ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 8/10/2022, 14:23

Ima ukrajinaca

https://vm.tiktok.com/ZMF21ygnA/

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 8/10/2022, 16:11

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:"Prvi vlakovi na mostu krenut će do 20 sati po moskovskom vremenu."



Kurac.
a cestovni promet naknadno jednom nekada
krmeljivi proživljava Trakotorijadu 2.
govno četničko nikako da prežali "Udbaš mi je otac" pa se čudi traktorijadi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 8/10/2022, 18:05

Danas velike proruske demonstacije po Europi:

Berlin:


Beč:


Prag:


Rim:


Što mi Hrvati čekamo? Jesmo li Europa ili koji smo mi kurac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/10/2022, 18:33

Mogu oni prosvjedovati do kad god hoće i koliko god hoće al za k im je. Imaju izbore pa neka glasaju za neke druge a ne ove. Npr za neku krajnju desnicu koja je u pravilu antiimigrantska a to onda znači i više manje i u pravilu antiislamska.

Reka san na onoj drugoj temi danas da se nisu ni vratili doma s onog EU sastanka di su meni rekli da odjebem a Rusija je pokrenila rat.

Pajdo nešto košta koliko košta i cijena je ta i to je to.

Čeka se prijedlog stručnjaka za to kako potrošiti 200 milijardi eura za ublažavanje energetske krize. Ali, svi se slažu: energenti više neće biti jeftini kao prije ruske agresije i to će Nijemce koštati standarda.

Njemačka: trajni pad blagostanja zbog cijena energenata
RayMabus
RayMabus

Posts : 176081
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 8/10/2022, 19:15




Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2022, 20:00

aj brzo popravljaju ako je po svemu sudeći. sve jedno odlična propagadna pobjeda Kijeva, ono fokusiraju zapadnu javnost i političare na rat u Ukraini, jer jebiga za dobiti rat im trebaju milijarde $ mjesečno oružja i direktne pomoći. i sa druge strane Ukraina ima brutalne tajne službe kada bez problema rade ovakve likvidacije(Duginu , a prije one heroje Donbasa izgleda da su ih Ukrainci pobili) i sada ovakve stvari, napade na zračne baze, sabotaže po Rusiji... odlične tajne službe, nešto na razini Mossada doslovno

inače nije samo most bio napadnut, duž cijele linije fronte je uspješno napadno više skladišta i logističkih čvorišta Ruske federacije HIMARS projektilima, malo USA intel i sateliti, malo vlastiti UKR intel koji je jako moćan..

sjećam se rata 2014 godine, kada su Ukrainci kmečali, da čim pošalju poruku da ih Rusi skuže i doleti im projektil, da ih slušaju otvoreno, da im je pola vojske pro-Ruski generali itd..
Rusi su ih doslovno guzili bez problema. I sada usporedi ovo što Ukrainci izvode i na kojoj razini im je vojska.

Pazi da Ameri naprave pravi Leand/Lease što su davali Rusima(sovjetima gdje su bili i Ukrainci) - a to je neograničeno konvecionalno oružje, a to bi bilo najnoviji borbeni zrakoplovi i balističke rakete dugog dometa, pa rat bi bio gotov kroz par tjedana doslovno. .. zamisli pošalješ Ukrainske pilote , selekcija njih stotinjak i za pola godine ili kraće vraćaju se sa najzadnjim verzijama F16, F35, F15 aviona.. sa 5-10 eskadrila, i neograničeno balističkih i krstarećih projektila..

Ruse spašava nuklearno oružje, i koliko god Rusi i Srbi se plaše da Ameri planiraju "rasturiti i podijeliti Rusiju" nije uopće cilj, Američki cilj je od Rusije stvoriti neki Japan ili Njemačku, jebiga satelitsku jaku državu (nisam fan takve Američke politike samo govorim činjenice)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 8/10/2022, 20:21

AssadNaPodmornici wrote:aj brzo popravljaju ako je po svemu sudeći. 

Građevinci, kao i ekonomija, su im puno efikasniji od vojske. Oni su sami ovaj most relativno brzo i izgradili.

Vojska i vojna industrija su zajedno sa sigurnosnim službama postala zadnja utočišta sovjetskog modela upravljanja pomješana sa postsovjetskim crony kapitalizmom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici and Charles III like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 8/10/2022, 20:35

AssadNaPodmornici wrote:odlična propagadna pobjeda Kijeva, 

Vidim da je malo splasnula euforija kad su skužili kako se most još uvijek može koristiti. Jasno je što su se i Ameri neki dan distanciali od napada na Dugina, a posredno i sad od ovoga.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/10/2022, 20:44

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:aj brzo popravljaju ako je po svemu sudeći. 

Građevinci, kao i ekonomija, su im puno efikasniji od vojske. Oni su sami ovaj most relativno brzo i izgradili.

Vojska i vojna industrija su zajedno sa sigurnosnim službama postala zadnja utočišta sovjetskog modela upravljanja pomješana sa postsovjetskim crony kapitalizmom.
i relativno se dobro Rusija nosi sa sankcijama, koliko je to moguće, naravno da će pasti standard, ali realno neće biti teškog oskudjevanja niti kolapsa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 20:54

Pavle Kalinic je zabrinut, mogli bi se rusi zaozbiljno naljutiti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 8/10/2022, 21:08

dijagram wrote:Pavle Kalinic je zabrinut, mogli bi se rusi zaozbiljno naljutiti.
jebo to, što kaže kizo i kotromanović i onaj od okultne oligarhije? Znaš valjda da se prvo njihov sud uzima pa tek onda od ostalih.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Charles III likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 21:11

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Pavle Kalinic je zabrinut, mogli bi se rusi zaozbiljno naljutiti.
jebo to, što kaže kizo i kotromanović i onaj od okultne oligarhije? Znaš valjda da se prvo njihov sud uzima pa tek onda od ostalih.
kazu da ruskog medu ne smije nitko dirati, a ako dira onda ce nastradati.
bit ce dva tri kindzala po Odesi i Harkivu.
naravno i 127 minobacackih na Bakhmut.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 8/10/2022, 21:14

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:Pavle Kalinic je zabrinut, mogli bi se rusi zaozbiljno naljutiti.
jebo to, što kaže kizo i kotromanović i onaj od okultne oligarhije? Znaš valjda da se prvo njihov sud uzima pa tek onda od ostalih.
kazu da ruskog medu ne smije nitko dirati, a ako dira onda ce nastradati.
bit ce dva tri kindzala po Odesi i Harkivu.
naravno i 127 minobacackih na Bakhmut.
e to se zove informacija a ne tu neki ovi oni, vako nako! :D  :rasta

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 21:27

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-imaju-novog-zapovjednika-u-ukrajini-notorno-je-korumpiran-i-brutalan-cak-i-za-njihove-standarde-15258853


volina , kao  kadijevic, adzic i slicni
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 8/10/2022, 21:29

Ukri krenuli tenkovima na Berislav.
Rusi su iz teškog topništva granatirali sela berislavskog kraja.


Ne prestaju gađati teškim topništvom civilnu infrastrukturu i domove civila u selima na prvoj crti bojišnice regije Berislav.


Očito je da su ukrajinske postrojbe u selima oko Berislava ako ih Rusi granatiraju. 


Još malo....

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Slika10

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 21:30

Charles III wrote:Ukri krenuli tenkovima na Berislav.
Rusi su iz teškog topništva granatirali sela berislavskog kraja.


Ne prestaju gađati teškim topništvom civilnu infrastrukturu i domove civila u selima na prvoj crti bojišnice regije Berislav.


Očito je da su ukrajinske postrojbe u selima oko Berislava ako ih Rusi granatiraju. 


Još malo....
:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Charles III 8/10/2022, 21:31

Strah se uvukao u ruske postrojbe. Viđene su kako postavljaju velike betonske blokove oko grada Luganska, vjerojatno zapreke za Ukrajinske tenkove.

Oluja se sprema, a prognoza sunčano.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 8/10/2022, 21:39

Davor Domazet Lošo





ruska invazija na Ukrajinu zapravo nije invazija, niti agresija, nego opravdana “vojna operacija”. Također, rat u Ukrajini Domazet Lošo opisao je kao “rat Krista i Antikrista”, gdje Krista predstavlja Vladimir Putin, a Antikrista Ukrajina i Zapad.



Nakon toga, uredništvo portala Sloboda.hr pronašlo je njegove izjave samo pet dana prije početka ruske agresije na Ukrajinu, u kojima je vrli admiral u mirovini kategorički tvrdio da nema šanse da će Rusija napasti Ukrajinu, da to Putinu nije u interesu i da je ruski predsjednik premudar da bi ga Zapad naveo da napadne Ukrajinu.

Sada smo pronašli još jedan intervju od 30. prosinca 2021. u emisiji “Budnica” u kojemu je Domazet Lošo također tvrdio da Rusija neće napasti Ukrajinu, ali je ipak iznio svoje “stručno” mišljenje o tome što bi se teoretski dogodilo kada bi Rusija ipak napala Ukrajinu.









“Značajnijeg i većeg sukoba u Ukrajini neće biti. Za to nema potrebe. Pa neće Putin trošiti vojsku i ljude”, odlučno je tvrdio Domazet Lošo.
“Ali, da dođe to te situacije, 60% ukrajinskih oružanih snaga prijeći će na stranu Rusije”, predviđao je Domazet Lošo samo 50-ak dana prije ruske invazije. Predviđao i loše predvidio, jer se prelasci u ruske redove uopće nisu dogodili.
“I neće biti nikakvih tenkova i svih ostalih gluposti, što su oni vidjeli”, komentirao je Domazet Lošo tadašnje prozivke Rusije zbog gomilanja vojske na ukrajinskoj granici. I tu se očito prevario.
“Pa neće takav rat biti. Tu će biti rat takav da oni (Ukrajinci, op. a.) neće znati što ih je snašlo. To neće trajati više od 48 sati. Maksimalno tri dana”, izjavio je Domazet Lošo




Napominjemo da ovu snimku ne postavljamo kako bismo se izrugivali s hrvatskim ratnim admiralom, čiju ratnu ulogu istinski poštujemo. Video postavljamo kako bismo javnost upoznali s relevantnošću Lošinih teorija, a čije bi širenje mogle bimati vrlo štetan učinak, kako po hrvatsku javnost, tako i po hrvatske nacionalne interese.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 21:44

debotoijusto wrote:Davor Domazet Lošo





ruska invazija na Ukrajinu zapravo nije invazija, niti agresija, nego opravdana “vojna operacija”. Također, rat u Ukrajini Domazet Lošo opisao je kao “rat Krista i Antikrista”, gdje Krista predstavlja Vladimir Putin, a Antikrista Ukrajina i Zapad.



Nakon toga, uredništvo portala Sloboda.hr pronašlo je njegove izjave samo pet dana prije početka ruske agresije na Ukrajinu, u kojima je vrli admiral u mirovini kategorički tvrdio da nema šanse da će Rusija napasti Ukrajinu, da to Putinu nije u interesu i da je ruski predsjednik premudar da bi ga Zapad naveo da napadne Ukrajinu.

Sada smo pronašli još jedan intervju od 30. prosinca 2021. u emisiji “Budnica” u kojemu je Domazet Lošo također tvrdio da Rusija neće napasti Ukrajinu, ali je ipak iznio svoje “stručno” mišljenje o tome što bi se teoretski dogodilo kada bi Rusija ipak napala Ukrajinu.









“Značajnijeg i većeg sukoba u Ukrajini neće biti. Za to nema potrebe. Pa neće Putin trošiti vojsku i ljude”, odlučno je tvrdio Domazet Lošo.
“Ali, da dođe to te situacije, 60% ukrajinskih oružanih snaga prijeći će na stranu Rusije”, predviđao je Domazet Lošo samo 50-ak dana prije ruske invazije. Predviđao i loše predvidio, jer se prelasci u ruske redove uopće nisu dogodili.
“I neće biti nikakvih tenkova i svih ostalih gluposti, što su oni vidjeli”, komentirao je Domazet Lošo tadašnje prozivke Rusije zbog gomilanja vojske na ukrajinskoj granici. I tu se očito prevario.
“Pa neće takav rat biti. Tu će biti rat takav da oni (Ukrajinci, op. a.) neće znati što ih je snašlo. To neće trajati više od 48 sati. Maksimalno tri dana”, izjavio je Domazet Lošo




Napominjemo da ovu snimku ne postavljamo kako bismo se izrugivali s hrvatskim ratnim admiralom, čiju ratnu ulogu istinski poštujemo. Video postavljamo kako bismo javnost upoznali s relevantnošću Lošinih teorija, a čije bi širenje mogle bimati vrlo štetan učinak, kako po hrvatsku javnost, tako i po hrvatske nacionalne interese.
Loso je struka B-)
Sjecam se kad bih prije deset petnaest godina na puno benignije losine gluposti ovdje napisao da se radi o kretenu.
Decki su me znali cudno gledati:)
Sad im je jasnije zasto sam govorio tako, barem nekima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto 8/10/2022, 21:59

RUSKI predsjednik Vladimir Putin je naredio obavještajnoj službi FSB jačanje sigurnosti mosta koji Rusiju povezuje s Krimom kao i infrastrukture za dobavu struje i plina poluotoku, prenosi agencija Interfax iz Moskve nakon jutrošnje eksplozije na tom objektu u kojoj su poginule najmanje tri osobe.










odgovor je brz i zestok , odlucno mozda  :D
da sam prorus danas bi imao susramlje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/10/2022, 22:12

Ocito se radi o dobro pripremljenoj akciji.
Prolazak ovog vlaka s cisternama ocekivan je i vjerojatno se ocekivalo da sve cisterne zahvati pozar i dodje do kolapsa zeljeznickog dijela mosta.
Upitno je kako je doslo do urusavanja jednog traka za drumski prijevoz.
Na ovih par slika ne vidim mjesto detonacije na urusenom dijelu.
Moguce je da se dogodilo s donje strane pa se ne vidi na slikama.
Dio mosta time je odignut detonacijom iz lezista i spustanjem se dogodio slom.
Kako se to prenijelo  na gornji dio i zahvatilo vlak, vjerojatno ciljano nekim sredstvom.
Mozda vremenom saznamo vise o svemu.
Rekao bih da je akcija uspjela djelomicno.
Trebao je kolabirati i dio zeljeznickog mosta.

Malo je nedostajalo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum