oni nek rade šta oće, jebe mi se.

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

--


23.01.2022


https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p60-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 24/9/2022, 23:51

Serbinho-3 wrote:
Rusija upravo to cilja, zimu i bes ljudi.

Onda politicari dodju na red.

Zauzme Ukrajinu i sta onda?

Ovako ih polako iscrpljuju.

Dobra prica za analizu i desifrovanje.

Doveden je u takvu situaciju jer su dva dana na sastanku EU svi osim Orbana podržali Komšića a ne Hrvatsku.

Sad jedino Orban ima najeftiniji plin u Europi a svi ostali JEDU GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Serbinho-3 25/9/2022, 00:08


Sudeci po izjavama Mihe i Trea, ne mogu.

Njihove izjave treba uzeti za EU.

Prete, vredjaju, znaci ne mogu.

Sarajevo, nisam cuo ista za isto, ali ovaj se hvali preko ledja

Zagreba.

Miha preti ubistvom Srba, Tre klima glavom, niko ga ne hapsi

u Srbiji.

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by RayMabus 25/9/2022, 00:29

RayMabus wrote:Kako ću vas zgazit to je čudo jedno.

Kad govorim o vama mislim na sve one koji podržavaju Komšića.


Suočena sa kombinacijom recesija-inflacija, nastavlja se slom berze na Wall Streetu


Inflacija i recesija su eksplozivan koktel za finansijska tržišta koja su sedmicu završila općim padom, bilo da se radi o dionicama, obveznicama i svim valutama u odnosu na dolar.

Jedan od razloga za ovakav pad je odlučnost direktora američkih centralnih rezervi (FED) da podigne kamatne stope onoliko koliko je potrebno kako bi zaustavio inflaciju, pa i pod cijenu ulaska u recesiju.

Od marta, FED je kamatne stope digao čak pet puta. Od nula posto, do sada su kamatne stope u SAD-u se digle na tri posto, a očekuje se da do kraja godine na 4,5 posto.

Na ove mjere FED-a nadovezale su se budžetske mjere vlade Velike Britanije, prijetnja recesija u Eurozonu te eskalacija ruske agresije na Ukrajinu.


Suočena sa kombinacijom recesija-inflacija, nastavlja se slom berze na Wall Streetu


Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Images?q=tbn:ANd9GcRcVZuCzjrKCAg201IGL8R-g0NpyffyVKmHIIUTAkzl8w0gMu_9c41AKZNpwH-_9O71tUE&usqp=CAU

Svakom kvalitetom upravlja princ kojeg prati osam anđela.



Princ prijestolja je Tsaphkiel čije ime znači "Anđeo noći". Druga denominacija je Auriel, ovaj anđeo pomaže inkarniranim bićima da pronađu svoj duhovni put.




Jedan od najvažnijih anđela kojeg malo tko ima na umu je Anđeo Zemlje. Kao što Zemlja ima Planetarni Logos, ona također ima Anđela koji je štiti zajedno sa svim bićima koja obitavaju na njoj.

On je poput anđela čuvara, ali na planetarnoj razini. Njegovo ime je Geanel i on je u kvaliteti prijestolja. (Druga denominacija je Gaianel).

----

Anđeli Znanja su Prijestolnici.

Prijestolja – Gospodari Mudrosti ili Starješine, poznati kao Erelimi ili Ofanimi (Gospodari Buktinje, poznati po izgledu nalik kotačima, jednima unutar drugih, sa stotinama očiju na žbicama).
Simboli Božje pravde i autoriteta.



Đeneral.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by mentalitet 25/9/2022, 04:19

RayMabus wrote:Kako ću vas zgazit to je čudo jedno.

Kad govorim o vama mislim na sve one koji podržavaju Komšića.



Eto kakvih sve 'rvata ima,ne bi me chudilo da i taj nije pokatolicheni Srbin jer njima je promijeniti vjeru i naciju ko nekome reci dobar dan.Ja ih ovdje na forumu odmah nanjushim ko lagoto tartufe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Šandor Winnetou 25/9/2022, 07:11

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kako ću vas zgazit to je čudo jedno.

Kad govorim o vama mislim na sve one koji podržavaju Komšića.



Eto kakvih sve 'rvata ima,ne bi me chudilo da i taj nije pokatolicheni Srbin jer njima je promijeniti vjeru i naciju ko nekome reci dobar dan.Ja ih ovdje na forumu odmah nanjushim ko lagoto tartufe.
čuj ove debilčine odturčene što piše idiotluke, nego jesi li ti ikada pa čak i u osnovnoj išta pametno napisao ili si oduvijek kretenčina? Pitanje je retoričko, ne moraš odgovarati jer se odgovor zna

_________________
Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Serbinho-3 25/9/2022, 09:08

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kako ću vas zgazit to je čudo jedno.

Kad govorim o vama mislim na sve one koji podržavaju Komšića.




Jedan se odmah prepoznao.

Zovem ga od sada Bradati Cetnik.





Eto kakvih sve 'rvata ima,ne bi me chudilo da i taj nije pokatolicheni Srbin jer njima je promijeniti vjeru i naciju ko nekome reci dobar dan.Ja ih ovdje na forumu odmah nanjushim ko lagoto tartufe.
čuj ove debilčine odturčene što piše idiotluke, nego jesi li ti ikada pa čak i u osnovnoj išta pametno napisao ili si oduvijek kretenčina? Pitanje je retoričko, ne moraš odgovarati jer se odgovor zna
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Serbinho-3 25/9/2022, 09:11

Pravi Hrvati su mirni, ovo neki Bosancerosi, promenili 100

vera i dokazuju se winksmile

Gledao onog Zagrepcanina na Youtube oko Irske, kamioni...

Kakve on veze ima sa ovima sa foruma???

Nikakve.

To je drugi Svet, ovo ovde divlje ko po Sremu i po Bosni.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom Empty Re: Komšić: Upitno je mogu li Srbi šetati Zagrebom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum